Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Maikuu triibupüüdjad 2018

Postitas:

käisin täna ülitoreda naistearsti juures ja sain oma eelmisel tsüklil toimunud raseduse katkemise osas kõik vastused, mis rahustasid hinge.

ise olin mures, sest valvearst ütles mulle mingi taolise lause, et “mõnele ei sobigi trenn”. see ajas mind tükiks ajaks segadusse. aga arst ütles praegu nii, et normaalselt arenenud ja pesastunud raseduse puhul pole absoluutselt võimalik trenniga sellele kuidagi liiga teha. kui ma just ekstreemsporti ei harrasta ja ei kuku kuidagi hullult. sellised varajased katkemised ikka hästi tavalised ja muretsema üldse ei peaks. vanusega tõenäosus kasvab ka. tavaliselt on viga kas lootes või pole hästi pesastunud.

arutasin läbi ka selle, kas peaks järgmine kord jooksma vereteste tegema, sellel ikka pole erilist mõtet. pigem saab aja ülevaatamiseks ca 6-ndaks nädalaks, niikaua tuleb lihtsalt oodata. ega need veretestid midagi ei muuda ju anyway, nende tõlgendamisega võib ainult peast hulluks minna.

muidu ta arvas, et mu luteaalfaasi pikkus on hea (13p), anti-müller normaalne ja see on väga positiivne, et juba 3-s tsükkel rasestusin. ja et mõnikord peale sellist katkemist võib rasestumine ka kergemini tekkida või paremini areneda – organism on nagu rohkem valmis.

nii et rõõmsalt edasi proovima 🙂 mul ka paari päeva pärast PP ja siis juba järgmine tsükkel, kus saab jälle proovida rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna ikka testi ära ja kohe tulid ilusad triibud.

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 08.05 10:13; 09.05 14:07; 17.05 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Olen ka aasta algusest saadik triipe püüdnud ja vahepeal isegi sain triibud ja ka UH näitas,et kõik nagu ilus ja korras kuid nädalavahetusel algasid megad valud ja verejooks 7+5 kahjuks peetus,tyhjus kuid ei anna alla arst soovitas ka et peale peetumist on hea kohe uuesti püüdma hakata nagu öeldakse loodus tyhja kohta ei salli.Ja no see foorum siin te köik olete nii armsad,palju triipe ja rõõmu kõigile.
T,25a kodus 6a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole midagi põnevat rääkida.
Täna CD13, munavalgevoolus on paar päeva olnud. Tegutseme igapäevaselt.
Täna võiks vist OV testi ka teha.
Õnneks on eraeluliselt üsna kiire aeg, ei ole aega mõelda väga kogu sellele teemale.
Kui mõtlema hakata, siis hakkab ju kohe kurb, et miks juba 15+ kuud ei ole õnnestunud.
Aga õnneks on ilusad ilmad ja kiire aeg ja seega kergem olla.

Palju palju triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mängust väljas. CD1 käsil. 1 katse enne lap oppi siis veel. Mõtlesin osta paljukiidetud conceive plus libestit et tahab hea keskkonna ja ov testid uued muidugi mida arst palus ka teha edasi. Palju jaksu teistele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna ühe testi veel kuna hakkasin üle mõtlema ja liiga palju guugeldama. Ühesõnaga eilne test oli kaigerti oma ja lugesin et see võib näidata vale-positiivset tulemust. Täna siis ostsin teise firma oma, koju tulles tegin kohe testi ja triibud olid kohe olemas. Niiet ikkagi rase????
Eelmised triipe püüdsin pea 2aastat. Jubedat masendust tekitas. Enne kui testi tegin olid juba tunnused olemas. Praegu ainult pidev janu, pidev põiekas ja mõned lõhnad hakkavad vastu ning loomulikult on mega hea lõhnataju.

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 08.05 10:13; 09.05 14:07; 17.05 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ka mina astun jälle teie ridadesse. Väiksem põnn praegu 9-kuune ja veel imetan teda. PP on nüüd 2 x olnud, tsükkel nende vahel venis hästi pikaks tavapärase asemel ja paras segapudru on veel.
(esimesed päevad peale lapse sündi algasid, kui laps oli 6.5k).
Kuna tahaks viimaseid pisikese vahega, sai roheline tuli antud ????
Eks vaatame kuidas läheb, kuna päevad pole nagu kellavärk ja abikaasat tavaliselt E-R kodus pole, siis eks näha kuidas asjale pihta saame ????
Kodus meil suurem pubekas ka ja beebi oleks kolmas ja viimane meil ????

Tituleerin end siin sama nimega nagu olin 2016a kui triipe püüdsin siin. ✌
Edu meile kõigile.

Muna (N30)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 07:12; 16.05 17:00; 21.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüan ka alates detsembrist triipe.
Peale esimest sünnitust tsükkel väga ebaregulaarse pikkusega 29-37 päeva. Ovulatsiooniteste teen ka. Östrogeeni taseme tõusu näitavad jube pikalt umbes 7 päeva.
Täna ka juba 22 tsükli päev 7 hommik testil vilkuv naerunägu.
Käisin günekoloogil ja kurtsin muret, aga ta ütles vaid, et jah nii võib olla küll, sest mul olevat kergelt polütsüstilised munasarjad. Lahendust ei pakkunudki nagu. Varem pole mulle seda öeldud.
Igatahes stressirohke on see “kella peale” lapse tegemine (beebi nr 2 siis, et vanemahüvitis jätkuks).
On kellelgi veel olnud nii pikalt östrogeeni tase kõrge enne ovulatsiooni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna DPO5 ehk siis pole midagi muu teha kui oodata.
Küll oleks tore, kui õnnestuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suutnud endale juba igasuguseid tunnuseid juurde mõelda. Reaalne on olnud iiveldushood peale OV’d. Praegu ka rinnad hellad ja eile olid päeva jooksul mitmel korral torked kõhus ja munasarjade juures. PP peaks hakkama reedel. Tegin täna lõunast testi pregnatest, mis peaks juba näitama 5-7päeva ennem PP. Oli negatiivne. Jään ootama reedet. Kui nv jooksul päevad ei hakka, lasen arstil vereproovi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin ka keegi, kel väike (alla 2a) laps kodus ees? 🙂

Muna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 07:12; 16.05 17:00; 21.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 9DPO, teine tsükkel clomidiga. Kui eelmisel korral olin kindel, et valusad nibud ja “kuumad” valusad rinnad olid varajasest keemilisest rasedusest, siis seekord on täpselt samamoodi ja hakkan arvama, et see on hoopis clomidi kõrvaltoime.. Lootus veel muidugi on, et ka seekord on rasedus, aga üritan kahe jalaga maa peal püsida. Tunnistan üles, et tegin täna juba 10miu testi, mingi triibuvari oleks vb nagu olnud, aga ilmselt kumas lihtsalt see triibukoht läbi sealt. Hakkan juba praegu kurvastama ebaõnnestumise pärast, clomid mõjub vist emotsioonidele ka.. Homme saadame töökaaslase lapsehoolduspuhkusele, teine kolleeg hakkab varsti sünnitama ja kolmas teatas ka, et püüavad triipe. Ja mina käin ikka tööl, oeh..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne triibulistele, ning muretut kosumist teile 😉

Jätan endast ka siia jälje ikka maga 🙂 käin teid hoolega lugemas ja kaasa elamas aga endal ei ole midagi väga rääkida olnud siiamaani.

Käsil hetkel CD17. Vahepeal lõi välja suhteliselt äge tupeseen. See veel muidugi puudus. Õnneks nüüdseks asja korda saanud.

CD12 käisin arstil ning vaatasime mu üle, tuli välja, et letrozol tekitas mulle hüperi ohtu. Niiet Ovitrellet me ei teinud seekord igaksjuhks. Lähen 24ndal arsti juurde tagasi, et mind uuesti üle vaadata ja mõelda mis edasi.
Eilsest hakkasin ka duphat võtma jälle.
See tsükkel lootust pole kuna tupeseen sattus olema väga valel ajal.

Tegelikult olen ma pettunud ning väsinud sellest. Kogu see hunnik rohtusid, igakuine kontrollis käik.
Istun nagu tiksuv kellapomm ja tunnen kuidas ma ükskord plahvatan.
Ma poleks kunagi arvanud, et see asi nii raskeks kujuneb.

Arutasime mehega ja otsustasime, et naudime suve. Tema lähen käib uuel nädalal oma arsti juures ära, annab analüüsid ja siis lihtsalt teeme ehk nö pausi. Ei aja järge. Ei taha enam neid rohte süüa. Oleme ja naudime oma aega koos ja eks siis sügisel vaatame ja otsustame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja pai kurbadele. Endal pole olnud midagi rääkida aga lugemas käin ikka.
Aga nüüd on üks imelik asi.Muidu on mul rinnad olnud paar päeva enne päevi valusad, aga see tsükkel hakkasid juba tsükli 15ndal päeval rinnad valusaks jääma ja tundub et iga päevaga lähevad valusamaks. Hetkel tsükli 22 päev ja tsükkel keskmiselt 30-32 päeva pikk.
Kas kellelgi on nii olnud ,et umbes ovulatsiooni ajal jäävad rinnad valusaks ja on kuni päevadeni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul praegu noorim 1a2k.

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.05 14:28; 08.05 10:13; 09.05 14:07; 17.05 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ma nüüd olen hästi segaduses:

https://www.upload.ee/image/8451634/25F63398-4727-47CC-A3B1-042840A336F0.jpeg

Täna 11DPO, päevad peaks teisipäeval hakkama. Test on 10miu ja teine triip tekkis üsna kiirelt, nii tumedaks muutus 5 minuti jooksul.. pärast eelmise tsükli keemilist ei julge üldse rõõmustada, aga siis oli ülbes samasugune triip 15DPO..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ma nüüd olen hästi segaduses:

https://www.upload.ee/image/8451634/25F63398-4727-47CC-A3B1-042840A336F0.jpeg

Täna 11DPO, päevad peaks teisipäeval hakkama. Test on 10miu ja teine triip tekkis üsna kiirelt, nii tumedaks muutus 5 minuti jooksul.. pärast eelmise tsükli keemilist ei julge üldse rõõmustada, aga siis oli ülbes samasugune triip 15DPO..

Seda testi ma ei tunne, aga minul oli 11 dpo ka hästi õrn triip 10 miu testiga (formula vitale). Vist veel õrnemgi kui sel pildil. 12 pdo sain juba natuke selgema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja pai kurbadele. Endal pole olnud midagi rääkida aga lugemas käin ikka.
Aga nüüd on üks imelik asi.Muidu on mul rinnad olnud paar päeva enne päevi valusad, aga see tsükkel hakkasid juba tsükli 15ndal päeval rinnad valusaks jääma ja tundub et iga päevaga lähevad valusamaks. Hetkel tsükli 22 päev ja tsükkel keskmiselt 30-32 päeva pikk.
Kas kellelgi on nii olnud ,et umbes ovulatsiooni ajal jäävad rinnad valusaks ja on kuni päevadeni?

Mul on viimasel ajal pidevalt nii, et PMS hakkab kohe pärast ovulatsiooni ja ka rinnad on nagu pommid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ma nüüd olen hästi segaduses:

https://www.upload.ee/image/8451634/25F63398-4727-47CC-A3B1-042840A336F0.jpeg

Täna 11DPO, päevad peaks teisipäeval hakkama. Test on 10miu ja teine triip tekkis üsna kiirelt, nii tumedaks muutus 5 minuti jooksul.. pärast eelmise tsükli keemilist ei julge üldse rõõmustada, aga siis oli ülbes samasugune triip 15DPO..

issand kui lahe, ekukas, mulle tundub, et sa oled jälle rase! loodame, et jääb pidama!
ma olen kuulnud, et peale keemilist jääb lihtsamini rasedaks. ise hoidsin ühe tsükli vahet igaks juhuks, et kosuda, aga see tsükkel jätkame. loodan, et jään ka kohe uuesti rasedaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, ma nüüd olen hästi segaduses:

https://www.upload.ee/image/8451634/25F63398-4727-47CC-A3B1-042840A336F0.jpeg

Täna 11DPO, päevad peaks teisipäeval hakkama. Test on 10miu ja teine triip tekkis üsna kiirelt, nii tumedaks muutus 5 minuti jooksul.. pärast eelmise tsükli keemilist ei julge üldse rõõmustada, aga siis oli ülbes samasugune triip 15DPO..

issand kui lahe, ekukas, mulle tundub, et sa oled jälle rase! loodame, et jääb pidama!
ma olen kuulnud, et peale keemilist jääb lihtsamini rasedaks. ise hoidsin ühe tsükli vahet igaks juhuks, et kosuda, aga see tsükkel jätkame. loodan, et jään ka kohe uuesti rasedaks ????

Aitäh, mailill! Tänane triip oli juba veidi tumedam, aga kuna veel nii vara, siis ei julge tõesti veel rõõmustada. Siin on esmaspäev riigipüha, nii et saan alles teisipäeval verd andma. Mingeid tunnuseid ei ole ka, vahel ainult kisub kergelt alakõhus ja uni on ka, aga ilmselt sellest, et uni nii vara ära läheb ????

ekukas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 16:20; 23.05 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain emadepäeva õhtul oma triibud. Kuigi testi nähes teadsin, et see kord on see hele-hele kahvatus õige asi, siis mõistusega ei julgenud veel rõõmustada. Mees kaks päeva ei uskunud, sest see triip oli ikka väga kumav ainult see triip. Kui siis tavalise testiga (esimesed olid need eriti varajased) juba roosa triip tuli, siis hakkas ka uskuma.
Kokku püüdsime 9 kuud, aga kuna tsükkel
ainult 26päeva, siis kordade mõttes rohkem. Ootame oma 3ndat ja seni minu jaoks kõige keerulisem triibu püüdmine. Aga usun, et mulle mõjusid hästi ilusad ilmad kui sai hakata aias toimetama ja kasvuhoone ja seemnetega mässama, siis mõtlesin sellele teemale vähem ja stressasin ka vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pille umbes 8 aastat ja lõpetasin 8 kuud tagasi. Alustasime proovimist aprillis. Nüüd on CD40 ja DPO 20 ja rasedustestid negatiivsed. Päevad on 6 päeva hiljaks jäänud. Tsükkel on keskmisel olnud 33 päeva. Ei oskagi kohe midagi loota, tuleb oodata ja teha test paari päeva pärast jälle uuesti 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 11:40; 22.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain emadepäeva õhtul oma triibud. Kuigi testi nähes teadsin, et see kord on see hele-hele kahvatus õige asi, siis mõistusega ei julgenud veel rõõmustada. Mees kaks päeva ei uskunud, sest see triip oli ikka väga kumav ainult see triip. Kui siis tavalise testiga (esimesed olid need eriti varajased) juba roosa triip tuli, siis hakkas ka uskuma.
Kokku püüdsime 9 kuud, aga kuna tsükkel
ainult 26päeva, siis kordade mõttes rohkem. Ootame oma 3ndat ja seni minu jaoks kõige keerulisem triibu püüdmine. Aga usun, et mulle mõjusid hästi ilusad ilmad kui sai hakata aias toimetama ja kasvuhoone ja seemnetega mässama, siis mõtlesin sellele teemale vähem ja stressasin ka vähem.

Palju õnne!????
Mul sama teema, aga tsükkel 24-25 päeva. Kas kasutasid OV teste? Mitmendal tsüklipäeval OV oli?
Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 13:53; 03.05 18:39; 20.05 13:18; 28.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viimane kuu ei kasutanud ov teste. Lasin lihtsalt olla. Aga päevad hakkasid viimati 21.04. Äpp näitas OV ajaks 5.mai, ise pakun pigem 4s. Asjatasime see kuu ainult sel ajal 2.mai ehk tsükli 12.päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me alles see kuu andsime rohelise tule ja no see nv oli vist ov aeg(ei testi ja päevad pole veel peale imetamist regulaarsed, aga keha tundes, tundus et oli) ja ei saanud mehega koos olla. Terve pere(va pisike) olid kõhuviiruses. Jeee ????

Muna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 07:12; 16.05 17:00; 21.05 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätan ka jälje siia. Olen oma sisemise võitluse haavad kokku lappinud ja leppinud lapi mõttega. Hetkel viimane katse enne lap oppi siis ja dpo0. Oleme väga aktiivsed olnud ja võtame vabalt. Mitteoodatavad päevad 13 päeva kaugusel. Rännak, kaugel oled ja mis päeval lap oli?
Mailill, kuidas sul?
Palju õnne ja rahulikku kosumist triipudele ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin pille umbes 8 aastat ja lõpetasin 8 kuud tagasi. Alustasime proovimist aprillis. Nüüd on CD40 ja DPO 20 ja rasedustestid negatiivsed. Päevad on 6 päeva hiljaks jäänud. Tsükkel on keskmisel olnud 33 päeva. Ei oskagi kohe midagi loota, tuleb oodata ja teha test paari päeva pärast jälle uuesti ????

Tegin täna uuesti testi ja oligi teine triip olemas, mitte väga tugev, kuid oli olemas :). Uskumatu, et esimesel kuul kohe õnnestus:). Edu teistele triibupüüdjatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 11:40; 22.05 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätan ka jälje siia. Olen oma sisemise võitluse haavad kokku lappinud ja leppinud lapi mõttega. Hetkel viimane katse enne lap oppi siis ja dpo0. Oleme väga aktiivsed olnud ja võtame vabalt. Mitteoodatavad päevad 13 päeva kaugusel. Rännak, kaugel oled ja mis päeval lap oli?
Mailill, kuidas sul?
Palju õnne ja rahulikku kosumist triipudele ????

Palju õnne värsketele rasedatele! 🙂 nii äge 🙂

minul läheb hästi! ovulatsioon hakkab liginema, mis tähendab palju seksi 😀 ma ovulatsiooniteste ei tee, jälgin keha märke. kui fertiilne voolus hakkab tekkima, siis toimetame, sinnamaani kuni basaal üles läheb ehk on kinnitus, et ovulatsioon on toimunud. seekord hakkasid märgid kuidagi vara pihta, mis tähendab, et on võimalik, et see aktiivsem periood tuleb pikk. no pole hullu, pole selle vastu midagi 🙂 nii ilus suvine aeg on ja elu üldse väga mõnus.

Maius, vb see lap toob uue lahenduse! nii et tuleb see asi lihtsalt ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Minul sai mai alguses aasta aega proovimist täis. Selle sisse aga arvuliselt eriti palju tsükleid ei mahtunudki, kuna pärast pillide ära jätmist muutusid need vääga pikaks ja ebaregulaarseks. Pillide ajal (ja minu mäletamistmööda ka enne pillide võtmist) olid alati 28-29 päeva, aga pärast pille siis: 43, 37, 49, 34, 37, 42, 57 ja 65. Ehk siis aasta sisse on mahtunud vaid 8 tsüklit ja ega ma seda ei teagi, kas ja kui palju mul siis lõpuks neid ovulatsioone toimunud on. Selle aja jooksul olen küll igasugu asju proovinud, ka ovulatsioonitestide tegemist, aga nii pikkade/ebaregulaarsete tsüklite korral kulus neid pulkasid päris palju ja mingi hetk enam ei üritanud. Vitamiine (Pregnacare vms) võtsin ka siis eelmisest maist kuni ca jaanuarini, aga siis otsustasin järgi jätta, et mingite ainete üleküllust ei tekiks.

Umbes nii jaanuarist-veebruarist olen ise ka oluliselt vabamalt suhtunud kogu sellesse teemasse, muidu varem ikka lootsin iga kord ja olin väga stressis/pettunud, kui ei õnnestunud, st mõtlesin väga aktiivselt selle peale. Rasedusteste olen oi-oi kui palju teinud. Aga viimasel ajal on palju muud tegemist olnud, tööl ka kiire ja mõtted liiguvad maja jaoks raha kogumise suunas, seega olen suutnud ennast vb siis sellega kuidagi rahustada ja tegevuses hoida, et ju see beebi tuleb siis kui kõik selleks valmis on. Aga eks kuskil kuklas ikka tasapisi tiksub, et miks mul siis ei õnnestu.. Eriti, kui ümberringi aina armsaid kõhukesi ja beebisid juurde ilmub.

Viimase mammuttsükli ajal käisin naistearsti juures, kuna tundus, et päevad ei hakkagi. Ta saatis mu edasi viljatusarstile, kus tehti mulle vereproov ja mehele spermauuring. Tal tundub kõik enam-vähem ok olevat, liikuvus veidi väike (aga tegime eelmisel päeval trenni, kuna unustasime, et ei soovitata :)), muud näitajad korras või isegi paremad võrreldes referentsiga. Minu analüüside tulemused aga olevat näidanud, et on mingid viited polütsüstilistele munasarjadele. Seega kirjutas arst rohud välja (Letrozole), mida pärast järgmist tsükli algust proovima hakata ja tsükli keskel siis peaks minema ultrahelisse. Kui kellelgi sarnaseid kogemusi on, siis loeksin huviga, kuidas läks ja kas/millal õnnestus.. Praegu on mul CD21, seega pole õrna aimugi, kui kaua veel minna võib, enne kui järgmine menstruatsioon hakkab. Veidi muretsen ajastuse pärast ka, kuna suvel igasugu erinevaid reise ja üritusi tulemas, st ei ole võimalik igal hetkel arsti juure joosta. Seni üritan rahulikult võtta, teen trenni ja püüan tervislikumalt toituda. Ahjaa, arst ütles minu kohta, et olen veel väga noor (26), seega ei kiirusta ja alustame nende rohtudega ettevaatlikult. Aga ma ise tunnen, et nüüd suvel võiks küll juba õnnestuda. Tagantjärgi mõeldes oli mul seda aastat veel vaja, et elus muud asjad korda seada. Päris palju sain selle aastaga tehtud ja lõpetatud, st praegune ajastus sobiks ideaalselt… Lootus ei kao 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul on nädala pärast lap ja hüp. Loodetavasti see aitab munajuhad läbi uhada. Kontrastainega uurides oli üks läbimatu ja teine kohati läbitav. Läksin ka suurest valust krampi ja nüüd siis operatsiooniga selgub, kas oli see läbitamatus sellest tingitud või mitte.
Küll aga tahtsin küsida, sest siin tunduvad väga kogemusterikkad naised olema 🙂 kas kellelgi on olnud juhust, kui ovulatsioon on nädal enne oodatavat ov? Mul hakkas tulema seda munavalgevoolust, kus sees oli lisaks nagu peenike punane joon. Voolus polnud roosakas ega midagi, vaid vaid see punane niidike seal sees. Kas see läheb kirja kui harilik määrimine päevade vahel?

Kes juba triibulised, neile palju õnne! Meile teistele kaunist kevadet ja triibulisi liblikaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.