Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 499 )

Teema: Mai ootajad

Postitas:

Minul siis tänasega kolmas kord oma kōhubeebit näha, UH tehti mitu, kuna nädalad ei klappinud kasvuga ja eelmine UH oli nädalaga maas, vōrreldes esimesega (esimene näitas ōigesti)Igaljuhul kōik oli hästi, siputas käte ja jalgadega ja hüppas. UH järgi arst pakkus 10+3, 4 vōi 5 seega täpselt nii nagu pidigi olema. Arst ei osanud ka arvata miks vahepeal kasv ei vastanud nädalatele, ütles, et mōnikord lihtsalt on nii. Kahe nädala päras siis juba kuklavolt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.09 14:20; 20.09 13:21; 26.09 12:52; 15.10 15:23; 16.10 12:27; 31.10 10:38; 06.11 13:11; 15.11 12:42; 28.11 15:25; 01.12 10:00; 17.12 12:40; 28.12 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis nüüd 8+3 ning kuklavoldi uuring 8 nov..
Muidu kõik sujub, eks ikka väsimust rohkem kui enne, kuid muret teeb, et jubedad söögiisud on. Olin enne ka väga suure ja hea isuga, aga juurde midagi ei tulnud. Nüüd ei mahu enam püksid ka jalga, ainult ühed veel punnitan jalga:D Asi väljub juba kontrolli alt, samas üritan vähem süüa, aga koguaeg erinevad isud ja kõht tühi, koriseb:)
Kas keegi vaevleb veel nii suure söömishulluse all?
Edu kõigile !:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Diore, mul sama asi, varem olin enam-vähem ühes kaalus koguaeg ja nüüd juba 2,4kg juures. Söögiisu on meeletu, ainult sööks! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama lugu, nälg on metsik – kõht tühjeneb iga tunni järel ja siis on kohe ka iiveldus kaasas. Nii et peab kiirelt sööma. Mida soolasem, seda parem. Tänasest hakkasin jälle trennis käima, et asja natukenegi ohjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootus nii suur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Diore, mul sama asi, varem olin enam-vähem ühes kaalus koguaeg ja nüüd juba 2,4kg juures. Söögiisu on meeletu, ainult sööks! 😀 [/tsitaat]

Hehe, ei saa öelda, et tore kuulda, et keegi veel samas seisus on, kuid ausalt öeldes natukene kergemaks läks mul nüüd küll:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirsi6is kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul sama lugu, nälg on metsik – kõht tühjeneb iga tunni järel ja siis on kohe ka iiveldus kaasas. Nii et peab kiirelt sööma. Mida soolasem, seda parem. Tänasest hakkasin jälle trennis käima, et asja natukenegi ohjata. [/tsitaat]

Jah, oleks siis, et üritaks söömist piirata, aga siis tuleb iiveldus peale, mis ometigi sunnib sööma.. Aga ma luban, et hakkan ka homsest ujumas käima, täna veel ei lähe:D Eks ta natuke teeb olemise kergemaks küll ma loodan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm kuulda kohe kui kellelgi on söögiisu 🙂 Tahaks ise samamoodi, et suudaks süüa normaalseid soojasid toite, hetkel lähevad alla vaid värsked asjad nagu puuviljad ja tomatid 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalikas, mina saan sinust täiesti aru! Istun praegu haiglas ja niikui söök tuuakse ja kaane pealt ära võtad, siis lööb see toidulõhn (hetkel tundub see küll pigem haisuna) kohe pikali. Tekib pigem okserefleks. Eriti jube oli pekitükkidega rasvane kartulipuder :S
Parema meelega söön õuna, banaani, apelsini, kurki vms. Ja kindlasti tomatimahl ja keefir 😛
Peaasi on see, et toit ei haiseks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ka jälle arstil ära käija (3 kord juba). Süda lõi ja suuruseks siis 8+2 ehk siis mai lõpu beebi. Leiti ka väike hematoom ja hakkasin dupasthoni võtma 2 korda päevas. Rasedaraamat anti kaasa ja öeldi, et täida ise ära :D. Hakkan terve raseduse arstil käima, ja eraldi ainult ämmaka juurde ei läegi enam. Arst on küll karm ja vahel ka kuri aga kõike näinud, nii, et kannatan ära ja siiani on ta minuga väga tore olnud.
Süüa saan kõige paremini tooremaid banaane, muid asju saan ainult väga väheke korraga süüa, aga sunnin ikka ennast sööma, et tibul millestki puudust poleks. Kaalu veel juurde pole tulnud, sest süüa eriti ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui hull see hematoom on, et haigla pandi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.10 16:33; 10.10 17:42; 16.10 08:54; 19.10 16:06; 05.11 10:50; 15.11 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mai_emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaalikas, mina saan sinust täiesti aru! Istun praegu haiglas ja niikui söök tuuakse ja kaane pealt ära võtad, siis lööb see toidulõhn (hetkel tundub see küll pigem haisuna) kohe pikali. Tekib pigem okserefleks. Eriti jube oli pekitükkidega rasvane kartulipuder :S
Parema meelega söön õuna, banaani, apelsini, kurki vms. Ja kindlasti tomatimahl ja keefir 😛
Peaasi on see, et toit ei haiseks :D[/tsitaat]

kui hull see hematoom siis on, et haigla pandi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda kui suur see on. Ei tea milline on suur hematoom või milline on väike, pole enne kogemusi olnud. Aga täna pole määrinud. Nii et vähe kindlam tunne on juba küll, kuigi eelmise korra vahe oli ka nädal aega (st. et nädal aega tagasi määris ka, aga siis oli pruunikas, nüüd oli ikka helepunane) Ja arst pidas kindlamaks teha duphastoni kuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind on ka sellel korral verekoera ninaga ōnnistatud. Kōik haiseb 🙂 esimese lapsega ei saanud kana süüa, nüüd ei saa liha ja kōik rasvasemad asjad ka ajavad öökima ja tavaline vesi ka. Kaalu pole juurde tulnud, sest vōtsin oksendamistega 2 kilo alla ja enamus asju ajab iiveldama. Mingit sellist kindlat toitu ei olegi tekkinud, mis olemise heaks teeks vōi mlle järgi eriline isu oleks. Esimese lapsega vötsin ka ligi 4kilo alla alguses seoses oksendamisega, aga 12. nädalaks oli see kōik juba tagasi + 1,5 kilo juures. Loodan ise, et ehk seekord on kaalutōus väiksem, niigi algkaal + 4 kilo pärast esimest last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.09 14:20; 20.09 13:21; 26.09 12:52; 15.10 15:23; 16.10 12:27; 31.10 10:38; 06.11 13:11; 15.11 12:42; 28.11 15:25; 01.12 10:00; 17.12 12:40; 28.12 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna valvetoas, kuna hommikul määris natuke. Tehti esimene ultraheli ja praegu on kõik nagu korras, 7+5. Kirjutati duphastoni 3x päevas ja öeldi et on katkemisoht… reedel uuesti arstile, aga hirm on nii suur – äkki katkeb 🙁 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Präänik kirjutas:[/small]
[tsitaat]käisin täna valvetoas, kuna hommikul määris natuke. Tehti esimene ultraheli ja praegu on kõik nagu korras, 7+5. Kirjutati duphastoni 3x päevas ja öeldi et on katkemisoht… reedel uuesti arstile, aga hirm on nii suur – äkki katkeb 🙁 :([/tsitaat]

Ole võimalikult palju pikali! Ma siin juba kolmandat päeva ainult vetsu minemise jaoks tõusen püsti. No ja et ruttu pesemas käia, aga muidu koguaeg ikka pikkali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mai_emme sa oled haiglas, sul on hea öelda, et ole pikali, aga ma olen tööl ju. Eks ma kodus viskan pikali jah aga ikkagi on hirm.. ootan juba reedet, siis vaatan mis arst räägib ja küsin ka, võibolla peaks haiguslehe võtma ja kodus rahulikult olema vms… oeh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Präänik kirjutas:[/small]
[tsitaat]mai_emme sa oled haiglas, sul on hea öelda, et ole pikali, aga ma olen tööl ju. Eks ma kodus viskan pikali jah aga ikkagi on hirm.. ootan juba reedet, siis vaatan mis arst räägib ja küsin ka, võibolla peaks haiguslehe võtma ja kodus rahulikult olema vms… oeh.[/tsitaat]
Vabandust, ma mõtlesingi, et kui arst ütles, et on katkemise oht, siis jättis ka haiuslehele, et saaksid rahulikult natuke aegagi olla. Kindlasti küsi arsti käest ja selgita oma olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, aga enne tuleb reedeni vastu pidada.. Minu arust on natuke imelik, et öeldakse, katkemisoht ja värki, aga mine nüüd tööle tagasi.. Mul muidugi kogemusi varasemast pole ka, esimene rasedus – aga kuidagi imelik tundub…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Präänik kirjutas:[/small]
[tsitaat]jah, aga enne tuleb reedeni vastu pidada.. Minu arust on natuke imelik, et öeldakse, katkemisoht ja värki, aga mine nüüd tööle tagasi.. Mul muidugi kogemusi varasemast pole ka, esimene rasedus – aga kuidagi imelik tundub…?[/tsitaat]
Tundub küll jah, sellepärast ma ise ka eeldasin, et arst ikka käskis sul lamada nüüd vähemalt nädalakese. Mina helistaksin kohe tagasi ja ütleksin, et tööl pingeline ja kõht ikka tuikab vms. Kas ei oleks võimalik haiguslehele jääda, et saaksid kodus pikali olla, kasvõi nädala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul järgmine esmaspäev esimene ultraheli, siis peaks 12 nädalat täis olema. esimesed proovid ka antud. tuleb vist hakata arstil käima, kuna ämmakas pidi ära minema ja uut pole veel. olemine võiks ka paremaks minna. eile oli ikka suht halb olla. täna natuke parem juba, aga söögiisu pole. kõht on kül tühi ja sisse läheb kõik, aga ei tea mida vaaritada. magusat süüa ei saa, siis läheb olemine jälle halvemaks. tuleks esmaspäev kiirem, tahaks juba näha ja kuulda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ootan ikka reede ära, katsun hästi rahulikult olla. Reedel vaatan mis arst ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba kuskil rasedate joogas või ujumas käinud? Või mõnel muul koolitusel?
Käisin täna esimest korda Ülle Lemberi läbiviidavas rasedate joogas Müürivahe tänaval. Täitsa rahule jäin. Aga ütleksin, et ma olin seal kõige väiksema, võib isegi öelda, et olematu punnuga. See väga kasulik aga võibolla alles peale aastavahetust seal korralikumalt käima hakata. Kas keegi on kuskil ujumas käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei! Liitun ka teiega. Tähtajaks 15. mai ja tulemas siis kolmas väga oodatud pesamuna. Esimesed kaks on poisid 12 ja 5 aastat vanad. Enesetunne on mõneti paremaks läinud. Enam ei iivelda. Meeletu söögiisu, mis vaatamata kehvale enesetundele oli hakkab ka vaikselt mööduma vist. Olgugi, et hommikuti ärkan selle peale, et kõht on tühi ja tund enne lõunat tahaks juba uuesti süüa. Öine pissil käimine on ka möödas mõneks ajaks, aga jooma ajab ikka hullult. Enamasti on isu igasuguse hapu vastu – õunad, hapukapsas, marineeritud kurk jne, aga kõik see kapsas ja õun ajab hirmsasti gaase ja kui ma hommikuti näen veel üsna ok välja, siis õhtuks on mu kõht tänu gaasidele nagu õhupall. Töökaaslased juba ütlesid, et olen ümaraks läinud. Kaalu on võrreldes tavapärasega juba 4 kg juures :O Teen istuvat tööd pmst 8 h arvuti taga ja olen väheliikuv. Varem käisin 2 korda nädalas zumbas, aga kui treenerile ütlesin, et 8 nädal, siis kukkus ohkima, et valiksin mõne vähe rahulikuma trenni või ootaksin kuni 12 nädalat täis ja siis ka ei laseks pulssi liialt kiireks ning ei pingutaks muus mõttes liial üle. Nüüd ootan juba, et 3 kuud täis saaks ja saaksin uuesti trenni, muidu hakkan varsti juba veerema. Esimene arstilkäik ja UH oli 7 nädalal ja loote süda lõi juba ilusasti. Uus arstiaeg 24. okt ning nädal hiljem ka UH. Mõnusat ootamisaega kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt,tähtaeg mul 11.05.2013 hetkel siis 10+4 ja eile käisin ka esimest korda ultrahelis.Mul teine rasedus,ja enesetunne hea, pole olnud kordagi söömisega probleeme,ei mingit iiveldust.Rinnad vähe suuremaks läinud kuid mitte valusad,väsimus oli peal enne kui avastasin,et rase olen nüüd juba täiesti normis jälle.Kaalu ehk 2kg. tulnud juurde tänu sellele ,et pistan kõike,mis kätte sattub :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tähtaeg 16.mai. Sinu tekst oli justkui minu sulest – täpselt samad sümptomid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh, postitasin enda meelest otse sipsiku teksti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veab siis sipsik. Mul tähtaeg 18 mai ja iiveldab niimis kole terve päev:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina kahjuks lahkun teie seast,UH n2itas et tyhi lootemuna ,
ja me veel nii ootasime ja lootsime 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun nüüd ka teiega;) Tähtaeg 21 mai ja iiveldab juba paar nädalat ikka korralikult;(. Tahaks väga süüa aga mul siin ka kõik asjad \”haisevad\”. Uh-s korra juba käidud ja siis kõik ok, KV mõõtmine juba 5 nov, siis on beebi ju juba täiesti beebi moodi ja väga lahe!! Tulemas siis neljas laps, kodus juba kolm poissi ootamas;)Kerget olemist meile maikad!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 499 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.