Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )

Teema: Maikuu triibupüüdjad 2018

Postitas:

Mul on vaja kusagile oma emotsioonid välja elada ja kuna me nii vara kellelegi rääkida ei taha, rõõmustan siin anonüümselt: sain just tänase vereproovi tulemuse, hcg on 279!! Täna on alles 15DPO ja ma mõtlesin, et kui üle 30-40 on, on hästi. Aga nii suur number, ma ei oska oma rõõmu ja ärevust kuskile panna! Kuna mul erilisi tunnuseid pole ja isegi rinnad pole enam valusad (pärast ov läksid nagu ikka valusaks, nibud ka), lasin ka progesterooni mõõta, see oli 40 ehk ka normis. Ma olen lihtsalt nii õnnelik ja tunnen meeletut kergendust. Südamerahuks lähen reedel ka veel korra verd andma.

Triipude saamine võttis siis üle pooleteise aasta aega, otsuse laps saada võtsime vastu oktoobris 2016 ja novembrist jätsime kaitsevahendid ära. Viimased kaks kuud tegutsesin viljatuskliiniku all, kus stimuleeriti tsüklit clomifeniga, uh ja vereproovi alusel andis arst käsu, millal vahekorras olla.

Lisaks võtsin guaifenesini sisaldavat köharohtu enne ov, et mu väga kuiva ja vähest voolust viljakamaks muuta. Kasutasime ka spermasõbralikku libestit. Enne ov jõin veidi greibimahla, pärast ov sõin ananassi ja jõin u 3-4 päeva klaasi punast veini. Umbes pool aastat tagasi selgus, et mul on kerge kilpnäärme alatalitlus ja poolteist kuud tagasi sai ka see näit lõpuks korda, nii et mis täpselt aitas, ma öelda ei oska. Võib-olla aitas hoopis sõbranna antud tütre beebisokid, mis tema kultuuris pidid beebiõnne tooma. ???? Ta oli need ka ühele teisele sõbrannale andnud ja see sai kaksikud, nii et mine tea. Mõtete jõud on tugev.

Sain esimese triibulise testi juba neljapäeval, aga ei julgenud eelmise kuu keemilise pärast siiani rõõmustada. Kuigi ma ennast veel absoluutselt rasedana ei tunne (samas on pulss vahepeal väga kõrge ja lõunauinaku olen ka viimastel päevadel teinud), on sisetunne juba päris hea ja hakkan vaikselt uskuma, et see suur soov ja unistus päris oma beebikesest võibki tõeks saada. Või siis kahest beebist, sest ultrahelis oli kaks väga pirakat folliikuli enne ov ????

Armsad triibupüüdjad, ma loodan siiralt, et teie täpikesed ka kiirelt teie juurde tee leiavad! Ma tean, et sisimas võib minu postitus teid kadedaks ja kurvaks muuta, aga äkki annab see mõnele teist tõuke midagi muud proovida või arstil kontrollida lasta. Loomulikult üritan ma veel arvestada sellega, et iga rasedus ei pruugi püsima jääda, aga olen igal juhul palju kaugemale jõudnud kui kunagi varem. Võtan julguse kokku ja liigun lapseootuse foorumisse edasi. Aitäh toetuse ja kaasaelamise eest, selline foorum on pikaajalistele triibupüüdjatele vaga vajalik! Triibulist suve kõigile! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Uus triibupüüdja siin.
Lühidalt siis nii, et mul on 1a5k tütar, keda armastan kogu südamest ja mees, kellega oleme koos olnud 7a+.
Soov perelisale on olnud ammu ja soov 2-3 last samamoodi. Olenemata mu emotsionaalselt ja vaimselt raskest sünnitust nii mulle kui mehele, on meil soov väikese vahega lastele. Andsin lapsele rinda 1a1.5k. Sel ajal keha ei töötanud ja rasestumine ei olnud võimalik, arst tegi uh’hõgs kindlaks. Päevad algasid märtsis. Kasutan Ovia app’i, mida ka plikat tehes kasutasin. Kaks kuud algasid app’i järgi päevad. Kolmandal kuul läks aga 6 päeva üle. Test oli negatiivne. Peas hakkasid käima rumalad mõtted, kas olin rase aga katkes, miks päevad hiljaks jäid, kas midagi on lahti, kuidas nüüd ovu jookseb jne.. Kuna mul ei ole enam naistearsti siis pole ka oma murega veel kuskile pöördunud, kui uuuel kuul ka samasugune jama siis otsin kellegi. Valvearstil olen käinud ITK’s kahel korral, peale sünnitust ja muidugi oma äe juures ka korra. Ovu teste tegin ka see kuu. Paar päeva enne app’i märgitud aega, siis kui app näitab, et peaks hakkama, siis kui app näitab, et 3 päeva juba ovu toimunud. Null. Kõik negatiivsed. Kuna mul ovu testidega kogemus puudub ja päevad pole sedasi sassis olnud triibupüüdmise ajal siis ei oska ka loendada ega arvata, millal ovu toimub. Saamatu vist. Keha mulle märku ei anna vist või ei oska ma märguandeid lugeda..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Räägin ka siis oma loo, mis algab sellest, et 1.5 aastat on olnud see aeg, kui pole kasutanud kaitsevahendeid. Lõpetasin pillide söömise peale autoavariid, peale mida oli suur stress ning eeldasin, et kehal võtab aega, et toime tulla. Siiani pole triipe õnnestunud näha, ükskkord korra oli, aga järgmine hommik ärkasin vereloigus, päevad olid alanud väga julmalt. Kui olla aus, siis otseselt jälgima olen hakanud alles viimastel kuudel, kasutades äppi Clue, et õigel ajal vahekorras olla. Täna vaadates ringi siin foorumis laadisin endale ka äpi Flo. Ehk kahte kasutades tõhusam, samuti sööme mehega mõlemad vitamiine, mis peaksid soodustama rasestumist. Olen käinud ka arsti juures kontrollis, aga arvan et tuleb uuesti minna ja võibolla mingi hetk rohkem uurida. Mees tegi samuti testi, mida sai kodus teha, mis näitas et korras(tegime mitu neid), aga kui ei õnnestu lähiajal, läheb ka tema arsti juurde. Hetkel on mul jube kahtlane olla, väike määrimine on juba kolmandat päeva, kuigi päevadeni peaks olema umbes 6 päeva. Ilmselt juba mõtlen ja loodan üle, kuna veider ja teistsugune on olla ning hommikul ärkan ja on päevad korralikult alanud. Igatahes, väga innustav aga samas ka veidike kurb isiklikult minu jaoks lugeda teie kogemusi ja rõõme, mida jagate. Asjaolu muudab raskeks see, et minu ümber kõik kes soovivad jäävad kohe rasedaks, ning meil ei ole see veel õnnestunud.

Soovin kõigile edu sellel teekonnal! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ja pai kurbadele. Endal pole olnud midagi rääkida aga lugemas käin ikka.
Aga nüüd on üks imelik asi.Muidu on mul rinnad olnud paar päeva enne päevi valusad, aga see tsükkel hakkasid juba tsükli 15ndal päeval rinnad valusaks jääma ja tundub et iga päevaga lähevad valusamaks. Hetkel tsükli 22 päev ja tsükkel keskmiselt 30-32 päeva pikk.
Kas kellelgi on nii olnud ,et umbes ovulatsiooni ajal jäävad rinnad valusaks ja on kuni päevadeni?

Mul siiani rinnad valusad, päevad peaks reedel või laup hakkama. Täna tegin one step rasedustesti ja oli õrn teine triip. Kui varem seda testi teinud olen siis pole teist triipu tulnud üldse ja tänane teine triip tuli ca 2 min sees ☺ väga hõisata ei julge veel , reedel teen uue testi. Äge on veel see, et eile just ütlesin mehele et nii äge oleks oma sünnipäevaks triibud saada ja mul sel laupäeval sünnipäev ????

Kerliny

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii palju toredaid uudiseid siin!

ekukas, mul on jube hea meel su üle 🙂 see on hea tunne kindlasti, et näit on kõrge!
ma loodan, et ma tulen ka kähku järgi sulle 😀 huvitav, kas keemiline rasedus tõesti valmistab keha paremini ette järgmiseks korraks? nagu harjutamine ja peaproov 🙂 organism saab väikse raputuse, et aeg raseduse peale hakata mõtlema 🙂 igatahes pean sulle pöialt, et nüüd rahulikult ja rõõmsalt kõik edeneks ja beebi kasvaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii palju toredaid uudiseid siin!

ekukas, mul on jube hea meel su üle ???? see on hea tunne kindlasti, et näit on kõrge!
ma loodan, et ma tulen ka kähku järgi sulle ???? huvitav, kas keemiline rasedus tõesti valmistab keha paremini ette järgmiseks korraks? nagu harjutamine ja peaproov ???? organism saab väikse raputuse, et aeg raseduse peale hakata mõtlema ???? igatahes pean sulle pöialt, et nüüd rahulikult ja rõõmsalt kõik edeneks ja beebi kasvaks!

Aitäh! Nojah, seda on palju kirjutatud ja viljatuskliiniku õde arvas ka, et võib suurem võimalus olla. Hirm on muidugi endiselt suur, sest väga heal sõbrannal oli kaks katkemist üksteise järel, üks neist veel päris 1. trimestri lõpus. Kuidagi ei suuda uskuda ka, et meil ka tõesti laps võiks sündida. Üritan kõik õigesti teha, ennast hoida ja kuna ma õnneks enam tööle ei tohi minna, peaks elu ka üsna stressivabaks muutuma.

Mailill, ma hoian sulle täiega pöialt, et sul ka see kuu nüüd õnnestuks. Oleme ju natuke nagu saatusekaaslased ikkagi ???? tulen siia kindlasti varsti sinu ja teiste triibu-uudiseid lugema! Loodetavasti muul põhjusel mul siia enam vaja tulla ei ole. ????

Ekukas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 16:20; 23.05 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõikidele! Liitun siin teie vahva seltskonnaga ja alustan enda elu esimest triibupüüdmist. Eelmisel kuul jätsin pillid ära (tarvitasin aasta aega) ning eelmisel kuul OV ei toimunud. Täna CD1 ja loodan, et hakkab paika loksuma organism ja näen sel kuul OV ka ära.

Edu kõikidele!
s2deliine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei, annan ka endast märku kuigi suurt muutust ei ole. Mu laparoskoopia lükati edasi, sest tsükkel läks pikemaks kui arvata oli ja nüüd on uus kuupäev 19.06. Ühtlasi ei stimuleerida seetõttu järgmisel kuul kui praegu ei õnnestu. Hetkel siis DPO 6, aga ühtki sümptomit küll ei ole. Aga eks siis pooleteise nädala pärast selgub 🙂
Ekukas sulle suurimad õnnesoovid! Niivõrd rõõmus uudis 🙂
Ja teistele muidugi üldse mitte väiksemad kallistused, kes juba triibud on saanud.

Ootajatele pöial pihus 🙂 eile leidsin kaks viie kroonlehega sireliõit, see ju tähendab ainult head 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! 🙂

Mina siis ka sellest kuust triibupüüdjate ridades, täna CD14, juba mitu päeva paremal alakõhus torked, venitused. Kaigerti OV-testidega ka targemaks pole saanud ja kuna alles esimene tsükkel, siis veel ei ole hakanud digitaalset OV-testi ostma. Loomulik tsükkel on mul ca 30-32 päeva, nii et ilmselt OV on alles ees, aga samas olen aasta aega pille võtnud ja ei tea üldse, kuidas keha reageerib. No loomulikult loodan väga juba esimesel tsüklil rasestumist, aga elame-näeme 🙂

Kodus 10a laps, kes tuli ühest kaitsmata vahekorrast.

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:07; 30.05 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüd 3 päeva järjest erinevad rasedustestid teinud ja kõik on näidanud kahte triipu ☺ nii, et tundub et ikka olen rase. Natuke üle aasta siis katsetamist. Natuke olen ikka olen hirmul ja ei julge veel väga hõisata aga saingi sünnipäevakingiks triibud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kuidas siin pilt manusena lisada?
Tegin 21.05 tundlikusega 25ml rt ja sain aimatava triibu ajajooksul.
Pp pidod jakkama 19.05.
Tänadeni pole ja rinnad aina valusamaks muutunud.
Niiet ei teagi. Otseselt ei püüa aga ära ka ei hoia????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rännak, siis jagan hoopistükkis sulle kogemusi. Loodetavasti pole mul muidugi midagi jagada ja 4nda juuni paiku saan ehk rõõmusõnumeid. Eks näis. Pöidlad pihku meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus. Nimelt harisin eile end kunstliku viljastamise teemadel, sest kuigi praegu olen viimase loomuliku katse vastuse ootuses enne lap oppi, siis sisetunne ütleb, et lap mind ees ootab. Nimelt ma tahtsin uurida, kui palju kellelegi peale lappi on loomulikul teel rasestumiseks aega antud? Kas 6 kuud tundub loogilisena?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele! Mul väga hea meel, eriti just nende üle, kes nii kaua püüdnud:) Tundub, et mai kuu küll paljulubav olnud siin!

Maius2- minul oli LAP eelmine august(siis oli 1,5a püütud) ja siiani püüame triipe saada,arstiks Erlang. Sügisesse plaanime kunstlikku. Peale Lapi hakkasin tarvitama letrozoli ja clomifeni, duphastoni, ovitrellet. Tulemusteta. See kuu ainult duphaston, et tsükkel liiga pikaks ei lähe(mul loomulikult 35päeva). Lisamärkusena, üks laps olemas sama mehega(8a tagasi),testid kõik korras meil, ise 30ndate algul. Võib vist ainult stressi süüdistada ?

Kellegi perekoolika soovitusel oleme see kuu kasutanud Conceive plus libestit- eks siis näis kas annab tulemusi. Täna mul CD 20 ja ühes munasarjas selline valu, et raske liikuda.Igaks juhuks olime hommikul kohe ka vahekorras. Kuidas teil on olnud, selline valu(liikumisel)munasarjas, millele viitanud?ov?tsüst?

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 10:56; 01.06 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka püüan triipe juba mitu kuud. Tahaks kangesti pesamuna, seda viimast. Vanus hakkab ka vaikselt juba kukkuma ja enda jaoks olen selgeks teinud et peale 38 ma enam ei sünnita. Kui nüüd see aasta ei õnnestu siis loobun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle teema algataja.

PP pidid algama 06.05, tegelikult algasid 03.05. Suur pettumus ja isegi natuke pisaraid.
Igatahes mul jube lühike tsükkel ja tegin Inofolicu kuuri läbi, mingeid Ov aegseid kõhuvalusid pole olnud (varem olid koguaeg), PP pidi algama taas laupäeval, siiani pole alanud:) Olen küll jube põnevil, aga püüan taltsutada ennast testi tegemast – äkki õnnestuski ikka maikuus triibud saada.Homme-ülehomme teen testi, ei ole siiani isegi ostnud veel.

K38

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 13:53; 03.05 18:39; 20.05 13:18; 28.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele! Mul väga hea meel, eriti just nende üle, kes nii kaua püüdnud:) Tundub, et mai kuu küll paljulubav olnud siin!

Maius2- minul oli LAP eelmine august(siis oli 1,5a püütud) ja siiani püüame triipe saada,arstiks Erlang. Sügisesse plaanime kunstlikku. Peale Lapi hakkasin tarvitama letrozoli ja clomifeni, duphastoni, ovitrellet. Tulemusteta. See kuu ainult duphaston, et tsükkel liiga pikaks ei lähe(mul loomulikult 35päeva). Lisamärkusena, üks laps olemas sama mehega(8a tagasi),testid kõik korras meil, ise 30ndate algul. Võib vist ainult stressi süüdistada ?

Kellegi perekoolika soovitusel oleme see kuu kasutanud Conceive plus libestit- eks siis näis kas annab tulemusi. Täna mul CD 20 ja ühes munasarjas selline valu, et raske liikuda.Igaks juhuks olime hommikul kohe ka vahekorras. Kuidas teil on olnud, selline valu(liikumisel)munasarjas, millele viitanud?ov?tsüst?

Bianca

Ma ise hakkasin ka sel kuul kasutama conceive plussi kellegi perekoolika soovitusel ????.
Ma ise vist stressi arvele panna ei saa aga samas pole ka midagi viga. Loodan, et lap annab vastuseid, sest seni see vastus “kõik testid korras” on ka mõttetu mu jaoks ????. Mul ka Erlang. Ma ise mõtlesin, et kui peale lapi ei õnnestu, siis IUI vahelduseks IVF ootamisele.
Oh triibud, tulge juba ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna peaks päevad algama, tunnet pole mingit veel, et hakkavad. Testi ei julge teha kuna see kuu minu viimane püüdmine mõneks ajaks.
Kui reedeks alanud ei ole siis teen testi kuna esmaspäevaks pean andma vastuse kas vahetan tööd. Kui rase siis jään vanale tööle, kui pole rase siis vahetan tööd ja ostan sügiseks reisi endale.

Nibud sügelevad, juba 3 päev kummmaline olla aga see võib olla laupäevasest veinist. Lootusi suureks ei puhu kuna see kuu tuleks eriti suur kukkumine minu jauks. Kui lootused ülesse krutiks aga test negatiivne oleks.

Eks kõik läheb elus nii nagu minema peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 07:33; 30.05 12:13; 31.05 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD6, vist hakkas 16.kuu püüdmist. Või juba 17?
Tuju on üsna nullis kogu sellest teemast ja no ühest küljest tahaks kõik need kraadimised ja OV-testid kus seda ja teist visata, aga teisest küljest on jälle see tunne, et äkki siis jääb õigel ajal asjatamata ja siis läheb kuu raisku jne.
Aga kuna praegu on viimane tsükkel üritamist enne uuesti arstile minekut (ka mul Erlang), siis vist tuleb ikka ennast kokku võtta ja kraadida ja testida.
Eelmine kord arst ütles, et järgmine samm IVF, kuigi kas LAP ei peaks enne olema? Ja mingeid rohtudega stimuleerimisi? Aga no eks selgub siis kuu aja pärast.
Seniks loodan kuidagi teemale mitte mõelda ja et tuju paremaks läheks.

Palju õnne kõigile, kes vahepeal triibud on saanud ja pöidlad peos kõigile teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD22 (tsükkel muidu 29 päeva), OV oli ilmselt CD15 ja imelik näriv kõhuvalu oli eile (CD21). No ja ma kannatamatu tegin muidugi täna veretesti- tulemus <1, ehk siis negatiivne. Rinnad on veidi valusad ja alakõhus “näkitseb”, aga see võib olla ka loomulik PMS (olen aasta aega enne pille võtnud, nii et ei tea kas loomulik või rasedusest). Saan ise aru küll, et tobe nii vara testida, aga ei suutnud. Aga nüüd lootus veidi maas 🙁 Reedeks (CD24) varutud ClearBlue Early Detection, ehk siis juba on midagi olemas 🙂 Nii loodan ikka, et õnnestus juba ehk esimese kuuga 🙂 (tean, kui imelikult see siin kõlab).

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:07; 30.05 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, just mõtlesin su peale. Kahju, et ka sel korral ei õnnestunud 🙁 Meie esimene IVF ka ebaõnnestus. Kõige raskem ongi proovimise ajal sellele mitte mõelda ja “puhkust” ka sellest ei saa. Kui teil ühtegi põhjust miks pole senini õnnestunud, otseselt pole, siis võib-olla saate esialgu ravimitega proovida? Ma ei oska siin hästi kaasa rääkida, sest meil tuli otse IVF aga siin foorumis käib mitmeid, kes on ka ravimitega mitu tsüklit proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina proovisin esimese asjana ravimitega. Aga see oleneb muidugi põhjusest, miks rasestumist ei toimu. Minul ov toimus, aga tsükkel oli väga ebaregulaarne. Kirjutati clomifen välja, mida tuleb kindlatel tsüklipäevadel võtta. See aitab folliikule suuremaks ja elujõulisemaks kasvatada, ühtlasi võib ka mitu folliikuli küpseda. Kuna mul ov toimus ja hormoonid olid korras, siis mingit süsti ega teist tsüklipoolt toetavaid ravimeid ei pidanud võtma. Ühtlasi jälgiti ov toimumist ultraheli ja vereproovide abil, selle põhjal andis arst käsu, millal vahekorras peame olema. Mulle tundus see esimese variandina väga ohutu ja lihtne viis, lisaks sisuliselt tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist pean ära rääkima, et kergem hakkaks. Hetkel olen enam kui natuke muserdunud. Kogu proovimise aja vältel oleme lükanud edasi südamelähedasi plaane.. pulmad, reis jne.
Nüüd siis täna oli pisut tulisem arutelu, et paneks reisiplaanid paika, kui kuna kui peaks rasedaks siiski imeläbi jääma lähiajal, ei tule matkamise laadsest reisist soojas kliimas midagi välja ja paketireis ei paku mehele huvi.
Pulmad ja reis on vaid paar näidet, aga nii suur rõhk on pandud lapse saamisele, et tundub, nagu elu seisaks selle pärast, sest äkki jään rasedaks ja ei taha kõhuga abielluda, võibolla ei saa soojale maalegi (olen kuulnud, et osadel rasedatel ei lubata lennatagi) ja raha keegi raseduse pärast tagasi ei maksa.
Nüüd siis tusatsen siin ja olen selle lapse teema peale solvunud. Testin vist pühapäeva hommikul ka, sest esmaspäeval peaksid päevad algama ja tahaks olla nö valmis. Sisetunne ei ütle küll et rase oleks kasvõi natukenegi.

-pisut õnnetu Maius.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 17:07; 30.05 20:48; 01.06 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis peaks olema homme OV. Olen ka 2 viimast päeva teinud teste, kuid need negatiivsed. Võimalik, et ei ole õige aeg või see kuu ei toimugi. Kuna hetkel elus suht stressirikas aeg, siis ei pane väga rõhkugi. Aga teile kõigile elan kaasa ja ootan triibirohket suve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nüüd lükkan aastaks vähemalt triibu püüdmise edasi,eile õhtul hakkas määrima ja hommikuks olid päevad kohal.
Nutsin dušši all ühe korraliku peatäie, sõimasin meest igaks juhuks ja elu läheb edasi. Püüan ennast lohutada, et ju pidi nii minema ja saatus määras võimaluse uueks tööks. Õnneks ma alles 30 ja aastakese pärast uuest proovima hakkata on Okei!?

Teile kõigile teistele soovin kiireid ja rasvaseid triipe!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.05 07:33; 30.05 12:13; 31.05 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist pean ära rääkima, et kergem hakkaks. Hetkel olen enam kui natuke muserdunud. Kogu proovimise aja vältel oleme lükanud edasi südamelähedasi plaane.. pulmad, reis jne.

Nüüd siis täna oli pisut tulisem arutelu, et paneks reisiplaanid paika, kui kuna kui peaks rasedaks siiski imeläbi jääma lähiajal, ei tule matkamise laadsest reisist soojas kliimas midagi välja ja paketireis ei paku mehele huvi.

Pulmad ja reis on vaid paar näidet, aga nii suur rõhk on pandud lapse saamisele, et tundub, nagu elu seisaks selle pärast, sest äkki jään rasedaks ja ei taha kõhuga abielluda, võibolla ei saa soojale maalegi (olen kuulnud, et osadel rasedatel ei lubata lennatagi) ja raha keegi raseduse pärast tagasi ei maksa.

Nüüd siis tusatsen siin ja olen selle lapse teema peale solvunud. Testin vist pühapäeva hommikul ka, sest esmaspäeval peaksid päevad algama ja tahaks olla nö valmis. Sisetunne ei ütle küll et rase oleks kasvõi natukenegi.

-pisut õnnetu Maius.

Maius, ära jäta elu seisma, nii sa paned lapse õlule juba eos psühholoogiliselt liiga suure koorma. selle jaoks on ehk hea võtta piletid koos reisitõrkekindlustusega. Ja sel juhul kui vaja, saab arstilt ehk tõendi, et pole hea reisida ning selle alusel saab piletiraha tagasi. uuri muidugi, kas raseduse puhul kehtib. ja mõni kindlustus on ju selline, et võid niisama ka ära öelda ja saad raha tagasi.

meil on juulis plaanis autoreis norrasse. kah selline kahtlane, kui oleksin värskelt rase, et kuidas siis sellega hakkama saan või kas on mõistlik. aga autoga lihtsam, ei mingeid pileteid, ise vaatad lihtsalt, kas lähed või ei. ka reis on vast lihtsam ja kui kõik on korras, siis ehk ikka lähen reisile ka, eks seda vaatab muidugi siis.

mul on peale katkemist tsükli pikkus mega kõikuv. ovulatsioon oli megavara (pea nädal varem vist), äpp ei osanud üldse sel ajal midagi pakkuda. õnneks vooluse järgi sain ise aru ja ikka toimetasime õigel ajal. aga kõige õigemal õhtul olin niiiiiiii kurnatud ja väsinud ja mõtlesin, et nii vara ikka ei saa ju ovulatsioon olla ka ning magasime hoopis maha selle hetke (paar päeva hiljem saan basaali järgi aru, millal ov oli). väga imelik, sest üldiselt mul ei juhtu mahamagamisi. võib-olla on nii vaja siis hetkel.

juba nädala pärast mul siis moment of truth 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Maius, ära ole kurb. Ma tean ka seda tunnet, kus paned nagu kogu elu ootele, ehk järsku siis ikkagi õnnestub ja siis tahaks ju rasedust nautida. Mailillega olen täiesti nõus, et alati on kindlustus, mis aitab. Näiteks ma planeerisin talvel reisi ja mõtlesin ka, et ehk just siis jään rasedaks ja kuna reis oli ka soojale maale, siis kartsin igasugu haiguste pärast. Aga leidsin, et BTA pakub kindlustust, mille puhul on üks reisitõrke kindlustusjuhtumeid nt teie või teie abikaasa tüsistustega rasedus tingimusel, et rasestumine toimus pärast reisi osalist või täielikku tasumist. Ehk siis leidsin, et kui arst ikka ütleks, et ei tohi sõita, siis saan reisitõrget kasutada.

Ja pulma planeerisin ja peo pidasin ka eelmisel aastal kui ise lootsin veel ilma rohtudeta rasestuda. Näe aastake hiljem ja ikka pole mingit kasvu 🙂 (väga irooniline naerunägu on see).

Lisaks kui saad enne reisi või pulmi rõõmusõnumi ja leiad testilt triibu, siis on nagu mitu pidupäeva korraga. Ehk siis ei kurvasta reisi ärajäämise pärast (kui ei taha minna) ja saad oma pisikesele imele keskenduda. Pulmi saab ka alati ümber muuta, sest taaskord. Siis on ju ainult rõõmusõnumid triipude näol 🙂

Kõik kes ootavad ja muretsevad, ma ikka hoian teile pöialt ja loodame koos. Ma siin ootan (või tegelikult mitte) oma varsti-varsti algavaid pp-sid ja naudin vahelduseks aiatöid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile arstil, kuna mul 2 aastat tagasi oli osaline moolrasedus ja üks munajuha ära lõigati siis tahtsin varem kontrolli minna. Ja muid aegu pakkuda polnudki. Arst ikka uhga uuris ja puuris päris kaua ja ütles et tema emakavälist ei näe ja emakas oli väike nö veekogum kuhu siis peaks tekkima rebukott ja loode. Rebukotti ja loodet muidugi veel ei olnud sest eile oli 4+6 päevade järgi. Aga arst avastas hoopis kuskilt sealtpoolt kust munajuha ära lõigati mingi 4cm läbimõõduga tsüsti. Ja käskis hoida ennast kui lillekest et ei tohi raskeid asju tõsta ja päikest võtta ja seksida. 6-ndal juunil lähen tagasi ja kui kõik ok siis kolin ootajate teemasse ☺
Täna sain hcg näidu ka 2223 ja progesteroon oli 55.5 (see näit ei ütle mulle midagi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist pean ära rääkima, et kergem hakkaks. Hetkel olen enam kui natuke muserdunud. Kogu proovimise aja vältel oleme lükanud edasi südamelähedasi plaane.. pulmad, reis jne.

Nüüd siis täna oli pisut tulisem arutelu, et paneks reisiplaanid paika, kui kuna kui peaks rasedaks siiski imeläbi jääma lähiajal, ei tule matkamise laadsest reisist soojas kliimas midagi välja ja paketireis ei paku mehele huvi.

Pulmad ja reis on vaid paar näidet, aga nii suur rõhk on pandud lapse saamisele, et tundub, nagu elu seisaks selle pärast, sest äkki jään rasedaks ja ei taha kõhuga abielluda, võibolla ei saa soojale maalegi (olen kuulnud, et osadel rasedatel ei lubata lennatagi) ja raha keegi raseduse pärast tagasi ei maksa.

Nüüd siis tusatsen siin ja olen selle lapse teema peale solvunud. Testin vist pühapäeva hommikul ka, sest esmaspäeval peaksid päevad algama ja tahaks olla nö valmis. Sisetunne ei ütle küll et rase oleks kasvõi natukenegi.

-pisut õnnetu Maius.

Broneeri reis ära ja tee reisitõrkekindlustus. Kui jääda rasedaks ja on med. näidustus mitte reisida, siis arstitõendiga saad ikka raha tagasi 🙂 Ja unusta mõneks ajaks see lapsesaamine üldse ära ja ela oma muud elu – küll ta tuleb ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kallid kaasteelised, te andsite mulle hea tõuke ja reis on broneeritud ☀️. Elevus hakkab juba ka sisse tulema, et kas õnnestus lõpuks. CD24 ja mitte oodatavad päevad esmaspäeval. Ei hakka testima enne ka, aga mõtted läksid küll omateed rändama ????????. Kaugel teised ja kas kibelete testima juba?

Rõõmus Maius 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 17:07; 30.05 20:48; 01.06 22:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 91 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Maikuu triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.