Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )

Teema: Maibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mis äppe kasutate?

Googeldades näen, et peaks eesti oma äpp rasedus olema,aga no ei leia ma seda äpipoest.

Mul Flo äpp, seda itk raseduse äppi otsisin isegi ja ei leidnud ????‍♀️

Kat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on appideks pregnancy+ ja ITK rasedus.

 

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võtan ennast ka vaikselt siia ridadesse. Eile käisin rasedust tuvastamas, beebi süda kenasti lõi ja hetkel tähtaeg 19.05. Kahjuks oli sealsamas ka hematoom, aga eks peab positiivset meelt säilitama ja lootma, et kõik läheb kenasti lõpuni 🙂

Tunnustest on mul “ainult” iiveldus, aga noh, see-eest ööpäevaringselt. Kui saaks diivanil kudeda, polekski nii hull, aga mul on 1a 3k laps, kes minu meelest hakkas kohe palju rohkem pättuseid tegema ja kiiremini jooksma kui mul paha hakkas????

Oma arsti juurde lähen kontrolli ka 10.10, see on vist päris populaarne kuupäev siin teemas????

 

Luisalotta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Mul peaks olema hetkel 7+6nädalat.12dal uuesti ämmaka juurde ultrahelisse, sest halva uh pildi kvaliteedi tõttu ei saanud täpseid mõõte.Päevade järgi peaks olema hetkel 9nädalat.

Iiveldab jubedalt iga päev ja väsimus niidab jalust, aga muidu pole hullu ????

Ilusat ootust kõigile!

K. P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Käisin eile ämmaemanda juures rasedust arvele võtmas – täpselt 6 nädalat. UH aja sain alles 8.10. See saab olema üks pikk ootamine. Tegemist on esmarasedusega ja iga kõhuvalu paneb muretsema. Tean, et emakas laieneb ja kõike aga hirm, et midagi võib juhtuda on ikkagi suur.

Eile hakkas näiteks kõht trennis valutama, võtsin siis vähe kergemalt aga valutas õrnalt hommikuni. Samas nüüd on korras.

Muid sümptomeid väga pole, kui hellad rinnad ja viimased päevad on kurgus ka kergelt kõrvetanud.

H

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul aeg endiselt venib ja venib. Homme saan teada kas UH esmaspäeval või teisipäeval. Täna peaks olema 6+4 st UHs peaks nupuke kenasti paista olema.

Iiveldus käib üle päeva. Eile oli vastikult uimane ja keeras ikka pea terve päeva. Täna rahulikum. Ma ei teagi kas see ongi nii normaalne, et päevad nii erinevad, aga ju siis on.

Vaikselt hakkan end moraalselt ette valmistama, et kui UHs kõik korras, siis mõne nädala pärast vaja emaka tugiõmblus teha. Mul ei ole emakakaela üldse ja kuidagi konisatsioonist on suue imeliku kujuga/deformeerunud. Ja kui kanal siiski hoopis liiga kitsas, siis vb sellest pääsen, aga samas kindel keiser…njahh…eks aeg näitab

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja äppide osas. Netist leidsin Raseduse rakenduse iPhonele aga Androdile vist pole enam. Väga kahju! Ja inglise keelsetest pole midagi head leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab kah nagu hooti, paar päeva oli päris rõve olla terve päev, siis oli üks päev täitsa chill, eile oli õhtul veits paha..

Ja mul kah konisatsioon tehtud, a viimati lõikuse järgsel kontrollil miskit ei öeldud, peale selle et kõik ok. A mul võetigi vist õhuke kiht..

A ja väsimus on ka ikka kohale hiilinud, pärast tööpäeva ei jõua lapse uneaega ära oodata ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab kah nagu hooti, paar päeva oli päris rõve olla terve päev, siis oli üks päev täitsa chill, eile oli õhtul veits paha..

Ja mul kah konisatsioon tehtud, a viimati lõikuse järgsel kontrollil miskit ei öeldud, peale selle et kõik ok. A mul võetigi vist õhuke kiht..

A ja väsimus on ka ikka kohale hiilinud, pärast tööpäeva ei jõua lapse uneaega ära oodata ????

Kat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldab kah nagu hooti, paar päeva oli päris rõve olla terve päev, siis oli üks päev täitsa chill, eile oli õhtul veits paha..

Ja mul kah konisatsioon tehtud, a viimati lõikuse järgsel kontrollil miskit ei öeldud, peale selle et kõik ok. A mul võetigi vist õhuke kiht..

A ja väsimus on ka ikka kohale hiilinud, pärast tööpäeva ei jõua lapse uneaega ära oodata ????

Kat

Siis oleme samas paadis mitme asjaga 🙂 Kuna mul oli IVF, siis tean seda emakakaela asja. See on jutuks iga ring….suht keeruline on isegi siirdamist teha, sest kanal kitsas. Arst kaalus vahepeal hüsteroskoopiat ja siis ka ütles, et ei teagi kelle juurde seda tegema suunata, et pole serva millest saaks kinni haarata, et seadmeid suunata.

No igastahes…eks näis….

Täna mul see mõnna iivelduse päev. Eile oli täiesti chill. Praegu juba täiega keerab..

T (pidevalt unustan märkida kes kirjutab 😀 )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas fb-s ka juba mai beebide grupp on juba tehtud? Või ma lihtsalt ei leidnud????

K. P

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole otsinudki veel, ootan UH ära, siis vähe kindlam värk ????

Kat

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõikidele maibeebide ootajatele!

Meil tulemas pesamuna, nädalaid täna 7+5, esimene arstilkäik tehtud ja imearmas täpike UH- s nähtud:) tähtaeg 14. mai. Planeeritud beebi ja nii väga abikaasaga ootame. Meil muidugi lapsed suured juba (18 ja 16). Enesetunne on mul kõikide ootustega olnud väga hea, ma ise ka hästi elujaatav ja positiivne inimene:) aga võtan kõike kuidagi mõnuga ja rahulikult. Naudin igat hetke!

Soovin teile kõigile imeilusat ootust ja rõõmu igasse päeva!

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis küll inimestel peas, kui heade uudiste korral miinuseid panevad?

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis küll inimestel peas, kui heade uudiste korral miinuseid panevad?

Mõtlen sama. ????

Ilmselt need “tüüpilised perekooli käod”. ????

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Homme lõpuks UH päev. Põnev ja närviline see olemine.

T

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänasega 6+1, esialgne uh tehtud, aga nii vara polnud suurt muud näha, et on emakasisene ja lootemuna on ok. Eelmise rasedusega polnud kordagi paha, 8-9 nädala paiku veidi imelik ainult, see ring on juba praegu enesetunne kohutav.

F

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna 7+2, nädal esimese uh-ni ????

Esimese rasedusega joppas, et erilisi isusid polnud, ainult hapukurk ja apelsin läks igapäevaselt kaubaks.. kaalu kah tänu sellele väga juurde ei tulnud. Seekord on ikka kord räme magusa isu.., siis soolase isu… siis magusa isu ????‍♀️???? Püüan ikka vaos hoida ennast, ei tahaks mingi 100kg juurde võtta ????

Kat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis UH tehtud. Selle järgi 7+0. Täpikesel süda kenasti lõi ja on pea 1cm pikk 🙂

Kuna ma liigun viljatusravist ja erakast tavahaiglasse jälgimisele, siis ämmaka esimene visiit koos arvele võtmisega ka juba paigas ja see homme.

T

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on küll nii, et viimased aastad on aeg lihtsalt tormanud ja nüüd, kui ma ei jõua uh-d ära oodata, aeg venib.

Olen selle 3 nädala jooksul jõudnud juba välja mõelda mis vankrit soovin, mis tuleb beebile nimeks jne.. täitsa peast rase juba. Õnneks muresi väga polegi, ainult suur põnevus, nii pikk aeg sellest beebimaailmast möödas.

Iiveldab juba jõudsalt, mõned korrad täitsa oksendamiseni. Teise lapsega oksendasin algus pea 3 kuud. Oli raske aeg. Ehk seekord saab kergemini.

 

Elyza

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul järgmine väike sammuke tehtud ja nüüd olen Pelgus arvel. Oscar on alles 08.11. Nüüd üritan järgmised nädalad rahulikult nautida 🙂

Kuidas teistel kulgeb?

 

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Praeguseks päevade järgi 8+5, uh järgi 8+1. Olen ITK-s arvel ja okt lõpupoole ka Oscar. TA peaks olema 11.05 🙂

Tühja kõhtu ei kannata hetkel üldse, mega paha hakkab kohe..juba kardan, mis see kaaluga teeb ????Eelmine kord läks sellega veits lappesse..

A.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pisike kasvab kenasti ootuspäraselt. Vahepeal oli suurem väsimus peal, aga hakkab ära minema või olen sellega ära harjunud. Plaanin teha Nifty Plus testi veel enne Oskarit. Tean, et paljud ootavad Oskar testi ära ja vaatavad selle järgi järgmisi samme, aga olen juba ammu (enne rasedust) otsustanud, et teen ise lisauuringuid. Ilmselt ametist tuleneb kiiks.

S.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa enam üksi poes käia, ostan liiga palju igasugu jura ????‍♀️???? Eelmise rasedusega imestasin, et kuidas ikka need isud osadel niiviisi olla saavad, nüüd karma maksab kätte vist ????

Iiveldus pole hullemaks läinud õnneks. Õhtuti ei saa enam enne magama minekut skrollida, suht kiirelt hakkab paha, ehk siis ruttu tuttu. Midagigi positiivset ????

Ma mingeid teste ise ei hakka tegema. Vaatan, mis kuklavolt räägib ja eks siis vaatab.

A no seedimine on mul alati aeglane olnud ja nagu eelmise rasedusegagi, siis seekord kah läks kohe hullemaks. Keda kõhukinnisus vaevab, siis soovitan oma kogemusest Mg tablette (tsitraadina) ja minul on aidanud kiivi söömine kah. Muud kiudained ja ploomid ja Duphalacid ja värgid pole aidanud.

Kat

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna doppleriga südamelöögid kätte. ???? Praeguseks on nädalaid uh järgi 8+6.

Isudest – ei jõua neid mahlaseid klementiine ja mandariine ära oodata. Jubedalt isutab ikka.. Hetkel müügisolevad mandariinid on liialt hapud ja mõrudad, aga õnneks apelsinid aitavad hädast välja ????

Ja nüüd seda kirjutades tuli hapukurgi isu ????Lähen seda nosima.

K. P

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontoris käimine hakkab vaikselt (st ikka väga ruttu) tüütama. Pool aega olen kodukontoris ja enesetunne ok. Nii kui on kontoripäevad, on rütm teine ja hommikul iiveldab oluliselt rohkem. No ja kui iiveldab, siis peale seda terve päev nagu vati sees…oehh

Õnneks isusid veel ei suuda täheldada.

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul iiveldamine päris hulluks läind, täna sõin hommikusöögi, jõin kohvi ja lauast tõustes olid kiired sammud vetsu ja kõik tuli välja. Edasi päev otsa iiveldas, õnneks ülejäänud toidud sees püsind.  Aga koolis ja tööl üsna keeruline, ma näost üsna kahvatu ja küsiti juba kas ma haige.

Selkorral palun ämmakalt abi mitte ei kannata nii nagu teise rasedusega, kui mitu korda päevas oksendasin söödud toidu välja.

Elyza

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mul on siuke väsimus peal. Koguaeg tahaks magada.  Tööl ei jaksa üldse olla. Siiani on kõik möödunud suht rahulikult ilma suurema iivelduseta jne aga nüüd tuli väsimus.

Eelmise rasedusega võrreldes on see nagu öö ja päev. Siis oksendasin alguses igapäevaselt ja kõrvetised tegid elu vastikuks aga väsimust ei olnud. Nüüd on ristivastupidi.

Kas olete uudist juba lähedastega ka jaganud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene ehmatus siis ka. Hommikul vetsu minnes määris, aga õnneks midagi rohkem ka ei ole seni olnud. Paanikat veel ei tekita….vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul teavad kaks sõbrannat, ülejäänutele räägin vast pärast KV-d.

Esimene ehmatus siis ka. Hommikul vetsu minnes määris, aga õnneks midagi rohkem ka ei ole seni olnud. Paanikat veel ei tekita….vist.

Kui vana veri, siis väga ei muretseks, kui punane, siis käiks kontrollis igaksjuhuks.

Kat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023