Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023

Näitan 20 postitust - vahemik 181 kuni 200 (kokku 200 )

Teema: Maibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Luisalotta, et teil kõik hästi läheks ????

 

Mul on nii Niptify kui Oscar tehtud, kõik on väga hästi ja liituksin ka nüüd hea meelega Facebooki grupiga 🙂

GL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minul oli suur ootus ja lootus grupiga liituda kuid täna kahjuks sain vastuse, et 1:600-le on Downi tulemus. Esmaspäeval saan niptify testile. Käisin 3 korda Oscaril, sest beebi ei näidanud enda nina ja kuklavolti. Kokkuvõttes anatoomia oli korras aga vereanalüüsid olid paigast. Kaks hormooni olid väga “valesti”. Olen päris löödud ja hirmul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luisalotta, et teil kõik hästi läheks ????

Mul on nii Niptify kui Oscar tehtud, kõik on väga hästi ja liituksin ka nüüd hea meelega Facebooki grupiga ????

GL

Peaksid viimase lingi kaudu saama täitsa liituda veel, kui keegi just niisama pole tühja klikkinud ????

Oeh, nii palju ärevaid uudiseid korraga. Loodan, et kõigil ikka tulevad nipty tulemused positiivsed ????

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minul oli suur ootus ja lootus grupiga liituda kuid täna kahjuks sain vastuse, et 1:600-le on Downi tulemus. Esmaspäeval saan niptify testile. Käisin 3 korda Oscaril, sest beebi ei näidanud enda nina ja kuklavolti. Kokkuvõttes anatoomia oli korras aga vereanalüüsid olid paigast. Kaks hormooni olid väga “valesti”. Olen päris löödud ja hirmul.

 

Ma ei tea, kas see sind kuidagi lohutab, aga mul oli down 1:67le. Patauga veel hullem seis. Ja nina kohta on kirjas, et ei visualiseerunud. Mul oli pärast oscarit kohe ämmakas ja tema ütles, et väga paljudel nii varajases raseduse staadiumis ninaluu ei visualiseeru, ta ei saa aru, miks seda üldse Oscaris vaadatakse.

Esimese lapsega mul oscari kirjelduses pole nina kohta mitte ühtegi sõna, looteanatoomias vaadati ja oli olemas kenasti????‍♀️

Seekord on mul kurjajuureks väga madal papp-a tulemus,  mis need riskid selliseks lõi. Ämmakas ütles, et tegelikult ei pruugi kromosoomidega midagi paigast ollagi. Samas võib see tähendada, et 3 trimestril võib areneda lootel kasvupeetus. Aga võib ka sellega kõik korras olla. Eks kõike näitab aeg.

Mul käivad emotsioonid nii üles-alla, vahepeal olen enesekindel, et kõik on korras, teine hetk tuleb ikka nutt peale ja kõik tundub lootusetu. Päriselt, käimas on vist mu elu kõige pikem nädal ootamist???? (parem oleks, et nädal, mitte kaks????)

 

Luisalotta

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin uuesti nii telefonis kui arvutis ja ikkagi ei saa selle lingi kaudu. Juba päeval ei õnnestunud.

GL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovime uuesti ????

https://fb.me/g/p_D87YQSHgvUCMJ9D7/ehuH5et7?ref=share

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tulid juba täna Niptify vastused ja suuuuuuureks kergenduseks on riskid kõigile kromosoomhaigustele, mida sellega mõõdeti, väga madalad???????????? madal papp-a võib muidugi veel muidki probleeme tekitada, aga vast läheb ikka kõik hästi????

 

Kat! Ma paluksin nüüd ka seda linki????

 

Luisalotta

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oujee!!????????❤️

Tule meite sekka ????

https://fb.me/g/p_eytGvAoGDr3Un1uQ/DR8LVpBt?ref=share

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minul oli suur ootus ja lootus grupiga liituda kuid täna kahjuks sain vastuse, et 1:600-le on Downi tulemus. Esmaspäeval saan niptify testile. Käisin 3 korda Oscaril, sest beebi ei näidanud enda nina ja kuklavolti. Kokkuvõttes anatoomia oli korras aga vereanalüüsid olid paigast. Kaks hormooni olid väga “valesti”. Olen päris löödud ja hirmul.

Tere!

Esmaspäeva hommikul andsin Niptify jaoks analüüsid ja täna õhtul sain imelise info, et tegelikult beebi riskid on madalad ja saan nüüd rahuliku südamega minna jõuludeks perele pilte tegema ❤️ Me enne jõule ei avalda ning FB grupiga liitun samuti siis kui pere teab, sest kardan, et rikun ehk muidu üllatuse. Suhtleme varsti ????

 

S.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minul oli suur ootus ja lootus grupiga liituda kuid täna kahjuks sain vastuse, et 1:600-le on Downi tulemus. Esmaspäeval saan niptify testile. Käisin 3 korda Oscaril, sest beebi ei näidanud enda nina ja kuklavolti. Kokkuvõttes anatoomia oli korras aga vereanalüüsid olid paigast. Kaks hormooni olid väga “valesti”. Olen päris löödud ja hirmul.

Tere!

Esmaspäeva hommikul andsin Niptify jaoks analüüsid ja täna õhtul sain imelise info, et tegelikult beebi riskid on madalad ja saan nüüd rahuliku südamega minna jõuludeks perele pilte tegema ❤️ Me enne jõule ei avalda ning FB grupiga liitun samuti siis kui pere teab, sest kardan, et rikun ehk muidu üllatuse. Suhtleme varsti ????

S.

Oi kui tore ????

Me vist perekooli grupi fbs paneme varsti lukku uutele liikmetele, aga kui mul meelde jääb siin kaemas käia, siis ehk saab sulle väikse erandi teha. Võimalus ka muidugi alati suure grupiga liituda ????

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Olen põnevusega algusest peale siin teemal silma peal hoidnud ning kuna beebsu ei tulnud täiesti loomulikul teel, siis tõesti olen veidikene venitanud, et avalikult kellegagi jagada aga jõuludel annan perele teada ning siis sooviksin teiega väga liituda. Elan meile kõigile meeletult kaasa. Kas mul oleks võimalik muud kaudu endast märku anda kui aeg käes? ☺️

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta vast ikka siia, katsun pärast jõule silma peal hoida ???? Kui keegi teine fb grupist juhtub enne nägema su postitust siin, siis võib mulle fbs kah märku anda, et linki jagaksin ????

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sooviks teiega liituda, palun linki 🙂

Pöialliisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb grupi link ????

https://fb.me/g/p_YoKa3viRt6rP497p/IcAczAbb?ref=share

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen nüüd valmis ägedate emadega liituma beebigruppi 🙂 Ootan linki.

 

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!!

https://fb.me/g/p_LM9fXC5fNbSZV3x5/NfrYCv9q?ref=share

Ootame sind! ????

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka nüüd valmis liituma, kui linki jagatkse. Kogu pere teab nüüd uudist????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

ootame sind liituma: https://fb.me/g/p_a5R1u5uTSyVxAvHo/qsXJhy0a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas veel võimalik fb gruiga liituda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, link lisatud: https://fb.me/g/p_vkE23M9PJwDRrpwm/A017QrHq

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 181 kuni 200 (kokku 200 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023