Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Täitsa kadedaks teeb kohe lugedes siin, et nii paljud teavad sugu juba. Aga eks elame-näeme 🙂
Rindadega pole küll erilist miskit lahti, kui siis nibud võtavad erilist kuju aegajalt, või noh kuidagi teistmoodi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat siis ka meie poolt 🙂
Ka meie ei saanud sugu teada kuna pisike oli nii kade, et pani jalad risti. Algul mõtlesin, et lähen tasulisse uuringusse ehk siis saan teda aga Rakveres maksab see 40 euri ja siis mõtlesin, et selle eest saaks lapsele ikka asju. Nüüd siis olengi segaduses kas minna või mitte… Enne jõule istusin ka haiglas kuna olid valud kõhus ja see ikka hirmutas päris kõvasti.
Vahepeal liigutasime päris nobedasti aga nüüd kuidagi väga vaikseks jäänud. Hakkan juba vaikselt muretsema aga kui annab mõne müksu siis nagu rahunen maha 🙂
Minul on ka ühest rinnast mingit vedeliku tulnud ja vahest õhtul ikka rinnad väga kuumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut ja meie kõigi jaoks väga olulist aastat teile! Käisin täna LA ultrahelis ära, kuupäev jäi samaks, 20.mai – tulekul pisike poja 🙂 Kõik tundus hästi, aga nägu ei tahtnud näidata, seega 15.01 uuesti ultrahelisse. Nädal tagasi hakkasin tundma ka väikeseid toksimisi, kui õhtul diivanis lösutan, siis liigutab rohkem, aga kohe kui issi käe kõhule paneb, siis enam ei liiguta. Kõht samuti hommikul väiksem ja kergem ning õhtul punnitab rohkem ja on tunduvalt suurem. Aastavahetusel tehtud pildilt ehmatasin ise küll ära, et ma juba nii suur – see oli esimene kord, kus ennast rasedana pildilt nägin. Eile kaalusin ennast ja nüüd siis esimest korda elus 6-ga algav kehakaal: 60,1 kg (olen juurde võtnud 4 kg). Beebiasju veel soetanud ei ole, eks veel on aega, aga nüüd varsti peaks hakkama sellele ka mõtlema. Toredat paisumist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head uut aastat, mai ootajad!
Käisin täna kordusLA-s, kuna eelmisel korral polnud loote asendi tõttu võimalik vaadata südant, maksa, vahelihast ja nägu. Täna ei tahtnud beebi end ka kohe üldse mitte näidata. Suure togimise peale sai ikkagi kõik üle vaadatud ja kõik korras. Nägu vaadati ühe ja teise külje pealt, otse mitte. Kirjas on, et silmad olemas ja ülahuul visualiseeritud. Me ei saanud küll midagi aru ja ega eriti ei räägitud ka midagi. Pilti muidugimõista ei saanud ei eelmisel ega sel korral, seega on meil nüüd kindel plaan minna ¦oisi juurde. Tahaks ikka oma türekese näo ka ära näha ja veel kord kinnitust saada, et temaga on kõik kõige paremas korras 🙂
Sattusin mõni aeg tagasi naaberriigis H&M-i, nii et mõned riided on ostetud, kõik valged, sest siis veel sugu ei teadnud 🙂 Nüüd plaan jälle H&M-i külastada ning seekord siis roosad asjad sihikule võtta 😛
Vanker, turvahäll ja voodi on välja valitud, aga ostma veel ei tõtta, tuleb enne kodus mõned ümberkorraldused teha 🙂
Aeg on küll ootajale pikk, aga üle poole ootamise ajast on juba möödas ja enne kui arugi saame, on meie rõõmurullid meil olemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ootamisest siiber juba. Terve eilse päeva oli suht paha olla, sees keeras. Selline tunne, et hakkab või iiveldama. Lõhnataju oli ka sassis. Täna natuke parem juba. Söögiisu on ikka kadunud. Kõht on ka päris korralik ees. Titt muudkui togib mind 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks ka et \”titt muudkui togiks mind\” 😀 , aga liigutused on ikka täitsa juhuslikud ja harvad. mõni päev käib nagu müks, siis mitu päeva ei tunne midagi.. ootan väga, et liigutused regulaarseks läheksid. üsna varsti on LA – ootan huviga (ja nagu minule kohane, ikka muretsen ka kas kõik on ikka korras ja laps arenenud õigesti..)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei,

Kiires pühadesahinas ei ole olnud aega perekooli piiludagi. Kuid seda nüüd tehes on mul hea meel, et enamikel meist kõik kenasti on 🙂

Meie käisime 22.dets ¦oisi juures LA-d tegemas ning saime kinnitust ¦oisi esimesele väitele, et tulemas on väike rüblik- Poiss 🙂 Muskel pidavat juba ka 5 mm olema:D

Ning liigutusi tundsime ka üleeile esimest korda, juhhhuuu 🙂 Trampis nii mis hirmus:)

Aga meie oleme vist esimesed, kes on vankri juba endale soetanud. Tegelikult oli nii, et teadsime algusest peale, millist vankrit soovisime ning oh seda üllatust, kui nägime täpselt sellist juba müügis. Ei saanud seda siis ju ostmata jätta. Las ta natuke nüüd ootab meie kõhubeebit. Samuti on olemas ka mõned riided, esimene laps ikkagi, siis suurushullustus poodides peal, kõik asjad on ju NII armsad! Aga muidugi tuleb asja mõistusega võtta, nüüd läheb veits rahulikumalt:D

Kes Te juba siin enda lapse sugu teate, kas mingid nimed ka peas keerlevad? Me oleme mõtteid ka selle üle mõlgutanud, muidugi tuleb viimane otsus siis, kui tita käes, sest enne vist ikka tuleks otsa vaadata, kas on ikka enda nime nägu. No kui ikka ei ole Peeter, siis ei saa ju seda nime panna. Üks nimi meeldib kõige enam, kuid ei saa välistada ka teisi variante. Nii et iga päev enne magamajäämist on mõtlemisainet, nii tore 🙂

Aga ilusat uut aastat ka minu poolt kõigile ning loodan, et kõik ikka sujuks kõige paremini :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me läheme pühapäeval käru vaatama. Aga eks siis paistab, mis lõpuks sellest asjast välja tuleb.
Esmaspäeval on LA ja tegelikult tahaks ikka seal ära käia ja alles siis hakata asju vaatama/ostma.
Aga no kui on võimalus hea käru hea hinnaga saada, siis arvatavasti ostame pühapäeval ära.
Ma olen viimasel ajal igasuguseid imelikk mõtteid hakanud mõtlema :S
Vahepeal tekib juba selline paaniline hirm, et sünnitusel kindlasti laps sureb ära :S
Siis saan aru, et no mis krdi asja sa lollakas oma peas ketrad! Aga no eks hirmul ole suured silmad ja kuna esimene sünnitus oli suht raske, siis ei imesta, et kardan teist korda sama läbi teha.
Täna nägin unes, et sünnituseni oli jäänud veel kuu aega ja selgus, et ma olen uuesti rasedaks jäänud. No et ühte hakkan sünnitama, aga teine rasedus on siis juba kuu aega suur 😀
Ja siis oli täiega mure, et kuidas ma seletan inimestele pärast, et lastel on vanusevahe alla 9 kuu 😀 et keegi nagunii ei usu. Ja et kuidas ma üldse sünnitan niimoodi, et ainult üks välja tuleb, äkki tulevad mõlemad.
Tundub, et hormoonid hakkavad võimust võtma 😛 Olen märganud et viimasel ajal lollid inimsed ajavad mind väga tigedaks. Enne suutsin sellest mööda vaadata, aga nüüd ei ole see kohe mitte võimalik 😐
Jube!
Mees eile küsis mu käest, et kallis, milline sa raseduse lõpus oled? 😀 Ma hakkasin naerma ja ütlesin, et paks ja pehme. Ta sellepeale, et no aga millised tujud sul siis on? Ma räägin, et äkki ma ikka suudan normaalseks jääda 😛 Sellepeale ta ütles, et ei no pole hullu, et ta küsib, kuna siis teab ennast ettevalmistada, et kuidas tema käituma peab. No kahju hakkas kohe temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kotkapoeg1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aasta hakkab lõppema ja teen väikese kokkuvõtte oma viimase aja sündmustest. Hetkel siis nädalaid kokku 22 ja pisike plikatirts keda ma kogu elu oma ellu olen oodanud, toksib mu kõhtu hommikuti ja hilisõhtul. Päeval ta vist pikutab:) Rasked on olnud need nädalad, esialgu meeletu oksendamine ja veel jubedam iiveldus, siis arvati et on suur downi risk…õnneks mitte. Lihtsalt üks ämmakas vaatas vastust nii valesti ja minu ees vabandati tuhat korda. Nüüd oli 3 looteanatoomiat: esimesega ei näidanud laps suurt midagi, teisega tekkis kahtlus huulelõhele ja kolmanda anatoomia tegi dr Zirkoo, kes tõmbas lapse huuled nii kaadrisse ja teatas, et hoopis liiga palju huulepulka hakkab meie neiul kuluma, sest ta on nii musi huultega:) Küsisin siis 3 korda kas ikka on kõik ok ja lõpuks vaatas arst mind range pilguga ja ütles: MA ÜTLESIN, ET ON KORRAS JA MA ÜTLESIN NÜÜD SEDA KOLMAS KORD:)
Siis sain aru, et on korras:) Saime ilusad 3d pildid ka ITK-st ja loodan, et nüüd sujub kõik juba rahulikumalt. Aga ikka milline õnnis tunne on see lapse ootamine…mõni ütleb, et see on ideaalne tunne. Mina ütleks, et see ei ole ideaalne aga ideaali lähedane. Õnn ise on südames ja hinges ja seda pärsivad minu õhtused rullimised diivanil sest ma ei leia õiget asendit…küll valutab selg ja siis puusad ja siis on veel sada häda. Mina olen juba tõeliselt suure kõhuga, eriti õhtuti. Hommikul on kuidagi nii kerge olla, et vahest katsun, ega mu kõht minema pole jalutanud:)
Soovin teile ilusat ja rõõmsat vana aasta lõppu! Häid mõtteid uueks aastaks! [/tsitaat]
Rasedus sinuga nii sarnane. Tulemas tüdruk, kes samuti aktiivne hommikul ja hilisõhtul. Päeval on kõhus vahel täielik vaikus. Downi risk oli vereproovi järgi 1:104 ja käisin lootevee proovi andmas. Sealt sain siis vastuseks, et tulemas on terve piiga, keda olen juba ammu igatsenud. Poisid ka ootavad endale väikest õekest 🙂 Kõht on suur, eriti õhtuti ja aastavahetusel paar inimest arvasid, et mu sünnitustähtaeg on vist juba lähedal. Kui esimese kahe rasedusega tulid kilod pmst ainult kõhule, siis sel korral on neid ikka igal pool. On nii sangad kui täiesti arvestatav taguots. Esimese 3 kuuga võtsin kaalus juurde 5 kg, sest kui pidevalt midagi ei närinud, siis ainult iiveldas. Nüüd õnneks kilod enam nii kiirelt ei kogune. LA-s käidud ja kõik pidi ok olema, olgugi, et sünnitähtajale pani see UH 5 päeva otsa. Arst ütles, et kuna kõik näitajad on korras ja mõõdud proportsioonis, siis pole selles midagi eriskummalist, sest beebid ju ei sünnigi kõik ühes kaalus. Õhtuti sätin samuti ennast diivanil ühelt küljelt teisele ning sätin patju siia sinna, aga seda õiget asendid ei suuda ikka leida. Sellepärast on vist ka magama jäämisega raskusi. Eile korjasin endale kusagilt mingi nohu ja kurguvalu :S Täna ei suuda tööl olles muust mõeldagi kui, et saaks koju ja mehe kaissu pikali ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minupoolt liitun teiega väga hilja.. Rasedust on 19+3 tänaseks ootame enda pere esimest last ja liigutusi ka juba tunneme. Kuna issi meil on kaitseväes siis beebi andis enda esimese müksu enne tema väeossa tagasi minemist.. Rasedus pole just kõige paremini kulgenud kuni 12-nda nädalani sain nutta ja paanitseda kuna väga tugev ärakukkumis oht oli sellevastu sain muidugi duphastoni mida sai 4tabletti päevas söödud. järgmine ultraheli on 11jaanuar siis loodame ka soole kinnitust saada.. aga seniks kõigile mõnusat ootamist ja kena uut aastat..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka nüüdseks LA käidud. Endiselt on tulemas tüdruk. Kaalu ja pikkuse osas on veidi graafikust ees. Esialgsest 25.05 tähtajast sai 15.05. No eks näe. Liigutusi olen tundunud nii nädala jagu. Iga päevaga lähevad veidi tugevamaks. Nime variandid on meil olemas, aga eks kui laps sünnib, vaatame otsa ja teeme lõpliku valiku. Kaalu on juures 7 kg, viimase kuuga pole midagi juurde tulnud õnneks. Ostnud oleme ühe asja, tõin mehele sümboolse kingi raseduse alguse poole. Ei teagi, millal peaks vankrit jne vaatama hakkama.

Ultraheli ainsaks probleemiks oli placenta praevia marginalis. Loodan, et ehk kasvan sellest ikka välja raseduse lõpuks.

Ilusat ootusaega kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere, käisime tänan LA ultrahelis, tibu oli väga tubli ja näitas ilusti kõik vajaliku ära. Kõik on korras 🙂 Pisike on pealaest pepuni 17cm pikk ja hästi armsate nina ja suuga:) Tähtaeg mul 22.05. Homme-ülehomme plaanime minna vankrit vaatama. Ilusat ootamist kõikidele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere, meil ka LA-s käidud. Kõik on korras, tulemas poiss 🙂 Tähtaeg 22.05 Homme-ülehomme plaanime minna vankrit vaatama. Muidu mul enesetunne hea, aga kaalu juures palju…10kg. Ilusat ootamist kõikidele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rebeka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere ka minupoolt liitun teiega väga hilja.. Rasedust on 19+3 tänaseks ootame enda pere esimest last ja liigutusi ka juba tunneme. Kuna issi meil on kaitseväes siis beebi andis enda esimese müksu enne tema väeossa tagasi minemist.. Rasedus pole just kõige paremini kulgenud kuni 12-nda nädalani sain nutta ja paanitseda kuna väga tugev ärakukkumis oht oli sellevastu sain muidugi duphastoni mida sai 4tabletti päevas söödud. järgmine ultraheli on 11jaanuar siis loodame ka soole kinnitust saada.. aga seniks kõigile mõnusat ootamist ja kena uut aastat..[/tsitaat]

Meeste osas ootab meid vist sarnane saatus – lapse sünd jääb aasta suurima õppuse Kevadtormi kanti/lõppu – jääb vaid loota, et metsast õigel hetkel kiiresti tulema saadakse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe,

Täitsa naljakas, mina näen ka absurdseid nö \”õudukaid\” unes, täitsa koomiline hiljem mõelda.. Et kas miskit paremat ei oska siis näha:)

Aga hirmud on ka, tegelikult juba algusest peale. Kuigi ei tohiks veel sellele mõelda, mul sõbranna paanitses raseduse algusest peale nii üle, et sünnitus tuligi väga hirmus. Ma ise olen täpselt samasugune- Kardan juba ette ära, kuigi ei tohiks. Tegeleks ainult lollustega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka ikka teie hulgas, tähtaeg 22. mai, ootan tüdrukut, sai täna uh ära käidud ja kõik tundus vist ok olema, dupasthoni enam ei võta, kaalu on veel -1 kg aga hakkab ka vaikselt kogunema, kõht on küll suur ees. liigutusi tunnen aastavahetusest alates juba pea igapäev. tundub, et tänane uh tegi tipsu eriti rahutuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma olen ka igasugu õudukaid näind. Ükspäev oli naljakas uni, nägin, et kutt oli 7 kilone sündides 😀
Kõht aina paisub ja paisub, nüüd vist see aeg ka kus just rohkem ja kiiremini ümbermõõtu viskab.
Nimi on meil juba ammu olemas, poistenimedest oli meil põhimõtteliselt üks valik, natuke nagu perekondlik nimi ka 🙂 Loodan, et kutt tuleb just oma nime nägu. Kui tõesti selle nime nägu ei ole, leiame kindlasti uue ja sobivama.
Kas te rasedusaegseid pilte ka kavatsete tegema minna? Kui,siis millal ja kas olete mõelnud millise fotograadi juurde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Parem hilja, kui mitte kunagi 🙂 Ühineksin ka Maikuu ootajatega. Rasedust on 22+ ja tähtaeg 16.mai. Ootan esimest last, endal vanust 23a. Esimesed kuud olid rasked, iiveldas ja söögiisu kadus, võtsin alla 5kg, nüüdseks 3kg tagasi tulnud. Eelmine nädal sai LA-s käidud, kahjuks ei saanud teada kumb tuleb, aga ei jäta jonni ja loodan järgmiseks nädalaks uue aja saada. Jaanuari lõpus on pulmad, selleks ajaks tahaks ikka teada :)Pisike on muidu üsna agar liigutaja, tunnen juba 18 nädalast tugevalt mükse ja põntse. Kõht on ees, aga mitte väga suur veel. Millegipärast näen juba paar nädalat õudukaid, mis ei ole isegi lapseootusega seotud vaid lihtsalt sürrealistlikud ja veidrad. Samuti on uni rahutu, igal öösel ärkan korra või paar ülesse. Iiveldus on õnneks üle läinud ja enesetunne üldiselt hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul diivanil istusin siis nägin ka juba togimisi. täna tundsin isegi püsti olles päeval paari liigutust. praegu ka kõht liigub 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sipsik23 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kotkapoeg1 kirjutas:[/small]

Rasedus sinuga nii sarnane. Tulemas tüdruk, kes samuti aktiivne hommikul ja hilisõhtul. Päeval on kõhus vahel täielik vaikus. Downi risk oli vereproovi järgi 1:104 ja käisin lootevee proovi andmas. Sealt sain siis vastuseks, et tulemas on terve piiga, keda olen juba ammu igatsenud. Poisid ka ootavad endale väikest õekest 🙂 Kõht on suur, eriti õhtuti ja aastavahetusel paar inimest arvasid, et mu sünnitustähtaeg on vist juba lähedal. Kui esimese kahe rasedusega tulid kilod pmst ainult kõhule, siis sel korral on neid ikka igal pool. On nii sangad kui täiesti arvestatav taguots. Esimese 3 kuuga võtsin kaalus juurde 5 kg, sest kui pidevalt midagi ei närinud, siis ainult iiveldas. Nüüd õnneks kilod enam nii kiirelt ei kogune. LA-s käidud ja kõik pidi ok olema, olgugi, et sünnitähtajale pani see UH 5 päeva otsa. Arst ütles, et kuna kõik näitajad on korras ja mõõdud proportsioonis, siis pole selles midagi eriskummalist, sest beebid ju ei sünnigi kõik ühes kaalus. Õhtuti sätin samuti ennast diivanil ühelt küljelt teisele ning sätin patju siia sinna, aga seda õiget asendid ei suuda ikka leida. Sellepärast on vist ka magama jäämisega raskusi. Eile korjasin endale kusagilt mingi nohu ja kurguvalu :S Täna ei suuda tööl olles muust mõeldagi kui, et saaks koju ja mehe kaissu pikali ära.[/tsitaat]Siis oleme ühtekad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi ôudusunenägudest ei tahaks kohe mitte môeldagi. Nägin üks öö unes lausa roppusi mis ajasid seest keerama. Siiamaani ajab kui see unenägu meelde tuleb. Nägin mehe 2parimat sôpra ja nad tegid meie libesti pudeli tühjaks ja küll neil oli tore olemine, mina jälle ei teadnud kuhu häbist nägu ära peita ja jube räpane ja vastik tunne tekkis. Ja nad toimetasid südamerahus keset linna rattamaratoni ajal.
Hommikul ikka mitu korda môtlesin, kas mehele ka oma jubedast unenäost julgen pajatada. Kui rääkisin, siis mees ei suutnud naeru pidada. Aga minu jaoks ei olnud üldse naljakas ja ausôna ma pole elusees neis inimestest midagi seksuaalset näinud :/
Vot see oli jube kogemus … Ei tea kuidas ma nendega nüüd ühes seltskonnas istun 😐

