Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 954 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa mõtled neid hollandipäraseid siirupivahvleid? need on hirmus head jah.[/tsitaat]
Segased! Pidin ma seda teemat lugema. Otsisin ka eile riiulist need vahvlid üles. Mees ja lapsed ainult mõmisesid. No megahead olid…Oli mul vaja üldse proovida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.11 14:50; 27.11 11:38; 29.11 11:43; 15.04 11:29; 30.04 15:51; 20.02 11:18; 05.05 12:47; 07.09 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrus ja vist ka Tartus saab osta lahtiselt Paadi pagari leiba, no absoluutne tipp põrandaleibade seas.Mahlane ja pehme, kui ostame siis sööme terve pätsi korraga ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga maitsevad need uued Saare jogurtikreemid. Lemmik on ahjuõuna-kaneeli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:26; 14.01 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Käbbi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu arust on see piimakissell isegi veel parem kui need pudingid :)[/tsitaat]

millises pakendis see piimakissell on? olen otsinud piimaletist ja pudingite juurest, no ei ole leidnud nt selverist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Käbbi kirjutas:[/small]

millises pakendis see piimakissell on? olen otsinud piimaletist ja pudingite juurest, no ei ole leidnud nt selverist.[/tsitaat]
prismas oli seal kus on jogurtid, pakend oli nagu joogijogurtil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bonduelle pruunid oad t¨illikastmes. Ostes ei märganudki, et t¨illi ja süües ka mitte – mõnusa tavalisest paksema kastmega olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Käbbi kirjutas:[/small]

millises pakendis see piimakissell on? olen otsinud piimaletist ja pudingite juurest, no ei ole leidnud nt selverist.[/tsitaat]

http://www.tere.eu/et/tooted?view=product&id=1346

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle väga maitsevad need uued Saare jogurtikreemid. Lemmik on ahjuõuna-kaneeli.[/tsitaat]
minu lemmik: kiivi-rohelise tee, oh, kahjuks praegu ei ole kodus olemas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:55; 29.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle väga maitsevad need uued Saare jogurtikreemid. Lemmik on ahjuõuna-kaneeli.[/tsitaat]
minu lemmik: kiivi-rohelise tee, oh, kahjuks praegu ei ole kodus olemas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:55; 29.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

T¨illipipra juust, Rimis hetkel soodushinnaga. Mõnus vaheldus tavalisele juustule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitsepiimajogurtid väikestes topsides. Stockmann, Comarket ja mõned Rimid müüvad.
Mehe uus lemmik on rukkileivakattega ahjukael.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Farmi karamelli toorjuustukreem. Selver müüb, muid kohti ei tea.
Säästukas müüs mingi eg soodushinnaga veel Farmi maasika toorjuustukreemi, oli ka hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 22:33; 17.12 19:45; 23.02 09:25; 23.03 09:32; 24.08 15:10; 02.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See piimakissell, mida siin kiidetakse, on tegelikult kõige tavalisem veneaegse koolisöökla magustoit.
Täna just ostsin sellepärast, et siin nii kõvasti kiidetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 30.11 22:53; 17.07 20:55; 21.11 07:59; 21.11 15:38; 23.11 21:30; 08.01 21:09; 11.03 23:40; 14.03 16:26; 12.11 22:57; 28.11 16:55; 06.01 22:42; 17.05 22:43; 24.05 11:08; 25.05 23:19; 09.06 21:27; 21.10 14:27; 20.11 13:38; 17.12 21:28; 29.01 12:28; 01.04 21:45; 24.09 19:41; 29.04 05:39; 29.05 21:56; 31.05 20:22; 02.05 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Käbbi kirjutas:[/small]

millises pakendis see piimakissell on? olen otsinud piimaletist ja pudingite juurest, no ei ole leidnud nt selverist.[/tsitaat]

http://www.tere.eu/et/tooted?view=product&id=1346
Liitrine kilepakend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõngu Pagari toodetest on päris hea valik Tallinna Kaubamaja toidumaailmas. Nagu kodused tooted.Nii koogid kui ka marinaadis kala ja liha.

Erinevad maailmamaitsed on ka uus avastus-India, Tai nt.

Kas just uus aga mt Korea porgandisalat on minu maitse järgi. Piimakissell juba mainiti aga ikka kordan;)
Hiiu Köögi magustoidud.

Merevetikasalat Wakame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eilne avastus oli, et milleks osta väikestes karpides kallist toorjuustu kui saab osta suure – ja maitseb sama hea kui väike:
http://www.farmi.ee/tooted/toorjuust/6467

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]piimakissell kilepakendis- hapu moosiga lihtsalt niiiiiiiiiiiiii hea.[/tsitaat]
Sattusin ka eile piimakisseli degusteerimisele, ise poleks iialgi ostnud, aga nüüd avastasin, et väga edukalt saaks kasutada kookidel vaniljekastme asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes teeb kõige paremat kartulisalatit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes teeb kõige paremat kartulisalatit?[/tsitaat]

Minu vanaema 😀

Mulle isiklikult poesalatid ei maitse, aga mu mees kiidab väga Pihlaka kartulisalatit ja veel meeldib talle Prismas müüdav firma Usin Sünnipäevasalat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees kiidab samuti Usinat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grossi lihasalat on parim kartulisalat poe omadest. Ise teen ikka kõige paremat:)
Grossil on head ka Hiina marinaadis kanafilee, või aasiapärane kanafilee. Väga hea ja mahlase kanafilee saab küpsetada.
Grossil vana toode, aga iga jõulu ajal jälle uus ja oodatud on marmelaaditükkidega piparkoogid, head ja vürtsikad küpsikud. Soovitan.
Meeldib ka viimase aja leidudest see piimakissell – 4liikmeline pere saab kenasti topsitäie magusat peale sööki, mustsõstramoosiga.
Pettumus oli tänane proov Talleggi valmiskaste kanafileeribadega. Poleks pidanud seda sinepikastet kanatükkidele valama, liiga äädikane, hapu värk.
Hiiu Pagari leivakreem on hapukoorega imehea. Nagu kodune leivasupp kohe.
Viimasel ajal olen ostnud ka erinevaid sülte poest ja siis oleme Fazeri musta leivaga söönud võileivakatte asemel. Väga hea.
Vici krabipulga-brokkoli salat on hea võileivakate vahelduseks.
Suitsutare vorstid ja singid – ülihead.
Õllepruuli ahjupraad vms oli vist, väga hea ja normaalse maitsega.
Veskimati kaerakliidest saab ülihea pudru.
Kauri kondiitri sokolaadisuflee kook kirssidega on väga väga maitsev.
Pihlaka suhteliselt uus tort Romantika on samuti sokolaadisuflee tort, mustade sõstardega – väga maitsev.
Pihlaka vahulised pähkliküpsised sokoaadikreemiga, pähklikesed, mmm.
Milka sokolaaditoorjuust – hea ja tõesti sokolaadine kate magusaampsule saial. Kujutan ette, et see on ka hea koogitegijatele.
Viva amarettojäätis kirssidega on väga hea.
Vau 400gr topsijäätised – nendest see sidrunijäätis laimitükkidega on ka väga hea:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grossi lihasalat on parim kartulisalat poe omadest. Ise teen ikka kõige paremat:)
Grossil on head ka Hiina marinaadis kanafilee, või aasiapärane kanafilee. Väga hea ja mahlase kanafilee saab küpsetada.
Grossil vana toode, aga iga jõulu ajal jälle uus ja oodatud on marmelaaditükkidega piparkoogid, head ja vürtsikad küpsikud. Soovitan.
Meeldib ka viimase aja leidudest see piimakissell – 4liikmeline pere saab kenasti topsitäie magusat peale sööki, mustsõstramoosiga.
Pettumus oli tänane proov Talleggi valmiskaste kanafileeribadega. Poleks pidanud seda sinepikastet kanatükkidele valama, liiga äädikane, hapu värk.
Hiiu Pagari leivakreem on hapukoorega imehea. Nagu kodune leivasupp kohe.
Viimasel ajal olen ostnud ka erinevaid sülte poest ja siis oleme Fazeri musta leivaga söönud võileivakatte asemel. Väga hea.
Vici krabipulga-brokkoli salat on hea võileivakate vahelduseks.
Suitsutare vorstid ja singid – ülihead.
Õllepruuli ahjupraad vms oli vist, väga hea ja normaalse maitsega.
Veskimati kaerakliidest saab ülihea pudru.
Kauri kondiitri sokolaadisuflee kook kirssidega on väga väga maitsev.
Pihlaka suhteliselt uus tort Romantika on samuti sokolaadisuflee tort, mustade sõstardega – väga maitsev.
Pihlaka vahulised pähkliküpsised sokoaadikreemiga, pähklikesed, mmm.
Milka sokolaaditoorjuust – hea ja tõesti sokolaadine kate magusaampsule saial. Kujutan ette, et see on ka hea koogitegijatele.
Viva amarettojäätis kirssidega on väga hea.
Vau 400gr topsijäätised – nendest see sidrunijäätis laimitükkidega on ka väga hea:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 18:22; 31.12 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]carolla kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu vanaema 😀

Mulle isiklikult poesalatid ei maitse, aga mu mees kiidab väga Pihlaka kartulisalatit ja veel meeldib talle Prismas müüdav firma Usin Sünnipäevasalat[/tsitaat]
Kui minu ja mu sõbranna tehtud kartulisalatid kõrvale jätta, siis Usina sünnipäevasalat on jah täitsa hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.11 23:02; 16.12 23:40; 17.03 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selveri Köögi Mahe Õuna-rukkivaht on ülihea piimaga süüa. Mannavahtude ja muude topsis magustoitude kõrval letis müüvad.
Forte laabijuustud on head. Parmesan on minu jaoks liiga kallis ja ostan selle asemel alati Forte juustusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 22:33; 17.12 19:45; 23.02 09:25; 23.03 09:32; 24.08 15:10; 02.09 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Segased! Pidin ma seda teemat lugema. Otsisin ka eile riiulist need vahvlid üles. Mees ja lapsed ainult mõmisesid. No megahead olid…Oli mul vaja üldse proovida![/tsitaat]

Kusjuures mina ka saatsin mehe poodi neid tooma ja meie perele absoluutselt ei meeldi (praegugi, kui meenutan, tuleb öäk peale) 🙂 vot siis kui erinevad võivad olla maitsed! Aga üldiselt see teema ajab igasugused isud peale küll 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.12 17:11; 23.09 19:22; 16.10 20:58; 10.11 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitseb Muahi leivajogurt, kui saaks, ajaks vist mitu topsitäit sisse. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximast ostetud rohelises topsis ( 500g) Piatnica ( vbl Poola toode) kodujuust. Ausalt, Eesti kodujuustud on kumm mis kumm, segatagu jogurti või hapukoorega….
Kehtna poolsuitsuvorst ja Tapa lihatööstuse seljakarbonaadisink.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.11 11:30; 24.11 17:50; 21.12 10:55; 09.07 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uus lemmik on Risifrutti vaarikamoosiga. Ostsin lapsele, temale ei kõlvanud ja nüüd olen ise sõltlane.[/tsitaat]

Mitte norimiseks, aga see nn. \”moos\” on täis keemiapomm. Parem keeda ise mõnus-magus riisipuder ja pane peale moosi, mis selle nime ka väärib. Ma elan aastaid naaberriigis ja näen kurbusega, kuidas venivaid-läikivaid \”pudingeid\” ja neidsamu riisimoose massiliselt ostetakse. Proovisin ka ise ühe ära ja veendusin, et armastan ennast rohkem, kui vaid hetk. Õnneks on tendents ikka looduslikuma ja puhtama poole, aga ega selline odavkaup ka kuhugi kao. Lihtsalt inimeste teadlikus on muutunud ja ma leian, et see on hea. Mingisugust \”uut\” Fantat reklaamib ka hoolega, et ilma lisaaineteta jne. Minu meelest peaks see ju normaalne olema, mitte eraldi märkimist väärima. Kuid keemiaga harjunud inimestele on vist sellist informatsiooni vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 21.12 12:09; 10.08 19:22; 26.06 22:28; 04.02 07:55; 04.02 07:59; 08.07 07:27; 05.08 15:32; 15.09 16:54; 07.01 06:08; 30.01 14:17; 23.02 03:39; 07.09 15:52; 12.11 01:23; 02.01 07:18; 27.02 14:23; 20.03 08:53; 07.07 08:02; 20.07 13:08; 22.07 12:09; 27.07 18:56; 17.08 19:51; 04.01 07:44; 12.04 08:26; 10.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usina veisemaksapasteet. Müüb Prisma, otsida teiste pasteetide hulgast,eristub ümmarguse karbikuju poolest. Hind 89 senti ja paremat poepasteeti Eestis ei müüda! Selveri populaarne pasteet jääb igal juhul alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast kadus karri-majoneesi kastmega tuunikalakonserv. See oli riisiga nii hea. Olen teisigi kurtmas kuulnud, kas keegi on seda kuskil näinud?

Kuigi üritan mitte süüa suuri kaloripomme siis Prisma koogiletis on haruharva saada Vana-Tallinna kooki – paks toffee kord vahel, njamm. Maitselt meenutab eelpool mainitud vahvleid, milledest ma üritan ka end võõrutada 🙂

Ja kuna mees pole suur jänesetoidu fänn, siis olen enda jaoks avastanud RIMI värske leti, kus saab ise salati kokku panna. Muidugi saaks ise odavamalt, aga ma ei saa koju niipalju komponente korraga osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 954 )


Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest