Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 631 kuni 660 (kokku 1,157 )

Teema: Mai triibupüüdjad

Postitas:
Kägu

Tahtsin sellest juba eile kirjutada, aga unustasin😊

Siin liigub vahest ka triibulist rahvast😊(muidugi võiks selle küsimuse triibulistesse esitada, aga proovin siin) . Minul viimased päevad huuled metsikult kuivavad, koguaeg nagu tahaks juua vms ja huuli niisutada. Kasutan huuleõli, aga noo nii ruttu tõmbavad kuivaks tagasi,katki ei ole🤔

Hei, mina olen küll juba 15+2 aga käisin enne rasedust ja käin ka nüüd siin kõigile kaasa elamas.
Kusjuures algusele tagasi mõeldes, siis pidev janu ja wc’s käimine oli esimene märk rasedusest, lisaks see, et teksade nööp mingi periood pigistas (nüüd ei lähe lihtsalt enam kinni :D).
Tahtsin mainida ka seda, et mul ka peale päevade möödumist ei olnud veel testidel tugevaid triipe. Tegin esimese testi päris varakult, ehk oligi DPO 7. Triibuga testi oleks 100% negatiivseks lugenud aga kuna olin varasemalt ostnud endale koju CB digitaalse, kus ütleb rase või mitte, siis niiiii väga tahtsin seda proovida (isegi kui negatiivne oleks tulnud) ja see ütles, et olen rase. Oh seda rõõmsat üllatust muidugi, kuid kui poleks seda teinud, siis oleks ilmselt jägmine päev Vabariigi aastapäeva puhul pokaal veini võtnud…
Esimene väga tugev ja korralik triip tuli testile umbes nädal peale päevade ära jäämist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
mesinäpp

Tuu-tiki, hoian sulle esimesel IVF-il pöialt! 🙂 Ovulatsiooni ei saa tekkida kuna sa oled ilmselt viimastel päevadel vastavat ravimit võtnud, mis selle ära hoiab (mul oli Orgalutran aga neid erinevaid). Ja siis see viimane süst, mis tehakse u. 36h enne punktsiooni, toob folliikulid välja. Sellepärast on selle viimase süsti ajastus ülioluline, et kõik oleks punktsiooniks valmis. Loodan väga, et see katse toob teile triibud!

Blondu, mulle tundub ka, et sa oled rase. Su viimasel testil oli täiesti aimatav triip. Nüüd tuleb vaid pöialt hoida, et ta sul ilusti kasvama hakkaks 🙂 Kusjuures mul oli pidev janu ja huulte kuivamine alates üsna algusest kuni poole raseduseni välja.

Please wait...
Postitas:
Theea

Blondu, Maasikas- mina näen ka mõlemal triipu, ei mõtle te neid välja. Minul on sama olnud, mida siin ka paljud mainivad- kui triipu ei ole, siis triipu ikka ei ole. Ja kui on kasvõi imeõrn hele triibuke, siis on ka Hcg olnud kõrgem. Minul kahjuks veel ei ole ükski rasedus edasi arenenud ja püsima jäänud… nüüd uuesti triip olemas ja vaatan, mis edasi saab.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tuu-tiki, hoian sulle esimesel IVF-il pöialt! 🙂 Ovulatsiooni ei saa tekkida kuna sa oled ilmselt viimastel päevadel vastavat ravimit võtnud, mis selle ära hoiab (mul oli Orgalutran aga neid erinevaid). Ja siis see viimane süst, mis tehakse u. 36h enne punktsiooni, toob folliikulid välja. Sellepärast on selle viimase süsti ajastus ülioluline, et kõik oleks punktsiooniks valmis. Loodan väga, et see katse toob teile triibud!

Blondu, mulle tundub ka, et sa oled rase. Su viimasel testil oli täiesti aimatav triip. Nüüd tuleb vaid pöialt hoida, et ta sul ilusti kasvama hakkaks 🙂 Kusjuures mul oli pidev janu ja huulte kuivamine alates üsna algusest kuni poole raseduseni välja.

Tänud jagamast infot😊
Pöidlad peos meil☺️

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Blondu, Maasikas- mina näen ka mõlemal triipu, ei mõtle te neid välja. Minul on sama olnud, mida siin ka paljud mainivad- kui triipu ei ole, siis triipu ikka ei ole. Ja kui on kasvõi imeõrn hele triibuke, siis on ka Hcg olnud kõrgem. Minul kahjuks veel ei ole ükski rasedus edasi arenenud ja püsima jäänud… nüüd uuesti triip olemas ja vaatan, mis edasi saab.

Aitäh☺️
Loodame, et sinu triibukesefa làheb kõik seekord hästi, peab lõpuks minema.😊

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Tegin siiski ära testi, ei andnud süda rahu. Mina ei oska enam midagi kosta🤔
Kui peaks pp hakkama laup, siis ma olen hàmmingus🤭aga hea teada, et siiski miskit 😊

https://www.upload.ee/image/9970803/4C948EC8-5BF1-47A4-B59B-38A7F0CF76A1.jpeg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui peaks pp hakkama laup, siis ma olen hàmmingus🤭aga hea teada, et siiski miskit 😊

Õrnake on, aga täitsa olemas. Loodame, et kosub.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust see triip on piisavalt nähtav,et kinnitab rasedust.. Lihtsalt õrnake teine veel. Mul samuti mitu päeva oli selline õrnake.Kummitustriipe pole kunagi näinud enda testidel. Kui ei ole rase olnud,siis täitsa puhas valge test ilma mingite kuivamistriipude ja kumadeta jne. See,et mõni saab õrna triibu enne oodatavaid päevi aga ikkagi hakkavad päevad ei tähenda seda,et polnud rase. Pesastumine on toimunud aga mingil põhjusel vara katkenud. Loodan,et triibuke kosub ja paar päeva pärast on tugevam juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Blondu suured suured õnnitlused 🙂 Teie ridades ei ole ammu aga meeldib kaasa lugeda ja elada. Õnne ka teistele triibu omanikele, muretut 🤰 😍😍

Aa 25+1

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Preggo

Nonii-nonii. Nyyd kiskus põnevaks. Kui ma siin mingid päevad tagasi Blondul nägin ainult kuma, siis nyyd lausa triibuke. St et peaks olema rase. AGA testtriip peaks olema sama lai kui kontrolltriip, isegi kui see on heledamgi veel. Seega ma isiklikult ei ole veel convinced 😀. Veretest näitaks hetkel 100% ära.

Kas muidu firma oli sama seekord?

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Nonii-nonii. Nyyd kiskus põnevaks. Kui ma siin mingid päevad tagasi Blondul nägin ainult kuma, siis nyyd lausa triibuke. St et peaks olema rase. AGA testtriip peaks olema sama lai kui kontrolltriip, isegi kui see on heledamgi veel. Seega ma isiklikult ei ole veel convinced 😀. Veretest näitaks hetkel 100% ära.

Kas muidu firma oli sama seekord?

Firmad samad. 4 pilti mis lisanud olen. Kaks biocardi testi ja kaks formula testi.
Noo mina ise ka veel skeptiline … veretestil lähen sel juhul, kui laul päevad ei hakka. Uuesti testin laup hommikul😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu meelest Blondu viimasel testil tunduvalt nähtavam triip, kui eelmistel piltidel on olnud. Loodan parimat! 🙂

Tegin ise ka eksperimendi. Võtsin 3 erineva tootja erineva tundlikkusega testi. Pilt SIIN. Kirjutasin peale ka, et mis tootja ja mis tundlikkus. Seal 25-sel tundub ka mingi õrn kuma olevat. Aga käin homme hommikul veretestil ära, eks siis ole näha. Põnev igatahes 🙂

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Blondu suured suured õnnitlused 🙂 Teie ridades ei ole ammu aga meeldib kaasa lugeda ja elada. Õnne ka teistele triibu omanikele, muretut 🤰 😍😍

Aa 25+1

Uups, tahaks õnned vastu võtta, aga ei julge veel..☺️
Kannatust natuke😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi, mis ilusad triibulised pildid. Maasikal minu meelest praeguse aja kohta isegi eriti selged triibud ja Blondul ka minu meelest joon oli sama lai, ainult heledake. Ja tegelikult ei ole ju aeg ka sealmaal, et eriti tumedat lubada saaks, nii et positiivsed uudised igal juhul. 🙂 Mul hea meel teie üle hetkel ja ootan selgemaid uudiseid teie poolt kui veel (vere)testite.

Mina tulin täna koju ja voolus ikka suhteliselt suur. Pole nagu varem täheldanud üldse. Ütlesin juba mehele ka, et õhtul igatahes ole valmis, mina ootan tema panustamist nüüd. Vähemalt siis endal süda rahul. Varasemate tsüklitega olen ehk mõelnud, et kuramus, oleks ju võinud rohkem. See tsükkel võin rahule jääda.

Triibik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Theea

Hei hei!👋

Mina soovin Blondule küll kõike head ja et soovid täituksid! 🤗

Hakkasin täna mõtlema, et miks me kõik (vähemalt selline mulje on jäänud) ostame rasedusteste apteegist. Paljudes suuremates poodides on ka valik olemas. Siit ka küsimus, on kellelgi mingeid kogemusi nende toidupoodides müüdavate rasedustestidega?

Ma pole isegi kunagi süvenenud ega lugenud nende infot poes ega tea, mis firma omadega tegu aga lihtsalt tekkis sellime mõte uurida nende kohta. 😀

Anks

Mina olen testinud nende Rimis müüdavate Clear Choice One’idega (kunagi olid roosad pakid, nüüd on helesinised). Täitsa normaalsed testid, ei ole apteegikatest kuidagi halvemad, minu arust paremad kui näiteks Biocardi ribatestid. Maksavad 1,70 kanti vist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma esimese lapsega testisin ka Rimi omaga ja sain 2 päeva enne pp algust korraliku triibu. Veidi oli õrnem kui kontrolltriip, aga ei tekkinud kahtlustki, kas rase või mitte. Sama lugu teise rasedusega Selveri testiga. Prismast olen ka sama testi saanud. Kummalgi korral ma ei ole jälginud, millal pp peaks algama ja millal testida, vaid kohutava iivelduse peale olen jooksnud esimest ettejuhtuvat testi ostma. Ei ole nendega kuivamistriipe näinud ega ka mitte triibu kuma. Praegu kolmandaid triipe püüdes ka nendega testinud ja ei usu, et kehvemad oleks.

Madli

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Hei hei!👋

Mina soovin Blondule küll kõike head ja et soovid täituksid! 🤗

Hakkasin täna mõtlema, et miks me kõik (vähemalt selline mulje on jäänud) ostame rasedusteste apteegist. Paljudes suuremates poodides on ka valik olemas. Siit ka küsimus, on kellelgi mingeid kogemusi nende toidupoodides müüdavate rasedustestidega?

Ma pole isegi kunagi süvenenud ega lugenud nende infot poes ega tea, mis firma omadega tegu aga lihtsalt tekkis sellime mõte uurida nende kohta. 😀

Anks

Mina olen testinud nende Rimis müüdavate Clear Choice One’idega (kunagi olid roosad pakid, nüüd on helesinised). Täitsa normaalsed testid, ei ole apteegikatest kuidagi halvemad, minu arust paremad kui näiteks Biocardi ribatestid. Maksavad 1,70 kanti vist.

Neid teste on isegi coopis ka, olen proovinud😊
Mitte seekord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on positiivne test, Blondu 👌 mina olen su piltidel progressi näinud seekord. Hea küll, ma õnne veel ei soovi kui sa ei julge veel õnnesoove vastu võtta 🙂 Testriip ja kontrolltriip on mul sama intensiivsuse ja paksusega olnud alles 21-22DPO eelmiste rasedustega nii, et sinu test on nii vara täitsa aktsepteeritav.

Põnevad ajad meil siin 🙂

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja Maasikas, nägin sinu testieksperimenti ka 😊 täpselt õigesti näitavad su testid, tundlikkus ja triibu tugevus ilusti kooskõlas. Väga ilus triip su test(ide)l.

L.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi mulle, vanale skeptikule, tundub, et meil kaks värsket rasedat siin. Kosumist triipudele ja teistele kiireid triipe!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kukijamuki

Ei tea, kas keegi taktitundetule kaasa elab, kirjutan ikka siia veel..

Eile ärritusin eriti järsult mehe mõttetu lause peale. Röökisin korralikult 🙂 Mees muidugi polnud eriti mõistev ka, arvestades, et tema kaheksas meel sai juba mitu päeva tagasi aru, et kohekohe päevad käes.
Kindlasti andis sellele jõudu ka see, et nägin eile ühte 37-aastast rasedat tuttavat, kes rääkis vanahea stoori “andsime rohelise tule esimesele lapsele lõpuks ja õnnestus teisel kuul”. Aitäh jagamast, mul oli tõesti vaja seda informatsiooni just siis kui tean, et istun tiksuva pommi otsas.

Täna hommikul rinnad paistes ja CD27. Seega ootan, et lähipäevil tissid “tühjaks jookseks” ja kohekohe uus tsükkel pihta hakkaks. Tegin ka siis oma varajase Livsane kümnese testi hommikul, tühjus mis tühjus.

Triibukasvatajatele palju õnne ja neile, kes veel juunit ei oota, mõnusat meelt!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Eile ärritusin eriti järsult mehe mõttetu lause peale. Röökisin korralikult 🙂 Mees muidugi polnud eriti mõistev ka, arvestades, et tema kaheksas meel sai juba mitu päeva tagasi aru, et kohekohe päevad käes.

Kindlasti andis sellele jõudu ka see, et nägin eile ühte 37-aastast rasedat tuttavat, kes rääkis vanahea stoori “andsime rohelise tule esimesele lapsele lõpuks ja õnnestus teisel kuul”. Aitäh jagamast, mul oli tõesti vaja seda informatsiooni just siis kui tean, et istun tiksuva pommi otsas.

Täna hommikul rinnad paistes ja CD27. Seega ootan, et lähipäevil tissid “tühjaks jookseks” ja kohekohe uus tsükkel pihta hakkaks. Tegin ka siis oma varajase Livsane kümnese testi hommikul, tühjus mis tühjus.

Triibukasvatajatele palju õnne ja neile, kes veel juunit ei oota, mõnusat meelt!

Tean seda tunnet. Arvan, et paljud meist teavad😞 mina olin mingi hetk ka eriti tundlik, kui minu vanem tütar rasedaks jäi. Mina olin tolleks ajaks üritanud ca 11 kuud rasestuda. Kui tema plaks , kui hakkas planeerima ja 2 kuud hiljem sai triibud. Mul oli ikka väga horrible olla. 🤭

Tutvusringas õnneks hetkel pole rasedaid. Minu teada😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean seda tunnet. Arvan, et paljud meist teavad😞 mina olin mingi hetk ka eriti tundlik, kui minu vanem tütar rasedaks jäi. Mina olin tolleks ajaks üritanud ca 11 kuud rasestuda. Kui tema plaks , kui hakkas planeerima ja 2 kuud hiljem sai triibud. Mul oli ikka väga horrible olla. 🤭

Blondu, kas sa täna pole testi teinud?
Ja kui vana su tütar on kui küsida tohib? Sa oled siis väga noor vanaema 🙂

L.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul nüüd veretestil käidud ja ootan tulemusi. Registratuurist öeldi ja Synlabi lehel ka kirjas, et tulevad 2 tööpäeva jooksul, aga on kellelgi kogemusi, et tulevad ikka kiiremini? 2 tööpäeva tundub kuidagi nii pikk aeg sellise asja jaoks 🙂

Eile õhtul korraks määris ka tumepruunilt. Aga see on vist okei ja vana veri väljub. Ja noh, kui ta tahab katkeda, siis ega mul nii vara pole selle takistamiseks vast midagi teha ka…

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Blondu, kas sa täna pole testi teinud?

Ja kui vana su tütar on kui küsida tohib? Sa oled siis väga noor vanaema 🙂

L.

Eheheee😀 jaa väga noor vanaema. Tütar saab 20😜
Täna pole testi teinud, aga hullult tahaks😀 pole kodus testi ka krt. Eks ma täna toon homseks hommikuks ja pean ka 2 tk tooma, teades mind , siis tahan ühe kohe ära teha….. vist😀🤭

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kukijamuki, mitmes DPO Sul on? Minul DPO6 ja juba väga kardan seda testi tegemist. Kardan just seda, et testtriibu koha peal on täielik tühjas ja valge leht. Plaan oleks teha testi DPO10 ehk teisipäeval, sest DPO11 on mul juba arsti visiit ja selleks ajaks oleks hea, kui sotid selged. Ise-enesest on see lohutus, et lõpuks saan ka arstile, seetõttu loodan, et kukkumine väga kõrge ei saa olema, kui seal ka valge leht peaks ilmnema.

Teistpidi ikkagi loodan väga, et juhtub ime ja ilmub kasvõi minginegi õrn triibuke. See annaks mulle palju lootust. See näitaks, et mehe sperma jõudis mu munarakuni ja on toimunud viljastumine ja kasvõi pesastumise katsegi. Sealt edasi saaks juba arstiga koos mõelda, kas mul on progesterooni juurde vaja v muul viisil toetada. Vahepeal isegi täitsa usun, et äkki olengi rase, sest eile ja täna on iiveldanud ka. Justkui tugevamalt kui varasamalt luteaalfaasis. Sellised kahetised tunded on, see on see koht, kus vajan meelekindlust ja usku.

Kõigile meile triipe!

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Mul nüüd veretestil käidud ja ootan tulemusi. Registratuurist öeldi ja Synlabi lehel ka kirjas, et tulevad 2 tööpäeva jooksul, aga on kellelgi kogemusi, et tulevad ikka kiiremini? 2 tööpäeva tundub kuidagi nii pikk aeg sellise asja jaoks 🙂

Eile õhtul korraks määris ka tumepruunilt. Aga see on vist okei ja vana veri väljub. Ja noh, kui ta tahab katkeda, siis ega mul nii vara pole selle takistamiseks vast midagi teha ka…

Maasikas

Ma usun küll, et saab positiivse HCG vastuse🤗
Kui lihtsalt määris ja suuremalt lappama ei lähe, siis kõik ok . Loodan, et triibuke kosub ilusti edasi☺️
Kas sa plaanid vahepeal ka veel testi teha?😊

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Kukijamuki, mitmes DPO Sul on? Minul DPO6 ja juba väga kardan seda testi tegemist. Kardan just seda, et testtriibu koha peal on täielik tühjas ja valge leht. Plaan oleks teha testi DPO10 ehk teisipäeval, sest DPO11 on mul juba arsti visiit ja selleks ajaks oleks hea, kui sotid selged. Ise-enesest on see lohutus, et lõpuks saan ka arstile, seetõttu loodan, et kukkumine väga kõrge ei saa olema, kui seal ka valge leht peaks ilmnema.

Teistpidi ikkagi loodan väga, et juhtub ime ja ilmub kasvõi minginegi õrn triibuke. See annaks mulle palju lootust. See näitaks, et mehe sperma jõudis mu munarakuni ja on toimunud viljastumine ja kasvõi pesastumise katsegi. Sealt edasi saaks juba arstiga koos mõelda, kas mul on progesterooni juurde vaja v muul viisil toetada. Vahepeal isegi täitsa usun, et äkki olengi rase, sest eile ja täna on iiveldanud ka. Justkui tugevamalt kui varasamalt luteaalfaasis. Sellised kahetised tunded on, see on see koht, kus vajan meelekindlust ja usku.

Kõigile meile triipe!

Liblikas

Kas sul korraline arsti visiit või lähedki juba jutuga, et pole õnnestunud teatud aeg( ei meenu hetkel kaua püüdnud oled?) rasestuda? Lased proovid ka teha vms?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondu, kui saan mingi ime läbi täna veretesti tulemuse teada ja see näitab rasedust, siis teen esmaspäeval uue veretesti, et näha, kas näit tõuseb. Koduseid teste ei ole siis vast mõtet teha praegu rohkem 🙂 Kui täna ei saa veretesti tulemust, siis võib-olla nädalavahetusel testin kodus, et vaadata, kas triip tumeneb – mul veel üks 10-ne ja kolm 25-st olemas.

Kuidas sul enesetunne täna? 🙂

Maasikas

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Liblikas, see kuu “võtsin rahulikult” ja mul oli ainult 3tk CB Advanced testi, tegin neid CD10/12/14 (kõik tühjad ringid). Tsükkel mul reeglina 27-28 päeva pikk (augustis oli vastik 35-päevane).
Samas märjemat/venivamat voolust ja OV-aegseid kõhutundmusi oli aga küllaldaselt mingi aeg (ei pannud isegi kirja, mitmendal CD’l; see oli see “vabalt võtmine”), seega ise olen veendunud, et OV ikka toimus. Muidu kui olen varasemad kuud OVteste kasutanud, siis iga kuu ikka saanud nii vilkuva kui ka püsiva nende testidega kätte (seda püsivat naerukat siis CD14-16 tavaliselt).

Samas mõtte jõud on muidugi vägev, äkki kujutan ette ka toimunud ovulatsiooni. Kõik on võimalik. Siin on hea käia anonüümselt rääkimas, mis elu organism elab (allkorrus ja aju ei ole alati parimad sõbrad). Mehele olen rääkinud, et keha elab oma elu 🙂

Kui enne oli kuklas see mõte, et äkki ikka midagi mehel viga vms, siis nüüd kui mõlema analüüsid käes ja kõik justkui OK, siis ajab vaikselt ahastama ja krampi. Kui nüüd uus tsükkel algab, siis see meie kaheteistkümnes. Arstiga midagi kindlat kokku veel ei leppinud, ütles ainult, et rohkem seksi ja siis vaatame kunagi edasi.

Jah, nagu eelnevalt teemaks olnud, siis võiks rohkem seksida. AGA kui vaatan oma äpist, kui mitmed vahekorrad on just toimunud “kõige viljakamal ajal”, siis tuleb väike hämming peale ikka küll, et kuidas siis ei õnnestu. Muid probleeme voodis ja kimbutavaid tervisehädasid (põletikud, seened vms) pole.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 631 kuni 660 (kokku 1,157 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad