Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Tere!
Kas siin on ka mõni maibeebi ootaja? Millal arsti juurde kavatsete aja panna ja kuidas enesetunneIse sain triibud juba enne oodatavaid päevi ja tähtajaks olen vaadanud, et 18 mai. Tulemas on teine laps, esimene samuti mai kuus sündinud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg suht mai alguses ja ka teine laps. Arstile selle nädala teises pooles 🙂 Enesetunne siiani super, aint rinnad teevad häda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 13:02; 25.10 10:18; 19.11 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tähtaeg mais, umbes keskel vist. Aja panin just täna (pos testi sain laupäeval) ning arstijuurde täpselt kahe nädalapärast.
Tulemas samuti teine laps, vanusevahe jääb 2,5 aastat. Enesetunne on täiesti ok veel, kuigi kardan natuke, et varsti hakkab väga halb sest esimese lapsega iiveldasin-oksendasin 5 esimest kuud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tähtaeg mai alguses ja arstile lähen neljapäeval ette näitama. Iiveldab alates 7-10 DPO ja vahelduva eduga. Oksendanud veel pole, esimese lapsega oksendasin praktiliselt terve raseduse. Vanusevahe tuleb 2a7k.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.09 14:20; 20.09 13:21; 26.09 12:52; 15.10 15:23; 16.10 12:27; 31.10 10:38; 06.11 13:11; 15.11 12:42; 28.11 15:25; 01.12 10:00; 17.12 12:40; 28.12 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maibeebi ka minul 🙂
Esimene arstilkäik tehtud , ja järgmisele 27ndal :)Nädalaid 6+4 🙂
Tähtaeg on 2 mai 🙂 Ja tulemas on esimene laps .:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 15:07; 21.09 08:49; 21.09 18:29; 07.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain samuti laupäeval triibud. Tähtaeg peaks jääma mai algusesse. Tulemas teine laps, esimene praegu 2,5-aastane. Enesetunne on väga hea. Homme plaanin helistada ja arstile aja saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka ootajatega. Sain eile oma triibud ja tulemas teine laps. Esialgu tähtajaks 12.mai, mis on ühtlasi ka meie pulmaaastapäevaks. Kuna aasta alguses oli raseduse katkemine siis enne arstile aega ei pane kui raseduse 8 pluss nädalal, et saaks rohkem kindlustunnet.
Ilusat ootusaega ja peatse suhtlemiseni!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaeg kalkulaatori järgi 8.mai ja neljas laps, kaks päris suurt (16 ja 20) ja üks väike, aasta ja kaheksa kuud vana, nii et mahub ilusti VH-ks vajaliku kahe ja poole aasta sisse:). arstiaja sain alles 27. septembriks, aga et siis on kaheksa nädalat täis, ongi vast rohkem näha ja kuulda. enesetunne on hea, väike tuikamine seljas ja kõhus käib vast asja juurde, ei iivelda ega ole seda ka ühegi varasema rasedusega teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma esimesed triibud 5nda õhtul 🙂 Oleme üliõnnelikud ja ootame oma pisikest väga 🙂

Tähtaeg erinevate kalkulaatorite järgi on 10-13mai.
Arstile veel helistanud pole, aga kavatsen seda teha selle nädala jooksul.

