Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Tervitus, mina avastasin iiveldamise vastu hapud õunad 😀 Ma ei ole suur õunasöödik iial olnud, mahlad-koogid siiani ainult meeldinud ja nüüd siis pool toored õunad on lemmikuks saanud 🙂 Õnneks koduaias talve õunad olemas. Tööle võtsin ka kotiga kaasa :)Mynthoni ja orbiti vahetasin õunte vastu 🙂 Aga vahepeal, kui vaja midagi teha ja parasjagu õuna ei näri, hakkab ikka väga väga paha 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tasu pabistada väga, ole positiivne. Minul samuti arst ütles, et loodet pole. Kodus vaatasin pilti, mis kaasa sain ja mina nägin väikest täpikest 🙂 . Nädal aega hiljem tehtud UH-s oli loode olemas. Oota rõõmsalt uus UH ära. Positiivsust päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]hellero kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei tasu pabistada väga, ole positiivne. Minul samuti arst ütles, et loodet pole. Kodus vaatasin pilti, mis kaasa sain ja mina nägin väikest täpikest 🙂 . Nädal aega hiljem tehtud UH-s oli loode olemas. Oota rõõmsalt uus UH ära. Positiivsust päeva![/tsitaat]

hehe , eks ma olen siin positiivne ikka, mul jooksmas 9s nädal, kui ma õigesti aru olen saanud.
ja juba hakkab kõhuke paistma ka 😀 või ma siis kujutan ette 😀
aga mees ütles mulle eile : Sul on juba nii suur kõht 😀
kas see on võimalik, et JUBA praegu kõhuke paistab ? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 15:07; 21.09 08:49; 21.09 18:29; 07.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rivistan ka end siia. Minul viimaste päevade järgi tähtaeg 24.05. Siiani kõik rahulik, rinnad on valusad, vahel iiveldab ja väsimust on mõnel päeval, aga ei midagi hullu. Okt alguses lähen arsti juurde, ootan seda juba nii väga. Siis saab kindlust, et kõik õiges kohas jne. Tulekul väga oodatud esimene laps.

Mõnusat ootusaega kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul triibud käes juba ammu 20 augustil sain heleheleda triibu , see oli mingi imetest vist et nii vara näitas, veri järgmisel päeval hcg 13 vaid 🙂 Tähtaeg 3.05.2013
Arstil olen käinud juba kahjuks palju, kuna katkemine seljataga siis riskirase, nüüd avastatud veel ka hulgi probleeme mida siis pidevalt uurimas ja näitamas käin. Verega jamad, hunnikutes rohte peal mul. Lisaks väga madal vererõhk.
9. nädal jookseb mul, pisikene tuksuv süda ära nähtud ka juba 6+1
Kuklavoldi aeg paigas oktoobri keskel.
Teine rasedus mul ja esimesega tuli kõht vara ette, 12 nädalal varjata polnud võimalik enam, aga nüüd veel varem, hetkel kõva pallike ees, kõhuli maagada ebamugav, ja juba ka mu kõht avastatud lähedaste ja ka võõraste poolt 😀
Süda on mul paha 24/7 ja magan väga palju 22:00-9:00 ja siis veel lapsega lõunal ka koos 13-15 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leidsin ka selle teema:) minul tähtaeg 8. mai. korra arstil käidud ja UH-s oli kõik täpselt nii nagu peab. tänase seisuga on 7+5, ehk siis kohe algamas 9. nädal. kuklavolt on alles 24. okt ja aja ämmaka juurde sain veelgi hiljemaks, 29. okt. samas olid kõik analüüsid ok ja hakkan vaikselt ka sisemisest hirmust ole saama, nimelt oli mul mõni kuu tagasi katkemine ja kartsin kordumist. kindlust lisab see, et eelmine kord ei tundnud ma midagi, seekord aga on veidi iiveldanud, tuiganud ja pakitsenud, ehk siis midagi toimub. eile ostsin mõned rasedariided ja kui need selga panin, lõi kohe punu ette:) psühholoogiline efekt ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervist.
TAhtaeg on 7-10 mai ja ma ootan esimest last. Jalgisin telefoni appsi, mis mulle ytles, millal oige paev on ja kohe esimesel korral onnestus.
Olen ainult perearstil kAinud ja ootan kirja, mis veretestide ja UH kuupaevad annaks. Ootan lausa pikisilmi ja iga paev koju joudes loodan, et see kiri on postkastis.
Jooksen pAev lAbi vetsu vahet, olen vAsinud ja natuke iiveldan ohtuti. Tana esimest korda iiveldasin natuke hommikul ka – 9. nadal algas just. Oksendanud veel ei ole. Alguses olid peavalud, aga need nyyd lainud. Koht puhitab kyll kovasti.. ohtuks olen nagu pall. Olen juba vanematele raakinud ja vennale ja lahedastele sopradele. Plaan oli kauem tasa olla, aga ei suuda kuidagi suud kinni hoida. Poidlad pihus ja ootust pilgeni tais 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kauaoodatud laps ja tähtaeg on 7. mai:) Arstil käidud ja nägin oma tuksuva südamega täpi ka ära, poetasin õnnest mõned pisarad ja õhtuti enne magama minekut imetlen oma pisikese täpi pilti:) Järgmine kord juba KV ja ämmaka juures arvele võtmine. UH-sse võtan mehe ka kaasa, sest 12. nädalal peaks juba olema mida vaadata. Endiselt raske uskuda, et rase olen, aga kõht on juba suhteliselt punnis, iiveldustega võitlesin umbes 6-8 nädalani, nüüd hakkab juba normaalseks minema olemine. Magada võiks aga endiselt vist iga kell. Rinnad on nii jubedalt hellad, et öösel külge keerates ärkan valuaistingu peale lausa üles – loodetavasti selline seisund päris lõpuni ei püsi 🙂 Imelist ootust kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kribaja ja Mammukas, kuidas teil juba 9s nädal jookseb? 🙂 Mul kalkulaatori järgi tähtaeg 10mai ja 7+4 alles 😛 viimased punased olid 3.august

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin arstil 20 september ja oli 5+6 🙂 Aga iiveldus ikka väga hull ja ei taha üle ka minna kogu aeg ainut oleks pikkali ja magaks 🙁 Mitte kui midagi kohe ei jaksa teha. Uuesti lähen arstile 29 okt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul eile arstil käidud ja ametlikult arvele vōetud. Süda ilusti lōi ja arsti hinnangul kōik hästi. Ennast teeb murelikuks ainult see, UH näitas raseduse suuruseks 3-4 päeva vähem kui minu arvutuste järgi, aga arst sellest probleemi ei teinud. Kuna tean täpselt millal oli vahekord, millest rasestusin, siis arvan, et ehk oli asjaolude kokkulangemine:eriti vastupidavad poisid ja hiline pesastumine, 10 dpo test mul oli ju negatiivne ja hele-heleda triibu sain alles 12dpo. Sünnitätaega ka seetōttu veel ei pandud ja lähen igaks juhuks 2nädala pärast uuesti UH-sse.

Täna oli mingi ime päev, nii hommiku-kui lōunasōōk jäi sisse. Tavaliselt pean läbi ajama ainult hommikusöögi ja mōne klaasi mahlaga terve päeva peale, kōik muu tuleb välja. Mul on ka see tavalise vee efekt-jube vastik vee maitse on ja parem joon miskit muud 🙂 Arst pakkus, et ehk ma ikka tulen natuke haiglasse tilguti alla, aga ma esimese lapsega selle juba läbi teinud ja hetkel ei pabista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.09 14:20; 20.09 13:21; 26.09 12:52; 15.10 15:23; 16.10 12:27; 31.10 10:38; 06.11 13:11; 15.11 12:42; 28.11 15:25; 01.12 10:00; 17.12 12:40; 28.12 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalikas
Sul on siis seitse tAis ja kaheksas kAsil. Minu viimased pAevad algasid nAdal aega enne sind ja kui ma nyyd k6igest ikka 6igesti aru saanud olen, siis on minul yheksas nAdal nyyd..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaeg 26.05.2013
teine rasedus
sümptomitest niipalju, et püstitõustes ikka kohe päris sirgeks ajada ei õnnestu, kisub krampi emaka. Ja rinnad on sellised pommid et ohhohhooo… rinnahoidjaga 24/7
iiveldust pole, väsimust pole, isusid pole, pidevat pissihäda pole… elu nagu lill 🙂
Arstil käidud, aga siis ei olnud veel midagi näha. Nüüd uuesti arstile 17.10 eks siis saab täpsemaid andmeid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kribaja, selles suhtes küll jah et kui 7+ siis jookseb kaheksas ja 8+ siis üheksas 🙂 Ma enne ei mõelnudki nii:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna sai arstil käidud ja 8 nädalat on kindlalt täis. kalkulaator annab 6 . mai tähtajaks. esimene ultraheli on oktoobris, siis selgub täpsemalt. enesetunne on natuke halb, aga õnneks mitte nii halb, kui esimese rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahkun teie seast ;(
Unistus saada kevade beebi purunes miljoniks killuks taas, juunis katkes mu märtsibeebi rasedus ja täna 9. nädala lõpus sain arstilt kohutava teate, süda ei löö enam (2nädala eest oli ilusti tuksuv süda näha)
Tunnused kõik endiselt olemas, rinnad number suuremad ja valusad, süda metsikultpaha 24/7 kõhuke natuke ees,määrimist, veritsust pole olnud, valu pole olnud.
Puhastuse peab tegema 7 päeva jooksul 🙁
Ilusat muretut ootust teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nii kahju 🙁 Aga küll tuleb beebi ka teie perre, ära lase pead norgu 🙂 Väga imelik et kõik tunnused ikka olemas ja selline asi :S Mingit määrimist sul pole olnud vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingit määrimist, mingit valu kõhus, mitte midagi.
Täna arstile sõiteski oli süda nii paha, et kohutav, rinnad praegugi suuremad kui eales enne, valusad.
Kahjuks rohkem seda teed enam ette ei võta, ei riski enam kolmandat kaotust üle elada. Peale esimest kui uuest rasedaks jäin oli algusest peale nii hea tunne sees, et kõik läheb hästi, ei saa elus kaks korda nii halvasti minna ju, aga saab nagu näha,ju olen loodud kannatama, pean sellega leppima lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1maybe2
Oi kui kurb ja valus v6ib olla seda kuulda ja seda teadmist endas kanda. Mina siiski usun, et keegi meist ei ole loodud siia kannatama. M6nikord lihtsalt juhtub nii. Pyya m6elda ilusatele asjadele enda ymber ja kui on lAinud allamAge, siis ykskord tuleb ka t6us…tuleb vaid selleni vastu pidada. Ole tugev ja pea vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et meie seast on juba lahkunuid, kuid elu on paraku selline.
Mind rõõmustas ämmaemand aga täna suurepärase uudisega, et meiega kõik korras ja ilusti arvele võetud;)
Rasedus vastas päevapealt arvutustele ja edasi ootamas siis igasugused proovid ja KV aja sain oktoobri lõpuks.
Siinkohal kiidan ka ämmaemand Ruth Miilenit, kõik kiidusõnad mis siinmail tema kohta pajatatud vastasid ka täielikult tõele.
Kuidas teistel ootajatel minemas ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yheksas nAdal ja ei ole ikka veel arsti juures kAinud. Kuni kaheteistkymnenda nAdalani v6in vist oodata veel? Kui selleks ajaks kirja kuupAevaga ei tule, siis t6stan hAAlt.
Viimased kaks pAeva on suhteliselt hea enesetunne olnud.VAsinud olen ikka veel, aga hambad sain kahel hommikul jArjest iiveldamata pestud.
Rinnad on jAtkuvalt valusad. Kas see nii jAAbki nyyd pikaks ajaks?
Kas teistel ka 9ndal nAdalal k6huke juba ees? Ma arvasin, et veel aega on sellega, aga ikka suurem on. Arvasin, et puhitusest, aga nyyd pole kindel enam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul omal ka väike kõhuke ees siis ei saa veel aru. aga raseda pesu ja teksad on jalas, kuna tundsin juba ammu et tavalised riided pigistavad kõhukest 🙂 . arstile järjekorrad ka, peaksid aja panema. esimene ultraheli tehakse ju 12 nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain lopuks oma kirja arstiaegadega katte.
Esimemene vereproov on 12.okt ja esimene skänn on 18.okt.
Minu arvutuste jargi kumnes nädal algas just.
Olen ikka veel unine aina ja viimased paevad olen suht emotsionaalne ka olnud.
Kaks paeva olin kuidagi vaga kergelt tige ja yhe paeva aina kurb ja nutsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere! Mul siis täna esimest korda iiveldas, kohutaaav:( Ilusat ootamist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei
Minu arvutuste jArgi algas mul nyyd kymnes nAdal.
Eile sain kauaoodatud kirja esimeste arstiaegadega kAtte.
Esimene vereproov on 12.okt ja UH on 18.okt.
Vahepeal olen siin nii jube emotsionaalne olnud. Kaks pAeva sain kuidagi vAga kergesti tigedaks ja siis yhe pAeva nutsin kuidas jaksasin. TAna nii unine, et ei saa arugi, mida tunnen. Kohvi olen pyydnud vAltida, aga sellisel uimasel pAeval nagu tAna luban endale tassi lahjat kohvi rohke piimaga..Vaatan ekraani siis ja jAAks v6i magama kui v6imalust oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ITK Ruth Miileni juures kirjas. Olen ka väga rahul temaga.
15ndal lähen verd andma ja peale seda siis ämmaemanda juurde ja 30ndal on esimene ultraheli, kus siis mehe ka kaasa saan võtta.
Ma ei saaks öelda, et kõht ees on. Aga teksadega on küll juba ebamugav käija terve päeva ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega, enne lihtsalt ei leidnud õiget teemat üles. Positiivse testi sain 17. septembril, tähtaeg peaks jääma mai lõppu. Esimene arstilkäik ootab ees alles 19. oktoober, siis juba 9 nädalat täis. Imelik, et nii pikad järjekorrad isegi rasedatele, üle 3 nädala tuleb kokku oodata. Enesetunne on hea, iiveldust veel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on viimasel nädalal hakanud iiveldama. Tahaks süüa küll, aga ega eriti ei kannata. Hommikupuder läheb tegelikult päris hästi peale, aga vot lõunal on nii, et süda paha, tunnen, et peaks sööma, aga nii kui söögilõhna tunnen, tuleb mulks. Mees muudkui aga vabandab 😛
Eile siis proovisin niimoodi endale sööki sisse panna, et ma ei nuusutaks seda. Närisin, siis hoidsin nina kinni 3 esimest neelatust olid päris rasked, aga kui sööki natuke juba maos oli, siis oli nagu kergem. Aga mingi hetk peale sööki läheb uuesti süda pahaks. Tööl on eriti raske olla nii. Aitab meega roheline tee. See peab koguaeg kõrval olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ikka veel nii halb olla, et ei tea, mida teha.
Süda on igal hommikul paha, ei möödu isegi ühte päeva iivelduseta ja iiveldus on alati väga tugev.
Süüa ikka veel kõike ei saa, kuid vahel on sellised isud , et… 😀
Agaa muidu on kõik väga super 🙂
Kõht on juba päris-päris suur .. silmaga nähtav, kuid kõigile veel näidata ja öelda ei soovi, ning seega püüan mingil määral peita 😛
26 okt. tuleb KV UH ja, kui seal on kõik OK, siis räägin ka vanavanematele ja lähedastele tuttavatele 🙂
Kõigile mai beebi ootajatele ilusat ooteaega ja head paisumist 🙂
Eks hoiame ikka üksteist kursis , ma loodan 🙂
Tähtaeg on 2 mai 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 15:07; 21.09 08:49; 21.09 18:29; 07.10 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on ikka veel nii halb olla, et ei tea, mida teha.
Süda on igal hommikul paha, ei möödu isegi ühte päeva iivelduseta ja iiveldus on alati väga tugev.
Süüa ikka veel kõike ei saa, kuid vahel on sellised isud , et… 😀
Agaa muidu on kõik väga super 🙂
Kõht on juba päris-päris suur .. silmaga nähtav, kuid kõigile veel näidata ja öelda ei soovi, ning seega püüan mingil määral peita 😛
26 okt. tuleb KV UH ja, kui seal on kõik OK, siis räägin ka vanavanematele ja lähedastele tuttavatele 🙂
Kõigile mai beebi ootajatele ilusat ooteaega ja head paisumist 🙂
Eks hoiame ikka üksteist kursis , ma loodan 🙂
Tähtaeg on 2 mai 🙂
[/tsitaat]Mul on tähtaeg 7 mai:) Mul sama seis mis sinul, süda kole paha. Mitte üks asi eriti ei aita. Ainus mida naudin on Hessburgeri krevetti vrapp. Kui muud söön siis oksendan. Üldse ei kannata õuna. Aga mina ajan näpud kurku, enne oksendan end tühjaks kui iiveldan nagu ….ei suuda nii! Siis on ikka natuke aega parem ja peale seda tuleb kohe idagi näksida. Hirmus aeg see raseduse aeg:) Iiveldus, oksendamine, rinnad valusad, alakõht imelik, pissida on raske…oehh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 19:49; 12.11 18:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.