Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: Maikuu beebid 2018 :)

Postitas:

Tere

Kas siin on ka teisi armsaid naisi, kel tähtajaks 2018 mai?
Igatahes teen otsa lahti. Viimased päevad algasid 25. juulil, mille järgi tähtajaks 1. mai.
Heast uudisest sain teada eelmisel nädalal, kui õhtul igaks juhuks enne vesipiiuseanssi testi tegin, kuna päevad olid hilinenud.

Esimene rasedus, olen tohutult õnnelik. Iiveldamist ei ole tekkinud, kuid rinnad on suuremad ja kõht on õhku täis ning isud igasugused 😀

Kuidas kaasõitsejatel läheb? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ????

Liitun ka ????
5mai on tähtaeg ,viimased päevad algasid 29 juuli.Tulemas kolmas laps ????

Arstile sain 20 sept. aja ????enesetunne on hea,ainult väike palavik 37,2-37-5 .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul on 4.mai tähtaeg, viimased päevad algasid 28. juuli. Tulemas samuti kolmas laps.

Arstivisiit 18.sept. Ise ei tunne veel mingeid sümptomeid. Kuna eelmisel aastal oli suhteliselt alguses raseduse peetumine, siis ei julgegi veel väga rõõmustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 16:58; 25.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!

Liitun ka teiega! 2.aug algasid viimased päevad ja paar päeva tagasi sain oma 2 kriipsu kätte! Tähtaeg ~7.mai, arstile saan 22.sept! Üks laps juba olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 20:03; 28.09 19:55; 29.09 13:32; 29.09 14:17; 29.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Päevad algasid 31. juulil ja TA 8. mail. Esimese triibu sain juba dpo 10. Ämmakale ei ole veel helistanud, ootan reedeni. Niikuinii esimene visiit 8. – 9. nädalal.

Tunnuseid on vähe, ajab isegi hirmu nahka vahepeal. Gaasid, puhitus, palavik 37 (varem oli rohkem), rinnad natuke täidlasemad, rindades väga hell pakitsus aeg-ajalt, väsimus, emaka piirkonnas vähe tundmusi – dpo 12 oli rohkem, praegu dpo 15 … Esimese rasedusega olid rinnad väga hellad ja emaka piirkonnas rohkem valusid. Peab lootma parimat 🙂

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ka mina sain oma kauaootatud triibud!
Viimased päevad olid 1.august ja tähtaeg ka siis seal mai esimesel poolel ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba ootasin seda teemat, et ka liituda 🙂 Tähtajaks samuti mai algus, aga ennast teades (4. laps) ilmselt pigem sünnitan mai teises pooles. Tunnuseid praegu veel eriti pole õnneks – oskan seda aega himnata seda enam, et kodus on aktiivne 2-aastane, kellega tegelemine saab põnev olema kui mul korralikult iiveldama hakkab.
Soovin meile kõigile edukat ootusaega!

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Nii lahe lugeda, et paljudega tähtaeg sarnasel ajal. Ootasin juba pühapäevast seda teemat – siis kui triibud kätte sain
Minul esimene rasedus. Viimased päevad 28.juuli, app-i järgi tähtaeg 4.mai – mu ema sünnipäev veel.
Arstile panin aja teisipäeval. Soov oli minna 8-ndal nädalal aga pandi 6-ndaks. Loodetavasti siis miskit kuulda ikka on.
Tunnuseks on hetkel rindade tundlikus.
Igaljuhul – palju õnne kõigle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt! 🙂

Minul viimased päevad 23.juuli (mul pikk tsükkel), positiivse testi sain eile, kui päevad olid paar päeva hilinenud. Eeldatav tähtaeg 8.mai.

Ämmaemanda juurde lähen 27.september, siis peaks olema 8 nädalat rasedust. Ei taha varem minna, sest ennast teades – kui midagi näha ei ole, hakkan muretsema 😀 Kodus ees ootamas 1,5a põnn.

Mis raseduse äpp-e kasutate? Mida soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mina olen hetkel ülirahul “Pregnancy” appi-ga. Olen vahepeal miljon app-i tõmband aga see on minule hetkel kõige sõbralikum. See näitab nädalaid ja arvutab päevi. Iga nädala kohta on seal mingisugune ports artikleid ema ja beebi enda kohta. Kuidas ema ennast mingil nädalal tunneb, mis leevandab halba enesetunnet. Näitab kui suur beebi mingil nädalal on ja räägib ka tema kasvamisest. Selline mõnusat informatiivne. Ja mitte väga palju teksti.

Siis meeldib mulle “Pregnancy +”. Need on üpris sarnased app-d. Kom,emtaaridest lugesin, et see app läheb alates 14 nädalast tasuliseks. Maksaks iga kuu 5 sentidega. Ma ei tea kas ma päris maksma hakkan. Hea on ka see, et seal on valik beebi nimesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul tähtaeg 5. mai ja teine laps. Enesetunne on hoopis teistsugune (kehvem) kui esimese rasedusega, kus alguses erilisi tunnuseid ei olnud. Iiveldama pole veel hakanud, aga väsinud ja hingetu olen küll kogu aeg ja kogu aeg on kas hirmus külm või palav 🙂 Ämmaemanda juurde lähen septembri teises pooles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 14:45; 14.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Liitun ka Teiega. Ootan oma teist last, kes peaks arvutuste kohaselt sündima 7 mai paiku. Suur rõõm ja ärevus on sees ???? Panin ämmaka juurde kiirelt aja juba 13 septembriks. Kuna eelmine rasedus peetus 5 nädala juures ja avastati ämmaka vastuvõtul 9’ndal nädalal siis nüüd ei suutnud enam oodata ja panin aja varasemaks. Ei eita, et suur hirm on sees. Loodan väga esimesel visiidil südametuksed ära näha (11 sept peaksid siis hakkama, nii et suht napilt). Ohh, loodan parimat…
Hetkel põhiline sümptom väsimus ja kerge hootine valu kõhus, kúlgedes, mis Pidi raseduse alguses igati normaalne olema. Selline pisut paistes tunne on ka.

Mõnusat rasedust meile kõigile! Loodan, et meid koguneb siis ikka palju, palju ????

Ronja06

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teiega. Tulekul 3 laps. Viimasega tuleb vaheks 7 aastat seega kõik on taas uus. Tähtaeg võiks olla 1 mai ja arstile aeg 12 sept.

Agaav

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 08:56; 12.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain kauaoodatud positiivse rasedustesti 31.08., eeldatav tähtaeg on 10.mai 2018. Esimene arstivisiit on 21.september. Nii ootan juba, et saaks veenduda, et kõik ikka hästi.
Seni on sümptomiteks väga valusad rinnad ja sagenenud pissil käimine. Alakõhus on ka kerged valud aeg-ajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul peaks olema tähtaeg 7 mai. Beebi on esimene ja aega läks positiivse testi saamiseni täpselt aasta. Ei jõua seda õnne ära uskuda! Palju õnne kõigile.

D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 11:52; 03.09 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 4+6, homme juba 5+0, aga murelikuks teeb, et need vähesedki tunnused hakkavad kaduma. Alles on jäänud ainult väga kerge pakitsus emaka piirkonnas. Kas peaks muretsema? Tunne on täpselt selline, nagu ei olekski rase.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole ka hetkel sümptomeid, mul 4+5. Guugeldasin ja leidsin, et paljudel ei olegi sümptomeid 6-8 nädalani (mõnel pole siis ka). Selline info oli huvitav:

*50 percent had some symptoms of pregnancy by the time they were 5 weeks pregnant
*70 percent had symptoms by 6 weeks
*90 percent had symptoms by 8 weeks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 4+6 ning mingeid erilisi sümptomeid ei ole. Enesetunne on väga hea.

D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 11:52; 03.09 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 4+5 ja samamoodi mures aga peale praegust lugemist tunnen kergendust, et ehk normaalne ja ma ei ole ainus. Tunnen end väga tavaliselt ja isegi hästi. Läheks see aeg juba kiiremini.. 12 nädalat täis ehk siis oleks kergem tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin siis mitte muretseda 🙂

Lõvipiiga, miks ma ei saa perefoorumisse postitada? Vastus: Esitatud avaldus oli ebakorrektne. Proovi see uuesti esitada.

Adminile proovisin kirjutada, samasugune veateade tuleb.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin siis mitte muretseda ????

Lõvipiiga, miks ma ei saa perefoorumisse postitada? Vastus: Esitatud avaldus oli ebakorrektne. Proovi see uuesti esitada.

Adminile proovisin kirjutada, samasugune veateade tuleb.

M.

Tead, seal perefoorumis ongi mingi jama praegu olnud viimased päevad. Olen aru saanud, et teiste teemadega samamoodi… Loodetavasti saab varsti korda.

Kas Sa muidu minu postitusi näed seal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen maibeebide teemat ja 2 vastust. Sina vastasid viimasena.

Ma pole kunagi varem perefoorumisse midagi postitanud, arvasin, et äkki minu oskamatusega tegu, aga ootan siis homseni ja proovin uuesti 🙂

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin siis mitte muretseda ????

Lõvipiiga, miks ma ei saa perefoorumisse postitada? Vastus: Esitatud avaldus oli ebakorrektne. Proovi see uuesti esitada.

Adminile proovisin kirjutada, samasugune veateade tuleb.

M.

Ehk on asi selles, et kasutasite telefonis olevad emotikone, ainult pf emotikonid làhevad làbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma varem perefoorumisse ise teemat teinud ei ole. Korraks mõtlesin, et ehk tegin miskit valesti, aga samas arvan, et pigem ikka mingi üldine jama, kuna aprillibeebide teemas oli ka juttu sellest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin siis mitte muretseda ????

Lõvipiiga, miks ma ei saa perefoorumisse postitada? Vastus: Esitatud avaldus oli ebakorrektne. Proovi see uuesti esitada.

Adminile proovisin kirjutada, samasugune veateade tuleb.

M.

Ehk on asi selles, et kasutasite telefonis olevad emotikone, ainult pf emotikonid làhevad làbi.

Ma läpakaga. Proovisin ka täitsa ilma naerunägudeta, ikka ei anna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.08 20:28; 03.09 12:57; 04.09 10:19; 04.09 12:00; 04.09 12:21; 14.09 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks 6 nädalat täis, homme esimene arstivisiit, vöga loodan südametööd näha.
Kahjuks on viimased paar päeva tervis väga nõrk ja kurk tohutu valus. Täna tundub, et isegi väike palavik tekkinud 🙁 ja tohutu nohu. Täna siis teki all ja homse ootuses 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike paremat Sulle homseks! Anna siis teada kuidas läks????Endal on see tee ees nädalapärast kui saab 6 ja esimene ultraheli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka teiega. Viimased päevad algasid 27.juuli. Kohe pärast päevade lõppu hakkasime esimest korda proovima ja koheselt ka õnnestus. Päevade järgi on tähtaeg 3.mai. Mehel meil sünnipäev 28.august, seega tuleb vist suhteliselt ühte auku 🙂

Arstile sain aja 20.septembriks. Valisin hetkel ITK.

Hetkel iiveldust või üldse mingit tunnet ei ole, et oleks rase. Väike paanika alguses valdas küll. Laps oli planeeritud, aga kui see olukord reaalseks sai, siis korraks tekkis hirm. Aga nüüd ikka õnnejunnis 🙂

Kas esimesele arstivisiidile võib mees ka kaasa tulla või mehed käivad pigem hilisematel ultrahelidel kaasas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Käisin täna ehk 6+1 naistearstil end rasedana arvele võtmas ning arst ütles, et edaspidi on ka partner soojalt oodatud. Veel anti kaasa armas raamat “Isa ja beebi”.

Pisikese süda juba tuksub ja sain ka UH jäädvustuse kaasa 🙂
Arst rõhutas, et tuleks oma normaalses elutempos edasi minna. Jooks, söömine ühe eest ja seks. Seda oli hea meeldetuletusena kuulda, et ülemõtemist hajutada.
Täna on küll nohu äärmuslikult suureks läinud, kuid ravin end kuidas oskan. Piparmpndi, kummeli või põdrakanepi tee on pidevalt ees ja katsun endale rahu anda. Vahepeal kasutan kurgule ka taruvaigu ja saialille õli. Kas kellelgi on veel ohutuid koduseid nippe jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!☺
Liitun ka teiega.
Ise olen 21a. ja elukaaslane 24a. Koos oldud aastaid jookseb juba 6, nii et eelmise aasta dets. võtsime vastu otsuse, et tahame beebit.
Iga kuu kui päevad hilinesid kasvõi ühe päeva jooksin kohe poodi testi järgi.. 8 kuud tulemusteta. Kuid nüüd on beebi valinud lõpuks meid!
Viimased päevad olid 06.08 ja testi tegin 04.09, mil pidi algama ka oletatav mens. Töölt koju tulles mõtlesin, et teen, isegi ei lootnud nii enam nagu esimestel kuudel, aga vastust oodates vaatasin ikka terve see aeg testile ja sisimas lootsin ikka niiii väga!! Ja kui ma nägin õrnroosat triipu seal teises kastikeses!!!! Mõtlesin kohe et vale see olla ei saa. 8 kuud oli see kastike täiesti lumivalge.
Elukaaslane veel ei tea, sest läks esmasp just nädalaks tööle. Ei jõua pühapäevani ära oodata mil talle üllatuse saan teha!! ????
Praegu peaks nädalaid olema 4+3. Oletatav TA 13.05.18. Arstile veel kirja pole pannud. Sümptomeid ega midagi pole, arvan et selleks veel vara ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.