Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Tere, sain eile oma esimesed triibud. Olen esmarase ehk siis kogu asi on minu jaoks uus ja teadmisi hetkel veel napib. Küll aga oleme elukaaslasega väga õnnelikud ja pisike on väga oodatud. Rasedust peaks hetkel olema u 4+3 ja tähtaeg Mai algus.

Kas kõige pealt tuleks naistearsti juurde pöörduda ja siis ämmaemanda? Või otse ämmaka juurde?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on nii Pelgulinnas kui ka ITKs esimene visiit kohe ämmaemanda juurde.

Mina sain täna hommikul oma triibud ja tähtaeg peaks samuti mai esimeses pooles olema. Tulemas on teine laps.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka kampa!

Meil on tulemas kolmas laps, TA 3. mai =)

Triibud sain juba ammu, 2 nädalat tagasi , kuna olen saritestija. khmm.. ups 😀

Ees kasvavad 3a venna ja 1a õde, juunibeebid 😀 Oskame ikka aint ühel perioodil asjatada 😀

See , kas enne naistearstile või otse ämmakale oleneb jah haiglast. Kõige targem vist registratuurist küsida aega.

mopsuke 5+1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tulen ka kampa!

Meil on tulemas kolmas laps, TA 3. mai =)

Triibud sain juba ammu, 2 nädalat tagasi , kuna olen saritestija. khmm.. ups ????

Ees kasvavad 3a venna ja 1a õde, juunibeebid ???? Oskame ikka aint ühel perioodil asjatada ????

See , kas enne naistearstile või otse ämmakale oleneb jah haiglast. Kõige targem vist registratuurist küsida aega.

mopsuke 5+1

Ma jõudsin juba endale naistearstile aja panna PERHi 10. septembriks ja 21.septembriks ITKs ämmaemanda aja. Nüüd ei teagi, kas üldse peaks ühe aja ära tühitama või kindluse mõttes mõlemas ära käima ????</p>
A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu nädalat sul 10ndal on?

väga vara ei tasu minna, sest siis ei pruugi südametöö veel näha olla ja siis on lihtsalt lisastress ja mure.

mopsuke 5+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa.  Sotry, ma nüüd nägin, et esimeses postituses kirjutasid, et täna 4+3.

Mina sain haiglast ainukese aja 6+1 ja see on vist siuke suht nipa-napa. Ise oleks pigem sinna 6+ lõppu või 7+ algusesse tahtnud. Aga paljudel 6+1 olemas olnud südametöõ ja loodan ka sellele ????

mopsuke 5+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina ka siin! Triibud sain juba 1.5 nädalat tagasi. Olen samuti saritestija ???? Rasedust 5+1, tähtaeg 03.mai. Arstile sain aja 8+0. Kolmas laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mina ka siin! Triibud sain juba 1.5 nädalat tagasi. Olen samuti saritestija ???? Rasedust 5+1, tähtaeg 03.mai. Arstile sain aja 8+0. Kolmas laps.

Ooo, me siis täitsa ühes sammmus ????

Kui vanad eelmised lapsed? ????

 

Minul kõikide rasedustega nüüd nagu kellavärk 5+0 nonstop iiveldus. Ei fänna. Uni on ka metsik!

mopsuke 5+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teised lapsed on juba koolilapsed.

Mul iiveldas esimesel nädalal. Nüüd on lihtsalt koguaeg kõht tühi ????

Tissid on hellad ja ärritun kergemini. Muidu kõik ok.

Teiste rasedustega ei iiveldanud kordagi.

Arsti ajani tundub mega pikk aeg olevat aga eks ootaja aeg ongi pikk ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teised lapsed on juba koolilapsed.

Mul iiveldas esimesel nädalal. Nüüd on lihtsalt koguaeg kõht tühi ????

Tissid on hellad ja ärritun kergemini. Muidu kõik ok.

Teiste rasedustega ei iiveldanud kordagi.

Arsti ajani tundub mega pikk aeg olevat aga eks ootaja aeg ongi pikk ????

[See oli viimasele kägule Lendoravakeselt]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4+0, eilne näit 75 on madalavõitu seega homme uuesti testile, UH on 9.9 ehk 5+0

Olen 41, varem 4 katkemist sh emakaväline ja 1 laps. Tähtaeg hetkel 12.5 nagu suuremal

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui süptomitest rääkida, siis mul oli nädal enne rasedusest teada saamist ja praegusel hetkel kogu aeg kurk valus. Nagu hakkaks haigeks jääma aga haigus kohale ei jõua 😀 Ja alakõhus pitsitab juba nädal aega. Loodetavasti on see normaalne. Tegin paar päeva tagasi rasedustesti, kuna väga rase tunne oli kuigi olen esmarase 😀 ju siis mingisugune instinkt ütles, et nüüd vist miskit toimub.

 

A

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan ka siia jääda,testid positiivsed,veretest 180,kuigi tänasest määrib pruunikalt,aga vähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ka. Peaks olema 5+1, teine laps ja testi tegin juba kolmandal rasedusnädalal. ????

Arstile saan juba 10.09, sest peale seda on mu lemmik kuu aega töölt eemal.

Kas ja millal ka FB grupp plaanis on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4+0, eilne näit 75 on madalavõitu seega homme uuesti testile, UH on 9.9 ehk 5+0

Olen 41, varem 4 katkemist sh emakaväline ja 1 laps. Tähtaeg hetkel 12.5 nagu suuremal

Tänane vereproov 174, seega kasv ilusti kahe päevaga topelt, aga ootan juba UH aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4+5 ja tahetaeg on umbes 8mai. Hakkasime proovima umbes 14 august ja 25 august oli kaks triipu käes 🙂

Eelmine aasta peale 6. nädalat katkes rasedus,  ei jõua ära oodata seekord, et need 6 nädalat mööduks.

hetkel paha olla ei ole, aga alaselg valutab. Kas kellelgi veel nii varakult selg valutab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Tere!</p>
Mina tulen ka ettevaatlikult teiega kampa. Minul hetkel veel test ei näita, aga kuna olen väga tundlik inimene, siis tunnetan kogu kehaga ja olekuga ja sisetundega, et meie pere kolmas pesamuna tahab meie juurde tulla ????

Minu sümptomiteks on juba hellad rinnad, emakas miski kisub toimetab, ja väsimus, samuti selg tuikab.

30.ndal augustil oli viljastumine, seega test nii vara veel pole näidanud, aga olen väga kärsitu ja teinud juba 3 päeva ????

Minul 2 last

( 9 a poeg) ja ( 3 a tütar)

Nüüd aga võtan end kokku ja teen testi nädala pärast, mitte varem ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul valutab ka alaselg megalt. Peaaegu iga päev. Aga eks koormus on ka suur. 1 aastast vaja ikka palju tassida viiendale, ka kolmest on vaja tõsta turvatooli jne.

Iiveldus ei ole hetkel niiii tugev, kui ma eelmistega mäletan, kuid siiski piisavalt häiriv ja ebameeldiv. Võibolla ma lihtsalt juba tean, mis see on ja ei keskendu nii väga enam sellele. Teistega püüdsin seda palju vabanduseks tuua ja ei viitsind midagi teha. Kahe väikse kõrvalt + lisaks käin natuke tööl, ei ole nii palju võimalust hädaldada ????????

mopsuke 5+4

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka teiega, kuigi veel on väga vara :)! Teadsin, et mul on eile alles 7dpo, kuid kuna ootamatult tuli peale väga suur väsimus ja külmavärinad ning kodus oli 1 test olemas (clear choise) – siis tegin õhtusest uriinist huvipärast testi ja sinna ilmus teine triip…küll hele aga siiski triip ja ma olin nii imestunud. Täna sain juba natuke tumedama triibu ja päevasest (hommikul ei olnud veel testi kodus). Nüüd homme hommikuks ostsin selle Biocard baby pulga – ehk hommikusest uriinist tuleb korralikum triip. Igaljuhul – 7 dpo õhtusest uriiinist ei saa ju kuidagi veel postiivset näidata – seega pidi ov toimuma varem.

Minuga oli nii, et ostsin endale need Clearblue digitaalsed ovulatsiooni testid. Esimesed päevad tulid tühjad ringid ja siis kohe püsiv naerunägu.  Samal ajal mõõtsin ka basaali, kuid see ei tõusnud. Kuna testipulke oli veel järgi, siis katsetasin neid edasi. sain ümmarguse nulli, siis vilkuva näo ja siis püsiva näe. Basaal ikka ei tõusnud. Tõusis alles 2 päeva peale viimase positiivse ov testi saamist. Hakkasin siis selle basaali järgi oma dpo- d lugema. Kuid nüüd kui 7 dpo juba õhtusest uriinist positiivset näitab, siis kahtlustan, et see ov pidi ikka toimuma varem ja basaal rändas lihtsalt oma rada :D!

Minust endast ka. Olen 38 aastane ja see on mu 6s rasedus. Sünnitanud olen 3 last . Üks rasedus peetus 6- nädala vahel ja ühega juhtus nii, et kv uuringul selgus, et lapse süda seiskus ca kuni 24h jooksul enne uh uuringut. Seekord olen positiivselt meelestatud ja püüan kõike rahulikult võtta. Õnneks lapsed ei lase liiga palju ülemõelda….pole lihtsalt aega selleks :)!

Soovin kõigile meeldivat rasedust ja õnnelikult lõpuni, kuni pisikesed käes ja kõik rõõmsad :)!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin foorumis uus ja ei tea, kuidas need asjad käivad aga selle pika teksti autor on Clara38. Püüan lähiajal, kuidagi selle Kägu nime Clara38 vastu vahetada :)!….leidsingi koha, kust tuleb linnuke ära võtta :D!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4+5 ja tahetaeg on umbes 8mai. Hakkasime proovima umbes 14 august ja 25 august oli kaks triipu käes ????

Eelmine aasta peale 6. nädalat katkes rasedus, ei jõua ära oodata seekord, et need 6 nädalat mööduks.

hetkel paha olla ei ole, aga alaselg valutab. Kas kellelgi veel nii varakult selg valutab?

Mul ka tähtaeg 8.mai 🙂 mul ka hetkel pole paha olla olnud aga rasedust tuletab meelde selja- ja kõhuvalu. Rinnad ka pakitsevad. Praegu hetkel veel enesetunne üsna hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen esmarase, siis ehk keegi oskab minu küsimusele vastata. Ma ei ole hetkel veel veretesti teinud, kas seda teeb esimesel visiidil naistearst või ämmakas ka?

A. 5+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen esmarase, siis ehk keegi oskab minu küsimusele vastata. Ma ei ole hetkel veel veretesti teinud, kas seda teeb esimesel visiidil naistearst või ämmakas ka?

A. 5+0

Veretesti ei tehta, esimesel  läbivaatusel tuvastatakse rasedus UH järgi. Verd annad hiljem, kui siis juba rasedusnädalaid ca 11-12. Verd annavad need, kes tahavad enne arsti kinnitust oma raseduses ja see tasuline protseduur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kellelgi veel päeval vahepeal külmavärinad üle keha käivad? Ma tegutsen kodus aktiivselt, siis järsku tabavad mind külmavärinad ja meeletu uni. Ma nii tahaks juba teada mis mul hetkel see raseduse seis on… Et mitu nädalat ja päeva ????! Mul pole kunagi sellist seisu olnud, et ma ei teaks, mis päeval ma rasestusin ????! Nüüd võib olla lausa 5 päevane erinevus ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Tere! Kellelgi veel päeval vahepeal külmavärinad üle keha käivad? Ma tegutsen kodus aktiivselt, siis järsku tabavad mind külmavärinad ja meeletu uni. Ma nii tahaks juba teada mis mul hetkel see raseduse seis on… Et mitu nädalat ja päeva ????! Mul pole kunagi sellist seisu olnud, et ma ei teaks, mis päeval ma rasestusin ????! Nüüd võib olla lausa 5 päevane erinevus ????!

    Hei.

Mina ka täpset kpv ei tea millal action olla võis aga arvutan päevade järgi nädalad. Mul muidugi käib ka kõik nagu kellavörk.

Kuidas päevade järgi seis oleks?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vanusega nüüd päevad käivad nagu ise tahavad – tsükkel 29-36 päeva ????! Vaata mu eelmist postitust, kus ma sellest ovulatsioonitest saagast kirjutasin ja basaal tõusust/mitte tõusust ????!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh ,kui palju tegureid.

 

Jõudu

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Ma ei tea, kuidas siin kord on, kuid tegin praegu nn nii nagu ise arvasin, et õige oleks. Nimelt ma ei leidnud maibeebide tabelit. Tegin meile googledrive tabeli, kuhu saame kõik ennast kirja panna, siis on lihtsam jälgida, et kui palju meid siin koos on.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei, liitun ka.

Päevad jäid ära ja oma triibud sain kenasti kätte. Esimene rasedus. Hetkel 4+2 äpi järgi.Nüüd ootan arstile, aga esimene aeg oli 14.10 seega loodan varem saada kui keegi ajast loobub juhuslikult.

Sümptomiteks valusad rinnad ja tujud, kuid muidu väga ok veel olla.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Ma ei tea, kuidas siin kord on, kuid tegin praegu nn nii nagu ise arvasin, et õige oleks. Nimelt ma ei leidnud maibeebide tabelit. Tegin meile googledrive tabeli, kuhu saame kõik ennast kirja panna, siis on lihtsam jälgida, et kui palju meid siin koos on.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

tabelit saab kahjuks ainult vaadata. Peaksid vist seadeid muutma.

mopsuke 6+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022