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on jooksmas 23 nädal. Kõht on järsku väga suureks läinud ja ootamatult on lisandunud ka pluss 6 kg. Kas keegi kõhtu määrib õli või mõne kreemiga?
Pildistama soovitan minna. Me käisime ja jäime väga rahule. Marit Karp juures käisime.
Vanker sai ka see nädal soetatud koos turvahälli ja adaptriga. Kuna tükk aega piilusin emmaljunga valgest nahast vankrit, siis leidsime hea pakkumise ja sai ära ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan ikka peale pesemas käimist kreemitada, muidu hakkanüle kere sügelema. 😀

Kas kellelgi alles LA veel ees? Mina lähen kolmapäeval, nii kaua sai seda oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina määrin küll, loodan, et aitab ka, kuid eks see geenide värk ka ole natuke. Kasutan kahte erinevat kreemi läbisegi, kuna olin Eestist ära ning siis ainuke, mis selle lähimast apteegist saada oli, oli Vichy kreem, lõhnatu ning tundub ka, et kvaliteetne. Nüüd aga kui Eestis käisin, ostsin Palmersi kiidetud kreemi.. Eks näis, mis imet see teha suudab 🙂 Kuigi miskipärast tundub see Vichy parem, aga see on ainult minu tundmus:D

Pildistama oleme meiegi kindlasti mõelnud minna, kuid ootame vast kuskil märtsini, siis kõtu suur ees ning jääb tore mälestus minust kui täisrasedast 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka veel LA järgmisel nädalal ees 🙂

Kõhule määrin vaheldumisi Weleda raseda-hooldusõli ja Nurme seebi Mangovõid. Nahk väga kuiv ei ole aga sellegipoolest sügeleb, just kõht ja selg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka tänaseks 22+5 ja pidevalt pea valutab. Teiseks on mul kuidagi nii raske olla.Eriti raske on hingata. Millest see küll olla võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime ka täna käru ära. Ostsime vana hea tutava Emmaljunga Ceroxi. Kasutatud. Uut ei julgenud osta kuna tuttav töötab kärude/vankrite poes ja ütles, et viimasel ajal väga palju praaki tulnud emmaljungat, soovitas kasutatud käru osta.
Kui käruga tuppa tulime, siis esimesed 5minutit koer ei suutnud kohe mitte aru saada, milleks selline mittevajalik asi tuppa on vaja tuua. Muudkui aga urises ja hiilis 😀 Loodetavasti jätab ta ikka kärule rattad alla.
Homme LA 🙂 ei jõua kohe ära oodatagi. Laps puksib küll juba nii kõvasti, et täna pikal autosõidul oli kohe ebamugav kui ta pidevalt tonks ja tonks vastu põit togis. Ja keerutab ka vist jube palju, täna kolmes erinevas kohas seda togimist tundnud. Esimesega ei mäleta, et niiväga keerutanud oleks. Oli ikka rohkem paigal ja togis ühte kohta, aga praegu paneb matsu kõigerohkem põiele, siis ülesse paremale poole ja vasakule poole ja siis naba juurde ka. Emakapõhi ulatub u 4-5cm üle naba. Kõhtu on ka ikka ette tulnud juba 🙂 enam kõhuli magada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kippus ka pea tihti valutama ja arst soovitas jälgida vererõhku. Praegu valutab see pigem nohust ja kehvast enesetundest mingi hingamisteede viiruse tõttu. Vahel on ka nii raske olla, aga kui tegutsema hakkad ja õues tiiru jalutad ning värsket õhku hingad, siis on kohe palju parem enesetunne. Hetkel muidugi väga ei jaluta. Kui siis ainult kuuri alla puid tooma ja homme katsun ennast ikka tööle vedada. Palavikku õnneks pole, ehk ei tulegi, aga kõik muu võiksin küll ilma rahata ära anda. Arst soovitas palju jõhvikamahla ja leesikalehe teed juua. No jõin siis eile. Kuna tänu nohule maitsmismeel tuksis, siis tundsin ainult joogi ja söögi haput maitset ja jõhvikamahl tundus kuidagi eriti hapu. lisaks jõin granaatõunamahla, leesikateed, sõin jogurtit, õuna ja grepi, aga minu preilile kogu see c-vitamiini hulk oli vist liig, mis liig ning järjekordse köhahoo ajal jätsin kogu päevasöögiga vetsus hüvasti 😀 Täna olin lõunaks juba suht krips ja kraps ning kraamisin kogu elamise ära, keetsin suppi, pesin pesu jne, aga nüüd on jälle tunne nagu oleks teerulli alla jäänud. Õlasooned valusad ja see supp võib minust sinna pliidile jäädagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looteanatoomias käidud, kõik korras. Ma küll ei tea kuidas see arst sealt udukogust midagi aru sai, aga ju siis on kõik OK.
Lapse suurus vastas kenasti nädalatele (reieluu mõõtude järgi oli kohe täpselt 20+2, nagu ka päevade järgi peaks olema) peamõõdu järgi tuli pävi natuke juurde, nii et keskmine kokku tuli 20+5. Tähtaeg LA järgi 22.05. Aga no ma arvestan ikka seda 25.05 ja eks ta tuleb siis kui tulla tahab.
Meil siin rakveres on aparaat ikka väga kehva, laps hargitas lausa jalgu, aga selle massinaga ei näinud mõhkugi.
Kui ülahuule kohta küsisin, siis arst näitas mingit udukogu ja ütles, et jaaa kõik OK 😀
Ma ise täitsa mõtlen, et äkki peaks tasulises käima ja laskma kõik veelkord üle vaadata. Südamerahuks. Sest ei vaadatud loote kaalu, ega pikkust ega miskit sellist, millest siin ikka olen lugenud, et LA-s vaadatakse. 😐
See laud kuhu peale pidi pikali heitma oli ka selline logu, et kiikus siia ja sinna, selline tunne tekkis, et kohe prantsatame põrandale 😀 Ja arst veel istus ka sinna samasse laua peale 😀
Ausaltöeldes ajas naerma täitsa, millised stagnaaegsed tingimused veel nii suures haiglas valitsevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Looteanatoomias käidud, kõik korras. Ma küll ei tea kuidas see arst sealt udukogust midagi aru sai, aga ju siis on kõik OK.
Lapse suurus vastas kenasti nädalatele (reieluu mõõtude järgi oli kohe täpselt 20+2, nagu ka päevade järgi peaks olema) peamõõdu järgi tuli pävi natuke juurde, nii et keskmine kokku tuli 20+5. Tähtaeg LA järgi 22.05. Aga no ma arvestan ikka seda 25.05 ja eks ta tuleb siis kui tulla tahab.
Meil siin rakveres on aparaat ikka väga kehva, laps hargitas lausa jalgu, aga selle massinaga ei näinud mõhkugi.
Kui ülahuule kohta küsisin, siis arst näitas mingit udukogu ja ütles, et jaaa kõik OK 😀
Ma ise täitsa mõtlen, et äkki peaks tasulises käima ja laskma kõik veelkord üle vaadata. Südamerahuks. Sest ei vaadatud loote kaalu, ega pikkust ega miskit sellist, millest siin ikka olen lugenud, et LA-s vaadatakse. 😐
See laud kuhu peale pidi pikali heitma oli ka selline logu, et kiikus siia ja sinna, selline tunne tekkis, et kohe prantsatame põrandale 😀 Ja arst veel istus ka sinna samasse laua peale 😀
Ausaltöeldes ajas naerma täitsa, millised stagnaaegsed tingimused veel nii suures haiglas valitsevad.
[/tsitaat]

Soovitan Sul kindlasti tasulises käia, iseenda südamerahuks 🙂 Olen ise ka Rkv’st pärit ja olen kuulnud igasuguseid jutte Rakvere Haigla kohta 🙂 Sellepärast olen ka arvel ja sünnitan Pelgus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.