Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 218 )

Teema: Maibeebid 2022

Postitas:
Kägu

UH kaidud (6+4)x2!!!! Südametöö olemas.

@Clara38 kirjutasin sulle FB asjus

p & mopsuke – hoiame ühendust

ML

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

p – ma heal meelel ka kirjutan, kui lubad

ML

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna ämmaemanda juures. Süda lööb ja rasedust on mõõtude järgi 7+3 🙂 Clara38, kirjutasin sulle, et fb grupiga liituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmaemanda juures. Süda lööb ja rasedust on mõõtude järgi 7+3 ???? Clara38, kirjutasin sulle, et fb grupiga liituda.

Eelmine kägu siis Helisende 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Olen esmarase ja kõik on uus alles. Käisin naistearstil rasedust tuvastamas 6+4 ja oli näha südametöö ja kõik ok. Ämmaka vastuvõtul käisin 7+5 ja eeldasin, et ämmakas vaatab ka veel üle, aga ämmakavisiit oli ainult informatiivne. Järgmine aeg on 26.okt, kus peaks olema kuklavoldi uuring. Mu küsimus on, et kas alguses ongi tõesti nii vähe nö uuringut? Vb tõesti nii ongi, aga lihtsalt ise mõtlen, et kus ma ikkagi tean, et kõik on korras? Tänud vastajatele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Tere. Olen esmarase ja kõik on uus alles. Käisin naistearstil rasedust tuvastamas 6+4 ja oli näha südametöö ja kõik ok. Ämmaka vastuvõtul käisin 7+5 ja eeldasin, et ämmakas vaatab ka veel üle, aga ämmakavisiit oli ainult informatiivne. Järgmine aeg on 26.okt, kus peaks olema kuklavoldi uuring. Mu küsimus on, et kas alguses ongi tõesti nii vähe nö uuringut? Vb tõesti nii ongi, aga lihtsalt ise mõtlen, et kus ma ikkagi tean, et kõik on korras? Tänud vastajatele

Hei, olen samuti esmarase ja minu esimene ämmaka aeg oli 21. september, järgmine on samuti alles KV oma ehk 28. oktoobril. Päris kaua ootamist on küll, püüan ise olla positiivne ja mitte liialt muretseda 🙂 Kujutan ette, et ehk on võimalik minna ka kuskile tasulisse UHsse, lihtsalt südame rahustuseks. Kindlasti keegi siin oskab selle kohta veel miskit nõu anda.</p>
MaiKuu29

7+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

p – ma heal meelel ka kirjutan, kui lubad

ML

Kirjuta muidugi. 🙂

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ML ja mopsuke, kuidas teil enesetunne on? Kas teil mõlemal on juba lapsi ees ootamas (mopsukest juba tean)? On sel korral rasedus teistmoodi ka? Mina ise ootan kannatamatult juba UHd, mis on järgmise nädala lõpus, et teada saada, mis kaksikuid täpsemalt ootan, kuigi suure tõenäosusega on didi ehk kõige madalama riskiga. Kuna erilisi tunnuseid ei ole, siis pidevalt muretsen, kas endiselt kõik hästi. Samuti tundub sel korral rasedus nädalate mõttes kiiremini minevat, sest tänaseks juba 9+2 ja veidikene tekitab äravust, et enne kui kaksikute mõttega harjuda suudan on nad juba meiega. ???? Lisaks kogu auto ja asjade küsimus.. Sel korral soovin ka teha panorama testi ja varsti peangi juba seda tegema, kui tahan, et KV uuringuks oleksid tulemused käes.

p.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ML ja mopsuke, kuidas teil enesetunne on? Kas teil mõlemal on juba lapsi ees ootamas (mopsukest juba tean)? On sel korral rasedus teistmoodi ka? Mina ise ootan kannatamatult juba UHd, mis on järgmise nädala lõpus, et teada saada, mis kaksikuid täpsemalt ootan, kuigi suure tõenäosusega on didi ehk kõige madalama riskiga. Kuna erilisi tunnuseid ei ole, siis pidevalt muretsen, kas endiselt kõik hästi. Samuti tundub sel korral rasedus nädalate mõttes kiiremini minevat, sest tänaseks juba 9+2 ja veidikene tekitab äravust, et enne kui kaksikute mõttega harjuda suudan on nad juba meiega. ???? Lisaks kogu auto ja asjade küsimus.. Sel korral soovin ka teha panorama testi ja varsti peangi juba seda tegema, kui tahan, et KV uuringuks oleksid tulemused käes.

p.

Mul on ees jah 3,3 poiss ja 1,3 tüdruk. 🙂

on küll teistmoodi rasedus. Nii halb pole kunagi varem olnud. Iiveldus on suht talumatu ja nõrkus ka. Samuti ka alaseljavalud. See on ka teistmoodi, et seekord ei lähe ükski toit alla. Arst soovitas aint tilga alla minna leevenduseks, aga kahjuks mul 1,3se kõrvalt see kuidagi võimalik pole.

Need 2 ndlat, kus oli küsimärgi all, kas 1 v 2 tulemas, olid väga aeglased 😀 nüüd natuke kiiremini.
p. Kas sa said mu emaili kätte? Saatsin paar päeva tagasi.

mul muidugi mega hirmud. Kuidas ma kahe väikega rasedana hakkama saan jne. Et mõlemad beebid ikka terved oleks ja et õigeaegsed oleks jne. Peale sünnitust ajale ei julge üldse veel mõelda.

mopsuke 8+5

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ML ja mopsuke, kuidas teil enesetunne on? Kas teil mõlemal on juba lapsi ees ootamas (mopsukest juba tean)? On sel korral rasedus teistmoodi ka? Mina ise ootan kannatamatult juba UHd, mis on järgmise nädala lõpus, et teada saada, mis kaksikuid täpsemalt ootan, kuigi suure tõenäosusega on didi ehk kõige madalama riskiga. Kuna erilisi tunnuseid ei ole, siis pidevalt muretsen, kas endiselt kõik hästi. Samuti tundub sel korral rasedus nädalate mõttes kiiremini minevat, sest tänaseks juba 9+2 ja veidikene tekitab äravust, et enne kui kaksikute mõttega harjuda suudan on nad juba meiega. ???? Lisaks kogu auto ja asjade küsimus.. Sel korral soovin ka teha panorama testi ja varsti peangi juba seda tegema, kui tahan, et KV uuringuks oleksid tulemused käes.

p.

Mul on ees jah 3,3 poiss ja 1,3 tüdruk. ????

on küll teistmoodi rasedus. Nii halb pole kunagi varem olnud. Iiveldus on suht talumatu ja nõrkus ka. Samuti ka alaseljavalud. See on ka teistmoodi, et seekord ei lähe ükski toit alla. Arst soovitas aint tilga alla minna leevenduseks, aga kahjuks mul 1,3se kõrvalt see kuidagi võimalik pole.

Need 2 ndlat, kus oli küsimärgi all, kas 1 v 2 tulemas, olid väga aeglased ???? nüüd natuke kiiremini.

p. Kas sa said mu emaili kätte? Saatsin paar päeva tagasi.

mul muidugi mega hirmud. Kuidas ma kahe väikega rasedana hakkama saan jne. Et mõlemad beebid ikka terved oleks ja et õigeaegsed oleks jne. Peale sünnitust ajale ei julge üldse veel mõelda.

mopsuke 8+5

Kahjuks ei ole emaili tulnud. Kas kirjutasid ikka kevadekaksikud@gmail.com? Testisin just ja kirjad üldiselt tulevad kenasti läbi. Vōid enda emaili jagada ja saan ise esimesena testiks saata.

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Võtan ka ritta! 🙂 Eelmisel nädalal saime oma triibud kätte ja tänaseks peaks päevade järgi rasedus olema 5+3. Minule tegemist teise lapsega, ühiselt esimene laps. Samal päeval triipude saamisega käisime ka notaris ja oleme nüüd majaomanikud! Sümptomitest olemas meeletu väsimus terve tööpäeva jooksul. Ja see emakavalu on ka mingitel hetkedel väljakannatamatu. Kuna ma eelmise rasedusega olin esimese kuu jooksul liigoksendamise diagnoosiga mitmeid kordi haiglas, siis kardan meeletult seda, et mul hakkab iiveldama. Ja see omakorda tähendab seda, et mu mõistus ütleb, et kui praegu ei iivelda, siis tuleb süüa ja palju.

Clara38 – kas gruppi veel mahub? Ma kohe sinna sisse ei trügiks – katsuks 7 nädalal arstil/ämmakal ära käia ja siis võimalusel liituda.

Ann991

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>p. Tegin uue katse, kas ikka ei tulnud? Siia foorumisse päris oma nimega meiliaadressi üles panna ei tahaks.

</p>
 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>p. Tegin uue katse, kas ikka ei tulnud? Siia foorumisse päris oma nimega meiliaadressi üles panna ei tahaks.

</p>

Tuli 🙂

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ML ja mopsuke, kuidas teil enesetunne on? Kas teil mõlemal on juba lapsi ees ootamas (mopsukest juba tean)? On sel korral rasedus teistmoodi ka? Mina ise ootan kannatamatult juba UHd, mis on järgmise nädala lõpus, et teada saada, mis kaksikuid täpsemalt ootan, kuigi suure tõenäosusega on didi ehk kõige madalama riskiga. Kuna erilisi tunnuseid ei ole, siis pidevalt muretsen, kas endiselt kõik hästi. Samuti tundub sel korral rasedus nädalate mõttes kiiremini minevat, sest tänaseks juba 9+2 ja veidikene tekitab äravust, et enne kui kaksikute mõttega harjuda suudan on nad juba meiega. ???? Lisaks kogu auto ja asjade küsimus.. Sel korral soovin ka teha panorama testi ja varsti peangi juba seda tegema, kui tahan, et KV uuringuks oleksid tulemused käes.

p.

Hommik, mina olen esmarase ja kõik uus ja huvitav. Minu kiri ka ei läinud läbi.

Praegu iiveldan terve päeva ainult ja söökidega väga pirts – no ei isuta. Käisin mehega restroranis eile, tellisin toidu aga sõin ainult leiba võiga 🙂 täielik raiskamine!

Erakas arst tuvastas ja ütles, et ma riskirase (kaksikud, 40+, KMI) ja pean kindlasti Pelgusse või ITKsse minema. Sain ÄE aja 05.10 ja jubedalt ootan juba.

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole üldse raseda tunnet, mitte ühtegi häda pole???? Jõudsin juba ülemotlema hakata ükspäev. Loodan siiski, et kõik on korras ja mul lihtsalt väga vedanud???? Muidugi mul nädalaid alles 5+4 ka. Arstile alles 08.10

Leenu90(28)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leenu90 mul 5 +nädalat ja iiveldus hakkas väga varakult. Paar päeva peale ovd juba oli tunda et midagi on teisiti. (Pea käis tingi jõhkralt) ja iiveldus oli platais kohe aga siis nõrgemalt. 4+ nädalal sain posit. testi ja kokku olen iiveldanud juba 2 nädalat.. jühker iiveldus ikka. . Aga mina olengi üks sellest protsendist kellel hakkavad varakult tunnused. 🙂

Ja nüüd ongi mingi megarõve iiveldus.. ja seda järgnevad 2 kuud veel.. ????‍♀️

Aga ma lohutan end mõttega et see kõik ajutine ja hea eesmärgi nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka esimest korda sõna.

Oleme kaaslasega last proovinud saada juba kaks aastat. Mõlemale oleks esimene beebi. Kevadel alustasime IVF-ga ja nüüd augustis siirdatud tegelane jäi meiega. Hetkel siis peaks olema 7+6. 21.09 naistearst tuvastas raseduse, nägi ilusat südametööd ja suunas edasi ämmaka juurde arvele võtmiseks. Homme siis esimene ämmaka visiit.

Kui selles väiksemas FB grupis veel ruumi siis saatsin ka kirja.

 

Sarvik 7+6

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leenu90 mul 5 +nädalat ja iiveldus hakkas väga varakult. Paar päeva peale ovd juba oli tunda et midagi on teisiti. (Pea käis tingi jõhkralt) ja iiveldus oli platais kohe aga siis nõrgemalt. 4+ nädalal sain posit. testi ja kokku olen iiveldanud juba 2 nädalat.. jühker iiveldus ikka. . Aga mina olengi üks sellest protsendist kellel hakkavad varakult tunnused. ????

Ja nüüd ongi mingi megarõve iiveldus.. ja seda järgnevad 2 kuud veel.. ????‍♀️

Aga ma lohutan end mõttega et see kõik ajutine ja hea eesmärgi nimel.

No mul kohe täna platsis iiveldus, nii kui sain siin ära kurdetud hakkas pihta????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!
Olen esmarase ja hetkel meil siis 7+3. Siiani pole sümptomeid olnud, aga kui teiste sümptomeid siin lugeda, siis  tekib kaks mõtet, kas veab ka edaspidi või jõuavad minuni need lihtsalt hiljem. ????

Kuna endal vähe lähedasi kellelt küsida, siis tore siin kogemusi lugeda. Suure fbki grupiga tunnen, et vara liituda, aga väiksema grupiga liituksin küll.

Väike küsimus ka. Kõht vaikselt juba punnitab ja teksadega läheb tasapisi raskeks. Kas teab keegi soovitada kust võiks heahinnaga mugavaid rasedapükse või riideid üldse leida? 🙂

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Olen esmarase ja hetkel meil siis 7+3. Siiani pole sümptomeid olnud, aga kui teiste sümptomeid siin lugeda, siis tekib kaks mõtet, kas veab ka edaspidi või jõuavad minuni need lihtsalt hiljem. ????

Kuna endal vähe lähedasi kellelt küsida, siis tore siin kogemusi lugeda. Suure fbki grupiga tunnen, et vara liituda, aga väiksema grupiga liituksin küll.

Väike küsimus ka. Kõht vaikselt juba punnitab ja teksadega läheb tasapisi raskeks. Kas teab keegi soovitada kust võiks heahinnaga mugavaid rasedapükse või riideid üldse leida? ????

————-

Rasedariideid ostan mina h&m-ist. Seal hrad retuusid ja üldse mõnusad riided. Mujal 2x kallimad. Eile vaatasin just et mamalicious ja h&m retuusidel on 20 eurot hinnavahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan ka teiega kampa.
Tegin 4 päeva enne mensi rasedustesti ja kenasti kaks triibukest. Käisin ka paar veretesti enda südamerahuks tegemas ja täitsa rase 😀
Augusti lõpus otsustasime, et nüüd oleme enda esimese lapse jaoks valmis ja täitsa kiiresti jäin rasedaks.. nüüd loodame vaid parimat. Panin esialgu aja naistearstile 12 oktoober, sel ajal peaks juba südametöö näha olema.

Hetkel on meeletu väsimus peal ja rinnad valusad. Oeh kuidas tahaks voodis vedeleda hetkel 😀

Soovin kõikidele meeldivat ootust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike küsimus ka. Kõht vaikselt juba punnitab ja teksadega läheb tasapisi raskeks. Kas teab keegi soovitada kust võiks heahinnaga mugavaid rasedapükse või riideid üldse leida? ????

————-

Rasedariideid ostan mina h&m-ist. Seal hrad retuusid ja üldse mõnusad riided. Mujal 2x kallimad. Eile vaatasin just et mamalicious ja h&m retuusidel on 20 eurot hinnavahe.

Kõige soodsam variant on Humana. Mitmes on eraldi rasedatele riiete nurgake. Uuskasutuskeskusest leiab ka aga seal on tavaliselt teiste asjadega segamini.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike küsimus ka. Kõht vaikselt juba punnitab ja teksadega läheb tasapisi raskeks. Kas teab keegi soovitada kust võiks heahinnaga mugavaid rasedapükse või riideid üldse leida? ????

————-

Rasedariideid ostan mina h&m-ist. Seal hrad retuusid ja üldse mõnusad riided. Mujal 2x kallimad. Eile vaatasin just et mamalicious ja h&m retuusidel on 20 eurot hinnavahe.

Kõige soodsam variant on Humana. Mitmes on eraldi rasedatele riiete nurgake. Uuskasutuskeskusest leiab ka aga seal on tavaliselt teiste asjadega segamini.

Sinsay e-poes on väike, aga soodne valik rasedate riideid. Retuusid nt on hästi mugavad ja maksavad naljahinda. Dressid, teksad samamoodi. Samas – kui rasedus väike, siis vbl kõhust jäävad need veel liiga suureks. Ise ostsin 1. trimestril kandmiseks retuusid hm tavaosakonnast, võtsin skinny mudeli, aga kuna skinnyd, siis paar nr enda tavasuurusest suuremad tänu millele jäi vöökoht parasjagu suur ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju rõõmu ja jaksu ka minu poolt kõigile!

minul siis 6. nädal ja 4 päeva. ma täpselt ei saa aru, mis teie 3+6 ja 7+ 3 tähendavad, eeldan, et esimene nr on nädal ja teine päev?

mina olen ka esmasünnitaja ja peast ikka veidi sooda. iga asja guugeldan sada korda. no peale kookosrasva vist keha enam teiste kreemidega ei tohigi enam määrida, mõnes on parabeenid ja teises on retinoolid, juukseid ega küüsi ei julge ka värvida.

kõhus tihti valutab ja iiveldab, rinnad pakitsevad, vahepeal südames ka justkui veits pigistaks.

tujutsen, selline tunne, et maailma lõpp. elu jääb seisma.

trenni ei julge väga ka teha, aga veidi ikka teen…  ikka olen käinud paar korda aeroobikas ja tennises edasi. aga vist enam siiski ei julge, koguaeg on ikka hirm ka. jooksmise asendasin pikkade jalutuskäikudega, kuigi vahepeal ikak sörgin, nii suur isu on ikka. ostsin ekstra pehmed tossud, et põrutust viia miinimumini.  kuigi enne jooksin palju, siis praegu on see trenni tegemine kahetine, üheti unustan korraks selle paha olla ära, teisalt on see oht, et pärast on vb hullem, sest nagunii ju pakitseb ja ei julgeks riskida ka.

üritan vaid mahetoitu süüa ja teadlikult ei osta jahu, ega magusat, sest muidu ei suudaks ka ära öelda. aga esialgu ei osanud karta ja sõin lagritsa komme isegi hea meelega ja siis avastasin, et see kuulub ka no-no toitude hulka.

samas on mul segadus, kui endale aega panin, siis pakuti vaid 18. oktoobrit, aga mul on juba 6+ nädal.. et kas siis peaks endale ämmaemanda aja ikka ka kirja panema eraldi ja pigem varasemaks?

sooviksin ka olla väikeses fb grupis koos teiega 🙂 ma ei tea, kas kiri jõudis kohale?

M

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Teil läheb?

Minul isegi öösel iiveldab ja täiesti kohutav enesetunne on. Esimese rasedusega ei saanud arugi, et rase olen, kui kõht poleks kasvanud. Nüüd siis kõik hoopis vastupidi

Esimene arst ka alles 07.10 siis 7+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkab iiveldusega vist kergemaks minema. Lõunani on viimased paar päeva olnud väga hea olla ja siis hakkab kerima. Õhtuti käin vannitoas tühja köhimas/öökimas. Magama olen läinud ikka iiveldusega ja poole 10neks magan. Kauem ei pea vastu.

Väsinud olen. Füüsiliselt ja vaimselt sellest olukorrast. Hea eesmärgi nimel vapralt edasi.

Arstil käidud, võeti raseduse suurusest pool nädalat maha.

Sisetunne räägib, et tüdruk ok. Mõtlen juba nimesid.

 

8+3/UH7+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen ennast energilisemalt juba. Enam ei ole peale igat lõunasööki meeletu uni ????. Õhtuti jään varem magama küll. Iiveldanud ka enam ei ole. Kõht on tihti tühi. Koriseb vahel lausa ????. Tean, et kui oma isudele järele annan siis veeren varsti nagu kakuke nii et püüan ikka tagasi hoida end. Kaalu on juures ca 1kg. Rasedust 9+6. KV mõõtmiseni ca 2,5 nädalat.

Nii ootan juba, et saaksin lähedastele öelda et varsti uus beebsu tulemas. Ootame KV ära siis teavitame.
<p style=”text-align: center;”>Kuidas teil kaaluga lood?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kaal pool kg tõusnud. Aga kuna hakkan jälgima homsest ka toitumiskava siis ega palju minekut pole.  Pean rasedusdiabeedi tõttu kalu hoidma normi piires. Ja noh ega 100kg ka päris ületada ei tahaks.

Viimase kahega raseduse ajal kokku juuurde võtnud ainult 7.7 ja 7 kg. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle!

 

Naistearstil eilse seisuga käidud ja rasedus ka kinnitatud ning südametöö olemas. Esmaspäevaks sain aja ka ämmaemanda juurde, kellega sooviksin protsessi koos läbi teha.

Ja ma olen nii meeletult väsinud koguaeg – tööl on ka hetkel kiired ja närvilised ajad. Iiveldust on ainult hästi põgusalt olnud.

 

@Clara38 – saatsin Sulle ka teise e-maili FB grupiga liitumise osas. Või on grupp lootusetult täis ja juurde enam ei mahu?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Rasedusele arvel võetud! Kaksikud kasvavad täpselt päevade järgi (8+2)x2, südamed põksusid kiirelt (masin oli nii vana ja väsinud, et ega suurt rohke ämmakas sealt välja ei lugenud).

Terve päev on süda paha ja väsimus. Muud ei saa kurta ja püüan rahulik olla. Varasemad katkemised on ettevaatlikuks teinud.

@clara38 – mu kirjad ikka ei tule läbi vist? Saan veateate, et meiliaadressi ei ole olemas. Tahaks FB gruppi lisanduda.

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 218 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2022