Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 571 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Ostsin eile Gustavi Singi-shampinjoni tordilõigu. Ilus nägi välja, aga maitsetu ja tuim. Sink oli suurte vintskete lahmakatena sisse laotud. Imelik, sellist ma nende kodukalt ei leiagi. Ometi nende Solarise kohvikus oli ja kõrval oli samakujuline mingi teise koostisega veel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostsin Gustavi Napoleonikoogi- taimerasva täis, modifitseeritud ehket gmo tärklis ja muud sodi täis käkk. Gustav käib alla täiega, uued tooted tulevad, mis väliselt on ahvatlevad, aga maitselt syya ei k6lba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin eile esimest korda Balbiino rummi-rosina koorejäätist, hullult maitsev on 🙂

Huvitav, kas seda väiksemates nõudes ka on?
mina ostsin suure karbiga, kus sees 5 liitrit (2,25 kg)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rimi omatoodangu lasanje. Korra sain ja rohkem enam ei ole üheski Rimist leidnud.

Mina küll olen näinud. Mitte soojaletis, vaid külmas riiulil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõned päevad tagasi avastasin enda jaoks tõeliselt hea asja: M. W. Wooli salatiheik: puhastatud kala vaakumpakendis. Varem olen ostnud terve suitsuheigi ja selle puhastamine on tõeliselt tüütu… mõnikord isegi olen jätnud kala ostmata. Ja nüüd selline tore leid, mõnesajagrammine pakend – täpselt salatiks paras 🙂 . Muidugi on paki peale paar teravat luud, aga elame üle 😀

Heigi puhastamine tüütu?? Mu meelest lihtsamat asja pole olemaski.
Aga nüüd ma siis tean, kelle jaoks on suutäie-aedviljad ja puhastatud supijuurikad mõeldud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rimi omatoodangu lasanje. Korra sain ja rohkem enam ei ole üheski Rimist leidnud.

Mina küll olen näinud. Mitte soojaletis, vaid külmas riiulil.

Ostsin ära, 1 kilone. Jäi kuidagi vedel ja plögane. Ahjus oli u tund aega, pakendil kirjas 30-35 minutit. Samas 4 euro eest käib kah.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Kalevi Tiina marmelaadipulgad. Ma ei ole yldse magusasõber, aga mismõttes neid lapsepõlvemaitselisi magushapusid plahvatusi oli pakis ainult 170 grammi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kalevi Tiina marmelaadipulgad. Ma ei ole yldse magusasõber, aga mismõttes neid lapsepõlvemaitselisi magushapusid plahvatusi oli pakis ainult 170 grammi?

R Õ V E D A D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

R Õ V E D A D

Täiesti tavaline Tiina komm pikaksvenitatud kujul.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

R Õ V E D A D

Täiesti tavaline Tiina komm pikaksvenitatud kujul.

Aga ei ole, hapum on, nagu Tiinad vanasti olid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina avastasin päris hiljuti need pelmeenid ja pean ütlema, et on tõesti head. Kaheksast pakutud valmistamisviisist olen siiani vaid praadimist kasutanud, aga kindlasti proovin ka näiteks aurutamise ja frittimise ära.

Tahtsin just kirjutama hakata, et avastasin Vici Gyozad – Hiina pelmeenid. Ikka väga head võrreldes meie teiste koeraliha-pelmeenidega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle ka Gyozad meeldivad – eriti praadimine kombos aurutamisega nagu pakil õpetatud.

Aga keedetuna meeldivad mulle enamik meil müügil olevatest pelmeenifdest, pole seal mingit koeraliha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esva kalapulgad on head kui.neid praadida soolase margariiniga. Muidu on selline kalane kõrval maitse, kuid soolane margariin teeb soolaseks.

Samas ei sobi soolast margariini võikule panna. Sama hästi võiks leiva tüki soola sisse vajutada- maitse on sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esva kalapulgad on head kui.neid praadida soolase margariiniga.

Määrdemargariine ei soovitata üldse praadimiseks kasutada, pidid kuumutamisel kahjulikuks muutuma.
Armastan kalafilee pulki, ilus valge filee sees. Praen võiga ja raputan praadimise ajal veidi meitsesoola peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Armastan kalafilee pulki, ilus valge filee sees.

Millised need on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Armastan kalafilee pulki, ilus valge filee sees.

Millised need on?

Eks neid on erinevaid, kõige tihemini ostan Prismast Rainbow fileepulki. Hind 1,25 ja hulga maitsvamad kui tavalised hakkmassiga pulgad. Aga on ka Vici ja Finduse omi, Rimides müüakse vist nende oma kaubamärgi all.
Guugeldades leiad kindlasti pildid.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Sutike sidrunipipart & isegi Esva kalajulgad (typo tahtlik) viivad keele alla. Värske tilli, peterselli &/või muu maitserohelisega hapukoorekaste aitab ka hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Värske tilli, peterselli &/või muu maitserohelisega hapukoorekaste aitab ka hästi.

Murulaugu ja mädarõikaga hapukoorekaste! Tegelikult on selle kastmega fileepulgad vaid lusika eest, kaste ise nii hea. Aga imelik on seda ka niisama puhtalt vohmida, seega peab leidma mingigi põhjenduse selle tegemiseks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sutike sidrunipipart & isegi Esva kalajulgad (typo tahtlik) viivad keele alla. Värske tilli, peterselli &/või muu maitserohelisega hapukoorekaste aitab ka hästi.

Esva kalajulgad!:))))))))))))))))))))

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostsin Gustavi Napoleonikoogi- taimerasva täis, modifitseeritud ehket gmo tärklis ja muud sodi täis käkk. Gustav käib alla täiega, uued tooted tulevad, mis väliselt on ahvatlevad, aga maitselt syya ei k6lba.

Täiesti nōus! Kunagi oli see mu lemmikkook, mida ikka külla kaasa viisime. Nüüd oleks piinlik sellist rõvedat käkki kuskile viia, kvaliteet on täiesti alla käinud.
Keegi oskab soovitada mõnda tõsiselt head Napoleonit?

Ostsin eile esimest korda Balbiino rummi-rosina koorejäätist, hullult maitsev on 🙂

Kust seda said?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marta Pagari hummus päikesekuivatatud tomatiga! Väga maitsev. Meeldib, et pole sees vürtsköömneid, mille maitse mulle eriti ei istu. http://martapagar.ee/tooted/kulinaaria

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust seda said?

Kaupmehe hulgilaost, Lasnamäel. jäätisekülmiku kõige ülemiselt riiulilt.
Tänan õnne, et mul teismeline kaelkirjak kaasas oli, kes seda märkas, ja oli lahkesti nõus sealt ka alla, ostukärusse upitama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esva kalapulgad on head kui.neid praadida soolase margariiniga.

Määrdemargariine ei soovitata üldse praadimiseks kasutada, pidid kuumutamisel kahjulikuks muutuma.

Armastan kalafilee pulki, ilus valge filee sees. Praen võiga ja raputan praadimise ajal veidi meitsesoola peale.

Maitsesool ka nüüd väga kasulik ei ole.
Kasutage Saaremaa soolakristallidega võid – väga hea on 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maitsesool ka nüüd väga kasulik ei ole.

Miks ei? Kuivõrd sool üldse kasulik on, aga ürdid jm maitseviljad ei tee seda ju kuidagi kahjulikumaks. Isegi, kui ma lisaks oma aia ürtidele sinna mõne kauge maa pipra sisse segan, seda ei kulu ju palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poodides täitsa olemas väiksed pakikesed..ostan tihti sest minu lemmik ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See oli mõeldud rummi-rosina jäätise kohta 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reeda Pagari liha- ja moosipirukad. Nagu vanal ajal õlis tehtud, nii head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On veel? Vau oma?
Ma tean, et vanasti oli, aga suvel lõpetati nende väikeste tootmine.
Tehakse uuesti?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oli maitsev Merevaigu ahjukana ja saslõkk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eesti Leivatööstuse šokolaadikompvekid, nii mõnusad.

Vaatan kodulehelt, et neil on mingid uued, martsipani ja ploomiga, ka välja tulnud.
On keegi kuskil poes näinud?

https://www.eestileib.ee/toode/sokolaadikompvekid-martsipani-ploomi-ja-rukkileivaga/

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 571 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest