Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 711 )

Teema: Mai triibupüüdjad

Postitas:
Kägu

Tere ilusat maikuud kõigile! 😊

Copy eelmisest teemast:
LÜHENDID:
OV- Ovulatsioon
CD- CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on
– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev
DPO- DAY PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

Kiireid ja positiivseid triipe meile kõigile! 🤞😉

Zero (28)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Lootuses

Kolin ka siia aprilli triibupüüdjatest :). Ma hakkasin triipe püüdma detsembris 2018 ning üllatuseks ja suureks rõõmuks saingi kohe triibud. Veebruaris teisel arstivisiidil, aga kahjuks pisikese süda enam ei löönud. Märtsist hakkasime uuesti proovima. Kui detsembri algul olin valmis et triibupüüdmine võtabki aega, siis peale peetumist ikkagi kuidagi kärsitum ja kurvem tunne kui testilt vaatab vastu vaid üksainus triip. Igatahes üritan see tsükkel mitte ootusi liiga kõrgele seada ja katsun rahulikult oodata. Hetkel dpo 7 (või 8), mingeid sümptomeid mis viitaks rasedusele või tulevatele pärvadele ei ole. Testi plaanin teha järgmise nädala algul. Maikuu on ilus kuu, loodetavasti ka väga triibuline meil!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Kusjuures delfi ov kalkulaator paneb minule puusse ov. Hiljemaks. Kunagi poolteist aastat tagasi, kui hakkasin seda vaatama ja kalkuleerima ja selle järgi asjatama. Siis ei pidanud paika. Jätsin selle sinnapaika. Ja lasin nii sama kulgeda. Ehk kui peale tsüklihäiret ehk mais hakkasin süüvima ovesse tõsiselt ja tunnetama oma keha ja ise arvastema jne ja tegin oma elu esimesed ov testid eelmine aasta sept ja RT triibud sain oktoobris.
Hetkel ka flo äpp näitab ov varem, kui delfi oma. Ja oma keha tunnetades on siiski flo äpp täpsem😀 kui mitte öelda täpne.
Aga mis kellegile. 😜
Ehk siis uus kuu üritamas. 6 kuu üritamist. Tsükliliselt peaks 8 tsükkel olema. Peale emakavälist.enne emakavälist alustasime pillivaba perioodi 2017 jaanuarist. Ehk soov oli rasestuda. Ov vms ei jälginud, lasime lihtsalt kulgeda. Kuni 2017 novembrist hakkas tsükkel trikitama, ehk arst arvas, et tsüklihäire, mis kestis 2018 aprilli lõpuni. Siis algasid korralikud päevad.
Pikka juttu ei hakka endast kirjutama😀 vanad triibupüüdjad on kursis.
Kui vaja kirjutan jooksvalt, kel huvi.
Minul siis CD7 ehk igav aeg. Laup DPO1 , siis läheb põnevaks😀 ootuseks.

Please wait...
Postitas:
Preggo

Blondu, mis igav aeg? Kui reedel OV, siis just tegude aeg ehk kõige otsustavamad hetked 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laanepüü

Mina siis ikkagi ka jätkan. Loodetavasti kaasneb selle tsükliga ovulatsioon.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Triibukas27

Pole ammu kirjutanud. Pigem ainult kaasa elanud.
Aga minul DPO 14
Muidu on tsükkel olnud 28 päeva. Eelmine kuu oli 31.
Seega seekord ei teagi kumb siis õige. Kas oodata täna või alles laupäeval.
Eks näis. Ei looda väga. Nagunii laupäeval punased platsis.

Tervitused Mai alguse puhul. Ja palju triipe sel kuu! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina rivistun ka. Hetkel 9 CD. Homme on arst.

Nässu (39)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei-hei! Maikuu teema tegin valmis ja mõtlesin, et siis kirjutan juba ka 🙂

Minul täna dpo 3. Mitte midagi huvitavat veel(!) ei toimu. Aga iga päev läheb mul nüüd aina põnevamaks 😉 Juba ootan nii suure põnevusega 🤭
Panustatud sai ov ajal – enne ja ka pärast ov-d kõvasti, rohkem kui tavaliselt. Lootused on selles maikuus mul kõrged 🤞😊

Täna oli nii ilus ilm ja olin kohe väga pikalt õues, nautisin sajaga tänast päeva ☀ Juba homme lubas kahjuks vihma ja võtsin siis tänasest päevast maksimumi.
Loodan, et teil naised oli ka täna tore päev 🤗

Zero (28)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,
Ongi mai. Minu sisetunne ütleb, et pole minu kuu. A proovime ikka. Sel kuul siis tellisin ov testid, arst soovitas mitu korda. Noh proovin ära. Rohkem selleks, et näha kas basaali mõõtmine ja ov test nii öelda klapivad, nagu topelt kindlus v nii. Et ov ennustab ette ja basaali tõus siis kinnitab 🙂 äkki saab sel näd.vah katsetatud. Testid postkastis juba, pole järgi veel käinud. Ov eelmine kuu oli varem, sel kuul ei oska nüüd midagi arvata. Äkki siis test näitab 🙂
Mai kuu toob kindlasti triipe, saab olema põnev jälgida, kellele 🙂 loodetavasti mõni pikalt püüdnu saab ka selle kaua püütud tulemuse.
Lu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Blondu, mis igav aeg? Kui reedel OV, siis just tegude aeg ehk kõige otsustavamad hetked 😀

Hahaa😀 Preggo
Seda kindlasti, eile sai sellega algust tehtud ja nii igapäev kuni laup välja😀😀

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Hei-hei! Maikuu teema tegin valmis ja mõtlesin, et siis kirjutan juba ka 🙂

Minul täna dpo 3. Mitte midagi huvitavat veel(!) ei toimu. Aga iga päev läheb mul nüüd aina põnevamaks 😉 Juba ootan nii suure põnevusega 🤭

Panustatud sai ov ajal – enne ja ka pärast ov-d kõvasti, rohkem kui tavaliselt. Lootused on selles maikuus mul kõrged 🤞😊

Täna oli nii ilus ilm ja olin kohe väga pikalt õues, nautisin sajaga tänast päeva ☀ Juba homme lubas kahjuks vihma ja võtsin siis tänasest päevast maksimumi.

Loodan, et teil naised oli ka täna tore päev 🤗

Zero (28)

Sama siin, sai täna ka korralikult jalutatud mehe ja noorima tütrega, ca 13 000 sammu💪👌😊
Et homme jälle tööl 8h perset (sorry väljenduse pärast) saaks laiaks istuda😂😂
Plaanin ka sellest kuust uuesti trenni minna. Sügisest , kui triibud sain tuli paus sisse ja peale seda ei tohtinud ka minna jne see on veninud.
Ma ei tea miks , aga kuidagi eriti fun on olla, isegi sellest olenevalt et ov möllab, torgib, valutab, kõht punnitab jms, aga ikka olen täna kuidagi positiivselt meelestatud😜
Annaks see positiivsus ka triibud eks?!😊
Ma loodan, et mitte triibud(kui ei saa triipe) ei murra maha ja suudan trennile jms keskenduda.
Ilusaid rasvaseid triipe meile!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Ahjaa ma ei tea kas ma sellest olen mingis triibupüüdja kuus kirjutanud või mitte, aga ei meenu mulle. Kirjutasinud olen küll ja küll kaua kokkuvõttes triipe püüdnud olen jne..
Aga enne eelmisi triipe loobusin ka ratsaasendis seximast(mis oli lemmik😜) mingi kuu, kaks enne triipe. Kui seda kõike kokku võtta, siis oli valesid tegureid palju enne eelmisi triipe. Paneb mõtlema . Ja nüüd ov ajal ei harrasta seda poosi ja ka oraalsexi ei harrasta see aeg😀 sest sülg tapab spermatosoidid😊 teadsite naised? 😜

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ikka siin, kuigi sõna aktiivselt ei võta.
Hetkel siis 3. tsükkel proovimist. Vanuseks on 28 ja üks laps olemas, kuid see rasedus jääb pika aja taha ning partnergi on teine 🙂

Keha tundemärkide järgi arvaksin, et täna OV päev, FLO äpi järgi näitab homset. Peab aktiivne olema. Kui see kuu ei õnnestu, siis järgmisel kuul hakkan ov testidega katsetama.

Kedi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka ikka siin. Ma ei ole siin kõige aktiivsem olnud, seega räägin endast ka veel üle. Me alustasime oma esimese lapse tegemist detsembris, kui õigesti mäletan. Alguses me ei jälginud OV-d ega midagi, alles viimased kuud oleme seda teinud. Nendel kuudel tegin ka OV teste. Plaanin nendega ka jätkata.

Eelmise kuu lõpus ütlesin ka, et meil see lapseteemaga seetõttu veidi keerulisem ka, et 50% tõenäosusega ei sünni täiesti terve laps, kuid see ei takista meid loomast ja üritamast 🙂

Hetkel CD7, OV on ilmselt täpselt nädala pärast ning siis arstiaeg ka.

Pisike

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Ulme, juba hakkab miinustamine. Mis seal valesti oli? Ole nii julge ja kirjuta ka siis, kui sinu jaoks on see miinust väärt!
Googelda siis saad targemaks.😊

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Mina ka ikka siin. Ma ei ole siin kõige aktiivsem olnud, seega räägin endast ka veel üle. Me alustasime oma esimese lapse tegemist detsembris, kui õigesti mäletan. Alguses me ei jälginud OV-d ega midagi, alles viimased kuud oleme seda teinud. Nendel kuudel tegin ka OV teste. Plaanin nendega ka jätkata.

Eelmise kuu lõpus ütlesin ka, et meil see lapseteemaga seetõttu veidi keerulisem ka, et 50% tõenäosusega ei sünni täiesti terve laps, kuid see ei takista meid loomast ja üritamast 🙂

Pisike

Kas teile on siis proovid ja kõik tehtud, et nii suur protsent teada on , et terve laps ei sünni?
Vabandust kui nii delikaatset teemat puudutan😞

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pisike

Kas teile on siis proovid ja kõik tehtud, et nii suur protsent teada on , et terve laps ei sünni?

Vabandust kui nii delikaatset teemat puudutan😞

Ei ole hullu. Kuna ma ise rääkisin siin sellest, siis võib ikka uurida.🙂 See haigus, mille laps võib pärida on geneetiline. Ühel meist on see haigus tegelikult ka praegu, kuid kerge vorm sellest. Kuna tahtsime enne lapsetegu kindlad olla, kas see võib ka neile edasi minna, siis käisime eelmisel suvel geneetiku juures. Seal siis tuligi selline vastus, et 50% tõenäosus, et laps selle ka pärib. Paar kuud peale arstil käiku kogusime end ja mõtlesime, et mis siis nüüd edasi teha. Mina doonorit kasutada ei taha, tunne on, et siis pole täielikult meie laps. Mees alguses arvas, et see on liiga suur risk ja ikka peaksime muid variante kaaluma, kuid hiljem ikka ütles, et tahab proovida. 🙂

Pisike

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Triibukas27

Vabandust Blondu. See teine miinus läks minult.
Üritasin vastukaaluks pluss märki panna. Aga peale uue kaitseklaasi paigaldamist telefonile. Ei reageeri see korralikult.
Kuradi 30 euri sai raisatud. Oleks võinud alist tellida 1 euroga🤔

Please wait...
Postitas:
liivatera

Mina liigun ka edasi maikuusse. Triipe püüdnud igakuiselt 2018.a novembrist, kuid 2018 juulist antud nö “roheline tuli”.

Flo järgi hetkel 42 tsükli päev :O Nagu mainitud, siis aprillis ov tunnused tunduvalt hiljem kui tavaliselt. Tavaline tsükkel ca 34-35 päeva.

DPO8 sai tehtud ka ribatest, mille tundlikkust ei tea, sest seal polnud kirjas (PregnaTEST euroapteegist). Test oli täiesti negatiivne, st isegi triibupoega ei olnud näha 😀

2 päeva eest läksid rinnad veidi valusaks, kuid tavaliselt enne pp on nad valusamad olnud. Üldiselt ühtegi tunnust pole. Ei teagi nüüd kui pikaks tsükkel kujuneb :/

Sellised tsüklihäired teevad rasestumise veel raskemaks, sest raske on ennustada, millal tsükkel pikaks kujuneb. Kas olen ainuke, kel aastas ca 1-2 korda on pikad tsüklid? Enamikel kordadel siiski lühemad.

Mina ootan enda pp-d, et saaks jälle ov-d ootama hakata 🙂

Priskeid maikuu triipe kõigile!!! 🙂

Please wait...
Postitas:
karumaru

Tere ilusat maikuud ka minu poolt!
Nagu aprillis öeldud, siis uuele katsele. 4s kuu aktiivset püüdmist ja siin teemas liikmeks olemist.
3 kuud ebaõnnestunud, jätkuvalt imetan esimest last ja pole jäänud uuesti beebiootele, veidi kahtlen juba, kas see ongi minu puhul üldse võimalik. Eelmine kuu tegin esimest korda ov teste ja sain positiivse tulemuse.

“..ka oraalsexi ei harrasta see aeg😀 sest sülg tapab spermatosoidid😊 teadsite naised? 😜”
Jah, kuskilt lugedes on silma jäänud see fakt, kuid tookord kui esimest korda kuulsin, see oli üllatav, et seni polnud kuulnudki.
Miinustajad võiksid jah öelda paar sõna, et mis ei meeldi pigem (va juhul kui tõesti kogemata näpp vääratab, seda ikka juhtub). Milleks niisama trollida. Aga ju siis pakub pinget. Usun, et reaalsete triibupüüdjate seas me kõik ikka üksteist mõistame ja pigem toetame 🙂

Minul ka on esinenud tsüklihäireid, et pikad tsüklid, ca 40 päeva ringis. Arstile pole seda kurtma jõudnud, kuna enamasti siiski on lühemalt (kuigi ongi pikk tsükkel, alla 30 p pigem kunagi ei ole).

Praegu ees ootamas viljakas aeg, kus tuleks olla aktiivne. Võibolla teen ov teste ka peatselt.

Südamesoovide täitumist sel kaunil kevadkuul armsad triibupüüdjad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul hakkas täna pruunilt määrima, päevad siis homme või ülehomme kohal. Täna googeldasin jälle seda määrimist ja sain vastuseks, et kui naisel tühi ov kuu siis võib seda esineda. Kuna ma ju ei tea kummal pool ov oli siis täiesti võimalik, et kollakeha puudumise pärast see määrimine mõnes kuus on. Sügisel oli paptest ja kolposkoopia korras. Munajuha eemaldamas opil kontrolliti kohe alles jääv munajuha üle ja see oli korras siis on kontrollida jäänud vaid hormoonid algatuseks. Reedel on arsti aeg ja ehk siis arst annab kohe selleks saatekirja. Oleneb vist sellest mis päevast tema hakkab tsüklit lugema? Kui tänasest siis 3 päev reedel, kui suuremast verejooksust siis vist jääb juunisse proov.

Tuleb täna ära mossitada ja oma eluga edasi minna. Lohutan seda, et mida suve poole rasestumise kuu jääb seda ilusamal ajal sünnib.

Mariii

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ulme, juba hakkab miinustamine. Mis seal valesti oli? Ole nii julge ja kirjuta ka siis, kui sinu jaoks on see miinust väärt!

Googelda siis saad targemaks.😊

Ma ise ei ole miinustanud teadlikult kunagi, kuid mul on vahel tõesti kogemata juhtunud telefoniga toksides, et sõrm läheb mööda. Leian, et see süsteem on nii nõme, et seda muuta või ära võtta ei saa kui tõesti kogemata nii juhtub.

Tegelikult panen mina üldse harva neid märke sinna, enamasti siis kui minu postitusele on vastatud, see teeb alati rõõmu, päriselt 🙂 või näiteks kui kellelgi tõesti on hea triibu uudis vms.

Sinu eelnevas postituses on ehk liig-detailsus mis võib ehk kedagi mõnevõrra häirida. Võib-olla mõni ei soovi teada kes mis asendis asjatab ja kas enne või pärast tehakse oraalseksi või mitte.

Minetea, ei oska teiste eest rääkida vaid pakun välja mõtte, mis võis teisi häirida…
Olen täheldanud, et oled küllaltki avameelne ja otsekohene, kuid kõigile see ei pruugi sobida.

Ps! Igaks juhuks mainin veel korra ära, et mina pole sulle miinust pannud.
Kui ma leian, et mul pole kellegi jutule midagi asjaliku kaasa rääkida või midagi lisada, siis lasen silmadega üle ja nii ongi. Mina selles ennast segada ei lase. Kui sulle sobib teistega jagada oma vaateid ja olla detailne jms, siis kes keelab. Tee nii nagu sulle sobib.
🙂

Zero (28)

Please wait...
Postitas:
karumaru

Hmm, ma ise panen suht palju neid ülespoole pöidlaid. Kui loen postitusi ja kellelgi on mingit asjalikku infot või lihtsalt toredat positiivsust jagada, siis ma järjest panen pöidla, et see loetud, siis järgmine jne, nagu järje hoidmise ja kaasa elamise väljendus minu jaoks.
Ok, saan aru, et võibolla kellegi jaoks selliste “TMI” asjade jagamine võib olla häiriv, aga kas see foorum pole mitte see koht, kus ei peaks olema tabu mainida avameelselt asju nagu sex, ovulatsioon jms. Isegi poosid kui see puudutab rasestumise paremaid/halvemaid žansse on teemakohased ja kui kellelegi käib see närvidele või tundub tabu, siis khmm…on see inimene omadega natuke valesse kohta sattunud ise lihtsalt. Selline minu arvamus. Raudselt tuleb nüüd mõni miinus ära 😀 See oli mulle juba varem silma jäänud mõnede inimeste postituste juures. Ja siis aprilli teemas sain miinuseid täiesti viisakalt kirjutatud postitustele, kus jagasin mitte hinnanguid/arvamusi teiste kohta, vaid isiklikku olukorda, mis poleks pidanud kuidagi negatiivselt kedagi teist puudutama, seega lihtsalt jäi arusaamatuks, et kellele mis ei meeldinud ja sp tegin juttu sellest. Aga tegelikult jah, tühiasi, miinustage terviseks kes te seda harrastate kui see teil paremini magada aitab või mis iganes 😉 Asi oleks läbipaistvam kui te suu lahti teeksite, aga kui pole julgust või ei viitsi, aga pöidlaid peab hädasti vajutama, mis seal siis ikka. Meil igaühel siin oma rada ajada sellest hoolimata. 🙂

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Me triibupüüdjas ennegi avameelselt kirjutanud ,et mida ei soovitata teha jne.
Ma aru ei saa mis siin põdeda on, oleme naised ja eesmärk on meil kõigil üks😊 jah minu jaoks pole see tabuteema tõesti sry.
Jah kindlasti on siin naisi, kes ei kirjuta , ei ava ennast. Aga no sellest miinust panna. Mul ükskõik ausalt, aga kui julged teha, julge ka sõna võtta.😀

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Vabandust Blondu. See teine miinus läks minult.

Üritasin vastukaaluks pluss märki panna. Aga peale uue kaitseklaasi paigaldamist telefonile. Ei reageeri see korralikult.

Kuradi 30 euri sai raisatud. Oleks võinud alist tellida 1 euroga🤔

🤗

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Hmm, ma ise panen suht palju neid ülespoole pöidlaid. Kui loen postitusi ja kellelgi on mingit asjalikku infot või lihtsalt toredat positiivsust jagada, siis ma järjest panen pöidla, et see loetud, siis järgmine jne, nagu järje hoidmise ja kaasa elamise väljendus minu jaoks.

Ok, saan aru, et võibolla kellegi jaoks selliste “TMI” asjade jagamine võib olla häiriv, aga kas see foorum pole mitte see koht, kus ei peaks olema tabu mainida avameelselt asju nagu sex, ovulatsioon jms. Isegi poosid kui see puudutab rasestumise paremaid/halvemaid žansse on teemakohased ja kui kellelegi käib see närvidele või tundub tabu, siis khmm…on see inimene omadega natuke valesse kohta sattunud ise lihtsalt. Selline minu arvamus. Raudselt tuleb nüüd mõni miinus ära 😀 See oli mulle juba varem silma jäänud mõnede inimeste postituste juures. Ja siis aprilli teemas sain miinuseid täiesti viisakalt kirjutatud postitustele, kus jagasin mitte hinnanguid/arvamusi teiste kohta, vaid isiklikku olukorda, mis poleks pidanud kuidagi negatiivselt kedagi teist puudutama, seega lihtsalt jäi arusaamatuks, et kellele mis ei meeldinud ja sp tegin juttu sellest. Aga tegelikult jah, tühiasi, miinustage terviseks kes te seda harrastate kui see teil paremini magada aitab või mis iganes 😉 Asi oleks läbipaistvam kui te suu lahti teeksite, aga kui pole julgust või ei viitsi, aga pöidlaid peab hädasti vajutama, mis seal siis ikka. Meil igaühel siin oma rada ajada sellest hoolimata. 🙂

Karumaru mulle meeldib sinu stiil👌 Tubli. Paneks mitu like kui vaid saaks😊
Enda arust ka kirjutasin nö kuidas toimisin/tegutsesin ja kuidas ei soovita ja voilaaa 😮 siin kõik ju priva ka milleks pôdeda, no ei mõista, seda enam, kui on soovitused. Ei kirjutanud ma küll detailselt enda arvates. Ja pole ka siin(triibupüüdjates) väga avameelselt kirjutanud, see tuli küll üllatusena😮 aga jap inimesed on nii erinevad. Kui see teema/soovitus ei meeldi siis ei oska midagi öelda. Siis pole soovitusi vaja järelikult🤭
Triibukas27 ei mõtle sind🤗

Please wait...
Postitas:
karumaru

See koht siin ongi selleks, et kirjutada ja kogemusi vahetada ja infokilde, mis kuskilt loetud. Kui tahaks rasestumise teemadel arutada oma vanaema ja tema sõbrannadega, kes kahvatuvad sõna sex peale või arvavad, et nii häbitust asjast, nagu spermatosoid peaks küll ainult oma raviarstiga rääkima, siis kindlasti mõni tore käsitööring Tiiu vms ootab kuskil 😀 😀 (BTW laulge Tuberkuloited laulu “insener Garini” ja asendage hüperboloid spermatosoidiga, šokeeriv kas pole! 😂) Mitte, et käsitööl või ringidel midagi viga oleks, või vanaemadel, väga toredad kõik, aga lihtsalt teatud inimestega teatud asju ei aruta, mis neid ebamugavust tundma võib panna, aga siin on just see koht, kus võib ja isegi peabki vabalt väljenduma kõige suhtes, mis puudutab beebiootele jäämist. Artiklite lingid oleks ka teretulnud minu silmis kui kuskilt midagi huvitavat silma jäänud on, mis teistelegi kasuks võiks tulla.
Jagada isiklikke lootusi, emotsioone, tundeid ja iseloomustust suhte kohta oma mehega kadus mul korraks ära peale seda. Ov-st rääkida pole probleem. Nii et faktide jagamiseni siis 🙂

Please wait...
Postitas:
stustu

Kolin ennast ka siis maikuusse üle. Hetkel siis DPO8. See kõige toreda ,,praadimise,, aeg.
Triipe teadlikult taga aetud eelmise aasta mai kuust. Uskumatu et juba aasta läinud 🙂
Iga päev otsin endas mingeid tunnuseid, mis kasvõi natukenegi viitaks rasedusele, aga muhvigi.
Kõik on NII TAVALINE!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Panen siia ühe lingi😊

https://sinule.net/nipid-rasestumiseks/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju kui on maailmas inimesi, nii palju on ka erinevad arvamusi.
Mis ühele on tabuteema, see teisele seda absoluutselt ei ole.

Kui oled otsustanud jagada oma elust detailseid seikasi, siis ära enam tagasi vaata, mine valitud teed edasi ja ära kõhkle.
Öelda, et neil kes siin miinustavad pole siia asja on ka minumeelest vale. Me kõik oleme erinevad inimesed ja meil kõigil on erinevad vaated elule ja teemadele. Mõnele sobib-mõnele mitte. Lugeda ju ikka võivad.

On siin kindlasti neid naisi kes põnevusega loevad ja panevad ka asjaliku info nö kõrvataha, kuid postitusele ehk ei reageeri kartes seda nn tabuteemat ja kriitikat…
Ja kindlasti on ka neid naisi kes võibolla vangutavad pead, võibolla ka oksekauss kõrval ja toksivad miinuseid.
Ja siis on ka kindlasti neid inimesi, kes libistavad silmadega täiesti neutraalselt selle teema läbi ja ei reageeri sellele kuidagi.

Olen isegi miinuseid saanud, kes meist poleks. See, et kellelegi sinu vaated ja väljaütlemised peale ei lähe on ju normaalne. Pole mõtet välja teha. Kõik ei mõtle sama moodi.

Tegelikult ära üldse pikalt arutle ja kõhkle. Lõputu olukordade analüüsimine (miks jälle miinused? kellele jälle see või too ei meeldinud?) selle üle arutamine ei lahenda tegelikult probleemi. Pigem vastupidi, mõni ehk vaatab et oh, sa reageerid.. ja keeratakse veelgi rohkem miinuseid.

On kinnitatud, et kiirete otsuste langetajad on hiljem rohkem rahul kui kaua kaalutlejad. Niisiis ongi parim variant visata kulli ja kirja, panna kaarte, keerutada pendlit, helistada Eda Pauksonile või Igor Mangile 😁

Valik on sinu 😉
Tegemist on siiski foorumiga, kus keegi kedagi ei tunne ega reaalselt ei näe.
Kui me kõik koliks ühel hetkel näiteks facebooki üle, siis ma võin kindel olla, et suure tõenäosusega mitte keegi ei miinusta midagi. Seega, ära põe ja ole üle miinustajatest. Jaga oma elust kasvõi peensusteni välja, nagunii keegi päriselt ei tea kes sa oled. Nii lihtne see ongi 🙂

Zero (28)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 711 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad