Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 19 postitust - vahemik 661 kuni 679 (kokku 679 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Mina kiidan Pagaripoiste kolme sokolaadi torti. Ulme hea – Eesti parim!!!

https://www.pagaripoisid.ee/tooted/tordid/shokolaadi/kolme-okolaadi-tort-1-kg-mmargune

Selline tore hüdrogeenitud palmirasva plönn. Isegi biskviidi sees (kuhu üldse rasvainet ei käi) on hüdrogeenitud palmirasv…

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.pagaripoisid.ee/tooted/tordid/shokolaadi/kolme-okolaadi-tort-1-kg-mmargune

Selline tore hüdrogeenitud palmirasva plönn. Isegi biskviidi sees (kuhu üldse rasvainet ei käi) on hüdrogeenitud palmirasv…

Lisaks jõledale koostisele ka kohutavalt magus.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle, jälle, ei maitsenud üldse. Gustavi kolme-šokolaadi tort on kõvasti parem.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle, jälle, ei maitsenud üldse. Gustavi kolme-šokolaadi tort on kõvasti parem.

Neid isegi võrralda oleks patt!

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

jagan teiega kahte minu jaoks uut toodet, mis meeldisid mulle väga:

Põltsamaa adžikasalat ja Magushapu köögiviljasalat

(adžikasalat ei ole vist tglt uus toode)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ziegenrahm kitsejuust. Uus küll ei ole, aga väga maitsev.. palgapäeval ikka ostan seda ja ka siis, kui soodukaga. Väga mõnus leebe maitse, ei karga ninna, kui võileiva peale määrid.

Grissinid. Rosmariiniga kõige paremad, hea näks.

https://www.google.com/search?q=selver+grissini&tbm=isch&ved=2ahUKEwj2uOmn9IntAhXQuioKHefCC9sQ2-cCegQIABAC&oq=selver+grissini&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoECCMQJzoECAAQDToGCAAQChAYOgIIADoGCAAQCBAeOgQIABAeOgQIABAYOggIABANEAUQHlCFW1jOdWDSd2gAcAB4AIAB1QGIAboUkgEGMS4xOC4xmAEAoAEBwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=LO6zX_byDdD1qgHnha_YDQ&bih=512&biw=360&client=ms-android-samsung&prmd=imvn&safe=active#imgrc=SH7-UGV5gkdQEM

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Manjari brownie kook Tartu kohvikus Werner ,lihtsalt jumalik !!! Vaatasin , et Gustavi toodang,aga Tallinna Gustavi kohvikutes kahjuks pole menüüs …

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Karumsi mango ja sidruni kohukesed. Kunagi 90ndatel tootis keegi Eestis ka sarnaseid, puuvilja glasuuriga juustukohukesed ja mulle väga meeldisid.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti leivatööstuse piparkoogitaigen mandliga 🤤🤤 ja need glasuurid,eriti hea on mustsõstra oma

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Mibp

Tere kodujuust setomaa riisikatega on väga õnnestunud toode, nende kaerajook(panen kohvi peale) meeldib ka väga. Hortexi külmutatud metsaseened on head(lisan kasmetesse, omlettile jne). Talleggi kanafileeribad puraviku-röstsibulaga on maitsev ja kiire õhtusöök.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

omq

OMG või omg on lühend inglise keelsest oh my god!-st. “omq” on lühend millest?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Alma creme brulee kodujuust. Nii hea magustoit 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.rongupagar.ee/Liivataignak%C3%BCpsisj%C3%B5hvikamoosiga

Rõngu pagari liivataignaküpsis jõhvikamoosiga.

Esiteks meeldib mulle, et pole seal mingeid säilitusaineid. Kui karbi lahti teen, siis nuusutan ja tõmban mõnuga ninna küpsistest hõnguvat kodust ahjupirukat meenutavat lõhna. Täpselt nagu ema kunagi küpsetas muretaignast. Küpsised on pehmed, puhta maitsega ja mõnusalt hapuka moosiga. Ostan Prismast või Selverist ja soovitan teil ka osta – 2.69 karp.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

omq

OMG või omg on lühend inglise keelsest oh my god!-st. “omq” on lühend millest?

Noh, eks see ole midagi, mida on valesti kuuldud-loetud ja pikema mõtlemiseta kasutama hakatud. Taolisi piinlikke ja tobedaid vigu teevad paljud. Eriti just võõrkeel(t)e ja võõrsõnade puhul. Mäletan üht tuttavat, kes trahvi honorariks nimetas ja siit kägu, kel oli mingi asi “uipu” lahe (pidi olema soomekeelne huippu ). Neid näiteid on muidugi sadu, aga need hüppasid esimesena pähe.
Ekd see “omq” ole ka mingi plähmerdamine, õiget asja kontrollimata.
Veidral kombel on meil piinlik, mitte valestikirjutajal endal?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pärnu Koduköögi Moskva saiake, nimi neil seal kreemisai. Selle õige vanakooli mannakreemiga. Iga kord kui Pärnusse lähen, käin sealt läbi. Mujal need Moskva saiad mingi vaniljekreemiga, mis pole üldse nii hea, isegi Narva kohvikus pole õiged. Kui keegi teab, kus veel müüakse mannakreemiga, andke teada 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärnu Koduköögi Moskva saiake, nimi neil seal kreemisai. Selle õige vanakooli mannakreemiga. Iga kord kui Pärnusse lähen, käin sealt läbi. Mujal need Moskva saiad mingi vaniljekreemiga, mis pole üldse nii hea, isegi Narva kohvikus pole õiged. Kui keegi teab, kus veel müüakse mannakreemiga, andke teada 🙂

neil on meekook ka hea ja “õige”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu lapsepõlves 1960ndatel polnud moskva saiad mingi mannakreemi vaid korraliku keedukreemiga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esna kitsejuust, nende kitsepiimajogurt nii maitsestamata kui mustsõstraga. Kitsejuustu ostsin esimest korda poest, aga siis avastasin, et Harju maal tuuakse lausa koju kätte! Varsti peaks jälle tellima, nii hääd on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärnu Koduköögi Moskva saiake, nimi neil seal kreemisai. Selle õige vanakooli mannakreemiga.

Vanasti küll sellise vastiku mannaplögaga ei olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Näitan 19 postitust - vahemik 661 kuni 679 (kokku 679 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest