Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad

Näitan 17 postitust - vahemik 1,141 kuni 1,157 (kokku 1,157 )

Teema: Mai triibupüüdjad

Postitas:
Kukijamuki

Ja mina sain just teada, et üks parimatest sõbrannadest (kes ka minu kogu saagaga kursis), saab novembris lapse..
Olen rõõmus, nutsin peatäie nii õnnest kui ka sellest, et mis kurat minul siis viga on?!
Ilmselt siia nüüd mingi aeg nina ei topi, kirjutan kui asja on.

Please wait...
Postitas:
neiuke31

Ilussuvi –
Sermatrop Alfa kapslid on mõeldud meestele, kes soovivad end lapse saamiseks paremini ette valmistada. Seda toidulisandit soovitavad arstid spermatogeneesi ehk spermarakkude tekke parandamiseks.

Patenteeritud koostisega Sermatrop Alfa sisaldab mikroelemente, antioksüdante, taimeekstrakte ning aminohappeid.

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel moodustavad meeste viljakusprobleemid ligikaudu 40% kogu viljatuse juhtudest. Meeste viljakuse põhjuseks on enamasti spermatogeneesi häired.

tervisetestid.ee müüb neid , loe sealt nende kohta 🙂

Ma tellisin täna neid vitamiine mehele.
Esimene karp saab varsti juba otsa 🙂

Neiuke31

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

Ilussuvi –

Sermatrop Alfa kapslid on mõeldud meestele, kes soovivad end lapse saamiseks paremini ette valmistada. Seda toidulisandit soovitavad arstid spermatogeneesi ehk spermarakkude tekke parandamiseks.

Patenteeritud koostisega Sermatrop Alfa sisaldab mikroelemente, antioksüdante, taimeekstrakte ning aminohappeid.

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel moodustavad meeste viljakusprobleemid ligikaudu 40% kogu viljatuse juhtudest. Meeste viljakuse põhjuseks on enamasti spermatogeneesi häired.

Neiuke31

Njah, seemnerakke tekib mehel piisavalt ja liikuvus ka korras. Aga loodan, et need vitamiinid siiski aitavad kaasa ka meie probleemi lahendamisele. Küsin arstilt üle, kas äkki on olemas spetsiaalseid antioksüdandi tablette vms.

Please wait...
Postitas:
neiuke31

Ilussuvi , uuri muidugi 🙂

Me võtsime need vitamiinid kasutusele, et toetada lihtsalt mehe viljakust.
Spermauuringul pole veel käinud ( alles Juulis läheb ).
Loodan, et kõik läheb teil hästi ! 🙂

Blondu1 – hommikul oli mul kontrolltriibust teine triip palju heledam ja samal õhtul olid juba kaks tugevat triipu, järgmisel päeval oli test juba negatiivne.
Samal päeval kui test oli neg. siis arst ütles, et ülejärgmisel päeval prooviksime ja järgmisel päeval. 🙂 ( UH mõõtis folliikeli. )
Peale positiivset toimubki ov. 24-36h hiljem.

Neiuke31

Please wait...
Postitas:
ilussuvi

Ja mina sain just teada, et üks parimatest sõbrannadest (kes ka minu kogu saagaga kursis), saab novembris lapse..

Olen rõõmus, nutsin peatäie nii õnnest kui ka sellest, et mis kurat minul siis viga on?!

Ilmselt siia nüüd mingi aeg nina ei topi, kirjutan kui asja on.

Saan sinust väga hästi aru. Mul sõbrannadel 1, 2 ja isegi 3 last olemas, aga kui kasvõi mõni pooltuttav peaks uudisega tulema, siis ma ei taha oma tundeid teada..

Please wait...
Postitas:
chikibriki

Issand, kirjutasin terve loo ja postitades kadus ära ja logis välja :O
Aga tahtsin midagi südamelt rääkida.

Minu tellitud testid jõudsid kohale… ja ma ei julge testida. Varem ei ole seda olnud, olen rahuga pulgale pissind ja võtnud vastu misiganes seal paistab. Veel eilegi (dpo8) oleks ilmselt teinud, aga enam ei julge. Ma tean, et testimiseks suht vara veel, aga siiski on hakand närima tunne, et mida päevad edasi, seda tõenäolisemaks saab, et kui ma seal midagi ei näe, siis nii ongi. Nagu põruks eksami, milleks kuu aega valmistunud.

Võib-olla on asi selles, et see on minu kuues tsükkel proovimist ja sellel mingi märgiline tähendus. Jah ma tean ka, et nii mõnedki on siin tunduvalt kauem proovinud ja mul ei oleks nagu õigust kobisedagi, aga samas ei saa ma eitada, et arvasin, et oleksin praeguseks rase juba. Ei ole veel stressis ega mures, aga mõningane wtf tunne on hakand tekkima küll.

Hetkel veel gaasid kimbutavad ja kusagil vasakul, täpselt ei saa aru mis osas, on aegajalt õrn valu. Muidu enesetunne hea. Bussis sõites on viimasel paaril päeval olnud tunne, nagu süda veidi läigiks, aga ma vabalt kujutan seda ette. Päevade tunne veel ei ole tekkind, kuigi mul tavaliselt nii vara midagi polegi (päevad peaksid hakkama teisip-kolmap). Nii on lood siin laagris.

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Mulle teavitas üks lähituttav mõni aeg tagasi just, et “nad saavad kolmanda”. Nagu, jaa. Ma olen õnnelik aga rohkem on minu sees kurbust ja võib-olla isegi viha iseenda vastu – mis mul viga on? Miks peab olema see seletamatu viljatus. Oleks siis vähemalt mingi konkreetne põhjus mida ravida saaks. Aga ei. Nemad saavad lapsi siis kui nemad tahavad. Mina lihtsalt üritan ja üritan juba ca 3 aastat ja mitte midagi. Me oleme elukaaslasega nii valmis meie oma väikeseks inimeseks aga saatusel on ilmselt teised plaanid.

Täna siis DPO9 ja kõhus jätkuvalt see tuim valu või sikutav tunne. Ilmselt homme pp platsis ma kardan. Aga täna on täna ja homme on alles homme. Elame päev korraga.

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laanepüü

Plaanisin pikemalt magada, aga kus sa sellega. Laps nohune ja minu uni varavalgest saati söömistega hakitud. Nii on juba üle nädala. Nädala alguses muutusin üle võlli emotsionaalseks, – PMSi kõige kurnavam kõrvalnäht minu jaoks. Viimastel päevadel on juba rahulikum olla. Lähiajal tahaksin end ühe jutiga välja magada.

Mind rõõmustab tänane päikest täis pilvitu taevas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
stustu

Minul tänase seisuga dpo4. Basaal on tänaseks tõusnud juba 36.3-lt 36.9-le.
Jõhker kuidas ootusärevuses see aeg ikka venib.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Ilussuvi , uuri muidugi 🙂

Me võtsime need vitamiinid kasutusele, et toetada lihtsalt mehe viljakust.

Spermauuringul pole veel käinud ( alles Juulis läheb ).

Loodan, et kõik läheb teil hästi ! 🙂

Blondu1 – hommikul oli mul kontrolltriibust teine triip palju heledam ja samal õhtul olid juba kaks tugevat triipu, järgmisel päeval oli test juba negatiivne.

Samal päeval kui test oli neg. siis arst ütles, et ülejärgmisel päeval prooviksime ja järgmisel päeval. 🙂 ( UH mõõtis folliikeli. )

Peale positiivset toimubki ov. 24-36h hiljem.

Neiuke31

Jaaa ma tean millal ov toimub peale 😊
No täna teen viimase ära ja vaatab mis see näitab. Aga teengi selle alles õhtupoole. Täna annab vasakpool korralikult tunda no ei tea. Kas see kuu üldse täppi läks/läheb asjatamisega. Üleeile jätsime vahele, et teine päev panustada ehk eile, aga ma olin nii nii väss et vajusin voodi ja pm kohe magasin ka😞
Täna hommikul olin nii vihane enda peale, et mida kuradit.Kuidas ma suutsin ennast magama lasta🤭fck ausalt. Et kuidagi väss, hommikused vahetused ka tööl, õhtuks suht laip😞 Aga siiski loodan, et kolmapäevane panus annab ka tulemust, kui tumedam triip oli neljap. Ehk ikka oli siiski õhtuks pos test. Loodan vähemalt. Ja muidugi saab teada mis tänane näitab.

Please wait...
Postitas:
neiuke31

Blondu1 – mõned päevad elavad ,, poisid ,, naise kehas nagunii. Ei usu, et see üks päev midagi halvemaks muutis 🙂

Ma veidi eksisin , olime eelneva nädala liiga aktiivsed. OV päeval tuli ,, materjali ,, väga vähe. Aga paar päeva enne OV sai korralikult panustatud. Ise loodan, et sellest piisas.

Pöidlad peos, et ov testid toovad sulle triibud 🙂 ja teistele ka !
Ma järgnevatel kuudel neid teste enam ei tee.
Need ainukesed testid ka kus ma triipe olen saanud. (RT koguaeg olnud lumivalged ).

Neiuke31

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilussuvi –

Neiuke31

Njah, seemnerakke tekib mehel piisavalt ja liikuvus ka korras. Aga loodan, et need vitamiinid siiski aitavad kaasa ka meie probleemi lahendamisele. Küsin arstilt üle, kas äkki on olemas spetsiaalseid antioksüdandi tablette vms.

Soovitatakse suures koguses erinevaid vitamiine- olulised on C- ja E-vitamiinid ning seleen.
Ega mehel munandi veenilaiendit ole – varikotseele?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tänane test andis sellise triibu:

https://www.upload.ee/image/10039021/61622090_309314206672676_8460949366822141952_n.jpg

Täna käisin vereanalüüsi ka andmas ITKs, ca 10.30 paiku, hetkel veel tulemust ei ole, nii et vast tuleb esmaspäeval.

Aga testide osas oleks hea mõte küll koostada mingi list parematest/halvematest. Ma omalt poolt ütleks praeguse seisuga, et ovulatsioonitestid.ee lehel müüdavad varajased ribatestid on küll suhteliselt kehvakesed. Kui veretesti kätte saan ja sealt info, palju HCG näit täna hommikul on, siis saab ilmselt paremini võrrelda. Tundlikkus peaks neil 10 olema, aga esimesed testid kuskil DPO11-12 olid täiesti negatiivsed ja sealt edasi hakkas mingi väga vaevumärgatav kuma tekkima. Ja täna siis DPO17 on selline triip.

Tundub, et vähemalt hetkel saan ise siit teema alt ära kolida, aga piilumas ja ehk ka kaasa rääkimas käin ikka, sest tõesti hoian teile kõigile siin pöidlad, et te kauaigatsetud triibud saaksite!

Kokkuvõtteks nii palju, et mina püüdsin oma esimesi alates augustist. Sinna vahele jäi mitu peast rase olemist, pisaraid, nüüd just viimane tsükkel ka viljatusarstil käimist, kes deklareeris, et meil mõlemal mehega kõik korras. Seega usun, et esimestel kuudel kohe triipude saamine ei tähenda kohe seda, et teil kaaslasega midagi viga oleks. Samuti ei arva ma, et peaks kindlasti ootama 12 kuud ära, et arstile minna. Ma leidsin väga toreda günekoloogi/viljatusarsti, kes tegi mulle ja mehele esmased uuringud. Kui sealt oleks midagi leitud, oleks kohe saanud tegelema hakata. Süvitsi tegelemiseks lasi nüüd jah veel 6 kuud püüda, siis tagasi tulla, aga usun, et paljud vead tulevad juba vereanalüüside, spermogrammi ja UH uuringuga välja, mille jaoks ei ole vaja mõttetult oodata 12 kuud.

Triibik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Triibik, siin pole kahtlustki 🙂 ilus roosa triip, palju õnne 🙂

Mina rääkisin täna mehega, et mul sellised kahtlased tunded seoses lapsesaamisega ja ma arvan, et me otsustasime praegu triibupüüdmise tahaplaanile lükata. Mees natuke õnnetu ja ilmselt ei saa ta päris täpselt aru miks (sest ma ise ka ei tea). Teeme pausi ja vaatame kuidas läheb 🙂

Mul muidu 5DPO praegu ja eks järgmine nädal testin ikka põnevusega 🙂

Jään teid ikka lugema ja pöidlaid hoidma.

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt
Postitas:
neiuke31

L, võimalik, et see ,, paus ,, mõjub sulle hästi ja püüad edasi.

Ma ise tulen siia ka vahest piiluma ja kui mingi kuu triibud saame siis usun, et annan märku sellest. Püüame ikka edasi ja küll need triibukesed ka tulevad.
Ja siis jääb see foorum mulle ka viimaseks 🙂

Päikest ! 🙂

Neiuke31

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Minu tänane ikka väga hele, suht sama mis eile. Eeldangi, et ov oli ikka neljap/reede ära. Ja loodan et piisas pühapäevasest, esmaspäevasest ja kolmapäevasest panusest😀 jh nende ov testide ole ka loterii… sest test võib muutuda mõne tunniga negatiivseks või positiivseks, et seda hetke testiga mõõta, tuleks 2x päevas teha vms😀 ei kujuta ette. Eks näis. Uuel tsüklil mässan ikka veel juba sportlikust huvist ja teen 2x päevas😁

Ahjaa täna on voolus kreemine ja oli tunda, kui miskit “ potsatas” püksi. Aga mitte munavalge moodi , tundus pigem wc analüüsides😀 et kreemine. Selline võib peale ov ka olla. Kolmapäeval oli vesine.

No eks loen tänaseks DPO2
Vaatab siis , kuidas tsükkel kujuneb😜 ja panustan igaks juhuks veel täna, homme ka😊
Siis nagu nii paus. Mees ei tohi paugutada 😆kolm päeva enne spermogrammi, see on neljapäeval☺️

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Minul täna CD 1. Pärast 34-52 päeva pikkuseid viimaseid tsükleid oli seekordne ainult 23 päeva🤔 Ei tea, on see nüüd siis hea või halb. Igatahes on mul meeleolu üllatavalt hea, mingit kurbust hinges pole. Tunnen hoopis täiega, et juuni on minu kuu😊, vähemalt täna tunnen nii.
See kuu alustan OV testidega varem ja uuel nädalal hakkame kohe panustama, et seekord midagi maha ei magaks, nagu tundub, et eelmine kuu juhtus ootamatult lühikese tsükli tõttu. Reedeks vist panen arsti juurde ka uue aja (tahtis mind juunis jälle näha), et äkki on uh näha kuidas ov-ga lood.
Algab siis juba 1a4k üritamist.
Triibik paju õnne!

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1,141 kuni 1,157 (kokku 1,157 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad