Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Tere,

Ma ei tea, kuidas siin kord on, kuid tegin praegu nn nii nagu ise arvasin, et õige oleks. Nimelt ma ei leidnud maibeebide tabelit. Tegin meile googledrive tabeli, kuhu saame kõik ennast kirja panna, siis on lihtsam jälgida, et kui palju meid siin koos on.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

tabelit saab kahjuks ainult vaadata. Peaksid vist seadeid muutma.

mopsuke 6+0

Tänud! Muutsin ära ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kella 15st algav väsimus on ikka päris hull… Autoroolis lihtsalt haigutab koguaeg ja mõtlen, kuidas koju pikali saaks…. Pojal lõppeb varsti trenn, siis saangi koju diivanile ????!

Iiveldust otseselt veel ei ole aga mingil hetkel korraks tekib imelik tunne…. Aga no 6+ nädalani veel aega ka…. Kõigi rasedusega on iiveldanud ja olen oksendanud… Vaatame, kuidas siis seekord on ????

Clara38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clara38,palun pane minu lahtrisse 2 laps,ei lase mul????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Clara38,palun pane minu lahtrisse 2 laps,ei lase mul????

Tehtud :)!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on homme 5+0 juures ultraheli et bälistada emakaväline. Aprillis-mais jäin kaksikutest ilma, üks neist oli munajuhas ja pidin otsad andma. Mul on kokku olnud 4 katkemist. Loll öelda aga kuigi katkemine on nii õudne saan ma sellega kuidagi hakkama vaimselt, aga mõte et ise otsad annan ja oma suuremat last üles kasvamas ei näe on täiesti paanikasse ajav. Ma hullult loodan et homme selgub et kõik on hästi ja tibu kasvab mühinal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on homme 5+0 juures ultraheli et bälistada emakaväline. Aprillis-mais jäin kaksikutest ilma, üks neist oli munajuhas ja pidin otsad andma. Mul on kokku olnud 4 katkemist. Loll öelda aga kuigi katkemine on nii õudne saan ma sellega kuidagi hakkama vaimselt, aga mõte et ise otsad annan ja oma suuremat last üles kasvamas ei näe on täiesti paanikasse ajav. Ma hullult loodan et homme selgub et kõik on hästi ja tibu kasvab mühinal.

Plx28 oli see

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on homme 5+0 juures ultraheli et bälistada emakaväline. Aprillis-mais jäin kaksikutest ilma, üks neist oli munajuhas ja pidin otsad andma. Mul on kokku olnud 4 katkemist. Loll öelda aga kuigi katkemine on nii õudne saan ma sellega kuidagi hakkama vaimselt, aga mõte et ise otsad annan ja oma suuremat last üles kasvamas ei näe on täiesti paanikasse ajav. Ma hullult loodan et homme selgub et kõik on hästi ja tibu kasvab mühinal.

Pöidlad peos sulle ????!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik! Ma pole kunagi teinud Hcg mõõtmist verest. Nüüd tulin synlab ja teen veretesti, kontrollin proget ja kuna corontsikust on 10 kuud möödas, siis lasen antikehad ka ülekontrollida. Viimati kontrollisin 4 kuud tagasi. Täitsa põnevil kohe,  et mis see hcg siis on… Ja no reedel siis mõõdan uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi veel pole 5+ nädalal üldse mingeid tunnuseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi veel pole 5+ nädalal üldse mingeid tunnuseid?

Kas puudub ka rindade tundlikus ja väsimus?

Tegelikult on see kõik ok. Mul endal on iga rasedusega max iiveldus olnud aga see peamine hakkabki pigem 6+/7+. Samas on sõbrannad, kellel pole mitte midagi… Tunnevad ennast ülihästi. Oota veel nädalake ja vaatame siis ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnad olid,pisted,sähvatused ka,nüüdseks rinnad valusad  pole enam järsku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad olid,pisted,sähvatused ka,nüüdseks rinnad valusad pole enam järsku.

Mul olid eelmine kuu, enne päevi, rinnad nii valusad, et liigutadagi ei saanud. Tuju muutused olid, peavalud jmt. Nüüd rasedusega on rinnad hästi õrnalt hellad…. Nt kui trepist alla “jooksen”, siis on tunda või kui nn pitsitada. Niisama ei valuta, ei tuika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb,  teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha 😀 Kas te kujutate ette, universum on olemas 😀 Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi 😀

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja 😀 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud 😀

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb, teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha ???? Kas te kujutate ette, universum on olemas ???? Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi ????

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja ???? 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud ????

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

Hoian pöidlaid sulle ????!

Kaksikutega kogemus puudub! Eile suur preili ütles.. Nii emme… Sünnita mulle õde… Sünnita üldse kaksikud ja mõlemad peavad tüdrukud olema ????!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb, teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha ???? Kas te kujutate ette, universum on olemas ???? Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi ????

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja ???? 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud ????

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

Mul küll pole kaksikud aga käisin ka 6+ midagi ja ultrahelis oli näha ainult lootekott ja kõik. Uus aeg pandi 2nädalat hiljem ja siis juba oli näha kõike ja süda lõi. Hetkel rasedust 33+.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb, teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha ???? Kas te kujutate ette, universum on olemas ???? Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi ????

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja ???? 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud ????

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

Issand kui tore! Hoian pöialt sulle ja neile ???? Millal uus Uh?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

 

Sain oma vereproovi tulemus ka nüüd lõpuks kätte. HCG on 269 (vaatame, mis ta reedel teeb.) Proge 53,7 – see vist enamvähem. Ja kroontsiku antikehad 10 kuud peale põdemist 785. Rase, mis rase noh :D! (aga pisike alles – väga varajane)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Meie otsustasime juuni alguses, et saame kolmanda beebi. Täna sain lõpuks kaks triipu kätte. TA päevade järgi on 21.05.2022. Tuleb kolmas beebi 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Meie otsustasime juuni alguses, et saame kolmanda beebi. Täna sain lõpuks kaks triipu kätte. TA päevade järgi on 21.05.2022. Tuleb kolmas beebi ????

 

 

Ja ma ei tea miks ma selle teksti kägu alt postitasin 😀 Vabandust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka. TA peaks olema 1.05. Ees ootab suurem õde (3.a).

Olen väga elevil. Otsustasime, et anname võimaluse tulla ja beebi vottis kohe võimalusest kinni. Esimene UH jargmine ndl 7+3.

🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Olen teemaalgataja ja võtsin nüüd endale korraliku nime ka siin 🙂 Tänase seisuga olen jõudnud 5+3. Enesetunne on enam-vähem okei. Rinnad on väga tundlikud. Isusid ei ole, pigem mitte miski ei isuta 😀 pärast lõunat tööd teha on suhteliselt raske, kuna väsimus murrab. Kõht ka torgib päevade ära jäämisest saati. Reedel on arstile minek :)</p>
MaiKuu29

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast uutele????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb, teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha ???? Kas te kujutate ette, universum on olemas ???? Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi ????

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja ???? 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud ????

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

Issand kui tore! Hoian pöialt sulle ja neile ???? Millal uus Uh?

Minu uus uh aeg on 22.09.

mopsuke 6+2

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli 5+0 UH. Auguke oli ilusasti näha emakas, aga rohkem hetkel ei näinud. Munajuhad paistsid okei olevat.

Järgmine aeg 20.9 peaks olema ca 6+4. Õhtul saan hcg teada aga rasedustestil oli eile paks pirakas triip tugevam kui kontrolljoon.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, ma käisin täna tuvastamas. Rasedust 6+1, väga vähe ja lootsin väga, et ikkagi südametöö juba näha. Kuna haiglas kõik ajad täis, siis muud aega lihtsalt polnud mulle anda.

Arst tegi uh ja küsib, kas kaksikuid suguvõsas on ? Ütles et näeb kahte lootekotti, ühel süda lööb, teisel lootemuna ei näe , lootekott tühi, AGA tema sõnul ei tähenda see veel mitte midagi, kuna rasedus nii väike ja võib olla, et alles kasvab järgi või ei paista talle veel. Kutsus tagasi kahe nädala pärast.

Ou Mai Gaad.. jah, meil on mõlemal pool kaksikuid suguvõsas, aga mitu põlve on vahele jäänud. Ma olen sisimas peale esimest alati lootnud, et kunagi võiks kaks tulla korraga ja peale teist last ütlesin, et kui meie laste hinged soovivad, et neid kokku neli oleks, siis viimased peavad paaris tulema, kuna ma rohkem rase olla ei taha ???? Kas te kujutate ette, universum on olemas ???? Isegi, kui teine miskipärast püsima ei taha jääda, siis shokeeritud olen ma ikkagi ????

Siit küsimus, kas kellelgi on sellist kogemust ? Et lootekott 6ndal nädalal veel tühi ja hiljem olemas ? Kas kaksikutega nii olnud, et üks niipalju maas ja pole näha ? Help! Niiiii-niii loodan , et ikka tahab meie juurde kaks korraga tulla. Kuigi oleks paras hullumaja ???? 3-aastane, 1-aastane ja kaksikud ????

Hoian kõvasti pöidlaid!

mopsuke 6+1

minul oli nii, et kaks lootekotti, ühes elanik sees, aga teine jäigi tühjaks. Loodan, et sul teisiti, kui kaksikuid soovid.
minul oli ivf, siirdati üks, aga see hakkas ise poolduma. Ma kaksikuid ei soovinud, ja teine kott jäigi tühjaks, kuigi väikese vingerpussi ikka mängis enne. Hetkel rasedust 32ndl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

Wow,  meid on juba 11 ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

Wow, meid on juba 11 ????!

nii vahva! Keegi võiks panna ka tähtaegade järgi õigesse  järjekorda.

Minul ikka see põieke imeväikseks jäänud 😀 Öösel ajab pissihäda 70x üles, vahepeal veel 1-ne, kes piima tahab, siis jäi 3-ne haigeks, kes kaissu tahab tulla 😀 Aga magama lähen koos ühesega kell 21:00 😀 sest uni on meeletu.

Eile oli iivelduse kohapealt natuke nagu talutavam päev, täna on siuke nii ja naa. Vahepeal parem , vahepeal jälle päris hull. Rinnad on ka hellaks läinud ja seekord on seljavalu väga tihti.

mopsuke 6+3

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heippad!

Nii ägedad, osadel juba uh ja vereproovid tehtud.

Mul on täna siis see päev kui päevad peaksid hakkama. Testinud olen nüüd juba 8 päeva ja näinud siin pea kõikidel testidel triipe ent täna on päriselt triip nii hästi nähtaval, et ei pea õiget valgust / nurka leidma 🙂

Ehk siis 4+0. Väsimust jagub, tähtaeg 20.05. Maibeebi ????

Kodus kaks väiksemat, aasta ja kahene 😀 läheb alles mölluks nüüd 🙂

Arstile peaks minema peale 7ndat nädalat, sest mul ov tavapärasest veidi hiljem, ning liiga vara minnes juhtub ehk jälle see, et lootekott veel ilma tuksumata külaliseta ekraanilt vastu vaatab.

Minu unistus, 3 väikest, väikese vahega! Nüüd pöidlad peos, et kõik oleks hästi!
Palju õnne kõikidele triipudele ja loodame, et meid tuleb siia palju. ???? Nii tahaks juba fb gruppi ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

Ma varsti korrigeerin seda tabelit ????! Ma käisin täna kordus hcggd mõõtmas. Kui kolmapäeval oli 269, siis täna oli 833 ????! (kuigi need numbrid ei ütle mulle siiani, kas mu rasedus on 4+0 (nagu basaali järgi – vähe tõenäoline, kuid võimalik) või esimese clearblue püsiva näerunäo järgi 4+5 või siis teine kord saadud naerunäo järgi 4+2) ????! 23ndal ämmaka, siis saab ehk selgust ????!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022