Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 11 postitust - vahemik 781 kuni 791 (kokku 791 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Ei tea kui uus või teistel avastamata on see Salvesti magus-vürtsikas köögiviljasalat, aga mina leidsin Coopist ja väga meeldib. Patu asi muidugi, sest oma salateid on veel eelmisest aastast järel, kuid vahel tahaks teiste tehtut ka 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisele postitusele lisaks:

kes teravust otsib, siiis seda muidugi pole, aga krõmps ja hea maitsega on küll 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heeringafilee sibula, rosinate ja kreeka pähklitega. Sibulad olid pehmed, õhukesed, pruunid (head), Lidlist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.valio.ee/tooted/alma-kreeka-kohupiimakreem-sokolaadi-kookose-380g/

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu  suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt  õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis  vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

Issver!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

sidruni-laimi torukohupiim. Hästi tsitruselise maitsega, täitsa niisama süüa või pidulikul puhul vahukoorega segatult. Tere oma vist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Kui sa vaid komade kasutamist ka sama kirglikult rakendaksid kui oma šokolaadinuusutamist…siis ju täitsa võiks lugeda. Praegu aga, nojah.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu aga, nojah.

Leidsin ühe komavea. Sa paranda nüüd kõik need ära, mida sina nägid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt  õrnalt lendama,

Minu katuse tõstis selle imelikult pikk säilivusaeg, mida see küll sisaldab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama,

Minu katuse tõstis selle imelikult pikk säilivusaeg, mida see küll sisaldab?

Valio kodulehel on ju koostis kirjas. Säilitusaineid pole, on naturaalne juuretis. Kaua ta siis säilib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu päeva tagasi ostetul on peal 02. sept

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 781 kuni 791 (kokku 791 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest