Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 954 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Täitsa soovitan:Salvesti Kaunviljakauss kinoaga. Proovisin uudistoote ära lihtsalt selle pärast, et suvilas käies pole eiti aega kokata. Küpsetasin ahjukana ja soojendasin juurde nimetatud purgitoidu. Sobis suurepäraselt.

Ma kartsingi kui keegi hakkab seda soovitama-olgu öeldud, et alati proovin kõik uudistooted eelnevalt ise ära kui hakkan midagi hindama: see toode tõi meie perre täieliku pettumuse, maitse oli kuidagi enam-vähem, aga väljanägemine, kui ei taha rikkuda söögiisu(esteet)ei soovita kellelegi. Ausalt, kui teile on visuaalne tähtis e. sööte silmadega, jätke see toode ostmata!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski toit, mis sisaldab kinoad, ei näe ilus välja. Samuti risotto ega muud nö pudrused teraviljatoidud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski toit, mis sisaldab kinoad, ei näe ilus välja. Samuti risotto ega muud nö pudrused teraviljatoidud.

Ei näe ka ükski paljukiidetud pastaroog hea välja. Ega pajaroog. Ega taldrikule tõstetud ahjuvorm. Kung po on ka üsna inetu kahjuks. Aga väga maitsev siiski.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis sel nii hullu siis on https://www.salvest.ee/tooted/lounatoidud/kaunvilja-kauss-kinoaga-530g/ sulle ei tule ju üllatusena keedetud kinoa väljanägemine? Kui maitse on hea, siis proovin küll ära, koostis tundub vägagi ok.

Ahjuvormid ja ühepajatoidud jne annab vägagi ilusasti ja värvikalt nii teha kui serveerida, ei pea olema pudrune plärakas taldikul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.valio.ee/tooted/alma-kreeka-kohupiimakreem-sokolaadi-kookose-380g/

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

Sellise kiidulaulu peale täielik pettumus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski toit, mis sisaldab kinoad, ei näe ilus välja. Samuti risotto ega muud nö pudrused teraviljatoidud.

Minu valmistatud risotto, samuti pastaroad, näevad taldrikul väga head ja isuäratavad välja. Ma ei kelgi. See lihtsalt on nii.

 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu valmistatud risotto, samuti pastaroad, näevad taldrikul väga head ja isuäratavad välja. Ma ei kelgi. See lihtsalt on nii.

No ma jälgin päris palju profikokkade saite, kus toitude väljanägemine taldrikul on vahel loomulik ja vahel proffide IT-vendade poolt töödeldud – no ei ole ükski eriti uhke. Loomulikult, kui ise teed, siis serveerid võimalikult kenasti, tunned head lõhna ja tühi kõht aitab kaasa, aga nt neile, kes ei armasta eriti ei riisi- ega makaroniroogasid, pole see enamasti ühtlase tuima värviga kastmes mass kuidagi visuaalselt meeldiv. Tee sellest panni- või taldrikutäiest pilt ja vaata paari kuu pärast. Kui miskit värsket erksat värvi tooreste  aedviljade või lehtedega ei lisa, pole läbihautatud riisis ega makaronis midagi silmale kaunist.

 

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.valio.ee/tooted/alma-kreeka-kohupiimakreem-sokolaadi-kookose-380g/

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

Mina seda kookostuult ei tundnud. Mõttetu magus plöga.  Minu katus püsib paigal, mitte mingi mögin seda lendlema ei tõsta.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.valio.ee/tooted/alma-kreeka-kohupiimakreem-sokolaadi-kookose-380g/

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

Mina seda kookostuult ei tundnud. Mõttetu magus plöga. Minu katus püsib paigal, mitte mingi mögin seda lendlema ei tõsta.

Minu jaoks oli see lälin täielik antireklaam, seega tänan, müügimees, aga mu raha jääb sellevõrra alles.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui miskit värsket erksat värvi tooreste aedviljade või lehtedega ei lisa, pole läbihautatud riisis ega makaronis midagi silmale kaunist.

Perekooli isehakanud esteet-kägu on rääkinud. ????

 

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui miskit värsket erksat värvi tooreste aedviljade või lehtedega ei lisa, pole läbihautatud riisis ega makaronis midagi silmale kaunist.

Perekooli isehakanud esteet-kägu on rääkinud. ????

Miks sa nii nähvad? Jutus on ju täiesti iva olemas. Seda enam, et esiteks “sööb” inimene silmadega, siis ninaga, siis maitsemeelega.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nii nähvad? Jutus on ju täiesti iva olemas. Seda enam, et esiteks “sööb” inimene silmadega, siis ninaga, siis maitsemeelega.

Nähvan, sest inimene halvustas toitu. Minu jaoks äärmiselt nõme käitumine.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nii nähvad? Jutus on ju täiesti iva olemas. Seda enam, et esiteks “sööb” inimene silmadega, siis ninaga, siis maitsemeelega.

Nähvan, sest inimene halvustas toitu. Minu jaoks äärmiselt nõme käitumine.

Kus sa toidu halvustamist nägid? Ise mõtlesid juurde. Paljud toidud, mis ei näe absoluutselt kenad välja, on väga maitsvad ja neid tehakse ja süüakse hea meelega. Jutt oli vaid visuaalsest pildist. Serveeringuga võib muidugi imesid teha ja selle nimel ka restoranid pingutavad, aga niisama potis hauduvana või pannil praadivana pole seal midagi ilusat. Ka siis enam mitte, kui ollakse poole söömise peal ja serveeringu võlu on taldrikult kadunud. Ega siis naljaviluks kõikvõilalikke trikke ei kasutataks, et saada pilt või video, mis ka tõesti isuäratavana mõjuks, kui midagi on vaja reklaamida või lihtsalt menüüle foto lisada. See on ju terve teadus, mida kõike tehakse, et toit näeks parem välja, kui ta tegelikult on.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.valio.ee/tooted/alma-kreeka-kohupiimakreem-sokolaadi-kookose-380g/

Ostsin täna Selverist Alma kreeka kohupiima kreemi šokolaadi ja kookosega. Oli silt,et uudistoode ja soodushind praegu 1.29

Ja nüüd ma olen siin teemas, et teistele ka teada anda kui rahul ma oma ostuga olen. Kohupiim on helebeež ja kookoshelvestega. Kui selle suhu panin, siis tundus tavaline. Aga õige naudinguhetk tekkis, kui kohupiim oli juba alla neelatud. Sel hetkel paitas mu suulage õrn kookostuul. Teisiti ma seda õndsat tunnet ei oskagi kirjeldada. Nagu soojal suvepäeval silitas see jahutav tuuleke mind lausa silmadeni välja.

Nauding kohupiimakreemist, uskumatu. Viimati sain kohupiimast mingi elamuse aastaid tagasi süües pasha kohupiimakreemi. Kõik muud sordid on mu maitsemeele üpris ükskõikseks jätnud.

Ja nüüd see tänane šokolaadi kookose kohupiim tõstis mu katuse lihtsalt õrnalt lendama, armastuse ja hellusega. Tundsin end lausa parema inimesena seda süües, nagu teeb hea muusika,mis vahel meie hingekeeli puudutab.

Ise ma šokolaadiga asju eriti ei armasta, seetõttu kahtlesin kui selle korvi tõstsin. Aga siin tootes on seda šokolaadi lihtsalt tumedama tooni andmiseks pandud, ei häirinud üldse.

Pärast sööki pistsin nina topsi ja nuusutasin. Ja siis veel nuusutasin ja siis veel. See muusika oli lõhnas ka.

Mina seda kookostuult ei tundnud. Mõttetu magus plöga. Minu katus püsib paigal, mitte mingi mögin seda lendlema ei tõsta.

Minule maitses. Ostsin just siinse teema peale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu valmistatud risotto, samuti pastaroad, näevad taldrikul väga head ja isuäratavad välja. Ma ei kelgi. See lihtsalt on nii.

No ma jälgin päris palju profikokkade saite, kus toitude väljanägemine taldrikul on vahel loomulik ja vahel proffide IT-vendade poolt töödeldud – no ei ole ükski eriti uhke. Loomulikult, kui ise teed, siis serveerid võimalikult kenasti, tunned head lõhna ja tühi kõht aitab kaasa, aga nt neile, kes ei armasta eriti ei riisi- ega makaroniroogasid, pole see enamasti ühtlase tuima värviga kastmes mass kuidagi visuaalselt meeldiv. Tee sellest panni- või taldrikutäiest pilt ja vaata paari kuu pärast. Kui miskit värsket erksat värvi tooreste aedviljade või lehtedega ei lisa, pole läbihautatud riisis ega makaronis midagi silmale kaunist.

Aga küll hakklihakaste on ilus, eks? Ja maksakaste ka.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küll hakklihakaste on ilus, eks? Ja maksakaste ka.

Ei ole siis või? Minu meelest on küll ilus ja maitsev ka.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga küll hakklihakaste on ilus, eks? Ja maksakaste ka.

Ei ole siis või? Minu meelest on küll ilus ja maitsev ka.

Vägagi maitsev võib olla, aga mida ilusat on maksasoustis? Oled pilti teinud? Ühtaselt pruunikas-hallikas. Just täna näidati pannidel maksakastet ka telekas. Täiesti nii, nagu ta välja näebki, ilma uhkelt serveerimata. Hakklihakaste ju samasugune, värvitu mass. No kui sinna kolm värvi paprikat sisse hautad, siis on kaunim küll.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks need teemasse mittepuutuvad kommentaarid ära kustutada. Varem oli hea teema, kust huvitavaid kommentaare sai lugeda, nüüd on paar inimest selle lihtsalt ära rikkunud 🙁

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu absoluutne lemmik on Salvesti külmsupp “Suvi”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks need teemasse mittepuutuvad kommentaarid ära kustutada. Varem oli hea teema, kust huvitavaid kommentaare sai lugeda, nüüd on paar inimest selle lihtsalt ära rikkunud ????

28 leheküljel on piisavalt palju huvitavaid kommentaare alles ja ju tuleb teist samapalju, kui kellelgi on veel headest leidudest teada anda. Ega need mõned üksikud teemavälised ei takista ju kedagi oma heast leiust  kirjutamast! Polnud neis midagi hullu ka, algaski ostetud toidust ja selle  välimusest.

Keri edasi, kui ei meeldi ja kirjuta ise oma viimatisest maitsvast leiust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi võiks need teemasse mittepuutuvad kommentaarid ära kustutada. Varem oli hea teema, kust huvitavaid kommentaare sai lugeda, nüüd on paar inimest selle lihtsalt ära rikkunud ????

Keegi võiks hoopis nende lollakate mammutteemade pinnimise ära lõpetada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema alguses olevaid vast enam ei toodetagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on igas tootegrupis mõni lemmik.  Näiteks Salvesti tublilt tomatine ketšup (muud ei osta enam), bellini alkohoolne kokteil, tallinna kilud Kihnu kala omad, kodukook on hea Rõngu pagaris, vinigret on üsna hea Selveris, must tee on siiani parim Forsman Tea oma “Russia Samovar Blend”, kartulisalatitest on peale isetehtu söödav ka Hiiumaa köögi Kodune salat jne

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kartulisalatitest on peale isetehtu söödav ka Hiiumaa köögi Kodune salat

Parim kartulisalat on Rocco kartulisalat vorstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Rocco suitsukana salat. Ja siis veel tavaline kartulisalat, kus on palju sibulat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on igas tootegrupis mõni lemmik. Näiteks Salvesti tublilt tomatine ketšup (muud ei osta enam), bellini alkohoolne kokteil, tallinna kilud Kihnu kala omad, kodukook on hea Rõngu pagaris, vinigret on üsna hea Selveris, must tee on siiani parim Forsman Tea oma “Russia Samovar Blend”, kartulisalatitest on peale isetehtu söödav ka Hiiumaa köögi Kodune salat jne

Otsusta ära, kas nimed kirjutatakse suure algustähega või mitte. Kuidas sulle 2.klassis õpetati?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kartulisalatitest on peale isetehtu söödav ka Hiiumaa köögi Kodune salat

Parim kartulisalat on Rocco kartulisalat vorstiga.

Söödav ja parim ei ole sünonüümid.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kartulisalatitest on peale isetehtu söödav ka Hiiumaa köögi Kodune salat

Parim kartulisalat on Rocco kartulisalat vorstiga.

Söödav ja parim ei ole sünonüümid.

Huvitav, mis vaev on inimesel, kes hommikul kell 7 hakkab perekoolis tüli norima ja “mul on sinust palju parem maitse” teemat aretama?

Jäid öösel ilma?

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Otsusta ära, kas nimed kirjutatakse suure algustähega või mitte. Kuidas sulle 2.klassis õpetati?

Kuidas sulle 2. klassis õpetati? Kas pärast punkti käib tühik? Või ei käi?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söödav ja parim ei ole sünonüümid.

Parim poesalat.

Pooled isetehtud kodusalatid liigituvad pigem söödavateks, mitte headeks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 811 kuni 840 (kokku 954 )


Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest