Esileht Ilu ja tervis Maitsemeelte muutus peale sünnitust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Maitsemeelte muutus peale sünnitust

Postitas:
Kägu

Otsin kaaskannatajaid kuna naiste- ja perearsti sõnul on olukord tavalisem kui arvata oskasin. Nimelt on toit juba üle nelja kuu lõhnanud ja maitsenud nagu kortermaja prügikast. Eriti kohutava maitsega on lihatooted aga ka šokolaad, arbuus, muna, õun, kapsas, mahl, maitsetaimed jpm. Raseduse ajal oli kõik normaalne, kohe peale sünnitust tundsin, et kogu mulle toodud toit oleks nagu ammu halvaks läinud ja seda siiamaani. Kas ja millal oma maitsed tagasi saite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole hiljuti sünnitanud, aga mul on sama mure. Ninas on koguaeg mingi vale lõhn. Osade söökide maitseid ei tunne. Osadel söökidel on vale maitse ja lõhn.

Olen küll korra koroonat põdenud, aga jama algas ammu enne seda.

Kuna põen üht endokrinoloogilist haigust, siis kahtlustan ka, et seda maitse- ja lõhnavääratust põhjustavad pigem sassis hormoonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstid seda arvaksidki, et hormoonid on paigast ära. Samas seda infot, kuidas need paika tagasi saada ei tulnud ja Google pakub ka lahenduseks umbes midagi sellist, et seisa täiskuu ööl esimesele ristteele ja mata sinna kolm küünalt ja metskits

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugigi midagi “paika minna” st. nii jääbki ja pole parata.
Mu sõbranna jäi pärast kahe lapse saamist kiilakaks. Ei liialda- tal oli pea täiesti paljas. Arstid ütlesid samuti, et hormoonid. Aga mingit ravi muidugi ei teha, kahju ületaks kasu.
Ja mu teise sõbranna ema kaotas lõhna tundmise võime peale sünnitust. Sellest juba 30 a möödas ja lõhnu ei tunne senimaani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin peale teist sünnitust sööma toiduaineid mida ei ole 36a söönud, ehk siis mitte kunagi. Ei kujutaks ette kui mu toit lõhnab nagu prügi. Loodan, et läheb ikka üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Maitsemeelte muutus peale sünnitust