Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )

Teema: Maikuu beebid 2018 :)

Postitas:

Meie perre kahjuks maikuus veel beebit ei tule…

Teile kõigile aga ilusat ootusaega ja palju rõõmsaid hetki! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis juhtus, liisa137? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kõigile

Ma siis liitun ka grupiga kuigi suuretõenäosusega väga tihe külasaja ei saa olema.
Mina siis sain eelmine nädal alles esimest korda triibud ja arstil veel käinud pole, seega ei oska ennustada ka õiget tähtaega. Aga mai kuusse peaks vist enam vähem mahtuma.
Ise enda arvestuste järgi peaks tulema mai lõpp 30 kanti, aga täna käisin tegemas vereanalüüse ja selle järgi peaks juba olema 7 nädala kanti, seega võimalik et jäin hoopis eelmine kuu juba beebiootele. Tegelt päevad olidki veidi lühemad kuigi 2 päeva vererohked ja enesetunne muutus juba eelmine kuu selliseks imelikuks- rinnad sügelesid ja muutusid hellaks ja kõhuvalud tekkisid peale ovulatsiooni. Aga testid olid kõik negatiivsed. Seega ei ole aimugi millal ma siis tegelikult viljastusin.
Muidugi on variant ka et ootan kaksikuid, mida ka arst küsis. Kuna meil ema liinipidi on tegelikult 1 paar kaksikuid täitsa olemas, seega kõik on võimalik.
11 oktoober on arsti aeg, eks paistab kas olen pikemalt juba rase kui 4 nädalat või ootan rohkem kui 1 beebit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel lisaks et mina siis ootan teist last, esimene on 6 aastane tütar ja mulgi on tunne nagu oleks uus kogemus, sest ei mäleta enam mis pea 7 aastat tagasi juhtus ja kuidas ma ennast tundsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul on 4.mai tähtaeg, viimased päevad algasid 28. juuli. Tulemas samuti kolmas laps.

Arstivisiit 18.sept. Ise ei tunne veel mingeid sümptomeid. Kuna eelmisel aastal oli suhteliselt alguses raseduse peetumine, siis ei julgegi veel väga rõõmustada.

Meie perre samuti ei tule mais beebit.
Rasedus osutus emakaväliseks kahjuks.

Soovin teistele ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 16:58; 25.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeb väga kurvaks, et kõigile pole õnne antud. Mina just sellel põhjusel ei julgenud liituda maikuu beebidega, et nii raske on pärast, kui kõik ei ole hästi.

Mina lähen arstile kahe nädala pärast. Mul valmistab muret, et pole rasedussümptomeid. Eelmise lapsega olin kohe algusest pikali maas kuid. Aga sellest on väga palju aega möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel arstivisiidil selgus, et lootekott oli lopergune ja seest hägune ning arst ei andnud palju lootust (oli esinenud enne ka määrimist). Käisin andsin vereproovid ja näitaga kasvas 4 päevaga väga vähe ja loode enam ei arene. 🙁
Ju siis ei tahtnud ta veel tulla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siin ei olegi sõnu..:( Pikk pikk pai, küll beebi tuleb tagasi teie juurde täpselt siis kui on õige aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Võtan ka ritta. Kalkulaatori kohaselt 30.05.2018 tähtaeg, seega võib vabalt ka juuni beebi tulla 😛
Aga ootan siis teist last. Kodus kasvamas 2 poolene plika 🙂
Esimene visiit arstile alles 16.10

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile UH-s. Päevade järgi peaks olema 7+2, aga UH-s arst ei näinud eriti midagi. Nägi, et lootekott on olemas, aga loodet ei näinud. Arvas, et ehk on siis väiksem rasedus, nii 4-5 nädal, et loodet ei olegi veel näha. Teine võimalus on, et lootekott on, aga loodet ei ole arenenud. Lähen tagasi UH-sse 25.09. Nüüd tekkis küll väike pabin sisse. Loodan, et kõik on ikka ok.

Mina käisin nüüd uuesti ämmaemanda juures ja naistearstil, mõlemad nägid loote südametööd ja raseduse suuruseks mõõtsid 7+1. Järgmine uuring siis alles oktoobri lõpus, loodan, et senikaua läheb kõik hästi. Pikad paid teile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Esmaspäeval 25.09 sai arstil käidud, kus 7+1 asemel öeldi, et on hoopis 5+6 nädalat. Pisike oli täiesti olemas ja süda tuksus. Kõik pidavat korras olema! 🙂 Tähtaeg on 22 mai, elukaaslasel on 21 mai sünnipäev. 🙂 Järgmine arstiaeg novembri alguses. Seniks kõigile head kosumist! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 21:44; 27.09 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kōigile.
1maybe2 aga hoopis juba 3 tuleb ????
7n jooksmas, oodatud triibud sain 8septembril. Homme arstile taas ja siis ka UH mis loodetavasti toob hingerahu, kuna eelnevalt ka katkemisi siis püüan kahe jalaga maal püsida rääkima ei kiirusta aga kaua varjata ka ei saa punu ees ikka korralik, esimesega oli 12n punu, teisega 8n punu ees ja kolmndaga nüüd teksa nööp kinni ei läinud enam 6n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 8+2! Esimene visiit tehtud, süda tuksub, mõõdud korras! 🙂 Kas keegi plaanib Dr. Šoisi juurde ka minna? Me lähme Oscar testi sinna tegema 1 kuu pärast! Saab soo ka juba teada 🙂 oleme nii nii põnevil! Tulemas teine laps 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 20:03; 28.09 19:55; 29.09 13:32; 29.09 14:17; 29.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin ka dr.Soiši juurde minna oscar testi tegema. Käisin ka eelmise rasedusega ja jäin väga rahule.
Aga ennem pean ootama oma esmast visiiti, mis on alles 16.oktoobril. Sel ajal peaks vist 8-9 nädal juba olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8n hakkas jooksma, arstil käidud kõik oli tiptop.
Šoisi juurde sel korral enam ei plninud minna kuna sugu pole nö oluline ja riiklikes ka kuuldavasti tehakae juba paremaid uuringuid, aga siis meenus eelmise korra KV kui ITKs ikka väga närvi aeti et südamega miskit lahti õnneks Šois siis võttis kohe vastu vaatas üle ja kõik oli 100% ok seega nüüd ikka lähen ka, aja panin juba kirja ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teeme ise salajase grupi või ootame veel seda, kes ütles, et tal on grupp tehtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 11:01; 29.09 13:19; 29.09 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salajase saab vaid teha nii, et lisad asjaosalised ise gruppi. Sest muidu on see otsides ikka nähtaval ja ka liikmed, kes on su tuttavad, on näha. Keegi meist, kes soovib adminn olla, võiks anda oma meili, kuhu saadame enda fb nime, et ta saaks meid ajutiselt sõbraks lisada ja gruppi panna. Siis jääb asi täiesti nähtamatuks ka meie uudishimulikele tuttavatele 😀 mis arvate? 🙂 seletasin liiga keeruliselt? 😀 ja pakun välja, et teeks esimese grupi vaid umbes 30-40 liikmelise ja siis paneks lukku?! Minevik näitab, et väikesed grupid on sõbralikumad ja kokkuhoidlikumad 😉 siis saadakse ka isiklukult tuttavaks ja kokkusaamisi kergem korraldada 🙂 kuidas tundub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 20:03; 28.09 19:55; 29.09 13:32; 29.09 14:17; 29.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldiks salajane grupp. Liituks alles, siis kui kv tehtud. Ma oktoobri keskel alles esimesele kontrolli 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa, 13:32, ise ei viitsiks adminn olla ja gruppi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 11:01; 29.09 13:19; 29.09 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, 14:10, teen ära! 🙂 kirjutan varsti ka meili, kuhu oma fb nime saata!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 20:03; 28.09 19:55; 29.09 13:32; 29.09 14:17; 29.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii! Kes soovivad salajase grupiga ühineda, siis kirjutage oma nimi (sama, mis Facebookis) mulle meilile (maikuubeebid2018@gmail.com). Võtke vastu mu (isikliku konto) sõbrakutse, siis saan Teid gruppi lisada!

Rõhutan, et seda gruppi ei leia keegi teine üles – vaid need, keda olen lisanud! See on kõige turvalisem variant 🙂 Kuna meil on siin tegu veel küllalt varajaste rasedustega, siis on ilmselge, et ei soovita info levimist.

Lisan gruppi 50 esimest kasutajat ja siis panen lukku!
Kohtume Facebookis! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.08 20:03; 28.09 19:55; 29.09 13:32; 29.09 14:17; 29.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on kõhus küpsemas üks maibeebi. Rasedust umbes 6-7 nädalat. Siiani teame asjast mehega kahekesi. Arsti juures pole veel käinud ja enne kv uuringut pole plaanis kellelegi teatada. Facebooki grupiga ei taha ka enne liituda. Olen veidi ebausklik selles suhtes.
Kõigile teile aga soovin ilusat ootusaega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siia keegi enam ei kirjuta? Vaatan et juba 6 päeva pole keegi midagi postitanud. Kas kõik kolisid ära facebooki või lihtsalt kõik ootavad oma uh tulemusi enne kui miskit kirjutavad??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise kuskile fb gruppi enne ei tule kui järgmise nädala ultraheli tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin pigem perefoorumis jutustamas, seal igapäevane aktiivne suhtlus maibeebide teemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun ka 🙂 Tähtaeg on 24. mai ja tulemas on kolmas laps. Esimene laps tuli keisrilõikega ja teise sünnitasin ise. Esimene rasedus oli nagu õudusunenägu: esimesed 5 kuud oksendasin umbes 3 korda päevas ja pärast seda kord päevas kuni lõpuni välja. Mind vaevasid ka paljud muud terviseprobleemid ja olin põhimõtteliselt voodihaige. Teine rasedus oli selline, et sain sellest teada alles neljandal raseduskuul ja mul puudusid rasedusesümptomid kuni lõpuni. Kõht oli nii väike, et keegi peale minu pere ei teadnudki minu rasedusest 🙂 Käisin ka lõpuni ilusti tööl (töö oli füüsiline).
Nüüd siis kolmas rasedus ja mind vaevab jube iiveldus ja taaskord see oksendamine. Õnneks pole olukord veerandidki nii hull kui esimese rasedusega. Loodan, et see iiveldus läheb millalgi üle.
Ootan juba nii väga teda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ootajatele. Liitun ka teiega, hetkel siis 8+2. Tulemas on kolmas põnn, tähtajaks 27.05. 6+2 olid tuksed näha. Hetkel enesetunne kohutav, iiveldab terve päeva, hullem olukord kui kaks eelmist kokku 😀 Märtsis oli peetumine/katkemine, nüüd on väike hirm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

Igatahes liitun grupiga. 🙂 Mul kohe 12 nädalat täis ja teine rasedus.Kodus ootamas juba 6a poisu. Ootan oma teist ja kolmandat beebsut korraga- erimuna kaksikuid :))). Sooviks ka fb-grupiga liituda. Nii tore oleks rääkida, äkki leidub mõni, kes ootab samuti kaksikuid. Mul nii hullult paha olla, ilmselt ongi topeltpaha aga loodan, et see läheb üle. Ilusat ootust kõigile emmedele! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Soovin ka liituda maibeebide 2018 grupiga facebookis, kas see grupp on muudetud salajaseks, kas saate mulle ka kutse saata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ootamas beebit. Täpsemalt 29mai 2018.
Hetkel 12 nädalat. Peres juba kasvab 5 aastane poiss.
Nii tore, et teid on nii palju. Samas uurin kas keegi hakkab ka kuskil trennis käima. Rasedatele on erinevaid võimlemisi ja joogat. Oleks tore vestelda ja miks mitte koos hakata käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu beebid 2018 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.