Esileht Tööelu, raha ja seadused. maja ehitus- laen

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: maja ehitus- laen

Postitas:

Saime kaasaga endale tallinna küljel maad väärtuses umbes 50 000 euri, meil on 2 väikest last ja hetkel mina (ema)kodune, mees käib tööl, kuid seda mitteametlikult (see on teadlik valik!)
Meil on olemas ka korter, mille laenu on jäänud maksta umbes 1 aasta.
Olen uurinud erinevaid võimalusi kuidas saaksime maja ehituseks laenu võtta.
Kuna hetkel mehel ametlikku tööd ei ole siis ei saa me pankadest ka mingit nõu küsida (mu mäletamist mööda peab laenu taotlemiseks olema ametlik palk vähemalt pool aastat.)Kevadest siis mees lähebki ametlikult tööle, et laenu võtmise ajaks palk väljavõttes kirjas oleks.

mis järgus intressi 2013-2014 aastal peaks arvestama? kumb on mõtekam tagatiseks panna, kas korter (müügihind ca` 60 000) või maa? Kas kellelgi kogemused ka kredeExi laenuga (noore pere laen)?

Korterit maha müüa ei taha, kuna asub väga heas kohas, maja korralik ja üürilise leiaks iga kell. Liskas sellele ka ühel lapsel siis oma kodu olemas kui suuureks kasvab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maad tagatiseks ei saa panna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:43; 10.02 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oli teadlik valik mitte makse maksta, siis oli tehtud ka valik mitte laenu saada.
Ometi soovite teiegi oma lastele lasteaiakohtasid ja kooli mis remonditud? Ühistrantsporti,korras teid? Et meditsiiniteenused oleks tagatud?
Huvitav teadlik valik.
Kas siis kui 6 kuud palka näidatud ja laen saadud, on teadlik valik taas mustalt tööle hakata? Mitte et ma teaks,kas pank sellist käitumist aktsepteerib.Ja ei tea kuna ise seaduserikkumistega ei tegele ega kokku ka puutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 16:48; 08.02 21:37; 11.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Laenu oleme juba saanud- siis korteri ostuks. Vallale peame maksma suts üle 2000 euro et kindlustada lastele lasteaiakoht.
Ma ei saa aru, mille üle kurta?
Peaelegi oli küsimus rohkem pangandus küsimus, mitte targutamine teemal – makse makse.

Ja \”teadlik valik\” kommenteerijale- pank pole kunagi küsinud ega huvi tundnud, kust see raha tuleb kui meil ametlikku sissetulekut ei ole. Võlgu pole jäänud kordagi. Kui see oleks probleem siis oleks see juba ammu panga poolt üles võetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pank kontrollibki teie sissetulekuid siis, kui tahate laenu võtta või siis, kui soovite laenulepingus mingit muudatust teha. Muul ajal teie sissetulekuid ei uurita.

Üldjuhul võtavad pangad tagatiseks vaid elukondliku kinnisvara (korter, maja). Maad tagatiseks ei võeta, erandina juhul, kui tegemist on elamumaaga, millel algab maja ehitus teatud perioodi jooksul.

Sellest küsimusest üldse aru ei saanud: mis järgus intressi 2013-2014 aastal peaks arvestama? Intressid on ju ajas muutuvad ning kes sulle ette oskab öelda, millised on pangamarginaalid sügisel, kui teie pere ametlikust sissetulekust on 6 kuud täis tiksunud.

P.S. Ka minule tundub mustalt töötamine vale, et mitte öelda ebaõiglane teiste, ausate kodanike suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 19:50; 10.02 13:03; 10.02 13:37; 10.02 14:25; 10.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see, kes seda Teie pere \”teadlikku valikut \”kommenteeris.
Ja ausalt ei saa aru, miks enamus Teie pere sellist valikut tolereerib.
Tolereerimise all pean siis silmas vaikset nõuolekut, ehk mitte vastu kommenteerimist/väitlemist.
See pole mingi valik, vaid seaduserikkumine.
Saage see laen, oma numbreid 6 kuud näidates, aga ma räägin sedusekuulelikkusest, ühisosasse panustamisest jne…
Kas üldse ei jõua kohale riigi toimimise põhilaused?
Meie kõik maksame makse ja saame vastu : teed millel liikuda, ühistrantspordi, lastaeaiakohad, koolid, pargid, haiglad jne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 16:48; 08.02 21:37; 11.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina see, kes seda Teie pere \”teadlikku valikut \”kommenteeris.
Ja ausalt ei saa aru, miks enamus Teie pere sellist valikut tolereerib.
Tolereerimise all pean siis silmas vaikset nõuolekut, ehk mitte vastu kommenteerimist/väitlemist.
See pole mingi valik, vaid seaduserikkumine.
Saage see laen, oma numbreid 6 kuud näidates, aga ma räägin sedusekuulelikkusest, ühisosasse panustamisest jne…
Kas üldse ei jõua kohale riigi toimimise põhilaused?
Meie kõik maksame makse ja saame vastu : teed millel liikuda, ühistrantspordi, lastaeaiakohad, koolid, pargid, haiglad jne…

[/tsitaat]

Igal oinal on oma mihkipäev. Küll ka see puukpere saab oma vitsad ühel päeval kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saime kaasaga endale tallinna küljel maad väärtuses umbes 50 000 euri, meil on 2 väikest last ja hetkel mina (ema)kodune, mees käib tööl, kuid seda mitteametlikult (see on teadlik valik!)
Meil on olemas ka korter, mille laenu on jäänud maksta umbes 1 aasta.
Olen uurinud erinevaid võimalusi kuidas saaksime maja ehituseks laenu võtta.
Kuna hetkel mehel ametlikku tööd ei ole siis ei saa me pankadest ka mingit nõu küsida (mu mäletamist mööda peab laenu taotlemiseks olema ametlik palk vähemalt pool aastat.)Kevadest siis mees lähebki ametlikult tööle, et laenu võtmise ajaks palk väljavõttes kirjas oleks.

mis järgus intressi 2013-2014 aastal peaks arvestama? kumb on mõtekam tagatiseks panna, kas korter (müügihind ca` 60 000) või maa? Kas kellelgi kogemused ka kredeExi laenuga (noore pere laen)?

Korterit maha müüa ei taha, kuna asub väga heas kohas, maja korralik ja üürilise leiaks iga kell. Liskas sellele ka ühel lapsel siis oma kodu olemas kui suuureks kasvab.
[/tsitaat]

Perekooli moderaatorid, palun edastage teemaalgataja IP aadress Maksu-ja Tolliametile, et selliseid puuke Eesti Vabariigis panna oma \”teadlike valikute\” eest vastutama. See on ju seaduserikkumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus siin kirjas on et me makse ei maksa?
Maksame niisamuti nagu kõik teised.
Kui inimene teeb lisatööd oma sõbrale, kes on eraisik ja tasub selle eest talle-kas see on siis maksupettus või?

Kui traktoriga naabrimehe põldu künnad ja selle pealt 100 euri ja pudel viina kuidas sa siis sealt makse maksad?

Vanatädile lähed pirni vahetama ja vanatädi maksab sulle pirni raha tagasi ja annab sulle kotleti selle eest et talle appi tuled- kuidas sa selle pealt siis makse maksad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naturaalmajandusime

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 16:43; 10.02 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kus siin kirjas on et me makse ei maksa?
Maksame niisamuti nagu kõik teised.
Kui inimene teeb lisatööd oma sõbrale, kes on eraisik ja tasub selle eest talle-kas see on siis maksupettus või?

Kui traktoriga naabrimehe põldu künnad ja selle pealt 100 euri ja pudel viina kuidas sa siis sealt makse maksad?

Vanatädile lähed pirni vahetama ja vanatädi maksab sulle pirni raha tagasi ja annab sulle kotleti selle eest et talle appi tuled- kuidas sa selle pealt siis makse maksad?[/tsitaat]Teemaalgatusest võib välja lugeda, et mees siiski käib regulaarselt, igapäevaselt tööl, kuid mitteametlikult: \”mees käib tööl, kuid seda mitteametlikult (see on teadlik valik!).\”
Kui ta käiks mõnikord sõbral abis või naabrimemmel pirni sisse-välja keeramas, siis sa ilmselt ei sõnastaks oma juttu nii, et \”mees käib tööl…\”

Samas, kui nüüd väidad, et jah, tõepoolest käib mees üks päev naabrile maad kündmas ja sõbrale remonti tegemas ning saab selle eest tasu, siis loomulikult peaks maksma selle pealt ka makse.
Ma ei ole küll maksustamise teemal kuigi tugev, kuid seaduse järgi peaks vist tõesti maa kündmise eest teenitud 100 eurot pealt maksu maksma, kui tahad olla seadusekuulekas inimene.

Ja seda juttu pole mõtet muidugi üldse ajada, et mees käib küll mitteametlikult tööl, kuid makse ikka maksab. Kui see siiski nii on, et sissetulek on olemas ja maksud makstud, siis ei ole ka pangast probleemi laenu võtmisega, sest pank arvestab viimase 6 kuu AMETLIKULT (ehk need, mis on dokumentaalselt tõestatud ja mille pealt on vajalikud maksud makstud) laekunud sissetulekuid.

Seega, sinu jutus on tugev vastuolu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 19:50; 10.02 13:03; 10.02 13:37; 10.02 14:25; 10.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minu teada ei saagi ju tööl käia kui ollakse lapsehoolduspuhkusel?
ja kui siis seda ainult miinimumi osas ilma et kautaks vanemahüvitiselt (Kas on nii et Eesti riigis kahte hüvist samal ajal ei saa- ehk kui saad vanemahüvitsit ja palka, kui palk on üle miinimumi).
Pank ei anna ju vanemahüvitise tagatisel laenu? või annab? vanemahüvitis ei kesta ju nii kaua et seda püsivaks sissetulekuks nimetada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga minu teada ei saagi ju tööl käia kui ollakse lapsehoolduspuhkusel?
ja kui siis seda ainult miinimumi osas ilma et kautaks vanemahüvitiselt (Kas on nii et Eesti riigis kahte hüvist samal ajal ei saa- ehk kui saad vanemahüvitsit ja palka, kui palk on üle miinimumi).
Pank ei anna ju vanemahüvitise tagatisel laenu? või annab? vanemahüvitis ei kesta ju nii kaua et seda püsivaks sissetulekuks nimetada?

[/tsitaat]Oot, jutt käis ju sinu mehe tööl käimisest? Seletad pikalt ja laialt, kuidas su mees käib mustalt tööl ja siis hakkad rääkima, et sa ei saagi ju tööle minna, kuna saad vanemahüvitist. Oled sa ikka päris kindel, et orienteerud enda mõtetes ja soovides?

Vanemahüvitis on muide täiesti aktsepteeritav laenutaotlemisel, tingimusel, et sinu eelmine töökoht on säilinud ja pärast on sul võimalik sellele tööle tagasi minna. Vähemalt osades Eesti pankades on see nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 19:50; 10.02 13:03; 10.02 13:37; 10.02 14:25; 10.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Oot, jutt käis ju sinu mehe tööl käimisest? Seletad pikalt ja laialt, kuidas su mees käib mustalt tööl ja siis hakkad rääkima, et sa ei saagi ju tööle minna, kuna saad vanemahüvitist. Oled sa ikka päris kindel, et orienteerud enda mõtetes ja soovides?

Vanemahüvitis on muide täiesti aktsepteeritav laenutaotlemisel, tingimusel, et sinu eelmine töökoht on säilinud ja pärast on sul võimalik sellele tööle tagasi minna. Vähemalt osades Eesti pankades on see nii.[/tsitaat]

Mitte mina ei saa tööle minna vaid mu mees. mees on see kes on lapsehoolduspuhkusel ja kelle nimel tuleb vanemahüvitis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kus siin kirjas on et me makse ei maksa?
Maksame niisamuti nagu kõik teised.
Kui inimene teeb lisatööd oma sõbrale, kes on eraisik ja tasub selle eest talle-kas see on siis maksupettus või?

Kui traktoriga naabrimehe põldu künnad ja selle pealt 100 euri ja pudel viina kuidas sa siis sealt makse maksad?

Vanatädile lähed pirni vahetama ja vanatädi maksab sulle pirni raha tagasi ja annab sulle kotleti selle eest et talle appi tuled- kuidas sa selle pealt siis makse maksad?[/tsitaat]

Tuludeklaratsioonis on võimalik deklareerida lisatöö ja selle pealt ausalt maksud maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tuludeklaratsioonis on võimalik deklareerida lisatöö ja selle pealt ausalt maksud maksta.[/tsitaat]

kas seda isegi siis kui tegemist on eraisik- eraisik tehinguga?
No näiteks et naaber ütleb et tule aita mul kaevu parandada ja maksan su töö ja aja eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mitte mina ei saa tööle minna vaid mu mees. mees on see kes on lapsehoolduspuhkusel ja kelle nimel tuleb vanemahüvitis. [/tsitaat]Loeme nüüd teemaalgatust uuesti: \”Saime kaasaga endale tallinna küljel maad väärtuses umbes 50 000 euri, meil on 2 väikest last ja hetkel mina (ema)kodune, mees käib tööl, kuid seda mitteametlikult (see on teadlik valik!)\”.

Kuidas siis nüüd täpsemalt ongi? Mees käib mitteametlikult tööl, kuid tegelikult on hoopis lapsehoolduspuhkusel?
Mis sinu roll siis siinkohal on? Olla päevavaras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 19:50; 10.02 13:03; 10.02 13:37; 10.02 14:25; 10.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Loeme nüüd teemaalgatust uuesti: \”Saime kaasaga endale tallinna küljel maad väärtuses umbes 50 000 euri, meil on 2 väikest last ja hetkel mina (ema)kodune, mees käib tööl, kuid seda mitteametlikult (see on teadlik valik!)\”.

Kuidas siis nüüd täpsemalt ongi? Mees käib mitteametlikult tööl, kuid tegelikult on hoopis lapsehoolduspuhkusel?
Mis sinu roll siis siinkohal on? Olla päevavaras?[/tsitaat]

Kuule..miks sa niimoodi ründad?! Kas ma pean tööle minema ainult seepärast, et sina seda mulle ütled?
Mees oli see kes käis tööl, seepärast ka tema lapsehoolduspuhkusele jäi.
Sellepärast ma kirjutasingi et see on teadlik valik- sest muidu kaotaks mees ju vanemahüvitises ja kuna viimane on suurem kui praegusel ajal palgad siis ei näe ma põhjust tõmmelda.
Mees ei suudaks niimoodi kodus olla väikeste lastega, seepärast ta käibki sõprade juures asju tegemas ja mina ei näe selles küll mingit seaduse rikkumist.

Tegelikult tahtsin ma teada üht asja aga näe tuli välja et ma nüüd maksupettur ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule..miks sa niimoodi ründad?! Kas ma pean tööle minema ainult seepärast, et sina seda mulle ütled?
Mees oli see kes käis tööl, seepärast ka tema lapsehoolduspuhkusele jäi.
Sellepärast ma kirjutasingi et see on teadlik valik- sest muidu kaotaks mees ju vanemahüvitises ja kuna viimane on suurem kui praegusel ajal palgad siis ei näe ma põhjust tõmmelda.
Mees ei suudaks niimoodi kodus olla väikeste lastega, seepärast ta käibki sõprade juures asju tegemas ja mina ei näe selles küll mingit seaduse rikkumist.

Tegelikult tahtsin ma teada üht asja aga näe tuli välja et ma nüüd maksupettur ka.

[/tsitaat]Ei ründagi. Ja minupoolest ei pea sa mitte kunagi tööle minema. See on sinu elu, mida sina elad.

Jah, see on seaduse silmis maksupetturlus, kui su mees teeb (regulaarselt) tööd, mille eest saab raha, kuid mille pealt makse ei maksa. Ja siinkohal pole vahet, kas nn tööandja on oma sõber või keegi võõras. Naljakas, et sa seda ei tea!

Kui oled oma elu skeemitamisega keeruliseks elanud, siis on keeruline ka pangalaenu saada. See on selge!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.02 19:50; 10.02 13:03; 10.02 13:37; 10.02 14:25; 10.02 15:02;
To report this post you need to login first.

on ikka tüüpe olemas – ja veel uhke ka oma \”teadliku valiku\” üle!

Mustalt töötamine on mustalt töötamine – see, et samal ajal vanemapuhkusel, muudab asja ainult hullemaks – petad lisaks maksuametile ka sotsiaalametit!

Laenulepingutes on muide ka selline punkt, et laenuvõtja on kohustatud panka informeerima, kui töökoht kaob või juhtub muud majanduslikult olulist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin vahepeal eemal ja vaatan , et teema jälle edasi arenenud, ja huvitavas suunas.
Ja ma ei ole ainus kes arvab et see mis te teete on ebanormaalne.

Teadlik valik siis tehtud hoopis seetõttu,et mees hoopis saab vanemahüvitist.
Olgu.
Aga tegelikult ikka naine lastega kodus ja siis mees käib mustalt tööl.
Veel selgem.

Ma arvan et kas siis Sotsiaalamet või Maksumaet, kumbki kindlasti nende paljude tulukestena netis vilkuvate märksõnade peale Teie toreda pere avastab. Rumalaid kes avalikult kõigest netis kirjutavad, peab kohe eriti karistama, nad vist ise soovivad seda. Äkki on süümekad ja ei oska ennast üles anda?
Igaks juhuks koedan veel üle siia alla kõik ilusti,et kindel oleks :
MAKSUPETTUS
MUSTALT TÖÖTAMINE
VANEMAHÜVITISE VÄLJAPETMINE
MAKSUAMET
SOTSIAALAMET

Maksuamet just teatas, et sel aastal plaanis süvendatult musta palga teemaga tegeleda.

PUNKT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 16:48; 08.02 21:37; 11.02 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin vahepeal eemal ja vaatan , et teema jälle edasi arenenud, ja huvitavas suunas.
Ja ma ei ole ainus kes arvab et see mis te teete on ebanormaalne.

Teadlik valik siis tehtud hoopis seetõttu,et mees hoopis saab vanemahüvitist.
Olgu.
Aga tegelikult ikka naine lastega kodus ja siis mees käib mustalt tööl.
Veel selgem.

Ma arvan et kas siis Sotsiaalamet või Maksumaet, kumbki kindlasti nende paljude tulukestena netis vilkuvate märksõnade peale Teie toreda pere avastab. Rumalaid kes avalikult kõigest netis kirjutavad, peab kohe eriti karistama, nad vist ise soovivad seda. Äkki on süümekad ja ei oska ennast üles anda?
Igaks juhuks koedan veel üle siia alla kõik ilusti,et kindel oleks :
MAKSUPETTUS
MUSTALT TÖÖTAMINE
VANEMAHÜVITISE VÄLJAPETMINE
MAKSUAMET
SOTSIAALAMET

Maksuamet just teatas, et sel aastal plaanis süvendatult musta palga teemaga tegeleda.

PUNKT.
[/tsitaat]

isa võib lapsehoolduspuhkusele jääda ja vanemahüvitist saada. on nii? ON.
kahjusk ei leidnud eraisikute vahelisest tööst mingeid seaduse sanktsioone palju põllu kündmise eest siis makse maksma peame.

Ma arvan, et kui sa kogu infot ei tea siis täidad lüngad ise omast kogemusest ja seetõttu arvad, et tegu pettusega.
Minu poolt ka PUNKT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.02 16:16; 08.02 19:15; 10.02 10:30; 10.02 13:11; 10.02 14:09; 10.02 14:16; 10.02 14:35; 11.02 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

isa võib lapsehoolduspuhkusele jääda ja vanemahüvitist saada. on nii? ON.
kahjusk ei leidnud eraisikute vahelisest tööst mingeid seaduse sanktsioone palju põllu kündmise eest siis makse maksma peame.

Ma arvan, et kui sa kogu infot ei tea siis täidad lüngad ise omast kogemusest ja seetõttu arvad, et tegu pettusega.
Minu poolt ka PUNKT.
[/tsitaat]Järelikult, kui sa küsimuses kogu infot ei anna, siis ei saagi sa ju saada siit pädevat vastust ega sobivat soovitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil peab väga suur ametlik sissetulek olema, et saada mõistlikku summat laenu.
Hetkeseisuga on teie ainus sissetulek vanemahüvitis, kusjuures ülevalpeetavaid on siis kokku 3+tema ise.
Seega oleks mõistlikum mõlemal ametlikult tööl olla, et need sissetulekud võimalikult suureks saada.
Mitteametlikud sissetulekud ei lähe arvesse, seega nendega ärge laenu saamisel arvestage.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. maja ehitus- laen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.