Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:

Tere tulevased emmed!

Tegin meile mõnusa grupi fb ” Mai beebid 2022″. Tean,et natuke vara, kuid siiski oleks tore oma muresid ja rõõme ka seal jagada ????

Hei! Mina liituksin ka grupiga, aga ei leia seda ????

Ja jälle unustasin, et peab selle linnukese ära võtma, et mitte anonüümne olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on link teile armsad emad: https://www.facebook.com/groups/766958317444815

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See grupp, mis loodi, on avalik fb grupp, seega kes pisikest gruppi soovivad, peavad veel veidi ootama.

Mõlema rasedusega olen olnud kahes grupis:

1) suur avalik fb grupp, kus kõigil ligipääs ja liikmeid enamasti 200-500 inimest.

2) väike, perekooli grupp, kus keegi loob emaili-aadressi, ja ekirja teel ootatakse soovijate Facebooki konto nimesid ja seejärel lisatakse korraldaja poolt sõbraks, et siis lisaga gruppi. Liikmeid 20-40 enamasti.

See teine on mõnus variant, sest väike seltskond ja jõuab kõigile kaasa elada, sh näod ja lood lähevad kokku. Seal on enamasti aktiivsuse nõue ka, et niisama jälgijad ei tuleks. Ma olen mitmeid uusi igapäeva kirjavahetuse inimesi omale leidnud.

Üldiselt sinna teisse grupi kipub nii olema, et paljud soovivad oodata ennem ja kohe päris ei kipu liituma. Siis võibki nii juhtuda, et on juba hääletus käinud, ja grupi piirhulk lukus ning ootajad ei saagi sellesse. Õnneks on enamasti keegi aktivist veel, kes siis uue grupi loob.

Täna 4+4, sümptomeid pole väga, aga olen väga haige. Püüan kiiresti terveks saada, aga nagu rasedusega ikka, ravimeid väga ei saa manustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ultraheli ajal pidanuks olema ca 6 nädalat. Kindlasti mängis rolli ka see, et ultraheli tehti kabinetis, kus oli julgelt kiviajast pärit masin 😀 Ämmaemand ütles ka ise, et too on väga kehva kvaliteediga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile 🙂

 

saan ka liituda siin, hetkel peaks olema mai lõpp(19.05) .

hetke seisuga on küll vaid 4+6 ja arstile alles 01.10 , täna lähen proove andma (progr. Ja hcg).

kuna 4 kuud tagasi oli katkemine, siis hetkel on ärevus suur ja mõtteid raske kontrollida.

eelmiaega algas kohe mire(läksin vara arstile, pidi olema 5+3 kuid UH midagi ei näidanud kohe üldse lisaks oli hcg tol madal). Tookord käisin tihti arstil kuniks lõpuks tuvastati 6+2 (päevade järgi pidanuks olema 8+2) oli ka hetke imepisikese virvendus ja siis katkes.

Ühesõnaga olen hetkel nii õnnelik , kuid see pidev mure ja hirm on kohutavad. Vaja oodata veel 2 ndl.

ma sain oma esimese triibu päeval mil pidi menses hakkama(09.09), tegelt sain ka 07.09 heleda kuid ei lootnud kuna ootasin seda, et menses ära jäeks.

nuud on siis varsti nädal üle, kuna enda hirmu tõttu olen saritestija, on küsimus. Millal saite teie teise tumeda triibu? Areng on mul olnud kui võrrelda 09.09 teati ja tänast , kuid siiski see teine triip on hele(väga selgelt märgatav ja ka lisa kaugelt) aga siiski ei tule seda rasvast paksu triipu. Ma tean et kodused testid on erinevad(teen ka erinevaid) aga kas peaks tulema mingi lhetkel päka triip?

eelmisel korral ma palju ei testinud, esimese teati tegin 2 päeva peale ärajäänud mensest ja triip oli hele(vb natuke heledam kui hetkel, samas ehk ma hetkel loodan, et mäleta vb õigesti).

uhesonaga ma nii loodan ja ootan, aga oleks tore kuulda kas keegi veel saritestija või on teinud ka teati nädal hiljem ka ikka heledus sama triibul.

 

N28

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

saan ka liituda siin, hetkel peaks olema mai lõpp(19.05) .

hetke seisuga on küll vaid 4+6 ja arstile alles 01.10 , täna lähen proove andma (progr. Ja hcg).

kuna 4 kuud tagasi oli katkemine, siis hetkel on ärevus suur ja mõtteid raske kontrollida.

eelmiaega algas kohe mire(läksin vara arstile, pidi olema 5+3 kuid UH midagi ei näidanud kohe üldse lisaks oli hcg tol madal). Tookord käisin tihti arstil kuniks lõpuks tuvastati 6+2 (päevade järgi pidanuks olema 8+2) oli ka hetke imepisikese virvendus ja siis katkes.

Ühesõnaga olen hetkel nii õnnelik , kuid see pidev mure ja hirm on kohutavad. Vaja oodata veel 2 ndl.

ma sain oma esimese triibu päeval mil pidi menses hakkama(09.09), tegelt sain ka 07.09 heleda kuid ei lootnud kuna ootasin seda, et menses ära jäeks.

nuud on siis varsti nädal üle, kuna enda hirmu tõttu olen saritestija, on küsimus. Millal saite teie teise tumeda triibu? Areng on mul olnud kui võrrelda 09.09 teati ja tänast , kuid siiski see teine triip on hele(väga selgelt märgatav ja ka lisa kaugelt) aga siiski ei tule seda rasvast paksu triipu. Ma tean et kodused testid on erinevad(teen ka erinevaid) aga kas peaks tulema mingi lhetkel päka triip?

eelmisel korral ma palju ei testinud, esimese teati tegin 2 päeva peale ärajäänud mensest ja triip oli hele(vb natuke heledam kui hetkel, samas ehk ma hetkel loodan, et mäleta vb õigesti).

uhesonaga ma nii loodan ja ootan, aga oleks tore kuulda kas keegi veel saritestija või on teinud ka teati nädal hiljem ka ikka heledus sama triibul.

N28

Üldjuhul nendel rasedustestidel ei tulegi teine triip nii tume nagu kontrolltriip. Teine triip kinnitab rasedust olgugi, et on hele. Kui rasedust poleks, siis poleks ka heledat triipu mis näitab, et hcg uriinis on tõusnud. Ära selle triibu heleduse pärast küll muretse ja ürita rahulikult võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei,

Ootaksin ka selle väiksema fb grupi ära. Hetkel äpi järgi mul 5+3 tähtaeg 15.05. Ehk saan paari nadala jooksul arstile ka ja näeb mis ta räägib. Sümtomitest rinnad väga hellad ja muud nagu ei saa aru.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa varsti tuleb see väike grupp luua ka. Võin seda ise vajaduselt teha. Olen ka poolt väikese 20-30 inimese grupi poolt. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naised, mul ei ole kummagi rasedusega nii hull olnud, kui nüüd. Ma viisin abikaasa täna kooli, peatusin tanklas, et ta saaks sealt kooli minna ja ta sahmerdas enda jalgrattaga ja tundsin seda rõvedat kütusehaisu, mul läks nii süda pahaks. Mõtlesin, et see ei saa ju õige olla, läksin tankima – ja oi, kohe kui see diisel voolama paaki hakkas, panin ma korraliku okse maha. Tulin tulema. Mees tangib õhtul ise. Mul on siiani süda paha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga naised, mul ei ole kummagi rasedusega nii hull olnud, kui nüüd. Ma viisin abikaasa täna kooli, peatusin tanklas, et ta saaks sealt kooli minna ja ta sahmerdas enda jalgrattaga ja tundsin seda rõvedat kütusehaisu, mul läks nii süda pahaks. Mõtlesin, et see ei saa ju õige olla, läksin tankima – ja oi, kohe kui see diisel voolama paaki hakkas, panin ma korraliku okse maha. Tulin tulema. Mees tangib õhtul ise. Mul on siiani süda paha.

Ja jälle ei võtnud ma seda linnukest maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

Minul oli ka kolmanda lapsega kõige kehvem olla üldse. Tugevad peavalud ja ma ei suutnud vett juua… See oli kohutav. Loodan nüüd südamest, et seekord saan vähemalt korralikult juua. Lõhnatundlikus mul praegu veel nii kõvasti tõusnud ei ole – enamus lõhnu iiveldama ei aja.. V.a ükspäev, kui käisin kulmude ja siis kosmeetik oli just miskit söönud ja siis see tuli mulle kõik näkku… (ei olnud miski kohutav lõhn aga häiris lihtsalt).

Mina sain oma esimese imeheleda triibu testile 03.09 (ikke imehele oli). Nüüd 2 nädalat hiljem tegin huvipärast uue testi ja see muutus sekunditega väga tumedaks ????! Nii, et kui väga tumedat triipu tahate, siis tehke 2 nädalat hiljem peale heleda triibu saamist ????!

Mul ämmaka aeg 23.09 ja siis rasedust 5+6 kuni 6+5 (ei tea ju endiselt mille järgi arvestada ????). Ma enne väga FB grupiga ei soovi liituda kui tean, et südalööb ja kõik korras.

Nii kaua täitke ikka uued tulijad ka tabelit… ????! Panen tabelilingi järgmisse kommentaari ????!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maibeebide tabel

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RZmnHrXouz6ZBFALway18UhlUkb-knUYnHUjFtwJxT0/edit?usp=drivesdk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kuigi ma südamest lootsin, et see rasedus kulgeb mul imeliselt ja ma tunnen ennast hästi, siis vaikselt tekib hirm naha vahele. Miks ma ennast ikkagi nii hästi tunnen?! Kas see on ikka ok? Samas kui ma olen igati terve, siis see võibki ju nii olla. Miks on vaja rasedatel hakata asju ettekujutama või ülemõtlema?  ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Kuigi ma südamest lootsin, et see rasedus kulgeb mul imeliselt ja ma tunnen ennast hästi, siis vaikselt tekib hirm naha vahele. Miks ma ennast ikkagi nii hästi tunnen?! Kas see on ikka ok? Samas kui ma olen igati terve, siis see võibki ju nii olla. Miks on vaja rasedatel hakata asju ettekujutama või ülemõtlema? ????

See on täiega ok, et sul kõik hästi on! Minul oli ka kaks eelnevat rasedust nii mõnusad ja head ja nüüd on ikka täielik trammi alla jäänud tunne. Lisaks sain perearstilt eelmise nädala vereanalüüsid – kerge anneemia, kehvveresus, raud madal – hemoglobiin 104, mis juulis oli 120, maikuus 124 ja jaanuaris 140, ilmselt ka seepärast mul nii halb on olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, tõstke käed püsti, kes remondi peale mõtlevad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, tõstke käed püsti, kes remondi peale mõtlevad ????

Mina! 😀

Tegin mehele selgeks,et mul ruumi vaja. Hakkame ehitama majale 2 korrust lisaks jne 😀 Seega saab tehtud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, tõstke käed püsti, kes remondi peale mõtlevad ????

Me otsime maja/majaosa, mida osta. Ma kolme (või neljaga) viiendale enam ronima pole nõus ????

mopsuke 7+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas arstil läks? Andsid Hcg ja proge proovid? Mis tulemused olid? Käisin ka ise eelmine nädal hcg ja proge proove andmas. Hcg oli ilusti tõusnud aga ma ei tea, mis rasedal see hea progevõõrtus peaks olema? Mul oli 53…on see hea, normaalne või madal. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile ????

saan ka liituda siin, hetkel peaks olema mai lõpp(19.05) .

hetke seisuga on küll vaid 4+6 ja arstile alles 01.10 , täna lähen proove andma (progr. Ja hcg).

kuna 4 kuud tagasi oli katkemine, siis hetkel on ärevus suur ja mõtteid raske kontrollida.

eelmiaega algas kohe mire(läksin vara arstile, pidi olema 5+3 kuid UH midagi ei näidanud kohe üldse lisaks oli hcg tol madal). Tookord käisin tihti arstil kuniks lõpuks tuvastati 6+2 (päevade järgi pidanuks olema 8+2) oli ka hetke imepisikese virvendus ja siis katkes.

Ühesõnaga olen hetkel nii õnnelik , kuid see pidev mure ja hirm on kohutavad. Vaja oodata veel 2 ndl.

ma sain oma esimese triibu päeval mil pidi menses hakkama(09.09), tegelt sain ka 07.09 heleda kuid ei lootnud kuna ootasin seda, et menses ära jäeks.

nuud on siis varsti nädal üle, kuna enda hirmu tõttu olen saritestija, on küsimus. Millal saite teie teise tumeda triibu? Areng on mul olnud kui võrrelda 09.09 teati ja tänast , kuid siiski see teine triip on hele(väga selgelt märgatav ja ka lisa kaugelt) aga siiski ei tule seda rasvast paksu triipu. Ma tean et kodused testid on erinevad(teen ka erinevaid) aga kas peaks tulema mingi lhetkel päka triip?

eelmisel korral ma palju ei testinud, esimese teati tegin 2 päeva peale ärajäänud mensest ja triip oli hele(vb natuke heledam kui hetkel, samas ehk ma hetkel loodan, et mäleta vb õigesti).

uhesonaga ma nii loodan ja ootan, aga oleks tore kuulda kas keegi veel saritestija või on teinud ka teati nädal hiljem ka ikka heledus sama triibul.

N28

<em style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kuidas arstil läks? Andsid Hcg ja proge proovid? Mis tulemused olid? Käisin ka ise eelmine nädal hcg ja proge proove andmas. Hcg oli ilusti tõusnud aga ma ei tea, mis rasedal see hea progevõõrtus peaks olema? Mul oli 53…on see hea, normaalne või madal. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Käisin andmas proove, tulemused oli nii et prog. oli 68,9 ja hcg oli 138 (proovi andmise hetkel oli 4+5).</p>
ma ei oskagi mõelda, kas on hästi või mitte. Hcg justkui tahab muremõtted tuua, teine näit on hea ja ei tekita muret.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, tõstke käed püsti, kes remondi peale mõtlevad ????

Me otsime maja/majaosa, mida osta. Ma kolme (või neljaga) viiendale enam ronima pole nõus ????

mopsuke 7+2

mopsuke, olen küll aprillibeebidest, kuid kuna tähtaeg aprilli viimastel päevadel, siis hetkel alles 7+6. Kas sinu puhul on kahtlus kaksikutele või millal kinnitust saad? Küsin, kuna ootan isegi kaksikuid ja otsin samal teekonnal olijaid, et mõtteid vahetada.

p.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sarnane lugu ja mure. Juulikuus oli peetumine. Läksin samuti väga vara arsti juurde kus esialgu ei nähtud UHga midagi ja kutsuti kolme nädala pärast uuesti, siis juba selgus, et rasedus on seitsmendal nädalal peetunud.

Nüùd sain imeõrna teise triibu eelmisel neljapäeval aga ei julgenud sellest suurt midagi arvata. Laupäeval (11.09) oleksid pidanud päevad hakkama, pühapäeval tegin testi ja sain juba veidi paremini märgatava joone ja nüüd sellest ajast alates testin iga päev nagu hullumeelne ????

erilisi süpmtomeid peale rindade tundlikkuse ka ei ole, see teeb veel ärevamaks. Samas püüan end lohutada mõttega, et esimest last oodates ei olnud ka praktiliselt mitte ühtegi sümptomit.
TA peaks olema 22.05, esimene arstiaeg 28.09 (seda kardan samuti, sest arvan, et lähen jälle liiga vara, samas järjekorrad nii pikad ja võtsin selle aja mida pakuti)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka kampa, vist ????

Täna cd29 ja dpo14.

Homme peaksid päevad hakkama, tegin täna lõunasest uriinist testi. Väga midagi ei lootnud aga testile ilmus hele teine triip. Ei lootnud sellepärast, et käsil esimene proovimiskuu ja esimest last üritasime terve aasta. Kas tõesti juba esimesel korral õnnestus????

Hommikul teen uue testi ja kui siis ka ikka triip panen arstile aja ära.

Kui ma nüüd mõtlen, siis viimasel ajal käin jube tihti vetsus, ka öösel. Muud küll hetkel  “viga” pole ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, tõstke käed püsti, kes remondi peale mõtlevad ????

Me otsime maja/majaosa, mida osta. Ma kolme (või neljaga) viiendale enam ronima pole nõus ????

mopsuke 7+2

mopsuke, olen küll aprillibeebidest, kuid kuna tähtaeg aprilli viimastel päevadel, siis hetkel alles 7+6. Kas sinu puhul on kahtlus kaksikutele või millal kinnitust saad? Küsin, kuna ootan isegi kaksikuid ja otsin samal teekonnal olijaid, et mõtteid vahetada.

p.

jaa. Mul oli 6+1 kaks lootekotti, ühes paistis elanik kenasti ja teine oli hetkel tühi, kuid arst arvas, et nii varajases raseduses võib ta ka lihtsalt natuke kasvust maas olla ja mitte veel paista.
uus uh 22sel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga p. , ma oleks hea meelega nõus jutustama. Ikkagi täitsa ühes taktis.
ma ei tea, kas siin perekoolis saab ka personaalselt kirjutada?
kui 22sel kinnitust saan, siis lobiseks hea meelega ????

mopsuke 7+2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina uuriks kas keegi on teinud hcg mõõtmist?
mul oli 4+5 ajal hcg 138 (uue teen reedel, et maha kas duubeldub).

ühesõnaga ma ei saa kuidagi enda muremõtteid ära 🙁

tundub kuidagi väike 🙁 kui vaatan foorumites teemasid, siis tundub et peaks olema palju rohkem.

proge tase oli 68.9 ja see on okei vist(nii palju kui uurisin).

N28

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kägu sul hcg 138,kui mul oli sel ajal 170,see pole mingi näitaja,minu arst isiklikult ütles,et see hcg mõõtmine jama,enda närvi ajamine,tegelikult ongi ju nii,kui uh näitab,et kõik ilusti,siis sellest piisab,sest hcg pidi nii kõvasti inimestel erinema,et osad arstid ei soovita üldse seda mõõta.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina uuriks kas keegi on teinud hcg mõõtmist?

mul oli 4+5 ajal hcg 138 (uue teen reedel, et maha kas duubeldub).

ühesõnaga ma ei saa kuidagi enda muremõtteid ära ????

tundub kuidagi väike ???? kui vaatan foorumites teemasid, siis tundub et peaks olema palju rohkem.

proge tase oli 68.9 ja see on okei vist(nii palju kui uurisin).

N28

Mul oli sel ajal 19586 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin täna hcgd mõõtmas (4+3) ja näit on 458.

Mäletan, et esimese rasedusega oli samal ajal umbes 208. Seega, ma ka ei muretseks, kui ikka üle normväärtuse on, siis anna aega kosuda 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõik, ka mina sain täna kaks triipu. Olen neljanda lapse ootel 🙂 Elukaaslase esiklaps, ootab väga ja on nii nii õnnelik 😀

Mul tundemärkidest on rinnad hellad ja valusad, suuremad ka kui ennem olid (ilus vaadata kohe 😉 iivaldab aeg ajalt, ja magaks ka ikka suht koguaeg kui võimalus on. Testi ostsin täna, kus 2 tk sees ja peale 13 proovisin ja jusaldasin oma sisetunnet, et kui ei näita nyd siis saan hommikul uue teha. Aga näitaski kahte triipu ja suht kohe, 1 muidugi suts heledam ikka aga homme tyeen selle teise testi ka ära ja vaatan huvi pärast kui tume triip see teine tuleb. Mis ma ikka seda testi hoian, vast enam ei lähe vaja 🙂

 

Lisasin ennast ka tabelisse ja joinisin FB maibeebid 2022

Terv. jannemiu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022