Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 571 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Tere pistaatsia joogijogurt

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

mis poest seda saab, olen otsinud mõnest, pole näinud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

mis poest seda saab, olen otsinud mõnest, pole näinud

Mina sain Tondi Selverist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Campio punased kirsspaprikad täidisega. (Suvaline link, kus pakend näha: http://www.euroser.pl/en/products/brand/campio/4407). Aga Eesti poodides leidub ka. Mõnus teravus, samas ei ole liiga terav, sööd ühe ja tahaks kohe veel ja veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kirsspaprikad on superhead.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Campio punased kirsspaprikad täidisega. (Suvaline link, kus pakend näha: http://www.euroser.pl/en/products/brand/campio/4407). Aga Eesti poodides leidub ka. Mõnus teravus, samas ei ole liiga terav, sööd ühe ja tahaks kohe veel ja veel.

Oi kui erinevad kogemused siis. Ostsin ka ilusa välimuse pärast, kuid meie peres jäi see seisma. Proovisin siis lõpuks ise ka, no ei olnud head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Jess! 👍👍👍

Please wait...
Postitas:
Kägu

Premia paneeritud juust, sügavkülmutatud toode. Ma ei ostaks sellist asja muidu iial ilmselt omal algatusel, aga külapoes polnud suurt muud võtta. Ja god knows, see on imeline toode!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Premia paneeritud juust, sügavkülmutatud toode. Ma ei ostaks sellist asja muidu iial ilmselt omal algatusel, aga külapoes polnud suurt muud võtta. Ja god knows, see on imeline toode!

See neil juba paar aastat sortimendis, mulle ka meeldib ja võimalusel on pakk kodus sügavkülmas pidevalt olemas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Kuskohas see asub, kas külmaletis või jahutatud asjade juures või lihtsalt juustude juures?

Please wait...
Postitas:
Kägu

üle pika aja hea leid – tootja Laky kana tikka-masala kaste. väga maitsev ja lihtne lahendus kui kiire on. riis juurde ja valmis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuskohas see asub, kas külmaletis või jahutatud asjade juures või lihtsalt juustude juures?

Sügavkülmas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi kui erinevad kogemused siis. Ostsin ka ilusa välimuse pärast, kuid meie peres jäi see seisma. Proovisin siis lõpuks ise ka, no ei olnud head.

Perekooli suure reklaami peale ostsin ka neid ning mulle ka väga meeldisid, kahju ainult, et need nii kallid on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bonduelle seentega letšo. Oli vist see nimi niimoodi, mul pole praegu ühtegi purki käepärast. Üks variant on mahe, teine piprasem. Vot see viimane maitseb mulle hullumoodi. Sobib supi sisse, sobib prae juurde lisandiks, sobib lusikaga purgist süüa. Ostsin Grossi poest, olid seal, kus on ketšupid. Pooleliitrine purk ja maksis 1,58 või umbes nii. Kindlasti on mujal ka müügil.

Läksin ja otsisin pildi ka juurde http://bonduelle.ee/tooted/konserveeritud-tooted/sampinjoniletso-spicy-500ml

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli suure reklaami peale ostsin ka neid ning mulle ka väga meeldisid, kahju ainult, et need nii kallid on.

Otsisin täna Prismast ja ei leidnud. Kus neid müüakse? Tahaksin ka proovida. Tavaliselt selline kraam mulle väga maitseb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Otsisin täna Prismast ja ei leidnud. Kus neid müüakse? Tahaksin ka proovida. Tavaliselt selline kraam mulle väga maitseb.

Rimis on kindlasti, esmaspäevani (k.a.) veel soodukaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marmitoni marmelaadisüdamed. Pole ammu nii head marmelaadi saanud. Kui keegi teab veel mõnda head marmelaadi võiks neid siinkohal sooviatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marmitoni marmelaadisüdamed. Pole ammu nii head marmelaadi saanud. Kui keegi teab veel mõnda head marmelaadi võiks neid siinkohal sooviatada.

Fazeri Julia kommide sees on parim marmelaad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Tartus pole kusagil müügil näinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Selverites ja Grossi poes olen näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõngu Pagari “Kass Arturi” kook. Issand, ma võiksin üksi terve selle pätsi nahka panna! 😋

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Lähen vaatan uuesti. Anne ja Sõbra Selveris polnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maiuspala jäätis. Mmm!

Lähen vaatan uuesti. Anne ja Sõbra Selveris polnud.

Mulle tundub, et paljudes poodides on see lihtsalt pidevalt otsas. Ju siis on väga populaarne. Anne Selveris minu meelest oli silt täiesti olemas aga see koht külmikus tühi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kalevi jõuluvanapildiga kommid on maitsvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovisin nii Julia komme kui ka Maiuspala jäätist. Mõlema puhul oli reaktsioon “meh”.
Marmelaadikommidest meeldivad Kalevi omad küll rohkem (hapukama marmelaadiga).

Uue tootena soovitaksin La’Muu Ameerika jäätist (cookies and cream).

Ja otsin taga kohukest. Paar nädalat tagasi ostsin Solarisest mingit biskviidiga kohukest. Ei, mitte Jänksi.
See oli vbl Jeppi, kuid ma pole sellist Farmi kodulehelt leidnud.
Igatahes oli see megahea. Ja selline tunne, et nägin seda unes, kuna ei suuda sellust toodet enam mitte kusagilt leida. Ka Solarises seda oli ainult piiratud aeg ja praegu pole enam riiulis sellist kohtagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas keegi on viimastel kuudel kuskil poeketis rummi-rosina jäätist kohanud?
olen otsinud, aga pole kuskil enam müügil näinud. justkui haihtunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.selver.ee/sweet-chilli-sealiharullid-noo-lihavurst-530-g

Sweet chilli sealiharullid. Uskumatult head. Veidi magusust ja veidi vürtsi (väga vähe).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

imehea kaalumarmelaad Karamelle poes (endine Kalevi pood Tondil Pärnu mnt politseimaja küljes)!
Nad ise teevad seal, ja mujal pole müügil näinud. Ja sefiirid on ka väga head, kaalukaubana palju eri maitseid. Cappuchino viimane avastus mul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlasti on suurem osa selle juba enda jaoks ammu avastanud, aga mina sattusin alles eile poes neile peale.

http://www.rongupagar.ee/image/cache/data/product-376/moorapea_kohupiimakreemiga%204742216008086-370×310.jpg

Ostsin testiks ja suure eelarvamusega (ma nimelt küpsetan ise moorapäid ja siiani ei ole ma kuskilt kaubandusvõrgust ligilähedaseltki sama head saanud kui omatehtud).

Aga see Rõngu Pagari oma on suurepärane!
Pehme, värske, parajalt magus ja väga maitsva glasuuriga.
Väga-väga soovitan! Kes pole veel proovinud – proovige kindlasti ära, kui poes silma hakkab, ja teie usk meie kaasaegsesse kondiitritööstusesse saab vähemalt moorapeade osas taastatud. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 541 kuni 570 (kokku 571 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest