Esileht Kodunurk Maitsev avastus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Maitsev avastus

Postitas:

Millegipärast on kodunurgas teema Maitsev avastus toidupoodidest kinni läinud.

Aga ma just täna avastasin uue tordi Pagarini juustukoogi Selveris.

https://www.selver.ee/juustukook-pagarini-850-g

Poes oli degusteerimislaud, kus pakuti kahte torti. Esimesest suutsin võtta ühe ampsu ja sain aru, et see on vahtkumm. Siis võtsin juustukoogist ampsu ja sain aru, et see on hea. Võibolla mängis rolli see kontrast kahe koogi vahel.

Aga mu jalad läksid ise tordileti juurde ja käed panid ise selle juustukoogi korvi. No siis peab ju hea asi olema.

Ma paneks hindeks 8,5 punkti 10st sellele koogile. Kodus sõin seda kohviga ja rahuldustunne kestab siiamaani. Soovitan proovida. Sest kui ma poleks saanud seda degusteerida, siis ma poleks elus seda ostnud kuna välimus on mittemidagiütlev.Täiesti nagu kõik juustukoogid. Ma olen neid ostnud mitmeid ja tänane kogemus on igatahes hurmav maitseelamus.

Ma isegi ei oska öelda, mis täpselt meeldis.Koogi tekstuur äkki. Põhi ei pudise, on pigem karameljas ning tekitab süües soovi, et seda oleks keelel rohkem tunda. Ning kate jätab sellise aristokraatliku järelmaigu endast suhu. Tugev ja kerge kreemjas plokk, mitte pehme kohupiimamass nagu mõnel teisel juustukoogil.Mulle sümpatiseeris ka see, et kook on juba karbis tükkideks lõigatud. Väga mõnus taldrikule panna ja ei soodusta ülesöömist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh pakkumast, ei söö poekooke

0
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin ette kujutada aristokraatlikku järelmaitset aga mõttesse tuleb ainult kopitus, vanaksläinud toit. Kas on ehk mõni parem omadussõna selle kirjeldamiseks?

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei raatsi lihtsalt argipäevaks 11-eurost kooki osta. Ei ole nii suur palk, et seda lubada saaks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagarini kirsitort vms on ka väga hea. Üks teine meeldib veel, firmat ei mäleta aga nimi oli “Belgia šokolaaditort”. Kui šokolaad väga meeldib nagu mulle, siis soovitan. Niiiiii hea lihtsalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin ette kujutada aristokraatlikku järelmaitset aga mõttesse tuleb ainult kopitus, vanaksläinud toit. Kas on ehk mõni parem omadussõna selle kirjeldamiseks?

Sellist kirjeldust just ei teki, aga see “aristokraatlik” on küll väga teatraalne ja ilukirjanduslik siin teemas 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead seda proovima!! See on tõesti nagu kodus tehtud – nii maitsev ja kreemine, ning üldsegi mitte suhkrut täis!
Mulle meeldiv avastus samalt Pagarinilt oli just see kook:
https://www.selver.ee/et/mustasostra-passionikook-pagarini-300-g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole üldse magusa valdkonnas. Aga meile hakkas meeldima Santa Marinaa kartulimaitseaine ürtidega.
Ei ole liigsoolane ja annab mõnusa meki(eriti värskele praekartulile).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin täna poes ja meenus see Santa Maria ürtidega kartulimaitseaine soovitus. No korvis ruumi oli ja paigutasin selle ka teiste asjade vahele pärast veendumist, et seal on koostisosadeks puha looduslik kraam, ei mingeid kunstlikke maitsetugevdajaid.

Kuna menüüs oli mul aurutatud lillkapsas,siis tahtsin uue kartulimaitseaine ikka ära proovida ja raputasin seda hoopis kapsa peale.

Ja oh sa mu meie, mis tore maitse toidule juurde tuli selle peale. Mu maitsepungad läksid reaalselt kikki ja ma peaaegu kuulsin kuidas miski mu ajus rahulolust nurruma hakkas.:)

Sellist tugevat positiivset efekti pole ma vist ühegi muu maitseainega kogenud.Tänud soovitajale, mul on nüüd uus lemmik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Maitsev avastus