Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Maibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Jutunurk neile, kelle tähtaeg on mais 2023.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie perre on lisandumas üllatusbeebi.

Arvestades meie rasestumisvastast meetodit, olime arvestanud et nii võib juhtuda, samas 8 a.toimis.

Arvestades, et meil on tavaliselt üsna aktiivne suguelu, aga augustis sattusime ühte sängi vaid 2 korda, siis seda suurem üllatus oli, kui eile hommikul oli wc-paber roosakas, jäin päevi ootama, aga ei hakanudki, samas kiskus kõhus. Täna hommikul sama teema, no siis tegin 2 rasedustesti ja mõlemad tugevate triipudega.

No mis seal ikka, tere tulemast perekonda! Loodan, et kõik sujub edasi viperusteta.

Kalkulaator annab eeldatava sünnikuupäeva 21.05.2023

Kodus olemas 12.a ja 6.a

Elyza

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil on tulemas esimene laps, keda sai oodatud üle aasta. Tänase seisuga 6+0, tähtaeg UH järgi 08.05. UH-s sain südametööd ka kuulda. Tähtaeg sobib kokku ka minu arvutustega. Loodetavasti läheb edaspidi hästi, aga veel väga rõõmustada ka ei julge. Arvan, et tunnen kindlamalt alles siis kui 12 nädalat täis või oluline esimese trimestri uuring tehtud.

S.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil tulemas esimene, väga oodatud IVF beebi. Kodused testid näitavad positiivset juba eelmise nädala kolmapäevast. Kuna IVF, siis ka veretesti rõõm. Seda lähen tegema homme.

Siirdamise aja järg arvestades peaks tähtaeg olema 21.05

T

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on nö üllatusbeebi. Planeerisime küll alates juunist, aga siis ei õnnestunud ja augustis olime koos ehk ainult mõned korrad. Vastab tõele, et üle mõelda ning stressata ei tohi 🙂

Minu arvestuse järgi peaks tähtaeg olema 17.05.

E.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Meil tulemas teine laps, esimene on hetkel 1a 5k. Me küll lootsime, et tulevad väikese vanusevahega ja rasedust kuidagi ära ei hoidnud, aga positiivne rasedustest oli ikkagi üllatus, sest tsükkel siiani veel regulaarseks muutunud ei olnud.

Olen korra juba arstil käinud, aga siis oli rasedus veel liiga väike ja südametööd näha polnud. Uuesti lähen 19ndal, siis peaks raseduse suuruseks olema 7 nädalat ja natuke peale. Raseduskalkulaatori järgi tuleb tähtajaks 06.05.

Enesetundes annab rasedus juba tunda – rinnad on valusad, väsimust oluliselt rohkem ja hommikune iiveldus ka juba kohal. Kuidas teistel enesetundega lood?

TT

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Minul peaks olema hetkel 6+6, ämmaemanda vastuvõtule järgmine nädal ja loodan, et kõik ikka hästi. Minul juba mitu päeva iiveldab, kuid hetkel veel talutav. Eelmise rasedusega olin ikka täitsa pikali. Tulemas teine laps – kodus ootab 1a2k vend.

V.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arstile alles okt alguses. Hcg oli täna juba 325 st päris korralik 4+2 kohta. Vetsus käin rohkem ja lõhnad on ka keeruline teema, aga muude “rõõmudeni” ma veel ei ole väga jõudnud.

T

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Tulemas on esimene laps, andsime juuli lõpust rohelise tule ja jäingi esimesel katsel rasedaks. 😊 minul enda arvutuste kohaselt esmaspäeval on 8 nädalat ning esmaspäevaks on ka esimene arstiaeg.

sümptomitest valulikud rinnad, iiveldus kui söömise vahepeal liiga pikk aeg jääb ning meeeletu väsimus. Nii raske on tööl keskenduda ja asjalik olla, kui tahaks tegelikult ainult uinakuid teha 😃

H.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul peaks täna olema 4+4. Homme helistan ja uurin ämmakaaega.

Ootan teist last, esimene piiga on värske kahene. Teist last hakkasime juuni lõpust “meisterdama” 😀.

Ainuke tunnus on hetkel väga sage pissihäda.. ja no ma tegelikult arvasin, et see kord ei õnnestunud rasestumine ja siis ootasin mitu päeva mensest.. kohekohe hakkab, no kõht oli täpselt selline, et kohe-kohe hakkab 😀 a ei hakanud, tegin siis igaksjuhuks testi ja voilaa 😀

Kat.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna pidasin aru enda tulevase ämmaemandaga ja arstile sai aeg pandud oktoobri keskele. Siis pidavat kenasti südametöö ka näha olema.

Enesetunne on hetkel täitsa okei, pelgan ees ootavat iiveldust, teise lapse ootusajal olin täitsa 2 kuud rivist maas. Samas, ega ei tea mis toob see rasedus, aega juba ju 7 a. möödas, keha ja hormoonid kindlasti muutunud selle ajaga.

Muidu tunnen kõhus ilusti kuidas pisike endale venitades pesa punub, need venimisvalud täitsa meeles veel eelnevatest rasedustest.

Olgugi, et üllatusbeebi, siis hing on nii rõõmus ja mees ka särab! Ei jõua ära oodata, kui juba suurematele lastele teavitada saame, seda teeme siis peale arstil käiku.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna pidasin aru enda tulevase ämmaemandaga ja arstile sai aeg pandud oktoobri keskele. Siis pidavat kenasti südametöö ka näha olema.

Enesetunne on hetkel täitsa okei, pelgan ees ootavat iiveldust, teise lapse ootusajal olin täitsa 2 kuud rivist maas. Samas, ega ei tea mis toob see rasedus, aega juba ju 7 a. möödas, keha ja hormoonid kindlasti muutunud selle ajaga.

Muidu tunnen kõhus ilusti kuidas pisike endale venitades pesa punub, need venimisvalud täitsa meeles veel eelnevatest rasedustest.

Olgugi, et üllatusbeebi, siis hing on nii rõõmus ja mees ka särab! Ei jõua ära oodata, kui juba suurematele lastele teavitada saame, seda teeme siis peale arstil käiku.

Elyza

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Meil on tulemas kolmas laps. Tegemist on “ups” beebiga  ja nädalaid peaks olema hetkel 7+1. Uuel nädalal saan ämmaemanda juurde ja täpsema info.

Triibud sain 2nädalat tagasi ja siiamaani šokis 🙄Polnud plaanis enne 3aaastat 3dat last teha, aga tundub et elul on teised plaanid 🤷🏼‍♀️😃. Sellegipoolest on beebi oodatud🥰.

Kipu.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundsin öösel päevade krampe aga päevad ei algand, hommikul tegin testi ning kaks triipu. Tegin teise testi ka igaksjuhuks 🙂 Tuli üllatusena aga oleme üliõnnelikud ja särame täielikult. Varasemalt pole rase olnud. Käisin juba arstil ka ja sain uh pildi, oktoobri alguses põhjalikumad uuringud/testid. Veidi tundlikum lõhnadele aga muud ei midagi hetkel. 🙂 Viin end alles kõigega kurssi, nii põnev ja ootusärev.
/ S

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain ämmaka aja 8ndale nädalale, 10.10. Seekord tundub, et aeg liigub kiiremini 😀 Esimese lapsega oli iga päev niiii pikk ja nädalad veeeel pikemad 😀

Kat

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna arstil käidud ja südametöö kenasti olemas. UH ütles raseduse suuruseks 7+0, tähtaeg tuleb siis 7.05.

Enesetunne on hommikuti päris kehv. Iiveldab endiselt ja isu ka eriti pole. Arst muidugi lohutas, et raseduse seisukohast on iiveldus hea märk 😀

Uuesti lähen 4.10, siis annan Oscari jaoks vereanalüüsid ja arst vaatab tita kasvamise ka üle.

TT

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh, tahaks kah juba UH kinnitust, et kõik okidoki 😀

Mul tunnuseid väga polegi, vahest kisub siitsealt kõhus, kõõksud tulevad, rinnad on veits hellikud.. a ja uni on pinnapealsem, unenägusid näen rohkem. Aga rohkem nagu polegi veel. Vara ka muidugi, mul täna 5+3. Esimese lapsega mul iiveldas kergelt aint õhtuti ja muus osas oli suht lebo.. loodan, et teise lapsega läheb sama lihtsalt 😀

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, tahaks kah juba UH kinnitust, et kõik okidoki 😀

Mul tunnuseid väga polegi, vahest kisub siitsealt kõhus, kõõksud tulevad, rinnad on veits hellikud.. a ja uni on pinnapealsem, unenägusid näen rohkem. Aga rohkem nagu polegi veel. Vara ka muidugi, mul täna 5+3. Esimese lapsega mul iiveldas kergelt aint õhtuti ja muus osas oli suht lebo.. loodan, et teise lapsega läheb sama lihtsalt 😀

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule tegi arst  siiski eile juba uh, sest on esinenud määrimist ja see tekitas muret, et vb emakaväline või kes teab mis. Kõik oli ok, muidugi südant veel löömas ei näind, nädalaid ju alles 5+1, aga kõik mis sel ajal olema peab, oli olemas, ei hematoomi ega miskit. Arst arvas et pesastumise käigus võib tekkida määrimist.

Minu jaoks aeg venib, tahaks nii väga juba selle südametöö ära näha.

Elyza

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka aeg venib. Mõni päev iiveldab rohkem, siis vähem. Paar päeva on rinnad olnud selgelt tundlikud. Laias laastus siiski veel väga rahulik. Ainus mis tõsiselt painab on õhtune paistetus. Ma võtan päevas 4 tablakat Duphastoni ja ju see vist peamiselt aitab paistetusele kaasa :-S

Tahaks ka nii väga kinnitust, et pisike areneb kenasti. Ma arstile alles 3 v 4 okt. Kuna erakas, siis pikalt aega ei pea ette panema. Arstiga kokkulepe, et 30ndal helistame ja paneme aja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna 7+1 ja seni tunnuseid minimaalselt. Rindades on natuke teistsugune tunne, mis samas võiks olla päevade eelne ebamugavus kui ei teaks rasedusest. Iiveldust pole veel olnud, kulgeb seni äärmiselt rahulikult.

Olen S. , kes enne kirjutas, et ootas rasedust üle aasta.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil nüüd arstil käidud ja aeg enne seda venis uskumatult. UH ajal võttis ikka silma märjaks, nii tore oli näha ja kuulda, et kõik on korras ja tähtajaks jäi 1.05.

21.oktoobriks sain oscar testile aja aga panin juba varasemaks ka niptify ja seda lähen tegema juba, 6.10.

tundub ikka veel nii  uskumatu, et ma last ootan. 😅

H.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on tulemas esimene laps ja see aeg arstile nii venib. Sain aja 07.10 siis peaks olema 7+0. Rinnad on väga hellad ja toiduisu tundub ka hetkel kuidagi suurem ja muidugi see tohutu väsimus😅 tulen töölt koju, söön ja jään juba kell 8 õhtul magama ja hommikul ärkan ikka väsimus terve päev.

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023