Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 10 postitust - vahemik 721 kuni 730 (kokku 730 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa – millest ma muidu midagi ei pea – uus Kodusült. Kuidagi väga minu maitsele 😋

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maks&Mooritsa – millest ma muidu midagi ei pea – uus Kodusült. Kuidagi väga minu maitsele 😋

Huvitav, et tõelist kodusõlti saab ilma nende imelikkude lisandusteta teha

puljong, sealiha (40%), želatiin (seavalgust), sool, maitsetaimede ja vürtside segu, happesuse regulaator E262, lõhna- ja maitseained, pärmiekstrakt, suhkur, rapsiõli, säilitusaine E250.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et tõelist kodusõlti saab ilma nende imelikkude lisandusteta teha

puljong, sealiha (40%), želatiin (seavalgust), sool, maitsetaimede ja vürtside segu, happesuse regulaator E262, lõhna- ja maitseained, pärmiekstrakt, suhkur, rapsiõli, säilitusaine E250.

Ma ei saanud vist päris täpselt sellest kommentaarist aru, aga ütlen nii palju, et valmistoote puhul “lisandustest” enam huvitab mind maitse. See sült mulle maitses.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti Pagari Brownie kook, väga hea ja rammus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Eestis müüakse kofeiini vaba coca-colat? Ma tean, et mujal maailmas on selline versioon olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

A, kas keegi teab, miks mitte kuskil enam nisukliisid ei müüda?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

A, kas keegi teab, miks mitte kuskil enam nisukliisid ei müüda?

Ei ole viimasel ajal vaadanud, aga mul on kapis üks pakk, ei oska midagi sellega teha. Puder on nagu saepurust, samas kaerakliidest puder väga meeldib. Mis sina nendega teed?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kalevi maasika-rabarberi marmelaadikommid. Maitse on hea, hapukas ja samuti sain nendega lahti Kirju koera batoonikeste sõltuvusest 😉

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rannarootsi põdralihapelmeenid!  Väga meeldisid, ja täitsa tuntav “metsik” maitse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Van Kook šokolaadi-brownie tort. Koostist ei tasu vaadata, see ikka kahjuks igasugu jama täis, aga maitse väga meeldis.

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 721 kuni 730 (kokku 730 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest