Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )

Teema: Maibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Millal (mis nädalal) plaanite tööandjale teada anda rasedusest?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma räägin pärast oscarit, kuna mul plaan max vara puhkama jääda. Mul 42p põhipuhkust võtta + siis 70p enne tähtaega. Ehk kuskil jaanuari lõpus jään juba koduseks.

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere
Hoian pilku peal nii maibeebidel kui ka juunidel. TA on täpselt juunialgus. Vaatan millisesse gruppi jään, kui peale Oscarit öeldakse TA. Oscar alles 28.11. Ootan 3.ndat last. Iiveldus vaevab ja energiat ka ei ole üldse.

Lota

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hea meelega ei ütleks veel mõnda aega töö juures aga kuna lähiajal (peale oscarit) on tulemas üks tööreis, kus oleme mitu päeva ninapidi koos, siis tunnen, et ei taha midagi varjata. Ilmselt reisil ütlengi otsesele juhile ja teistele siis, kui enam varjata ei anna.

Samas mõnel õhtul võiks juba öelda, et on 6.-7. kuu 😀

H

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna mu tööandja on mu abikaasa siis ta teab 🙈.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna mu tööandja on mu abikaasa siis ta teab 🙈.

Hahaa, naiss 🤭😀

Kat

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ise lootsin, et saan alles detsembris avalikustada aga kahjuks mõned kolleegid juba kahtlustanud ja juhataja käest uurinud, et kas ta teab midagi😅 Ja nüüd kui ise ikka peeglist vaatan, siis mõtlen ka, et kuidas mul juba selline paun ees on 10 nädalaga.

KR.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile käisin vastuvõtul ja olen juurde võtnud 0,7 kg. Kas ja kui palju on teil kaalu juurde tulnud?

Nüüdseks on 13 nädalat täitunud ja mina ise näen väikest kõhtu juba.

S.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma usun, et see ok. Mina eelmiste rasedustega võtsin iga kuu 1-3 kg juurde. esimesega kokku 17kg ja teisega 14kg🙈 .
Hetkel 10+0 ja kaalu pole juurde tulnud. Ja kõhtu pole ka veel. Eelmiste rasedustega tuli kõht alles 20 + nd ette 🙂 

•Kats

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma esimese lapsega olin 13+3 ajaks võtnud kah juurde 700g, just vaatasin rasedakaarti 😀 Kokku võtsin 9,6kg, aga olin kerges ülekaalus kah.

Praegu olen vast kuskil 1kg juurde võtnud.. see nii kõigub mul.

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panen vahepeal uue lingi kah 😉

https://fb.me/g/p_Dq4zk3KBKGvvYYfW/zpEtnbss

Kat

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Arvatavasti on tulemas esimene laps mai keskpaiku. Elan skandinaavias ning polegi veel arsti kohanud, kuna esimene külastus on alles vahemikus 11-14 nädalat. Mingit raseduse tuvastamist sellele eelnevalt ei toimu. Olen grupiga liitumisest huvitatud kui seltskond on mõistlik.

🪷

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aeg jälle venib. 12 nädalat lõi kiiresti ette, aga Oscar on ikka alles sajandi pärast st järgmine reede…

Muidu võib vist öelda, et iiveldus on kadunud. Kahjuks asendunud kõrvetistega, aga ega elu tühja kohta salli 😀

T

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen pidanud juba tööandjale teatama, sest töötan laeval ja olen juba kodune. Hetkel 12+6 ja küll teil naistel on vedanud kes juurde midagi ei ole erilist võtnud. Ma pakun, et ma olen juba ligi 3+ kilo juurde võtnud. 😕

Ise juba pisikest kõhtu näen.☺️

Beebiga kõik korras ainult, et endal on oht saada preeklampsia. Mida ma loomulikult loodan ja arvan, et mul ei teki.☺️

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh. See rasedus ikka teeb väga kindlaks, et mul ei tuleks uitmõtet kolmandat last ka teha😀 täna on 12+1 ja jätkuvalt on nii paha olla ja nii suur väsimus, et ajab juba vaikselt hulluks. Täiesti kadedusega loen, kuidas siin inimestel juba hea olla on😄 palun öelge keegi, et ma pole oma piinades üksi ja kellegi jaoks on veel päeva õhtusse veeretamine ebainimlikult suur pingutus?

Õnneks täna õhtul tuleb mu ema mõneks päevaks külla, siis hoiab vähemalt mu aastast mõnglit korralikult elus. Mina olen juba 2 kuud mänginud ainult asju, mida saab pikali olles mängida😄

Luisalotta

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka päevad ebanormaalselt pikad. Tahaks ainult magada. Just aastaseks saanud tegelasel hambad kiusavad ja absoluutselt pole energiat lohutada ning teda lõbustada. Ning need kakamähkmed…

Meil teemaks mängud, mida emme saab diivanilt mängida 🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin täna oscaris – kõik on korras. Hea meelega liituksin grupiga FB, kui uus link tuleb 🙂

H

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore, et teil hästi läheb, vahva on lugeda.

Mul on samuti tehtud oscar uuring ja veretesti tulemus on ka teada. Kõik riskid on madalad ja tulemas on tüdruk.

S.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panen uuesti lingi https://fb.me/g/p_61YmcSFHMKQJYWbM/mXRVNyhU?ref=share

Loodan, et hakatakse rohkem jutustama kah 😉 Niisama kuulajad/vaatajad võiksid pigem suurde gruppi jääda mu meelest.

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodan, et hakatakse rohkem jutustama kah 😉 Niisama kuulajad/vaatajad võiksid pigem suurde gruppi jääda mu meelest.

Kat.

Tere, liitusin fb grupiga ja loodan seal rohkem kaasa rääkida. Siin käisin vaid lugemas kuidas teistel läheb. Endal siis praegu 13+2, töölt olen vabastatud, sest olin raske füüsilise töö peal, seega passin kodus 😃 Tervise poole pealt olen preklampsia kõrge riskiga, eile käisin uuesti ÄE juures, saatis reedel GTT testi tegema, sest mu emal on tekkinud teise tüüpi diabeet, sellep peab ka mind kontrollima. Kaalus olen natuke alla võtnud, aga küll nüüd juurde hakkab tulema, kui kodune olen. Kõht on nähtav, sest pole esimene laps aga võõrad ei oska veel aimata, sest kannan laiemaid kampsuneid. Sai nüüd pikk jutt kirja. Eks fb grupis kohtume 😉🙂

Lj.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kat.

Kui kaua üks link aktiivne on? Hetkel polnud enam aktiivne. Jään järgmist ootama rahulikult.

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peaks olema 2 päeva või 20 klikki. Panen esmaspäeval uuesti 😊

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kat., pane kolmapäeval, siis ma saan ka liituda😀

Luisalotta

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul KV uh käidud ja riskid ülimadalad. Nublu jube aktiivne ja arst oli väga rahul. Liituks ka järgmine nädal FB grupiga

T

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kat., pane kolmapäeval, siis ma saan ka liituda😀

Luisalotta

Ma panen esmaspäeval ja kolmapäeval, siis saab mitu päeva järjest liituda 😀

Kat.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fb grupi link 😉

https://fb.me/g/p_pHCRfR5LxJ9UuPGp/7mU7cBKk?ref=share

Kat.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei!

Minul tulemas teine laps, vanusevahe tuleb neil üpris suur. Titemajandusest ei mäleta enam mõhkugi 😀

Iiveldus hakkab lõpuks vaikselt järele andma ja asendub väsimusega.

Varsti käin ka ultrahelis ära ja siis julgeb ehk mõne grupiga liitumisele mõelda. Hetkel rasedust 12n

M.M.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://fb.me/g/p_6VA9cFRHAG6PgMap/ATD3WwRy?ref=share

Nonii, uuesti linki 😉

Kat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh. Olin nii lootusrikas, et saan täna liituda FB grupiga, aga uh-s selgus, et trisoomia riskid ehmatavalt kõrged ja ootan nüüd Niptify tulemusi… need peaks 10 tööpäeva jooksul saabuma, aga loodan, et järgmisel nädalal saab ikka asi selgeks. Kui kõik korras, siis lunin uuesti linki🙂

Luisalotta

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oeh. Olin nii lootusrikas, et saan täna liituda FB grupiga, aga uh-s selgus, et trisoomia riskid ehmatavalt kõrged ja ootan nüüd Niptify tulemusi… need peaks 10 tööpäeva jooksul saabuma, aga loodan, et järgmisel nädalal saab ikka asi selgeks. Kui kõik korras, siis lunin uuesti linki🙂

Luisalotta

Oii.. ma nii hoian pöialt, et kõik läheks ikka hästi 😳🤞😘

Kat.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )

Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023