Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Kes veel soovib liituda Mai grupiga, siis kirjutage mulle või lisage ise sõbraks. Saan teid gruppi lisada, kuna gruppi näevad vaid liikmed. http://www.facebook.com/minemetsa007

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul homme ämmaka visiit. siiani kõik korras. enesetunne on ka hea nüüd. laps suht aktiivne, eriti õhtul. kõhuke muudkui paisub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kõht 23+1 🙂

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=2466043

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes veel soovib liituda Mai grupiga, siis kirjutage mulle või lisage ise sõbraks. Saan teid gruppi lisada, kuna gruppi näevad vaid liikmed. http://www.facebook.com/minemetsa007%5B/tsitaat%5D

Pole facebooki kontot ja ei taha teha ka, nii et liituda ei saa ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaalikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu kõht 23+1 🙂

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=2466043%5B/tsitaat%5D

Nii äge, nüüd vôib küll vabalt öelda, et me oleme siin kôik päris täitsa rasedad 🙂 su kôhuke on nii äge ja seda verivorstide ning kapsa süüks küll ei ônnestu ajada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ilusad kõhud on kõigil ees juba. Ilusat kosumist kõigile 😉
Homme siis on minul vere ja uriiniproovid ees ja teisipäeval ämmaemanda juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vahvad kõhukesed kõigil tõesti 🙂 Enda oma veel palli kahjuks ei meenuta, nii et, kes ei tea veel arvab ikka ilmselt, et lihtsalt natuke kosunud 😀 Käisin vahepeal teises UH-s ja sain teada, et poiss tulemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi see on tore uudis. Tundub, et palju poisse mais tulemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal selline tunne, et seekord on poiss. Aga eks siis ole näha 🙂
Võibolla 17.01 saab vastuse ka, siis saab riideid vaatama hakata.
Kuigi selle rasedusega olen ma nagu eriti paranoiku. Tean, et ei tohi halvasti mõelda, see kutsubki halba ligi, aga no nii paaniline hirm on, et sünnitusel midagi kehvasti võib minna. Ja kohe mitte ei julge asju osta :S Täitsa soe peast.
Kas teil ei ole selliseid imelikke mõtteid?
Võibolla kardan sellepärast, et esimene sünnitus oli väga raske ja nüüd paratamatult igasugused hirmsad mõtted tekivad pähe.

Kas keegi veel hemorroididega võitleb? Mul eile ja täna ja arvatavasti ka veel homme ja ülehomme on ikka päris piinarikkad päevad 🙁
Eriti töö juures, kus enamusajast pean istuma või teine variant on seista. Aga niipalju kui lugenud olen, siis peaks vahepeal saama jalad seinale visata, aga mul 9h tööpäeval seda võimalust pole ja pepu kukub otsast ära varsti … nuuuux… Täna ostsin mingid küünlad, loodan, et neist on kasu ja et mõjuvad kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võitlen ka hemorroididega. Minu arvates on parim, mis aitab, soole tühjendamine kohe, kui tekib selleks vajadus. Samuti mõjub pärssivalt liikumine, head aluspüksid, korrapärane toitumine. Hemorroididele määrimiseks on hea ka astelpajuõli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul pole raseduse jooksul kordagi kõht kinni olnud. Pigem vastupidi just kõht pehmema poolsem. Aga eks see istuv töö teeb kurja praegu 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka istuv tOO, aga Onneks hemorroide ei ole. Mul oli siin vahepeal meeletu valu seljas, mis piinas nAdal aega. Arvasin, et kuseteede p6letik ja siis veel midagi neerudega. Vaga ebamugav tunne oli, nagu peaks aina vetsu minema ja siis kAisid seljas sellised valud, nagu oleks noaga jArjest selga taotud. Valud lAksid nii suureks, et lAksin haiglasse kiirabisse. Sealt saadeti mind veel igaks juhuks synnitusosakonda. P6letikku uriinis ei leitudki, nii et ei tea, mis viga oli.
Vereproovi v6eti ka eelmisel nAdalal. Vitamiine kontrolliti vist? Kolmel korral torgiti enne kui midagi kAtte saadi. Oeldi, et arvatavasti madal verer6hk.
K6ht on mul juba nii suur, et kysiti, et kas ootan kaksikuid. Ma olen graafikust nii vAljas, et pole enam kaaalule tahtunud astudagi. Hetkel ei teagi, kui palju ma juurde olen v6tnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kribaja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on ka istuv tOO, aga Onneks hemorroide ei ole. Mul oli siin vahepeal meeletu valu seljas, mis piinas nAdal aega. Arvasin, et kuseteede p6letik ja siis veel midagi neerudega. Vaga ebamugav tunne oli, nagu peaks aina vetsu minema ja siis kAisid seljas sellised valud, nagu oleks noaga jArjest selga taotud. Valud lAksid nii suureks, et lAksin haiglasse kiirabisse. Sealt saadeti mind veel igaks juhuks synnitusosakonda. P6letikku uriinis ei leitudki, nii et ei tea, mis viga oli.
Vereproovi v6eti ka eelmisel nAdalal. Vitamiine kontrolliti vist? Kolmel korral torgiti enne kui midagi kAtte saadi. Oeldi, et arvatavasti madal verer6hk.
K6ht on mul juba nii suur, et kysiti, et kas ootan kaksikuid. Ma olen graafikust nii vAljas, et pole enam kaaalule tahtunud astudagi. Hetkel ei teagi, kui palju ma juurde olen v6tnud.[/tsitaat]Aga mitmes nädal sul on? Ma usun, et paljudel on juba suur kõht. Ma oleks ka juba nagu 7 kuud rase.Olen 9 kg juurde võtnud. Võibolla juba 10, ei taha ka väga kaalule astuda. Sa naudi oma rasedust ja ära mõtle kui suur sa oled või mis keegi arvab. Ütle et ootan kolmikuid:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on ka väga suur kõht:) 10kg juures juba:O Meil ka tulemas poiss:) Lapseke on väga aktiivne, vähemalt kord tunnis annab endast märku:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin uurida, et millal keegi dekreeti jääb ?
Endal on dekreedi alguseks 6.märts aga võtan ennem veel 12 päeva puhkust, niiet jään koju juba 18.veebruar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jään dikreeti 11 märts seni olen aga haiguslehel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algab dekreet 22märts. Ja eks ma võtan ka välja enne seda oma lapsepäevad ja puhkusepäevad ja kõik päevad, mis võtta annab 😛
Ausaltöeldes, ei jõua juba ära oodata seda aega, kui koju saab jääda.

Haiguslehele enne dekreeti ei taha jääda, kuna siis saab rahaliselt väga raske olema, kuigi ämmakas pakkus seda varianti ka (seoses tööga).
Siis oleks teisiti, kui kõik palk puhtalt tuleks kätte, aga kuna osa tuleb ümbrikus, siis oleks haigusrahad ikka naeruväärselt väikesed 🙁
Ja ega nende dekreetrahadegagi kiita pole ja sama ju VH-ga. Aga nohhh… see on elu 🙂

Homme dr. Shoisi juurde LA-sse 🙂 ei jõua ära oodata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab dekreet 25 veebruar, kuid enne seda on välja võtta 24 päeva puhkust, niiet koju jään juba 2 veebruarist:):)Enne lapse sündi vaja veel väike remont kodus teha ja siis juba rahuliku südamega lapse tulekut ootama jääda. Minul on hetkel juures 3 kilo, kuid tundub, et nüüd hakkab kaal kergemalt juurde tulema.
Mõnipäev tööjuures selg nii jubedalt valutab aga siis järgmine päev pole midagi, nii, et ..üks päev saan väga aru, et olen rase, teine päev olen energiat täis ja võimeline kõike tegema:D
Kõht on muidugi väga suur, nagu arbuusi oleks alla neelanud:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kotkapoeg1 – minu rasedus on 24+4.
Hea kuulda, et on teisigi vAga suure k6huga juba. Viimane kord kui kaalule astusin, siis kaalul lAks punane hoiatuse lamp p6lema! 🙂 No see kaal 6nneks rasedust arvesse ei v6ta. V6tan eesmArgiks sellel nAdalavahetusel ennast kaaluda.

Minu dekreet algab 15. aprillil (kolm nAdalat enne tAhtaega). Meil kestab dekreet aasta aega ja tAispalka saab vaid pool aastat. Peale seda saab 13 nAdalat veel natsa raha ja viimased 13 nAdalat ei tule nagu miskit enam. Pisike kOOmes riigilt tuleb vaid.

Ma olen siin igal 6htul k6hubeebile unelaule laulnud ja mu mees ei lAhe enne magamagi, kui on ka oma unelaulukese Ara laulnud ja pisikesele head OOd soovinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kh mõni päev selline tunne, et nagu polekski rase 😀 Aga siis jälle hakkab pisike togima. Täna kh tööl olles olin natuke rohkem pinges ja pisike toksis solidaarselt kaasa minu tujule 😀 Aga üritan ikka rahulik olla ja võimalikult palju puhata ning igal vabal hetkel kõhtu silitada:)
Kõht päris arbuusiks mul muutunudei ole aga ilus ümar on küll juba 🙂
Hetkel tunnen rõõmu veel selle üle, et kõik vanad riided lähevad selga. Viimati arstil käies (3 nädalat tagasi) oli kaalu +4,3kg, aga nüüd kindlasti juba rohkem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul hakkab dekreet 13.03.2013. Ilus, onju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime täna looteanatoomia ultrahelis (dr. Shoisi juures).
Kõik on kõige paremas korras 🙂
Ja minu 99.9% sisetunne oli 100% VALE 😀
Mina arvasin kindlasti, et tulemas on poiss, aga nagu selgus, siis tegu hoopis TÜDRUKUGA 😀
Väga vahva! Ämm ja äi olid ka kohe täitsa õnnejunnis 😛 Ämm ütles, et nende suguvõssa pole juba 30aastat ühtegi tüdukut sündinud, et oli ka tagumine aeg.
Eriti lahe oli see, et kui uh-s pilt ekraanile ilmus, siis olid tüdrukul varbad suus. Ja need võeti kohe suust välja 😀 Dr. veel küsis, et kas nägite jah, meie et mida? Ta siis keris tagasi ja näitas mitu korda, kuidas varbad suust kähku välja võeti 😀
Hihiii.. nii armas!
Lapse kaaluks praegu 483grammi. Shois ütles, et arvutuste järgi on ta 17% suurema kaaluga, kui nädalate järgi olema peaks. Ütles, et ema on toitmisega head tööd teinud 😛
Ega ma olen ka juba 9kg juurde võtnud, nii et ei imesta üldse, kui suur laps sünnib.
Nüüd siis ootame kohumist mai kuus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea kuulda kui teistel ka ikka kõik korras 🙂 Mina olen juurde võtnud ainult 3 kg ei tea kas see paras või liiga vähe. Söögiisu on ka ära kadunud. Aga ise ootan juba väga 3D uuringut mida lähen tartu tegema 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algab dekreet 6.märtsil, enne seda võtan välja oma puhkuse ja eelmise aasta puhkusejäägi, nii et olen kodune alates 13.veebruar 🙂
Ootan juba, et saaksin kodus olla ja keset päeva uinakuid teha 🙂
Kõht on mul ka ikka üpris suur juba, kaalu tuleb vähehaaval, umbes +6kg on hetkel.
Mõnusat kosumist kõigile ja ärge külmetage! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Pole enne siin teemas kirjutanud. Minul nädalaid 23, tähtaeg 14. mai. Aga tulevane poisslaps on juba üsna suur mu väikese keha kohta, kaalu ka parasjagu juures, niiet kes teab kuna tegelikult sünnib. Lähiajal minek GTT-le, kaalutõusu ja raseduseelse insuliinresistentsuse pärast.
Asju veel eriti pole ostnud.. maadleme vankriküsimusega. Riideid on sõbrannad juba veidi toonud. Leian, et sellega on veel aega ka, ikkagi neli kuud veel ootamist.
Hetkel olen kodune, sinisel lehel, kuna töö on istuv ja monotoonne, selg ei kannata seda + muud ebamugavused tööl, mida keegi ei hakka minu pärast paariks kuuks muutma. Perearst teeb küll nägusid, nagu maksaks ise mu haiguslehte, kuid mina vingun edasi, sest kodus on hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]käguxs kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere. Pole enne siin teemas kirjutanud. Minul nädalaid 23, tähtaeg 14. mai. [/tsitaat]

Nii äge 🙂 Mul esimene laps sündis 14mai (täpselt päevade järgi pandud tähtajal)
Mäletan hästi, et talveriietega läksin haiglasse ja t-särgi väel tulin haiglast ära. Haiglas olime 6 päeva. Nii et see aeg on üks tore aeg, täpselt ilmade poolest kõige muutlikum aeg. Selle nädala ajaga olid isegi puud kõik roheliseks läinud.
Ma võtsin selle rasedusega 30kg juurde, aga kuna liikuda sai pärast sünnitust palju ja laps oli väga kõva söögiisuga (rinnapiima sai ainult), siis need üleliigsed kilod läksid ka kiiresti alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie käisime täna looteanatoomia ultrahelis (dr. Shoisi juures).
Kõik on kõige paremas korras 🙂
Ja minu 99.9% sisetunne oli 100% VALE 😀
Mina arvasin kindlasti, et tulemas on poiss, aga nagu selgus, siis tegu hoopis TÜDRUKUGA 😀
Väga vahva! Ämm ja äi olid ka kohe täitsa õnnejunnis 😛 Ämm ütles, et nende suguvõssa pole juba 30aastat ühtegi tüdukut sündinud, et oli ka tagumine aeg.
Eriti lahe oli see, et kui uh-s pilt ekraanile ilmus, siis olid tüdrukul varbad suus. Ja need võeti kohe suust välja 😀 Dr. veel küsis, et kas nägite jah, meie et mida? Ta siis keris tagasi ja näitas mitu korda, kuidas varbad suust kähku välja võeti 😀
Hihiii.. nii armas!
Lapse kaaluks praegu 483grammi. Shois ütles, et arvutuste järgi on ta 17% suurema kaaluga, kui nädalate järgi olema peaks. Ütles, et ema on toitmisega head tööd teinud 😛
Ega ma olen ka juba 9kg juurde võtnud, nii et ei imesta üldse, kui suur laps sünnib.
Nüüd siis ootame kohumist mai kuus :)[/tsitaat]Mul läks silm märjaks:) Ootasin ka niiväga tüdrukut ja selgus uh s et saan oma tütrekese:) Mul on 10 kg juures, tähtaeg 1 mai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin ka selliseid, kes pole juurde võtnud veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 12 kg juurde v6tnud. Eks see p6hjus ikka sOOmises ole…Suurem sOOgiisu tundub nagu alles algavat…Enne oleksin banaani ja pudru hommikusOOgiks v6tnud, nyyd olen mArkamatult 2 myslitahvlit veel peale muginud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lizbeth26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siin ka selliseid, kes pole juurde võtnud veel?[/tsitaat]

Minul võrreldes algkaaluga seis veel -2kg, kuigi ilus punnitav kõht täitsa olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.