Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Mulle tegi Rakveres LA dr.Tooming ja ei saanud ka teada muud kui kõik OK.
Nüüd panin endale aja Tartu 3D ultraheliuuringusse ja ehk siis saan sugu ka teda ja jääb midagi mäletuseks ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panime uue aja LA-sse kirja.
http://www.ultraheli.ee/hinnakiri?product_id=21
Ma arvan, et dr. Shois teeb seda. Isegi ei uurinud seda, kes teeb.
Sugu ei olegi meie jaoks tähtis teada saada, peaasi et kõik töötaks lapsel nii nagu peab.
Lihtsalt täiesti uskumatu on see, et kui suur vahe on ühes kohas tehtaval ultraheli uuringul ja teises kohas tehtaval.

Rakveres tundub tõesti olevat veel suur stagna aeg. Ooteruumi seal praegu polnudki, selle koha asemel oli suur tolmupilv ja üks töömees, kes labidaga telliskive ja betooni kivipõrandalt kokku kraapis ja pärast siis veel luuaga seda peenikest tolmu ka üles keerutas. Enamusajast olid silmad ja suu ehitustolmu täis ja kui köhima ajas, siis tekkis kohe selline okserefleks, sest seda tolmu oli seal tõesti palju. Kõrvu muidugi pidi koguaeg kinni hoidma.. ahjaaaa… tooli ma pesin ka endale ise puhtaks, sest selle peal oli töömees arvatavasti enne tantsu löönud, seal olid suured tolmused jalajäljed peal 😀 Väga vinge küll … Isegi mingit kilet polnud ette pandud sellele territooriumile, kus tööd toimusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Panime uue aja LA-sse kirja.
http://www.ultraheli.ee/hinnakiri?product_id=21
Ma arvan, et dr. Shois teeb seda. Isegi ei uurinud seda, kes teeb.
Sugu ei olegi meie jaoks tähtis teada saada, peaasi et kõik töötaks lapsel nii nagu peab.
Lihtsalt täiesti uskumatu on see, et kui suur vahe on ühes kohas tehtaval ultraheli uuringul ja teises kohas tehtaval.

Rakveres tundub tõesti olevat veel suur stagna aeg. Ooteruumi seal praegu polnudki, selle koha asemel oli suur tolmupilv ja üks töömees, kes labidaga telliskive ja betooni kivipõrandalt kokku kraapis ja pärast siis veel luuaga seda peenikest tolmu ka üles keerutas. Enamusajast olid silmad ja suu ehitustolmu täis ja kui köhima ajas, siis tekkis kohe selline okserefleks, sest seda tolmu oli seal tõesti palju. Kõrvu muidugi pidi koguaeg kinni hoidma.. ahjaaaa… tooli ma pesin ka endale ise puhtaks, sest selle peal oli töömees arvatavasti enne tantsu löönud, seal olid suured tolmused jalajäljed peal 😀 Väga vinge küll … Isegi mingit kilet polnud ette pandud sellele territooriumile, kus tööd toimusid. [/tsitaat]

Käisin ka dr M.¦oisi juures LA’s, ta tõesti teeb kõike väga täpselt ja korrektselt. Meie olime tema juures pool tundi ja ehk isegi ka natuke peale, ta koguaeg rääkis meile kõike juurde, mida ta nüüd vaatab ja kontrollib. Vahepeal viskas kildu ka 🙂 Väga tore elamus oli, tõesti! Ja see hind 80eurot on seda kõike väärt ka. Kindlasti ta pakub teile kaasa ka lapse näost pildi (3D, kui õnnestub korralikult näha), see maksab 10-12 eurot, et siis tead 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ka mäletasin, et oli nagu 80euri … aga nüüd on 85euri.
Aga nohhhh… see 5euri siia-sinna 80 euri juures ei mängi enam mingit rolli 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ka mäletasin, et oli nagu 80euri … aga nüüd on 85euri.
Aga nohhhh… see 5euri siia-sinna 80 euri juures ei mängi enam mingit rolli 😛 [/tsitaat]

uue aastaga hindu tõstnud vist.. ma käisin 21.12 tema juures küsis 92 euri koos pildiga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul paari tunni pärast kaua oodatud LA uuring. Kõhubeebi terve öö endast märku andnud korralikult ju tunneb et miskit tulekul 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LAs köidud, köik korras. Kuupäeva tösteti 23.05 pealt 27nda peale. Sugu teada ei saanud, punnitas pepuga hoolega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poiss nagu purikas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Präänik kirjutas:[/small]
[tsitaat]poiss nagu purikas :)[/tsitaat]

Käisid ka LA-s? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma liitun nüüd küll väga hilja aga tähtajaks on 26.05.2013. Enesetunne on olnud väga hea, pole iiveldanud. Uh lähen 11. jaanuar loodan, et saame soo ka teada. Väikeseid mükse olen ma tundnud umbes 18 nädalast peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna kallis on see teenus ikkagi kui peab eraldi kuskile kontrolli minema. Aga kui tõesti tunne, et pole päris kindel kas kõik on ikka korras. Siis see raha on seda alati väärt.
Aga minu kõhubeebi ikka toksib mõnuga. Tööl istuda üsna naljakas kohati, kui aint toksib. Õhtu kui voodisse jõuan siis hakkab ka selline tramburai pihta.
Aa käruga oli meil samamoodi nagu sul mai_emme. Kodus on 8kuune siiami kiisu. Ta ei tabanud algul ära, mis asi see toodi. Aga lõpuks oli ta ööse kadunud kui tavaliselt poeb voodisse magama. Siis see öö magas ta vankris. Arvas vist, et toodi talle uus pesa, kus saab pikutada. Aga viisime vankri toast ära. Muidu on ees. Eks siis paistab kui põnn ka kodus, kuidas kiisu lepib sellega. Võibolla trügib ka vankrisse põõnama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]MustA kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üsna kallis on see teenus ikkagi kui peab eraldi kuskile kontrolli minema. Aga kui tõesti tunne, et pole päris kindel kas kõik on ikka korras. Siis see raha on seda alati väärt.
Aga minu kõhubeebi ikka toksib mõnuga. Tööl istuda üsna naljakas kohati, kui aint toksib. Õhtu kui voodisse jõuan siis hakkab ka selline tramburai pihta.
Aa käruga oli meil samamoodi nagu sul mai_emme. Kodus on 8kuune siiami kiisu. Ta ei tabanud algul ära, mis asi see toodi. Aga lõpuks oli ta ööse kadunud kui tavaliselt poeb voodisse magama. Siis see öö magas ta vankris. Arvas vist, et toodi talle uus pesa, kus saab pikutada. Aga viisime vankri toast ära. Muidu on ees. Eks siis paistab kui põnn ka kodus, kuidas kiisu lepib sellega. Võibolla trügib ka vankrisse põõnama.[/tsitaat]

:D:D see võis päris naljakas olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisid ka LA-s? :)[/tsitaat]

jep 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline küsimus teile, et kui kõrged/madalad on teie vererõhud?
Ma täna hommikul käisin ämmaka vastuvõtul ja mõõtis mu vererõhuks 97/65 ja ütles, et normis.
Aga mulle endale tundub nagu oleks madal. Mul tavaliselt ikka ülemine 118-120 ja alumine 80-ga midagi. Enesetunne on ka viimasel ajal selline, et süda puperdab pidevalt ja õhupuudus jms. toredad vaevused.
EP kõrgus oli kenasti 21cm ja kõht oli 100cm 😀 sama nagu 5nädalat tagasi. Mul eelmine kord mõõtis praktikant puusaümbermõõtu pigem, mitte kõhtu 😛 mõõdulint jooksis üle puusanukkide 🙂
Aga no kaalu on küll kõvasti tulnud :S viimase kuu ajaga kohe lausa 3kg juurde tulnud. Kokku olen juurde võtnud 7kg juba :S
Õnneks sünnitus on sellisel ajal, kus tahakski ennast rohkem liigutama hakata, saab need titerasvad kenasti maha kõnnitud, koos lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInul vererõhk 100/60. Igakord selline ja minu puhul see on normaalne. Köik oleneb sellest ka kas sul oli enne rasedust madal vöi kõrge vereröhk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vererõhk on pigem madalam. Eelmine kuu, kui käisin siis oli 115/70, mis on minu kohta kõrgemat sorti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on olnud 130/75, vahepeal on mainitud ka et kõrgevõitu, aga ju nii piiri peal siis et pole veel probleemiks olnud. süda puperdab ammu juba, see pidi normaalne olema igatahes. Aga viimase kuuga võtsin ka mitu kilo juurde – jõulud ja värki ju 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe, eks nende lemmikloomadega ole jah nii. Kui meie vankril järel käisime, siis magas meie york terve tee tagaistmel vankri korvis:) Kodus käis ka uuris ja nuusutas, kuid pigem meeldib talle rohkem turvahäll. Vankrisse ta ei pääse ligi, ei saa ise peale, kuid turvahälli saab iga kell ronida. Aga me panime ka trvahälli kõrgemale, et oleks jalust ära 🙂

Ma enda vererõhu koha pealt ei oska midagi öelda hetkel, kuid ühel õhtul koju jõudes oli nii külm, et toppisin kampsuni selga, hetk hiljem pidime tuttava kodust läbi käima (u 10 min). Seda me ka tegime, kuid ega ma siis jopet ega kampsunit ära ei võtnud, seisin seal nagu kubujuss ja kuna seal oli nii palav, siis järsku viuhti! kadus mul pilt eest. Leidsin ennast kükitamas, nagu must auk oleks olnud. Kunagi enne ei ole midagi säärast olnud, talun palavust väga, kuid eks see pidi ju millalgi välja näitama, et päris nii kõik ei ole, nagu mitte-rasedana.

Aga mis veel on naljakas, nägin tuttavat, kel tähtaeg 10 mai ning tema kõht on nii suur, ma tundsin ennast tema kõrval lihtsalt üleliigse rasvakihiga kõhul. No mul on enda arust ikka juba täitsa normaalne kõht, aga temal on tõesti nagu pall..:) Siis ütlesingi mehele, et et ei tea miks temal nii suur, mul ju tähtaeg kõigest 6 päeva hiljem 🙂 Aga ta siis rahustas mind maha, et minul ka ikka ju kõht ees.. Ah ma ei tea, võib-olla ma kujutasin ette, et tal ikka miust väga palju suurem kõht, aga no mis Sa teed, ma suutsin isegi mitte-rasedana nii üle mõelda, et endal hakkas ka jube 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin kohe pilti sellest, kuidas 2 nädalaga kõht kasvanud on 🙂

http://www.hot.ee/enialvus/vordlus.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõpuks LA’s käidud. Tulemas siis pisike poiss, \”komplekt\” on koos. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegin kohe pilti sellest, kuidas 2 nädalaga kõht kasvanud on 🙂

http://www.hot.ee/enialvus/vordlus.jpg%5B/tsitaat%5D

Ikka päris palju kasvanud 🙂
Kui olin nädal haiglas siis koju minnes enam püksid eest kinni ei läinud 🙂 Kuigi haiglasse minnes olid parajad… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegin kohe pilti sellest, kuidas 2 nädalaga kõht kasvanud on 🙂

http://www.hot.ee/enialvus/vordlus.jpg%5B/tsitaat%5Dmu kõht on veel suurem 🙂 täitsa kardan juba et lõpuks olen laiem kui pikem 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna sai vanker ka ära ostetud:)
Ja minu kõhuke juba nii suur…..

http://s861.beta.photobucket.com/user/Tigitiina/media/2013-01-10132953_zps9ebecc68.jpg.html?sort=3&o=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris korralikud kõhud on ees :))) minul viskas ka peale aastavahetust ütlen ausalt, umbes nelja päevaga korraliku punu ette:D nii tore:D nüüd on vähemalt aru saada et beebis, mitte ei mõtle keegi et jõuludel natuke liialdanud:D

täna ostsin endale palmersi venitusarmide kreemi:) prismas on see hetkel soodukaga ka, 5 kopikatega :)ja mulle megalt meeldib see lõhn, nii hea, tahaks nahka pista:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaalikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]päris korralikud kõhud on ees :))) minul viskas ka peale aastavahetust ütlen ausalt, umbes nelja päevaga korraliku punu ette:D nii tore:D nüüd on vähemalt aru saada et beebis, mitte ei mõtle keegi et jõuludel natuke liialdanud:D

täna ostsin endale palmersi venitusarmide kreemi:) prismas on see hetkel soodukaga ka, 5 kopikatega :)ja mulle megalt meeldib see lõhn, nii hea, tahaks nahka pista:D[/tsitaat]

Just täpselt nii ongi, et enam ei mõelda, et niisama paksuks söönud ennast 😀 Eile just üks tuttav küsis, et kas hakkad titte tooma või (no ma muidugi ei küsiks kellegi käest niimoodi, tundub kuidagi toores see küsimus).
Praegu ka koguaeg tunnen, kuidas emakalihased venivad. Ämmakas just küsis, et kas liigutused on ühtlased, või on vaiksemaid päevi ka. Paar päeva tagasi oli veel liigutuste tundmine täitsa pidev (isegi päevasel ajal tööjuures müdistas korralikult). ÄE ütles, et kui peaks mingi vaiksem periood tulema, et siis ei maksa üldse muretseda, et kui lapsel toimub kasvuspurt, siis nad üldjuhul pidid vaiksemalt võtma. Ja eile oligi nii, et liigutusi tundsin ainult õhtul, kui magama hakkasime jääma ja siis oli ka ainult paar müksu. Kui ämmakas seda juttu poleks rääkinud, siis ei teagi, kas oleks muretsenud ka või. Sest täna ka pole veel miskit tundud. Muidu ikka tavaliselt hommikul ja õhtul müdistas.
Aga no öösel oli ka tunda, et keeramise ajal pidi ikka keha hästi kontrollima, natuke valesti liigutad, siis kohe lööb terava ja rebiva valu alakõhtu. 2 Nädala pärast teen uue pildi 🙂

Jõudu kõhu kasvatamisel!

Ps. kuidas teil närvikavaga lood on? Mul ikka ajavad sellised asjad vahepeal täiesti seest keema, mis pärast tunduvad täiesti tühised. Ja kuna ma olen klienditeenindaja, siis hetkel kahjuks \”rumalatele\” küsimustele kohe kiuste kipun ka rumalalt vastama :S Häbi hakkab vahest juba… aga mitte kohe .. natukese aja pärast 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foorum on ikka hea koht – leiab oma muredele leevendust ja tõmbab paanikat maha 😀 Tunnen ka nüüd regulaarset toksimist, aga päev otsa ei tundnud midagi ja juba tekkis mure. Siis mõtlesin,e t aeg veel suht varajane ja ehk ei ole hullu. Mille peale järgmise päeva varahommikul käis selline trall, et lamasin voodis, unelesin, käed kõhul, ja lihtsalt nautisin. 🙂 Seda enam, et üllatavalt valuliks periood on – eile terve päeva pistis, öösiti asendit vahetades on tihti valus jne. Aga ju siis on normaalne. Üritan oma punnist ka ikka pildi ära teha ja lõpuks üles saada, väga põnev on vaadata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huh,

Nähes Teie kõhupildikesi, sain vähe kergendust :)) mul endal kuskil sama suur, seega kuulun vist siiski normaalsuse piiridesse, hihi!

Aga sõbranna, keda nägin täpselt nädal tagasi viimati, imestas eile, et nädalaga nii suure kõhu ette visanud.. Mul oli muidugi väga hea tunne kohe, kui ta seda ütles :))

Närvikavaga.. Ei oskagi öelda:D Vahest viskab mõni täitsa tühine asi nii üle, et korraldan suure draama, aga üldiselt vist ei ole mingit erilist probleemi sellega. Aga kui klienditeenindajana töötasin, siis olid ka mitte-rasedana suured mured:D

Mis aga on naljakas- Ma enne ei joonud üldse eriti fantat, cocat vms, st kunagi seda koju ei ostnud (No olgu,paar korda ikka on ette tulnud),aga nüüd olen täitsa fanta hull.. Pean ennast tagasi hoidma, et seda mitte osta. Ning samuti igapäevaselt juba pärast tööd lähen poest läbi ja ostan suure 200grammise Marabou Daimi shokolaadi ja söön kõik üksi ära, pole probleemi. Pärast muidugi süda veitsa paha, aga kes seda uuel päeval enam mäletab, kui isu tuleb. olen juba nii pea kaks nädalat jutti seda ostmas käinud, täna lubasin endale, et homme enam ei lähe:D Homme õnneks vaba päev, ehk õnnestubki, aga mis toob esmaspäev..:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle kõigile 🙂
Kõhust olen mina kh üritanud aegajalt pilte teha, et hiljem oleks mida vaadata ja meenutada. Kõht on juba päris korralik, täitsa arusaadav juba, et miskit tulemas 🙂 Liigutused on meil olenevalt päevast tugevamad ja siis jälle nõrgemad. Naljakas on see, et kui loed raamatutest ja netist, et laps on kõige aktiivsem siis kui ema puhkab või noh lamab vms, siis meil on vastupidi, nii kui mina hakkan toimetama, hakkab beebi ka kõhus toksima. Nii kui pikali panen ja käe kõhule, on vaikus 😀 niiet issi ei ole meil veel ühtki müksu tunda saanud, sest igakord kui käe kõhu peale saab siis on rahu majas 😀
Ja minul on samamoodi nagu eelmisel kirjutajal igasuguste gaasiliste jookidega, ennem rasedust ei hoolinud ma neist üldse, siis nüüd tahaks koguaeg. Eriline lemmik on Sprite 😀 Aga üritan end tagasi hoida ja mitte eriti tihti juua seda 🙂
Aga muidu pole häda miskit 🙂
Niiet, ilusat ootust kõigile, ma ise muidugi tahaks juba et oleks 15. mai ja meie beebi näeks ilmavalgust 🙂
Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu punnu ikka üsna palli moodi läinud. Mees üks õhtu küsis, et kas neelasin päeval arbuusi alla 😀
Käisin eile üle tüki aja jalutamas õues 1,5h. Ütleme nii, et üsna ruttu oli keel vestipeal. Ja muidugi tuli ka kohe fanta janu peale. Mulle ka meeldib väga sprite ja fanta joogid praegusel ajal. Aga üritan piirata. Januga jooks või mitu väikest purki ära, nii head lihtsalt.
Jõuludega võtsin ka kohe naksti 2kg juurde aga täna hommikul kaaludes oli natuke tagasi tõmmanud. Kokku olen juurde võtnud 5,5kg.
Täna ostin kõhu määrimiseks laukapuu õli ära (spetsiaalne toode venitusarmide ennetamiseks), eks siis paista, kas mõjub või mitte. Vähemalt olen endast kõik teinud, et ei tekiks venitusarme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka üle pika aja. sai ka reedel uh-s käidud saime kindla vastuse et poiss aga peame4nädala pärast miskipärast uuesti minema. Kõhust võin ma ka unistada täpselt sama kõht mis enne rasedust niiet need kes ei tea et ma pisipere ootel need ei arvaks ka seda. Käisime ka täna mehega esimesi beebiasju vaatama tekkis tunne et ma ei tea ikka mitte millestki mitte midagi.. Aga jõudu ja jaksu kõigile teistele kõhu kasvatajatele ja loodame et ka mul see varsti tuleb.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.