Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 746 )

Teema: Mai triibupüüdjad

Postitas:
Kägu

Ma nüüd tulin arvutisse ja vaatasin su pilti uuesti Maasikas. Kui see test rasedusele ei viita siis mina kirjutaksin sellele testi tootjale küll päris inetu kaebekirja. Võibolla sealpool ookeanit ongi sellised kuivamistriibud ja niisama triibud tavapärased aga mina ei ole küll sellist negatiivset testi näinud (ja ma olen neid negatiivseid ja positiivseid teste ikka näinud juba omajagu :D). Kui on negatiivne siis ei tohiks ikka sinna teise aknasse midagi ilmuda (kui aja sees ilmub ja vastavalt testi juhenditele)…

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Elli-Ly, jap kui need triibud tõesed, siis tõde peaks selguma nädalavahetusel😊 kas tugevamad triibud või punased. Hetkel ei oska miskit arvata. Kuigi ka eilne ja üleeilsed triibud palju lubavad🙏 Natuke praadimist ja siis selgus majas. Hetkel pms pole jälgegi, täielik vaikus ja energiat tundub üleliia olevat. Hormoonid ka veel ei mölla tujukuse mõttes. Kuna puhkus , siis rahmeldan ringi nii tubaseid asju tehes kui õues aias😊 ja pluss pikad jalutuskäigud lisaks. Eile sai lausa 4h jalutatud 😀 (mitte üksi nagu segane, vaid vanema tütre ja tema pisikesega😍) samme tuli korralikult😜

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ma vaikselt loodan, et ikka on õige asi, aga olen mingis eitusfaasis, et kukkumine nii valus poleks 😀 Eelmine kuu sain Biocardi testiga teise triibu, aga see polnud õige asi, nüüd olen neid Livsane (10-se tundlikkusega) omasid teinud, mida Benus müüakse. Mõtlengi, et peaks äkki mõne teise firma 10-se tundlikkusega testi ka tegema. Kahe tootja omad ikka võssa ei pane ju?

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Ma nüüd tulin arvutisse ja vaatasin su pilti uuesti Maasikas. Kui see test rasedusele ei viita siis mina kirjutaksin sellele testi tootjale küll päris inetu kaebekirja. Võibolla sealpool ookeanit ongi sellised kuivamistriibud ja niisama triibud tavapärased aga mina ei ole küll sellist negatiivset testi näinud (ja ma olen neid negatiivseid ja positiivseid teste ikka näinud juba omajagu :D). Kui on negatiivne siis ei tohiks ikka sinna teise aknasse midagi ilmuda (kui aja sees ilmub ja vastavalt testi juhenditele)…

L.

Sama siin, tundub ilus triip, raske uskuda, et selline on neg.
Minul sama lugu, ilmusid aja sees. Ja nii 3 testil kokku. Kui peaks neg osutuma siis on jh veits veider see teema. Selliseid asju võib ka esineda, kui siiski tumedamaks ei lähe ja pp hakkavad, nagu minul mingi kuu, suht ilusad triibud , aga pp hilines päev , kaks, arvan et siis oli pesastumikatse😞 aga no mine võta sa kinni, mis tegelikult oli/on. Seda ei saagi teada kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Queen

Ilmad nii ilusad, et muudkui kihutan lapsega õues ringi ja mitte ei jõua siia arvuti taha . Mõtetes mõlgub ikka soov kolmas laps saada :). Imetamine alles lõppes ja päevade olemasolust ei saa veel päris hästi aru, aga reastaks ka ennast triibu püüdjate ridadesse, siis äkki toimib kõik paremini. 🙂 🙂 🙂

Palju päikest, triipe ja mõnusat olemist kõigile 🙂

Ükskord me saame need triibud nii kui nii :):)

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Maasikas – jaa, see üks kindlamaid viise, kui teed erinevate firmade teste ja kõik näitavad triipe, siis ikka peab uskuma. Teine asi on see, et kui 10-ne näitab nii kena triipu, siis üldsegi ehk 25st proovida? Sul muidugi tõesti natuke liiga kena triip, et see midagi muud oleks, aga samas mina olen samasugune – ei julge liialt loota, et siis kõrgelt kukkuda. Üleüldse oleks kõige kindlam ikkagi vereproov teha 🙂 Täiega põnev 😛

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Eks ma vaikselt loodan, et ikka on õige asi, aga olen mingis eitusfaasis, et kukkumine nii valus poleks 😀 Eelmine kuu sain Biocardi testiga teise triibu, aga see polnud õige asi, nüüd olen neid Livsane (10-se tundlikkusega) omasid teinud, mida Benus müüakse. Mõtlengi, et peaks äkki mõne teise firma 10-se tundlikkusega testi ka tegema. Kahe tootja omad ikka võssa ei pane ju?

Maasikas

Sama teema minul, need pildid mis lisasin üleeile, üks biocardi 10-ne ja teine formula 10-ne🤔
Ja eile tegin ka päeval formula testi, ikka triip ja ilus selgesti eristatav.
Saame selguse varsti🙏
Peaks ise ka kolmanda variandi proovima😀 selle benu 10-se😀
No ei tea. …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maasikas, ma ka Blonduga ühte meelt, selles mõttes, et see ikka on suhteliselt korralik triip sul seal. Äkki proovid tõesti mõne muu testiga veel?

Võib-olla nüüd TMI, AGA mina eile esimest korda tuvastasin enda sellise munavalgevooluse, millest te siin rääkinud olete. Selline läbipaistev ja veniv. Ei ole vahepeal rohkem ov-teste teinud, äkki täna teen.. Võimalik, et mul ka lükkus hoopis ov edasi, kuna mul tsükkel ju üldse nii ebaregulaarne on. Igatahes kasutasin kohe hetke ära ja sai panustatud ka. Vähemalt panustamise poolelt on endal süda rahul see tsükkel. Sai ilusti enne oletatavat ov’d, oletatava ov aeg ja nüüd uue oletatava ov aeg. 😀 Just täna hommikul mehele ütlesin, et olen selle kuu suhtes kuidagi positiivselt meelestatud. Muidu varem on ikka olnud tsükli alguses juba tunne, et ah, siin väga asja ei saa. See kuu kuidagi on tunne, et aga äkki?

Triibik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul neid õrnade triipudega teste vaadates tekib küll küsimus, et kuidas keegi saab neid negatiivseks lugeda? Mina pole kunagi selliseid õrnu triipe saanud, vaid on alati valge leht nagu äsja mahasadanud lumi – kuidas seda tulemust siis nimetada? “Padunegatiivne”? Kui triip on peal (olgu ta õrn v mitte), siis on tegemist positiivse testiga. See, kas rasedus püsima jääb, on ju hoopis teine ja järgmine teema. Väga paljud rasedused katkevadki väga varajases staadiumis. Seega hinnang “negatiivne” ei ole siinkohal minu hinnangul küll korrektne.

Kui on soov anda omapoolne “loen selle testi negatiivseks” hinnang selleks, et mitte aktsepteerida seda tõde, et rasedus katkes ja sellega justkui kiiremini üle saada sellega kaasnevast valust, siis see on ka teine teema.

Nii et, Maasikas ja Blondu hoian pöidlaid, et rasedus ka kestma jääks ja kosuks.

Endal mul on DPO5 ja täna hommikul olid täiega PMS sümpomid juba peal. Kas on üldse norm, et nii vara hakkavad PMS sümptomid? Ärkasin alaselja valuga, tissid on üleöö väga valusaks juba muutunud ning hommikusöögi lauas oma võileibu vaadates tahtis miskit üles tulla ja väga paha hakkas. Või on need hoopis rasestumise sümptomid (kas DPO5 võib embrüo olla juba pesastunud)?

Triipe kõigile!

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka endiselt siin ja käsil CD4. Hakkasid ikkagist päevad veidra pruuni määrimisega 😏

Neile kes triibud saanud on soovin ilusat kosumist!🤗

Aga tegelikult tahan küsida tsükli pikkuste kohta. Lisan ka pildi Flo äppist. Ja kas peaksin muret tundma sellepärast?

https://www.upload.ee/image/9969801/F5EBE62C-4AC8-4F49-8454-DD351C4EF41E.png

S.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Elli-Ly

Liblikas – eks see “negatiivne” tähendus ongi emotsionaalselt veidi erinev igaühele. Mõni ei loe oma teste enne positiivseks, kui on ikka väga rasvane triip testil. Mõni loeb iga kummitustriibu positiivseks. Kuna rasestumine ja selleni jõudmine on väga emotsionaalne juba iseenesest, ei saa alati läheneda kõigele faktipõhiselt. Öeldakse muidugi, et igasugune triip tähendab rasedust, kuid nii mõnigi test on teada-tuntud valetriipude tekitaja. Samuti mõni test võib olla õige kontrolltriibuga praaktest, mõni võib ollagi pesastumiskatsest tulnud positiivne vastus, kuid katse ei tähenda ju veel rasedust jne.

Kui mina isiklikult ütleks mõne oma testi kohta, et test on “positiivne”, siis minu jaoks tähendabki see seda, et NÜÜD MA OLEN RASE, kohe päriselt rase, mitte võib-olla rase või pesastumiskatsega korraks-rase vms. Ja siit tulebki see emotsionaalne testi tõlgendamise erisus. Ei pea enda mõtet ei õigeks ega valeks – igaühel oma tõde! 🙂

Aga nüüd Su sümptomitest rääkida, siis kui need just suurest soovist tekitatud sümptomid pole, siis on lootust justkui omajagu. Keskmiselt peaks pesastumine toimuma seal umbes DPO6 paiku, aga mingid andmed kuskil ütlesid, et DPO 4-10 võib toimuda pesastumine, seega võib vabalt olla 😛 Hoian pöidlaid!

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Blondu1

No naised hing ei andnud rahu sellesmõttes, et lisan ka eilse pildi. Testil üks nurk muutunud kollakaks, eks ta ei olnud veel kuivanud ja panin püstisesse asendisse. Aga triibu koht on ilusti näha🤔😊 ja tundub tumedam kui eelmine sama firma test. Ja triip tundub lai?.

https://www.upload.ee/image/9969829/294882BB-7B86-44C6-81A4-EE94E0E63C44.png

Mis te oskate kosta? Eile oli triip sama tugevusega.

Please wait...
Postitas:
Preggo

Triipude puhul tuleb eristada seda, kas on kuma (märjaks saades triibukoht kumab läbi) või on siiski õrn triip.

Maasikas, mina läheksin su asemel veretestile, kui ytled, et sul ennegi sellist triipu olnud. Siis saab teada, kas on tegemist pesastumisega v tuleb tõesti sellele testifirmale kuri kiri saata ja edaspidi sellist villaseviskajat ignoreerida. Lisaks annab see kasulikku infot. Varajases staadiumis peetumisi tuleb tihti ette, aga kui on mitmeid kordi järjest, tuleb sellega tegeleda- st rasedus tekib, aga kas munarakud/spermatosoidid on kehva kvaliteediga v tõrjub organism ise rasedust välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liblikas – eks see “negatiivne” tähendus ongi emotsionaalselt veidi erinev igaühele. Mõni ei loe oma teste enne positiivseks, kui on ikka väga rasvane triip testil. Mõni loeb iga kummitustriibu positiivseks. Kuna rasestumine ja selleni jõudmine on väga emotsionaalne juba iseenesest, ei saa alati läheneda kõigele faktipõhiselt. Öeldakse muidugi, et igasugune triip tähendab rasedust, kuid nii mõnigi test on teada-tuntud valetriipude tekitaja. Samuti mõni test võib olla õige kontrolltriibuga praaktest, mõni võib ollagi pesastumiskatsest tulnud positiivne vastus, kuid katse ei tähenda ju veel rasedust jne.

Kui mina isiklikult ütleks mõne oma testi kohta, et test on “positiivne”, siis minu jaoks tähendabki see seda, et NÜÜD MA OLEN RASE, kohe päriselt rase, mitte võib-olla rase või pesastumiskatsega korraks-rase vms. Ja siit tulebki see emotsionaalne testi tõlgendamise erisus. Ei pea enda mõtet ei õigeks ega valeks – igaühel oma tõde! 🙂

Aga nüüd Su sümptomitest rääkida, siis kui need just suurest soovist tekitatud sümptomid pole, siis on lootust justkui omajagu. Keskmiselt peaks pesastumine toimuma seal umbes DPO6 paiku, aga mingid andmed kuskil ütlesid, et DPO 4-10 võib toimuda pesastumine, seega võib vabalt olla 😛 Hoian pöidlaid!

Elli-Ly

Elli-Ly, kuidas Sa siis seletad seda, et minu kätte pole ühtegi valetesti sattunud? Tulemuseks on olnud ainult valged lehed testidel testtriibu kohal. Ja kust Sa võtad, et pesastumise katse ei tähenda juba rasedust, kokkupuude embrüo ja emaka vahel järelikult oli ja sel hetkel rasedus oli järelikult. Toon oma näite, kus õrna triipu pole saanud, järelikult pole olnud kokkupuudetki.

Emotsioonid on hoopis midagi muud ja saan aru, et paljud siin võtavad asju emotsioonidega, kuid on selgelt olemas ka faktiline pool. Mu jutu mõte on selles tegelikult, et näib, et need, kes testivad alles siis, kui PP jääb ära, üritavad vältida seda tõsiasja, et rasedus oli ja katkes varajases staadiumis. Emotsionaalne külje pealt on see täiesti arusaadav, et ei taheta kogeda valu ja see on täiesti aktsepteeritav. Küll aga ei ole aktsepteeritav see, et teistele hakata samasugust mõtteviisi peale suruma, et peaks ka testima ainult siis, kui PP ära jäävad. Kui inimene on suuteline reaalsuse ja sellega kaasnevate emotsioonidega hakkama saama, siis on täitsa ok ka varem testida.

Viimane jutt ei käi Elli-Ly Sinu kohta, aga kuna siin on viimasel ajal olnud jutuks testimise aeg ja sagedus ning testi tulemused, siis see on siis asi, mis vajab selgelt rääkimist just nimelt sellepärast, et ühed ei hakkaks teistele ette dikteerima, kuidas peaks tegutsema testidega.

Ainult heade soovidega triipudeni,

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Tunnistan ausalt, et ma iga kord neid postitatud õrnu triipe oma ekraani(de)l ei näe (või siis näen pigem bleed’i kui triipu), aga see Maasika oma on küll nagu päris. Samas täiesti nõus Liblikaga, et võib-olla on lihtsam ebaõnnega leppida, kui oma ootusi madalamal hoida. Mul isiklikult on kindlasti lihtsam valmistuda halvemaks kui kukkuda väga-väga kõrgelt ja koletult valusasti. Hoian pöidlaid kõikide triipude kosumisele!

Liblikas – mul PMS algabki tavaliselt päris vara, julgelt nädal või enam enne (mitte)oodatavaid päevi. Peale spiraali eemaldamist hakkasid hormoonid nii jõhkralt mürgeldama, et esimesed neli kuud oli nagu lõppematu õudus – kaks korda kuus (enne ovulatsiooni ja enne päevi) nädal aega jutti süda pidevalt paha, kord valutasid rinnad, kord kõht jne. Täielik masendus tuli, et kas selline ongi üks fertiilse naise elu või… Aga nüüd vist on organism harjunud ja lihtsamaks läinud. Nagu öeldud, viimasel kuul jäi PMS täiesti vahele (või lihtsalt ei piinanud mind).

Pesastumise ja raseduse tunnuste osas olen ma enda jaoks jõudnud järeldusele, et kui rt ei näita, siis ei saa olla raseduse tunnused. Lihtsalt seetõttu, et nii väike kogus hormoone (mida varajane rt välja ei võta) ei saa kehas nii suuri muudatusi põhjustada. (Siin tegu pigem self-talk’iga, et ennast järjekordsest valusast kukkumisest säästa, igasugune teaduslik põhjendus puudub).

S.- olen aru saanud, et paar päeva siia-sinna on päevade puhul täiesti normaalne, seega muretsemiseks ei tohiks põhjust olla. Kui sul võtta keskmiseks 25, siis ongi 22-27 vahemik ok. Natuke ju sõltub ka, et mõnikord hakkab pp varahommikul, teine kord kell 10 õhtul – niimoodi võib juba paaripäevane erinevus vabalt tekkida. Kust sa üldse sellise hea lehe leidsid äpist? Lähen ka otsima, pole varem näinudki. 🙂

Please wait...
Postitas:
chikibriki

Elli-ly, mees ikka määrib ka klotrimazooli. Oleme paar korda kaks nädalat järjest 3x päevas pannud, ka ammu peale sümptomite kadumist, ja ikka oli varsti platsis taas (see siis enne kui “spermat koukima” hakkasin :D) Täitsa võimalik, et toitumisest. Mul endal on tinea versicolor ka, mis on siis need seenelaigud nahal, mis valgeks päevituvad, et vb minu keha lihtsalt on ekstra tundlik selle suhtes. Sp klotrimazooli varud ka igas käekotis.

Ma ka tahaks uskuda, et Maasika triip on päris ja Blondulgi näen triipu, kuigi nati vähem defineeritud kui Maasikal. Ma ise ei ole mingeid varjegi kunagi saanud, et mina oleks küll nonii-nonii kui selliseid teste näeks. Samas ma seda tüüpi inimene, kes eelistab eelpettuda ja siis rõõmustada, kui lootuseid lakke ajada ja siis pettuda. Eelmine tsükkel mul oli erand, aga nii möllas keha lihtsalt. See kuu olen kainem, et peaaegu mittehuvitunud isegi oma keha tegemistest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin homme hommikul Synlabist läbi. Neil kodukal kirjas, et enne vereproovi peaks 10-14 tundi söömata olema, aga ma just sõin oma lõunasöögi ära 🙂 Ja pigem soovitatakse hommikul teha veretesti. Nii et ootan hommikuni ja siis enne tööleminekut sõidan läbi sealt 🙂 Kui ma homme lähen, siis peaksin esmaspäeval vist uuesti minema, jah? Kui pp ei alga vahepeal.

Iseenesest, Liblikas, õige point, et kui triibud on, siis ilmselt sealt midagi ikka on. Ma arvan, et see ongi pigem kuidagi iseendale tekitatud kaitsereaktsioon, et ei lase endal lõplikult rasedust uskuda, kui mõlemad triibud rasvased. Puhtpsühholoogiline värk 🙂

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin homme hommikul Synlabist läbi. Neil kodukal kirjas, et enne vereproovi peaks 10-14 tundi söömata olema, aga ma just sõin oma lõunasöögi ära 🙂 Ja pigem soovitatakse hommikul teha veretesti. Nii et ootan hommikuni ja siis enne tööleminekut sõidan läbi sealt 🙂 Kui ma homme lähen, siis peaksin esmaspäeval vist uuesti minema, jah? Kui pp ei alga vahepeal.

Iseenesest, Liblikas, õige point, et kui triibud on, siis ilmselt sealt midagi ikka on. Ma arvan, et see ongi pigem kuidagi iseendale tekitatud kaitsereaktsioon, et ei lase endal lõplikult rasedust uskuda, kui mõlemad triibud rasvased. Puhtpsühholoogiline värk 🙂

Maasikas

Jaa, nii on. See on väga hea soovitus ja otsus minna veretestile. Ootame huviga Sinu tulemusi ja loodame, et seal on ilus näit ja hakkabki kosuma 🙂

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reiwa, selle koha leiad äpist nii: altservast valid “More” -> Graphs & Reports -> Cycle Length 🙂

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Reiwa, selle koha leiad äpist nii: altservast valid “More” -> Graphs & Reports -> Cycle Length 🙂

Maasikas

‘täh, Maasikas! <mürgeldab äpis nüüd põnevusega ringi>

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Minul sama teema. Kui veel homme ja ehk laup/pühap testin, (sel juhul kui pp ei hakka muidugi) ja triibuke olsmas ja isegi kosumismärke näitab, siis ka esmaspäeval vereproovile. Enne ei jookse, siis selgem pilt. Kui pp pole ja mis veretest näitab siis.

Mõtlen ka siin osta homseks hommikuks benu testi😀 ja teen
selle hoopis. Siis 3 10-st testi ära proovitud, lausa huvitab mis see näitab minul🤔

Maasikas kuidas enesetunne on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondu, täitsa okei on olla. Flo järgi peaks homme pp algama, aga tunnet küll pole, et algaks. Need valud, millega ma siin kimpus olin, ei anna enam nii väga tunda. Hull väsimus on peal – hommikuti ei saa voodist välja, pmst terve päeva haigutan ja õhtul tahaks kohe kojujõudes magama minna 🙂 Söögiisu on hea, kõik mis ette antakse, söön ära 😀 Vahepeal küll viskab iiveldust ka sisse mingite lõhnade peale, mis muidu meeldivad. Ma olen see kiiksuga tegelane, kes fännab küünelakieemaldaja, kütuse, kodukeemia jms lõhna, aga eile hakkas maniküüri tehes nii hullult keerama atsetoonihaisu peale. Aga üldiselt on selline… tavaline 🙂

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Njaaa palju lubav eksole?.😊
Minul ka vaikus, kahtlaselt vaikne. Mul peaks laup hakkama. Sul täna siis DPO14? Kuskilt jäi silma, et sul 13? Või oli see kellegil teisel meil siin🤔

Please wait...
Postitas:
Anra

Ma ei ole üldse asjaline siin teemas, aga käin lugemas ja vaatamas, kes triibud saanud. Kuna endal ka läinud aastaid, et triibud saada kunagi, siis puudutab see teema. Praegu neljas rasedus varsti poole peal, seda 10 aasta jooksul. Mina olen see, kes kunagi ei ole valepositiivset testi näinud. Kui ei ole rasedust olnud, siis ei ole ka mitme tunni pärast ühelgi testil mingit varjugi näha olnud. Ja, kui olen ease olnud, siis esialgne hele-hele triibuke on alati positiivne test olnud. Arvan, et enamus kordi ikka nii, et lihtsalt need rasedused katkevad nii vara ja hakkavadki päevad ja kui poleks testi teinud, siis poleks teadnudki midagi. Ei usu, et nii palju valepositiivseid triipe tuleb. Hoian pöialt, et need heledad triibud kosuks ja saaksite allapoole kolida 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

DPO12 täna hoopis, eelmine kuu oli ka ov ja pp vahel 12 päeva. Mul viimasel ajal tsüklid lühemad olnud, kuigi ma olen ka natuke kahtleval seisukohal, et nii ruttu peaks pp algama. Samas ma olen viimased tsüklid ov-teste teinud ja pp on alanud sel ajal, kui Flo on ennustanud vastavalt ov-testile, nii et võta näpust. Nii palju kui uurinud olen, siis see on okei, et pp algab 12-16 päeva pärast ov-i, nii et liigselt ei muretse hetkel.

Maasikas

Please wait...
Postitas:
karumaru

Mina selliseid triibuga testipilte nähes ei saa ka kuidagi mõelda sõnale negatiivne. Maasikas ja Blondu, soovin teile nüüd imelist kosumist! Ja jälgin uudiseid.
Mul endal 2 päeva oli ühel pool alaseljas valu ja täna pp krambitunne ning lõunast hakkaski määrima. DPO alles 11 , minu tsükkel peaks pikem olema ja päevasid ootasin 5-6 päeva pärast tuleval nädalal alles. Aga CD on 28. Ov toimus testi järgi siiski 4.mail. Seega karta on, et hakkavadki päevad ja lihtsalt ebaregulaarne tsükkel ning lisaks ka veel luteaalfaas lühike siis. 🙁 Meeleolu korraks langes väga, kuigi ega ma ju sellest kuust suurt lootnudki. Testimiseni ei jõudnudki.
Oh, aga teie üle nii hea meel ja põnevus!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tahtsin sellest juba eile kirjutada, aga unustasin😊
Siin liigub vahest ka triibulist rahvast😊(muidugi võiks selle küsimuse triibulistesse esitada, aga proovin siin) . Minul viimased päevad huuled metsikult kuivavad, koguaeg nagu tahaks juua vms ja huuli niisutada. Kasutan huuleõli, aga noo nii ruttu tõmbavad kuivaks tagasi,katki ei ole🤔

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Mul täna CD14 ja homme elu esimene punktsioon. Veidi hirmus on, aga ehk saame hakkama. Kõige suurem mure on, et äkki on vahepeal salaja OV ära olnud ja ei olegi midagi punkteerida 😀
Aga no ehk on ikka kõik korras ja saab ilusa saagi!

Kiireid triipe kõigile ja triibukosumist juba triibulistele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hey hey

Tsauki kõigile.Palju õnne kellel triibud käes.Ma pole väga pikalt kirjutanud.Ma ei tea mot maas ja mees pole saanud õigel ajal kodus olla niiet aprill ja mai on meil tühjad ringid.
Minust niipalju proovime alates novembrist 2018.Esimene laps 16 a tuli ise ja teine on kohe 2,4a tuli IVF iga.Mehega tegime plaani et kui sügiseks pole jäänud siis uuesti ivf ile.
Kallid paid teile☀️

Mona

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka suur testija. Tavaliselt ostan teste lõunal kahe kaupa. Rohkem ei saa korraga osta, sest mida rohkem neid kodus on, seda rohkem ma testin. Kaks ostan, sest ma ei suuda testimisega hommikuni oodata ja siis pean kohe ühe ära tegema, kui poest koju jõuan, aga kuna see on negatiivne, siis pean ju hommikul uue tegema kindluse mõttes. Poes õnneks iga päev ei käi ja mees keeldub mulle neid ka toomast 😀 igatahes olen ma nüüd kolmandat korda triibupüüdja ja teste on mul ikka kulunud palju palju ja ei ole ma iial näinud ühtegi kuivamise triipu ega ka muud triibu varju või kuma. Ikka ja alati, kas on triip või on lumivalge. Mina ka arvan, et need õrnad triibud, mis negatiivsega lõppevad on ikkagi varakult katkenud rasedused. Ja ma arvan, et see teadmine tegelikult siiski ju võib midagi anda nt kui asi nii kaugel, et arst hakkab uurima miks rasestumine ei õnnestu, siis võib ju olla kasulik, et tead, et vähemalt viljastumine õnnestub.

Madli

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 601 kuni 630 (kokku 746 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad