Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,157 )

Teema: Mai triibupüüdjad

Postitas:
Preggo

Kui nyyd fact-checkida infot, siis poosid, sylg, libestid jne on potentsiaalne probleem ainult ja ainult siis, kui mehe spermatosoidid on ylikehva liikuvusega ja korraliku purske asemel lihtsalt jeeli-jeeli niriseb midagi. Sel juhul võiks tõesti lõpusirgepoos olla võimalikult sygaval, a la misjonär ja jalad õlgadel. Libesti vōiks nii v naa olla veepõhine, et spermapoisid kuhugi õli sisse ei takerduks.

Please wait...
Postitas:
kadiaa

Tere mai,

MInul täna 8DPO, tunne on selline, et nädala pärast päevad on platsis ka.See kuu kuidagi ei ole üldse tunnet, et võtaks testi ja testiks. MÕni siin kirjutab ärevatest unenägudest- et kui rase siis on unenäod ärevad, sry mu lolli küsimuse pärast, aga äkki keegi defineerib? Ma nägin mõned päevad tagasi unenägu, kus mul hammas välja kukkus( Olen tihti seda näinud, kui keegi rase on( ei pea ise ilmtingimata olema) ning ämm on näinud samuti kui keegi lastest rasedus uudistega tuleb. Aga ma seda hetkel nii tõe pähe ei võtaks, kuna mu lastel hambad ka loksuvad ehk nemad oma loksuvate hammastega neid unenägusid tekitanud. Ma ei saa kahjuks ka loota, et ehk on just suvekuud need, mis mulle triibud toovad- mees ju Soomes ära. Lihtsalt tuleb loota, et mõni ovu tuleb varem ja mõni hiljem, et kattuks.

Kadiaa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laanepüü

Minu puhul on nii, et mul tsükkel taastus üsna hilja (kui laps oli juba 2 kuud üle 1a vana, siis alles tulid päevad) ja kuu aega enne seda olid tugevad ov tunnused. Huvist siis testisin, et kas lihtsalt päevad käivad ilma ov-ta või ikka täisvärk, oli rõõm tõdeda, et ov toimus. Aga see ei pruugi tähendada, et rasestuks, kuna imetamise hormoonid võivad ikkagi takistada viljastumist ja edasi pesastumist.

Huvitav teid lugeda, karumaru ja L. Minu puhul prolaktiin ilmselt takistas möödunud kuul ov toimumist, ov tunnused olid väga nõrgad või soovmõtlesin need üldse välja. Tsükkel on värskelt taastunud ja võrreldes raseduseelse ajaga vererohkem. Googeldades sain lugeda, et asi võib olla suurenenud emakas või ebapiisavas progesteroonitasemes.

Karumaru, kas öösel ka imetad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere mai,

MInul täna 8DPO, tunne on selline, et nädala pärast päevad on platsis ka.See kuu kuidagi ei ole üldse tunnet, et võtaks testi ja testiks. MÕni siin kirjutab ärevatest unenägudest- et kui rase siis on unenäod ärevad, sry mu lolli küsimuse pärast, aga äkki keegi defineerib? Ma nägin mõned päevad tagasi unenägu, kus mul hammas välja kukkus( Olen tihti seda näinud, kui keegi rase on( ei pea ise ilmtingimata olema) ning ämm on näinud samuti kui keegi lastest rasedus uudistega tuleb. Aga ma seda hetkel nii tõe pähe ei võtaks, kuna mu lastel hambad ka loksuvad ehk nemad oma loksuvate hammastega neid unenägusid tekitanud. Ma ei saa kahjuks ka loota, et ehk on just suvekuud need, mis mulle triibud toovad- mees ju Soomes ära. Lihtsalt tuleb loota, et mõni ovu tuleb varem ja mõni hiljem, et kattuks.

Kadiaa

Ei tea hammastest aga mul on raseduse ajal alati madudest unenäod olnud (mitte muidugi varajases raseduses, pigem lõpu poole)
L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu puhul on nii, et mul tsükkel taastus üsna hilja (kui laps oli juba 2 kuud üle 1a vana, siis alles tulid päevad) ja kuu aega enne seda olid tugevad ov tunnused. Huvist siis testisin, et kas lihtsalt päevad käivad ilma ov-ta või ikka täisvärk, oli rõõm tõdeda, et ov toimus. Aga see ei pruugi tähendada, et rasestuks, kuna imetamise hormoonid võivad ikkagi takistada viljastumist ja edasi pesastumist.

Huvitav teid lugeda, karumaru ja L. Minu puhul prolaktiin ilmselt takistas möödunud kuul ov toimumist, ov tunnused olid väga nõrgad või soovmõtlesin need üldse välja. Tsükkel on värskelt taastunud ja võrreldes raseduseelse ajaga oluliselt vererohkem. Pealiskaudselt põhjusi googeldades sain lugeda, et asi võib olla suurenenud emakas või perimenopausiga seonduvas ebapiisavas progesteroonitasemes. Perimenipausiks on veel vara. Äkki peaks arstiga konsulteerima ja analüüsima, kas hormoonidega on kõik ikka korras. Veel ei viitsi, äkki ikka õnnestub ilma.

Imetamist jätkan. Karumaru, kas öösel ka imetad?

Mina imetasin ainult öösel 2 kuud. Ovulatsiooni mul ei toimunud aga ma kohe tundsin kuidas mu kehal on vaja kogu sellest hormoonijamast vabaneda, kõht oli punnis, imelikud krambid igapool jne. Aga see üksainus öine imetamine hoidis kõike tagasi. Ma olin nii kuri juba lõpuks 😀 Mul oli õnneks laps ammu juba valmis imetamist lõpetama, ma ise põdesin, sest kardan, et ei jää nüüd rasedaks ja tema jääbki mu viimaseks pesamunaks (siis oleks jõuga kauem imetanud :D)
L.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laanepüü

Viimase tsükli teises pooles põdesime mingit viirust ja sai ööpäevaringselt tihemini imetatud. Päevade algusele eelnes palavusetunne ja iiveldus (kumbki pole seni minu pms sümptomite hulka kuulunud). Võis muidugi ka viirusest, magamatusest ja üldisest kurnatusest olla. Korraks käis peast läbi ka niisugune vastuoluline mõte, et kui ikkagi toimus ov ja viljastumine ning haigusaegne imetamismaraton takistas korralikku pesastumist? Et oli ülivarajane katkemine. Keemiline rasedus vist on see termin. Mine tea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui nyyd fact-checkida infot, siis poosid, sylg, libestid jne on potentsiaalne probleem ainult ja ainult siis, kui mehe spermatosoidid on ylikehva liikuvusega ja korraliku purske asemel lihtsalt jeeli-jeeli niriseb midagi. Sel juhul võiks tõesti lõpusirgepoos olla võimalikult sygaval, a la misjonär ja jalad õlgadel. Libesti vōiks nii v naa olla veepõhine, et spermapoisid kuhugi õli sisse ei takerduks.

Mina olen väga tänulik, kui keegi jagab v julgeb jagada detailset infot seksi kohta. Näiteks ma pole kunagi sellele mõelnud, et spermatosoidide liikuvus võiks olla võrdeline seemnepurske suurusega, kuigi mõtlema hakatates on see ju täiesti loogiline seos. See annab mulle jälle lootust juurde, sest minu mehel on minu hinnangul purse korralik.

Siit aga tekkis minul uus küsimus, et naised, kas te tunnete mehe seemnepurset oma kõhus? Mina ei tunne, aga vbl peaks? Võib olla on ka see purske tugevuse näitaja?

P.S. Soovitus misjonäri poosis jalad õlgadele on samuti väga tänuväärne.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt
Postitas:
2 poja emme

Mina ka ikka siin, läheb 14-nes kuu juba😕 Sel aastal on kõik tsüklid veninud, v.a 1 duphaga esile kutsutu. Varem 26-29 päeva, nüüd 35-52 päeva.
Seekord lootsin lühemat tsüklit, sest arst nägi kollaskeha 10.aprillil ja OV pidi siis enne seda juba toimunud olema. Täna aga CD 40 juba ja ikke ei miskit. Rinnad on 4ndat päeva valusad, see annab lootust, et ehk nädala pärast punased platsis. CD 32 tegin RT, aga see täiesti negatiivne.
Saaks oma normaalsesd tsüklid tagasi, nii siiber nendest ebaregulaarsetest ja pikkadest.
Kui juuni alguseks rase pole, pean jälle arstile minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit aga tekkis minul uus küsimus, et naised, kas te tunnete mehe seemnepurset oma kõhus? Mina ei tunne, aga vbl peaks? Võib olla on ka see purske tugevuse näitaja?

Ei tunne, mõnikord kui on mingi mitte kõige sügavam poos siis tunnen allpool/jalgevahel sooja aga muidu mitte.
L.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Mina olen väga tänulik, kui keegi jagab v julgeb jagada detailset infot seksi kohta. Näiteks ma pole kunagi sellele mõelnud, et spermatosoidide liikuvus võiks olla võrdeline seemnepurske suurusega, kuigi mõtlema hakatates on see ju täiesti loogiline seos. See annab mulle jälle lootust juurde, sest minu mehel on minu hinnangul purse korralik.

Liblikas

Mina tunnen teatud poosides, mitte kõigis, kui me ov ajal tegutsema misjonäri poosis siis ongi jalad õlgadel😊 klassiksline misjonär on minu jaoks out😀

Huvitav teema on väga deep on olnud, kus miinustajad nüüd on ahh?!😀😀

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Elli-Ly pole kuskile kadunud. Ikka siin ja triipe püüdmas. Mai on kestnud tervelt 2 päeva ja juba tuntakse must puudust 😀 Awww 😀 Mul tegelikult oli palju tegemist ja teie “loba” ikka andis järgi lugeda (3 lk!), enne kui ise kirjutada sain… 😀

Uue teema puhul siis ka tutvustan:
Olen Elli-Ly, vanust 25. Püüame mehega meisterdada esimest last alates augustist 2018 (2.august eemaldasin spiraali ja vahetult peale seda umbes nädala pärast oli ka esimene ovulatsioon). Tänasega täpselt siis täis 9 kuud püüdmist ja hakkab 10s kuu jooksma. Tsüklid mul selle aja jooksul kõikunud 24-31 päeva ja tegelikult on parasjagu käimas 11s tsükkel ning CD6. Hetkel kõige igavam aeg, sest nädala pärast alles on mõtet OV ootama hakata.

Mulle määrati vahepeal määrimiste tõttu (mis kestsis ikka 2-3 päeva enne kui korralik veritsus pihta hakkas) Duphastoni. Lausa 3 pakki. Tegelikkuses piisas ühest pakist 2ks tsükliks ja minu meelest keeras see asi mul tsükli veel rohkem peapeale, mistõttu selle ka ära lõpetasin. Luteaalfaas taastus ja määrimine on ka vist isegi vähemaks jäänud. Näiteks viimased päevad hakkasidki juba järgmisel päeval peale määrimist. Ehk see ka märk parematest näitajatest rasestumiseks? Loodan!

Mees saabus pühapäeval komandeeringust ja pidi veel natsa ootama, enne kui mu jalust rabada sai, sest nagu eelmises teemas mainisin, siis mees saabus koju täpselt päevade ajal. Nüüd ta siin on eriti meelas… loodan, et see kestab OVini, et OV ajal loomulik tegutsemine oleks päevakorras 😀 Keegi küsis ka seemnepurske kohta – mina ka ei tunne mitte midagi ja olen samuti mõelnud, et ei tea, kas peaks tundma?

Vot. Seega nädalake pole mul miskit tarka rääkida ja peale OVi tegelen ootuste mitte-kõrgeks seadmisega ja püüan üleüldse rasedusele mitte mõelda (nagu see üldse võimalik oleks, aga üritama vähemalt peab)

Tervitan kõiki rasedaid, kes siin meid toetamas käivad ja õnnitlen kõiki triibulisi/triibulootusi ning hoian kõvasti-kõvasti pöidlaid kõigile teistele, et triibud kiirelt tuleksid! 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liblikas

Mina tunnen teatud poosides, mitte kõigis, kui me ov ajal tegutsema misjonäri poosis siis ongi jalad õlgadel😊 klassiksline misjonär on minu jaoks out😀

Blondu, loen teie põnevat vestlust ja mõtlen täpselt sama 😀😁

Zero (28)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
karumaru

Jaa, imetan koguaeg kui pole tööl. Sp polegi tahtnud võõrutada, et ema töölemiek suur muutus lapsele ja see aitab tal kohaneda. Ta ei ole valmis võõrduma ja võõrutuse katsed on olnud meil valusalt palju nuttu, seega mu sisetunne on, et pean veel vastu pidama ja olemas olema tema jaoks, isegi kui see tähendab, et rasestumiseks läheb kaua aega. Tööl osakoormusega ja kodus laps muutus eriti minu lähedust (ja rinda) nõudvaks. AGA olen lugenud nii paljudest, kes ikkagi jäid imetades lapseootele kui tsükkel taastunud, regulaarne ja eriti kui ov testid ka positiivsed. Olen lootusrikas enamuse ajast.
Kas saan õigesti aru, et ma pole ainus? Või lõpetasid värskelt imetamise L? Laanepüü, sinuga siis samas paadis🙌🏻 huvitav teidki jälgida (Y).
Aitäh kõigile, kes minu mõtetega nõus olid ja plusspoolel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes imetades rasedaks jäi. Ma olen nüüd neli aastat jutti imetanud.

Täna arst vaatas, et kõik on korras. Ainult emakakael on lühike 😔

Nässu (39)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
karumaru

Ohhoo, Nässu (39), jeess, tore, et jagasid seda praegu. Iga selline “juhtum” annab lootust ka endale, kuigi ma tean, et on ka palju neid, kes lihtsalt enne ei jää kui imetamise täielikult lõpetavad. Iga naise organism on selles suhtes erinev ja seda ei oska ükski arst ka ennustada. Võib ka juhtuda, et lõpetad imetamise, et jääda uuesti lapseootele, aga ikkagi läheb veel aasta või kauem aega, kuna organism pole lihtsalt peale eelmise lapse saamist valmis. See ongi täiesti individuaalne.
Lühike emakakael, kas see on halb rasestumiseks või lihtsalt eripära?
Mul samuti enne esimese tsükli algust kui alles taastus oli iiveldus. Kahtlustasingi, et võibolla mingi ime läbi olen rase aasta alguses ja nii ma siia foorumisse üldse lugema sattusin ja veebruarist juba ise liitusin ka 🙂 Iiveldas ja olid päevade moodi krambid mitu nädalat! Aga päevad ise ei ole erinevad raseduse-eelsest ajast, kestus sama ja verd sama palju, samamoodi valutab 1-2 päeva ja siis hakkab normaalne olla.
Sekundeerin ka nendele, kes ütlevad, et regulaarne tihe seks (mitu korda nädalas) ei ole tavaks. Viljakal ajal rohkem, aga üldiselt selles osas nendin kurbusega, et aktiivsus võiks olla parem. Annan endast parima, et vähemalt ov eelsel ajal oleksime paarina heas vormis.
Ja teine asi, mida endale tunnistan, et pole saanud kontrolli alla, aga peaks, et toetada viljastumise võimalusi on kohvi joomine. Magamata öödega ja eriti nüüd tööle minnes on minust saanud liiga suur kohvisõltlane. Rohkem kui 1 tass kofeiiniga jooki päevas pigem ilmselt ei ole hea. Kuid toitumine on korras ja alkoholi pole juba väga pikalt tarbinud, suitsetajatest hoian ka kohe väga kaugele eemale.

Please wait...
Postitas:
karumaru

Poosidest ja tundmisest teistele kaasa rääkides, mulle meeldis ka kaksiratsi, aga praegu pigem seda lühidalt ja seemnepurske ajaks ikkagi misjonär. Nooruses (enne sünnitust) ma tundsin paremini seda hetke kui mees hakkab lõpetama, aga nüüd peale sünnitust on hoolimata vaagnapõhjalihaste harjutustest kõik seal allkorrusel hoopis teistmoodi ja vähemalt praegu kahjuks oluliselt vähem tundlik 🙁 Võibolla see paraneb ajaga kui jätkata vaagnapõhjalihaste trenni, aga eks olen nendega ka laisk olnud, periooditi teen, siis ununeb pikaks ajaks. Esimesest ehmatusest, et nii erinev tunne on sain harjutuste abil üle ja tunnetuse tagasi, aga endist olekut mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karumaru, lühike emakakael ei mõjuta rasestumist, kuid mõjutab lapse kandmist. Mulle pannakse kindlalt tugiõmblus ja olen riskirase.

Meil on selle seksiga praegu asjad hästi. Peale lapse sündi mingi aeg olin isutu ja ka cerazette oluliselt pärsib seda isu ja tahtmist. Üldse on see rohi, mis päris palju halba teeb. Praegu seda enam ei võta. Ei tahaks ka tulevikus, aga mul pole alternatiive.

Nässu (39)

Please wait...
Postitas:
Lootuses

Karumaru, lühike emakakael ei mõjuta rasestumist, kuid mõjutab lapse kandmist. Mulle pannakse kindlalt tugiõmblus ja olen riskirase.

Meil on selle seksiga praegu asjad hästi. Peale lapse sündi mingi aeg olin isutu ja ka cerazette oluliselt pärsib seda isu ja tahtmist. Üldse on see rohi, mis päris palju halba teeb. Praegu seda enam ei võta. Ei tahaks ka tulevikus, aga mul pole alternatiive.

Nässu (39)

Ma ise võtsin ka cerazettet väga pikka aega ning ei saanud ühtegi kõrvaltoimet. Mulle nad meeldisid kuna mul jäid koheselt menstruatsioonid ära, nimelt varem olid mul väga valulikud teisesed ja see oli kergendus. Samas eks sama rohi mõjubki erinevalt inimesele. Võid ju peale järgmist rasedust küsida sama hormooniga spiraali ( mitte seda kombineeritud hormoonidega mis tavaliselt pannakse) see avaldab rohkem lokaalselt toimet ja ehk kehalisi vaevusi tekib vähem?

Please wait...
Postitas:
Lootuses

Mis puudutab poose, siis arvan et kui pole just teada, et mehe poolt mingi mure, siis võib küll vabalt võtta ja asjatada nii kuidas meeldib 🙂 Ka enda puhul arvan et triipude saamine kahjuks rohkem minu taga kinni, sest eelmised triibud tulid väga üritamata. Asjatasime tookord ov nädala jooksul vaid korra. Aga praegu tundub et mu enda keha peale peetumist ei ole uueks valmis 🙁 Täna mul nõrk alakõhuvalu mis tavaliselt mõned päevad enne punaseid tuleb, dpo hetkel 8-9

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tekkisid tsüstid ja ebakorrapärased veritsused cerazettest. Spiraal mulle ei sobi. Sellega tehti ka palju kurja.

Praegu ma keskendun sellele, et jääksin lapseootele ja kannaks selle lõpuni.

Kiireid triipe kõigile!

Nässu (39)

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Liblikas

Hahaaa miinustajad kohe kohal😀😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tekkisid tsüstid ja ebakorrapärased veritsused cerazettest. Spiraal mulle ei sobi. Sellega tehti ka palju kurja.

Praegu ma keskendun sellele, et jääksin lapseootele ja kannaks selle lõpuni.

Kiireid triipe kõigile!

Nässu (39)

Siis kahjuks keerulisem lugu ja 🙁 Aga edu ja küll üks armas pisike tuleb vasti 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja teine asi, mida endale tunnistan, et pole saanud kontrolli alla, aga peaks, et toetada viljastumise võimalusi on kohvi joomine. Magamata öödega ja eriti nüüd tööle minnes on minust saanud liiga suur kohvisõltlane. Rohkem kui 1 tass kofeiiniga jooki päevas pigem ilmselt ei ole hea. Kuid toitumine on korras ja alkoholi pole juba väga pikalt tarbinud, suitsetajatest hoian ka kohe väga kaugele eemale.

Karumaru, kui palju Sa vett jood päevas? Küsin selle tõttu, et olin sisuliselt 1 kuu tagasi veel tugev kohvisõltlane (4-5 tassi päevas ja selline olen ma olnud ca 10 aastat!!!), kuid tänu FLO äpile, millest kuulsin siit grupist, olen ma hakanud jälgima, et jooksin norm koguse vett päevas ära, s.o. 2,25 l mulle (oleneb kehakaalust vist ka) ja voila – kohvi isu väheneb hüppeliselt. Nüüd joon max 1-2 tassi kohvi päevas (mõni päev ei joo üldse, lihtsalt klaas vett hommikul), sest lihtsalt ei taha rohkem – ei lähe alla.

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 68 korda. Täpsemalt
Postitas:
Triibukas27

Mul täna DPO 15.
Päevade valusid pole.. ilmselt tsükkel ikkagi pikenenud. Ehk siis 31 päeva ja algavad laupäeval.
Kindluse mõttes tegin testi. Seda nüüd pool tundi tagasi alles. Ei ühtegi triibupoega. Aga igaksjuhuks oli vaja teha,sest trenn on selline karmim(kickbox). Ja mõtlesin,et kui päevad oleks pidanud eile hakkama siis livesain varajane test peaks juba õhtusest uriinist ka näitama.
Või võibolla,et õhtune uriin ei pruugi näidata?

Please wait...
Postitas:
karumaru

Liblikas- Väga palju vett joon, ilma veepudelita ma ei saa kodust lahkuda kunagi, kohe hakkab poole tunniga kurk kuivama. See vist mind ei aitaks. Lihtsalt vaja vähem juua kohvi ja kõik 😀 Praegu ikka 3-4 päevas, enamasti pigem 3 ja õhtul ei luba endale.

Please wait...
Postitas:
karumaru

Hahaaa miinustajad kohe kohal😀😀[/quote]

😀 Aga muidugi, poosidest oli juttu ju, see TMI, lapsed peavad õhust ja armastusest tulema ja peab ootama, et toonekurg tooks.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Hahaaa miinustajad kohe kohal😀😀

😀 Aga muidugi, poosidest oli juttu ju, see TMI, lapsed peavad õhust ja armastusest tulema ja peab ootama, et toonekurg tooks.[/quote]

No jah , egas siis vanarahvas nii sama räägi, et luuvarrest võib ka pauk tulla😆

Please wait...
Postitas:
Blondu1

See selleks… aga tõsist juttu ka. Minul kerged alakõhu tuiked. Homme ov äppi ja tsükli järgi arvestades. Aga minul endal, kuidagi karvane tunne, et võis olla eile juba. Pole kindel, lihtsalt kõhutunne ütleb nii. Et selline olek on tekkinud peale ovi nagu hetkel.Ei tea. Märkmed tegin enda jaoks ära, et saab näha mis paika peab. Kuna tsükkel on regulaarne 23 päeva. Siis no … kõike võib olla.
Kuidas teil olla on peale ovi?

Please wait...
Postitas:
karumaru

Mina alles ov-eelses ajas. Alustasin ov testidega täna (CD 14), tulemus negatiivne. Pole isegi mitte õrna triipu. Onestep ribad.Esmaspäevaks loodan saada kätte positiivse märgi.

Please wait...
Postitas:
stustu

Minul täna dpo9 ja miskid tuiked on vasakul pool munasarjas.
Kas oleks homme mõtekas teha test tundlikkusega 10?
Mul neid kodus mitu tk. No nii nii nii ärevil juba.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,157 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad