Esileht Kodunurk maitsetaimed lillepottidesse

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: maitsetaimed lillepottidesse

Postitas:

Mõtlesin panna maha maitsetaimi – mitmeaastaseid aga mitte peenrale vaid suurematesse lillepottidesse, nii 30x30x30 mõõtmelistesse. Kas sellistes pottides taimed talve elavad üle kui ma neid õuest kuskilt soojemasse kohta ei vii või külmuvad juured läbi ja surevad taimed talvega ära?
Võimalik, et lilepottide asemel ehitan puidust kastud, umbes sama suured, lihtsalt jube hea oleks need ära paigutada ja siis nii jättagi. Pole kuskile tõsta nii suuri potte kui neid 4-5tk õue peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:34; 23.04 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õues külmuvad läbi ja surevad ära. Talveks pead ikka kuhugi katuse alla viima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

piparmynti ja tyymianit saad kasvatada potis nii, et kui taim on õhukeses plastpotis v tavalises punases savipotis, siis kaevad ta potiga sygisel lihtsalt peenrasse ja kevadel võtad jälle välja.
mul on piparmynt niimoodi (ei taha teda niisama peenrasse, levib muidu nagu umbrohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure puidust kasti ma peaks ehitama, et sinna maitsetaimi istutades need talvel ära ei sure?
Ma nimelt ei taha piparmünti, melissi, estragoni peenrale istutada sest need vohavad nagu umbrohi, Mingi kast piiraks nende levikut aias. Lisaks kasvavad puhmad nii suureks, et need võtavad päikese ära teistelt taimedelt peenral.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:34; 23.04 10:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk maitsetaimed lillepottidesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.