Ehk oskab keegi soovitada head arsti Tallinnas? Peaasi, et oleks sõbralik ja oskaks oma tööd hästi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi tore lugeda, et mai ootajaid ikka jagub. Ka mul oli paar kuud tagasi katkemine ja seetõttu kohe arstile aega panema ei tõtta. Minu laps on 3 aastane ja ootab väga õde/venda endale. Siit veel küsimus, millal te lapsele räägite või olete juba rääkinud?
Ilusat ootust kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootan mai lõpu beebit triibud sain laupäev, tähtaeg 22. kalkulaatori järgi, mehele tegin nalja, et seekord tuleb pulma aastapäeva beebi, eelmine oli valentini päeva beebi. arstile aeg 26., ka katkemine selja taga nii, nii et rõõmustada ei julge veel nii pea kogu aeg kui vetsus käin pabistan ja vaatan, et egas määrima ei ole hakanud, enne dupasthoni peale ei panda kui määrima hakkab, sellest sai ka eelnevalt arstiga räägitud. ilusat ootusaega kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain eile oma triibud. Käisin kohe ka erakliinikus kinnitust saamas. TA hetkel 16.05. Üllatus väga suur, kuna esimene laps on nelja kuune ja enda arvates oleme koguaeg midagi kasutanud. Aga oodatud on pisike ikkagi 🙂 Hetkel enesetunne hea, natuke väsimust annab tunda. Ka eelmise lapsega olin alguses meeletult väsinud. Palju õnne kõigile maibeebide ootajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere, minul ka tulemas maibeebi, mai lõpupoole peaks sündima, triibud sain eile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei 🙂 Minul samuti maikuubeebi. Perekooli kalkulaatori järgi 19.mai. Arstile sain aja alles 12.okt.:( Olemas on juba 2 last. Poiss 6a. ja tüdruk 5a. 🙂 Enesetunne on praegu veel super hea 🙂 aga kardan ka seda iiveldust ja väsimust, seega naudin praegu seda head enesetunnet veel :)) Uudist teavad vaid mees ja väga lähedane sõbranna, lastele ja ülejäänud perele plaanime teatada, kui arstil käidud. 🙂 Aga Jaksu kõigile ootajatele minu poolt ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perekooli kalkulaator näitab mulle 16. maid tähtajaks. nii et ma ka rivis 🙂 olen juba koleväsinud ja käin sageli vetsus. eelmise rasedusega polnud ühtki vaevust….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saigi juba eile erakorralises käija määrimisega, nüüd ootan vereproovi vastust, sest uh ei näidanud midagi, nii vara ei saagi näidata, järgmine nädal igal juhul uuesti uh, isegi siis kui päevad või suurem veritsus peaks hakkama, kui järgmine nädal midagi näha on siis hakkan alles dupasthoni võtma, sest ka arsti arvamus oli, et pole mõtet päästa asja, millest asja ei saa, õnneks on mul kodus 7 kuune poja, kes on mulle igas päevas päiksekiireks ja lohutuseks, et kui see tita tulla tahab siis küll ta tuleb, lootust veel on- nii, et 20. uuesti arstile ja siis järgmine kord 26. ämmaemandale kui 20. midagi näha on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalkulaator näitab mulle, et minu tähtaeg on 1.mai. 🙂 Ootan oma esimest ja harjume veel selle mõttega, et varsti lapsevanemateks saame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arsti juures pandi t2htajaks 1.mai. ootame esimest last. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Minu tähtaeg ka 19 mai. Kolmas laps tulekul.
Soovin ka kõigile jaksu ja ilusat ootust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil läheb?
Minul peaks kalkulaatori järgi täna olema 6+5, arstile lähen alles 4.10, mõtlesin et ei hakka varem ronima, siis ilusti 8 nädalat ja peale isegi täis.

Enesetunne on üldiselt hea, ajab vahel iiveldama küll. Eriti kui näen või mõtlen lihatoodetele, siis on eriti halb, aga õnneks oksendanud veel pole.
Söön küll korralikult, aga imelik see, et pidevalt on nälg 😀 Lausa nii, et magu kohe annab tunda, et tal vaja midagi 😀 jube!
Vahepeal käib pea ka ringi, nii et võtab silmanägemise isegi uduseks, aga muidu on ikka kõik tiptop 😀

Nii et mai beebide emmed, kirjutage ka enda tervisest ja enesetundest, oleks huvitav kuulda kuidas teistel samal ajal läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain rasvase testi triibu pärastlõunasest uriinist 5 päeva enne oodatavaid päevi. Kui päevad olid ära jäänud, siis tegin uuesti testi ja triip oli veelgi rasvasem. Tähtaeg on 26.mai. Olen õnnelik oma triipude üle, aga kuna sel aastal selja taga juba 2 peetumist, siis ei julge siin midagi väga hõisata. Tarbin Duphastoni 3 tbl päevas ja üritan ennast säästa.
Tunnustest niipalju, et WC ja rinnad on hellemad. Järgmisel nädalal UHD-sse. Alaseljas vahetevahel õrnad tuiked ja eile hakkas natukene pruunikalt määrima, oehhh 🙁 Aga ehk läheb ikka seekord õnneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.09 10:58; 09.10 10:55; 10.10 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on arvutuslikult tähtaeg 24. mai. Esimene laps tulemas ja natuke ärev on küll 🙂 Arsti aja sain täpselt streigi päevaks ja kohe anti ka mulle kordusaeg nädal hiljem. Lisaks testile on isegi raseda tunne. Hommikuti kui mantli selga panen ja autos istun, siis ajab iiveldama veidi ja puhitama ka. Kuna ma juba aastaid toitun 5 korda päevas, siis isegi nende toidukordade vahed tunduvad natuke pikad. Tundub, et nälg isegi natuke näpistab 🙂
Kuna esimene planeeritud tita tulekul, siis on see tunne ja ootamine suhtele igati positiivselt mõjunud 🙂 Õnnelikud noored

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on siis kätte jõudnud see iiveldus ja väsimus. Sai eile arstil ka käidud ja kuna veidi määrib siis arst kirjutas minule ka Duphastoni ja lisaks veel Magviti B6 tabletid. UH tehti ka, lapsel olid ilusti südamelöögid ja pildike ka nüüd rahakoti vahel :)Järgmine arsti aeg on 2.oktoober.
Isudest niipalju, et praegu on käekott täis Mynthoni erinevate maitsetega lutsukaid + veel orbiti dropside sari 🙂 Kui suus midagi ei ole, tekib kohe iiveldustunne. Loodan, et see läheb varsti üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina oksendan juba vähemalt nädala jagu, iiveldan alates pesastumisest. Isegi vesi ajab oksele. Mitte midagi süüa ja juua ei taha, sunnin ennast sööma, et siis see mōne aja pärast jälle välja oksendada. Aga ma ei kurda 😉 tegelikult nätab see ju, et rasedus kasvab (ma loodan). Samas on hea meel, et ei ole veel juurde vōtnud ega väga paiste läinud, esimese lapsega olid sellel ajal mulle enamus riideid juba väiksed. Loodan, et ehk seekord siiki lōppeb see oksendamine varem kuna algas ka varem 🙂 Esimese lapsega lōppes 20n paiku ja algas uuesti 30n paiku.

Ainus mure ongi, et nüüd rasedusega mul kilpnäärme näit ilusti kontrolli all oleks ja lapsele selle kōikumisega liiga ei teeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.09 14:20; 20.09 13:21; 26.09 12:52; 15.10 15:23; 16.10 12:27; 31.10 10:38; 06.11 13:11; 15.11 12:42; 28.11 15:25; 01.12 10:00; 17.12 12:40; 28.12 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile esimeses UHs, päevade ja OV järgi oleks siis nüüd kuus nädalat täis ja tänasest seitsmes jooksmas, tähtaeg oleks 15mai.
Ultrahelis aga oli ainult tühi lootemuna, kuigi lootsin juba ka südametööd näha. 🙁 Kurb tunne jäi hinge ja raske südamega ootan nüüd kaks nädalat kuni uus ultraheli tuleb. 🙁 Esmaspäeval on esimene ämmaka visiit ka, aga ta arvatavasti uh ei tee esimesel visiidil.

Ei oskagi midagi arvata, sest kardan, et peetumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin internetis kalkulatsiooni ja koos arstiga saime alguses tähtajaks aprilli lõpp. Aga südamelööke ultrahelis ei näinud. Seega täna käisin uuesti ultrahelis ja südameke ilusti lõi. Selgus siis, et nädalaid ei ole mitte 8 vaid on hoopis 6+5. Seega on ka minul tulemas hoopis mai beebi. See on siis esimene beebi.
Iiveldab mõnuga hommikuti. Ja nii tihti pole ma harjunud sööma kui kõht nõuab. Ja kui kohe süüa ei saa on süda juba väga paha. Täna avastasin enda jaoks soolased kreekerid. Kui hakkab minema, võtan ühe ja läheb paremaks. Siis tuleb aga kohe söök leida 🙂
Aga muidu on väga meeliülendav olla 🙂 Kõigile mõnusat ootamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jällegi pole mitte kui mingisugust tunnuseid rasedusest, peale selle et testil triibud sain. Pigem peaksin seda nautima, sest saan elada oma tavapärast elu.
Päevade järgi esialgu tähtajaks 12.05 ja seis siis hetkel 6+4 nädalates. Ämmaemanda juurde aeg pandud 28. september, siis saan ehk kõigele kinnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nii tore!
Lugesin kokku ja meid on juba tervelt 20, väga uhke 🙂 Eks siis peagi on kuulda kes ühe beebiga, kes kahe 😛 🙂

RealLife, ma soovin et sul jätkuks positiivset mõtlemist, küll kahe nädala pärast näed juba südamelööke ka, ära ainult lase murel ja pahadel mõtetel endale ligi tulla 🙂

Umbes kuu ja natuke peale ja ongi esimene trimester meil läbi, seega mõnusat ootamist ja andke endast ikka rohkem märku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noniii , mõni nädal tagasi siin kurtsin, et pole raseduse tunnuseid , nüüd on neid aga nii, et oi oi oi .. 😀
2 nädalat nii paha olla kogu aeg , iga päev oksendan vähemalt 1 korra , kui mitte 2
liha, vorsti , ega muud sellist asja , lihtsalt ei saa süüa. tuleb kohe välja
kurk, tomat ja värsked asjad on praegu minu toidulaua põhiteema 😀
soolased kreekerid sobivad ka .. ja kogu aeg peab midagi nosima , sest mudiu kohe paha olla 😀
06.09 käisin UHs siis oli tühi lootekott , aga nüüd , kui 27 uuesti lähen , loodan ,et midagi ka näha .. 🙂
kui pole , on küll väga kurb 🙁
ootame oma beebit väga.
tähtaeg mai alguses 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 15:07; 21.09 08:49; 21.09 18:29; 07.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arstile minek 3 oktoober. Ja oi ,oi kui paha on olla. Juba nädal aega ja iga päev iiveldab hommikust õhtuni, ainult söömine aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.