Näitan 19 postitust - vahemik 481 kuni 499 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Ma terve päeva pikali või vetsus olnus. Õnneks elukaaslane tubli ja teeb ise kõik asjad ära mis vaja. Süüa tahaks, aga midagi sees ei seisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tänasest ametlikult haiguslehel! Selline tunne nagu hingaks tulikuuma okastraati sisse 🙁
ACC, imemistabletid ja sinepiplaastrid…
Tervetele niipalju, et pange aga soojalt riidesse ja ärge külmetage!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi raseduse ajal allergiliste löövetega. Mul on varemgi olnud selline lööve, allergiline reaktsioon ühe riide vastu. Lapsele see ei tohiks ilmselt mõjuda, aga kuidas allergia rohtudega on? Veel ei võta midagi, kuna tundub, et hakkab taanduma ja arstile saan homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kytiplika kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kellelgi on kogemusi raseduse ajal allergiliste löövetega. Mul on varemgi olnud selline lööve, allergiline reaktsioon ühe riide vastu. Lapsele see ei tohiks ilmselt mõjuda, aga kuidas allergia rohtudega on? Veel ei võta midagi, kuna tundub, et hakkab taanduma ja arstile saan homme. [/tsitaat]

Minule kirjutati vahetult enne rasedust välja allergia rohud ( dasselta oli vist nimi) ja seal oli infolehes kirjas et ei tohi raseduse ajal võtta. Claritine ka ei tohi vötta seda ma tean. Aga vaata ise järgi raviminfo.ee seal saad rohu nime panna, annab pika apteekide minekirja ja rohu, vajutad rohu peale ja saad infolehe lahti. Mul ämmakas soovitas sealt vaadata, kui enam omal alles pole. Aga mul on õnneks vedanud, rasedusga allergiad taandunud. Elukaaslane sai just reedel teada, et on hästi paljudele asjadele allergiline. Loodame, et lapsele need edasi ei kandu, kuna ma olen oma allergiad emalt pärinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siltsu sa siin oma kõhugripiga!
Ma küll haiguslehel, aga tänase päeva pean tööl üle elama. Ja nüüd viimane tund poolteist on sees keeranud kõik ja kõht on nagu vesi. Loodan, et see on mingi seedehäire lihtsalt ja et kõhugripp neti teel ei nakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kytiplika kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kellelgi on kogemusi raseduse ajal allergiliste löövetega. Mul on varemgi olnud selline lööve, allergiline reaktsioon ühe riide vastu. Lapsele see ei tohiks ilmselt mõjuda, aga kuidas allergia rohtudega on? Veel ei võta midagi, kuna tundub, et hakkab taanduma ja arstile saan homme. [/tsitaat]

Minul oli u. 10 nädalal ja tekkis pomelost – varem pole kunagi olnud ja siis helistasime sellele perearsti liinile ja saime sõimata, et raseduse ajal üldse mõtleme mingite allergiarohtude peale, et tuleb ära kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele! 🙂 Kuna hakkab juba taanduma, siis pole ilmselt vaja ka rohte võtta ja lapsele ei pidavat see kuidagi mõjuma, nii et kerge paanika ilmaasjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siltsu sa siin oma kõhugripiga!
Ma küll haiguslehel, aga tänase päeva pean tööl üle elama. Ja nüüd viimane tund poolteist on sees keeranud kõik ja kõht on nagu vesi. Loodan, et see on mingi seedehäire lihtsalt ja et kõhugripp neti teel ei nakka.[/tsitaat]

Kusjuures mul pole õrna aimugi kust selle sain, sest need kellega eelnevatel päevadel suhtlesin nemad kõik terved. Täna juba täitsa inimese tunne. Aga see gripp möödub kiirelt önneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus mõtlesin ka, et aega küll nende asjade ostmisega ja ega see hea ei ole kui varakult valmis osta. Kuid kui laps sündis 38. nädal ehk pea kuu varem oli ülatus suur, õnneks kõhu tunne ütles hommikul, et peab veel sidemeid ja muid asju ka otsima ja kõik sai ilusti enne vete tulekut valmis vaadatud. Rinnahoidjaid käis mul aint õde poes ostmas kui ma haiglas olin. Mul on kodus ka aastane laps nii, et kui mu kõhuke kasvab ega mul siis hiljem enam aega ei ole kuskil käija, ja vaevalt et jaksan ka. Peale sünnitust on mees suuremaga kodus ja siis loodetavasti on neid pätusi kaks nii, et ise vast ei saa paar kuud kodust välja.
Praegu on juba päris raske käija ja vedada ühte pätut veel süles, kui poes käid, kõht jääb ka juba ette ja põhiliselt kannan teist last külgede peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere, minul selline küsimus, et kui palju kellegil on kaalu juba juures, mul endal on 11kg, väga raske on olla, kõht megasuur. Hirmuga mõtlen, mis minust raseduse lõpuks saab…Eelmise lapsega võtsin 18-19kg juurde, seekord lootsin, et ei tule nii pälju, aga jah, tundub, et ei pääse ka seekord kergemalt. Raseduse alguses olin normaalkaalus. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks saime ka meie oma soo teada. Meil siis tulemas poiss

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime ka täna kaua oodatud soo teada- tulemas siis pisike poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm.. huvitav Siltsu muutkui postitab ja postitab, aga tema postitusi näha ei ole 😐
foorumi kala või mis värk on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime täna teada, et tulemas on pisike poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest, allergia on taandumas ja rohtusid pole pidanud võtma õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nii vaikseks jäänud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere. Vaatan, et ammu pole keegi foorumisse postitanud. Kuidas teil läheb? Kas kõhud mahuvad veel jopede alla ära? Mul endal on küll isu suurenenud, kohe tunnen kuidas söön rohkem kui muidu. Mis annab ka kaalu nr-s tunda. Täis kõhuga +10kg on tavaline. Aga kui kaalun hommikuti enne söömist nagu olen algusest saadik kaalunud siis näitab 8kg plussi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere..vaatan, et keegi pole ammu foorumisse postitanud. Kuidas teil kõhud kasvavad? Kas mahute veel talvejope sisse ära?
Minul on küll isu suurenenud. Kõht läheb kiiremini tühjaks ja õhtuti võikski sööma jääda 🙂
Kaalu nr muidugi ka ainult kasvab. Õhtuti täiskõhuga on normaalne pluss 10kg aga kui kaaluda hommikul enne söömist, nagu olen algusest saadik end kaalunud siis on +8kg. Kuidas teil kaaluga suhe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis uudist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 481 kuni 499 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.