Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Kas on siin keegi,kes käinud 5-nädalal ultrahelis,ja on nähtud lootemuna?5+3 siis täpsemalt,hcg 2200,aga midagi näha ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5. Nädal on ikka vist üsna vara UH minna? Ise käisin eile kui pidi olema 7+1 aga UH järgi hoopis 6+4 ja beebi ise 0.8cm seega väga väga pisike. Kui oleksin varem käinud siis poleks ka võib-olla midagi näha olnud? Sellepärast ka ise enne 7+ ei tahtnud minna, et äkki liiga vara ja pole suurt midagi näha. Oota veel natuke ja mine pooleteise nädala pärast uuesti 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin,kuna hakkas määrima,arst ütles,et selle hcg pealt peab olema juba näha,aga ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul oli täna nii kiire päev… Lõpetuseks sõitsin veel Tallinnast Tartusse… Oi need pissi peatused. Nii palju sai rahmeldatud, et õhtuks kõik “tunnused” kadunud… Ei tea, kas tunnused väsisid ka ära ????! Vaatame, mis hommik toob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mul oli täna nii kiire päev… Lõpetuseks sõitsin veel Tallinnast Tartusse… Oi need pissi peatused. Nii palju sai rahmeldatud, et õhtuks kõik “tunnused” kadunud… Ei tea, kas tunnused väsisid ka ära ????! Vaatame, mis hommik toob.

Täpselt sama seis. Reedel sai ringi tõmmeldud ja laupäeval vaikus. Vaatab nüüd siis ,mis pühapäev toob. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppes viies nädal poti kallistamisega 😀 Vaatame siis, kuidas kuues nädal mind tervitab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka iiveldab. Õnneks mitte iga päev ja mitte oksendamiseni. Rinnad on numbri võrra suuremad ???? ja hellad. Väsimus on suur. Koguaeg tahaks pikutada.

6+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teiste lastega tugevalt iiveldanud. Nüüd loodan imele, et äkki seekord läheb nii, et kõik on lapsega korras ja minul ka imehea enesetunne ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 5+5 ja näha ainult lootemuna,rebukotti pole,kas kellelgi eelnevate rasedustega olnud nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5+0 hcg oli 3200 aga ei näinud veel miskit peale augukese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa keegi siin küsis hcg peaks alguses mingi x nädalani ca iga kahe päevaga kahekordistuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Terve nädalavahetus palju rahmeldamist ja tänaseks olen nii tühi…… Energiat absoluutselt pole. Hommikul kui ärkasin ja lapsed kooli saatsin tundus, et enesetunne on hea aga kui läksin arvuti taha, et natuke tööd teha, siis maks 30 min ja mõtlesin, et jään sinna samma magama. Tulin nüüd väiksema lapse juurde elutuppa… Tõmbasin ennast diivanile kerra ja vaatame koos Käpapatrulli multikad… Loodan, et saan ikka Elu jõudu juurde, sest töö on vaja ju ära teha. Lõunasöök vaja ka ühel hetkel valmis teha…. Kes seda siis teeb küll ????! Ämmaka i on ka veel pea 2 nädalat aega….. Mul on tunne nagu ma oleks juba kuu aega rase olnud ????! Väsimusest olen hakanud endale asju ette kujutama… Et tuikam vasaku munasarja juures… Kas see on ikka ok…. ????…. Tissid vist ikka ei ole valusad…. Kas see väsimus on ikka ok…. Jmt ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Jälle mina ????! Ma pean lihtsalt jagama. Läksin siis lõpuks kodust välja, et poodi sõita. Jäin ilusti raudtee juures punase tule taga seisma ja üks “tont” sõitis lihtsalt tagant sisse. Õnneks kiirus oli tal väike aga paras põrutus oli. Loodan, et kõhu beebiga kõik korras. Natuke valutab kõht aga see pigem vast ehmatusest. Mul autoga kõik ok (suur auto ja kärukonks)… Vaene “tont” aga sai oma auto rikutud… Päris korralik auk oli kärukonksust. Nüüd pöidlad peos, et see vahe juhtum rasedust ei mõjutanud.</p>

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et kirjavigu siin parandada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Jälle mina ????! Ma pean lihtsalt jagama. Läksin siis lõpuks kodust välja, et poodi sõita. Jäin ilusti raudtee juures punase tule taga seisma ja üks “tont” sõitis lihtsalt tagant sisse. Õnneks kiirus oli tal väike aga paras põrutus oli. Loodan, et kõhu beebiga kõik korras. Natuke valutab kõht aga see pigem vast ehmatusest. Mul autoga kõik ok (suur auto ja kärukonks)… Vaene “tont” aga sai oma auto rikutud… Päris korralik auk oli kärukonksust. Nüüd pöidlad peos, et see vahe juhtum rasedust ei mõjutanud.</p>

Soovitan soojalt turvavöö suunajat. Peaks aitama riske maandada avariilistes olukordades pluss niisama ka mugavam sõita kui miski kõhule ei suru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulevased emmed!

Tegin meile mõnusa grupi fb ” Mai beebid 2022″.  Tean,et natuke vara, kuid siiski oleks tore oma muresid ja rõõme ka seal jagada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leia????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga vahva, et tegid. Minu ettpanek on see FB grupp hoida võimalikult privaatse ja väiksena (st, et sellised 100/200 liikmeist gruppi nagu osad FBs on… Vähemalt mina ei soovi… Siis ei teki ühtsuse tunnet). Ca 30 liikmeline on mõnus ????!

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Claraga sama meelt, et väiksem grupp oleks hulga mõnusam. Arvan, et ise liitun FB grupiga pisut hiljem, kui kindlustunne suurem. Senimaani käin ikka siin veel uudistamas 🙂

MaiKuu29

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka seda meelt, et grupp võiks olla ainult siin foorumi inimestele ja salajane ja et liituda saab ainult läbi grupilooja, kes saab ainult ise lisada. Et otsingust grupp leitav ei olekski.

Ise vist veel ei kipu fb 🙂

mopsuke 7+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina uhineks fb grupiga , aga ei leidnud.
hetkel 6+1. Ootan esimest arstiaega 24 septembril 🙂 praegu iiveldab kergelt, magada ei saa eriti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veel ootan fb grupiga liitumisega. Kevadel oli mul katkemine enne 12ndat nädalat ja see teeb ettevaatlikuks. Hetkel on 5+6 ja ämmaemanda aeg alles 24. septembril. Sümptomitest on see, et enamus toiduained hakkab vastu. Menüüs on peamiselt banaan, kuiv sai ja maitsestamata joguritga müsli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka teiega. Täna sain 2 triipu, TA tundub 21.05 olema. Kodus on aastane poiss ja mõtlesime, et hea kui ta saaks varsti kellegi, kellega koos kasvada 🙂 ja hops, kohe tellimise peale! Väga äge. Pean hakkama meelde tuletama seda kõike. Tore, et ikka on see foorum siin kus kohe sappa võtta saab 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liituksin ka FB grupiga, kuid samuti ei leia. Kirjutasin esimest korda selle teema lk 1. Nüüdseks juba ultrahelis käidud, kahe nädala pärast uuesti, sest nii vara nägin ma ainult lootemuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka nõus, et FB grupp võiks olla väike. Eelmise rasedusega olin väikeses grupis ja väga tore oli. Kõik olid avatumad, jagasid sünnilugusid, kutsusid teineteise juurde mänguhommikutele jne.

Ise soovin ka veidi hiljem liituda aga olen igatahes huvitatud. Mul esimene UH homme 7+3. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju rasedust sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miisukene,palju nädalaid,et ainult muna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulevased emmed!

Tegin meile mõnusa grupi fb ” Mai beebid 2022″. Tean,et natuke vara, kuid siiski oleks tore oma muresid ja rõõme ka seal jagada ????

Hei! Mina liituksin ka grupiga, aga ei leia seda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka teiega. Täna sain 2 triipu, TA tundub 21.05 olema. Kodus on aastane poiss ja mõtlesime, et hea kui ta saaks varsti kellegi, kellega koos kasvada ???? ja hops, kohe tellimise peale! Väga äge. Pean hakkama meelde tuletama seda kõike. Tore, et ikka on see foorum siin kus kohe sappa võtta saab ????

Oh, meil on sama tähtaeg! Väga vahva! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulevased emmed!

Tegin meile mõnusa grupi fb ” Mai beebid 2022″. Tean,et natuke vara, kuid siiski oleks tore oma muresid ja rõõme ka seal jagada ????

Hei! Mina liituksin ka grupiga, aga ei leia seda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022