Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Maja ost

Postitas:
Kägu

Kui ma leidsin endale kinnisvara lehelt maja, mida sooviks osta, siis kui reaalne on maja hinnast alla saada? Kui näiteks maja hind on 63 000, kui palju võiks reaalselt hinnast alla küsida? Kas kinnisvaraturul selline kauplemine on üldse lubatud?
On kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Maja ost

aga kes keelab???
reaalne tulemus sõltub konkreetsest müüjast

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda nüüd küll jah, et kes keelab, aga ei tahaks end ju selles mõttes lolliks ka teha, et liiga palju alla tahan saada. Esimest korda elus tegelen kinnisvara ostuga, seega pole üldse kursis kas ja kuidas tingimine käib.

Kellelt üldse hinda tingima hakatakse kui müük käib maakleri vahendusel? Kas hinnast räägitakse maakleriga või omanikuga isiklikult?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtle välja palju sa antud maja eest tegelikult oleksid rahul välja käima ja pakugi see hind. Kui müüja ei müü, siis sina ei osta ja ongi kogu lugu.

Antud hinna puhul ma julgeks kindlasti 55 tuhat pakkuda (võiks ka 50nd aga nii suurt hinnalangust vaevalt, et tehakse).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaliselt on hind ikka kaubeldav. Esmalt räägi maakleriga. Palju oleneb sellest, kas omanikul on müügiga kiire või mitte, kas majal on laen jne. Meie oma majalt saime küll päris palju alla (algselt sellise hinnaga maju ei vaadanudki, aga maakler soovitas ja saime omanikuga kaubale).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kasulik oleks maakler välja jätta, sest nemad võtavad kusagil 10% sellest hinnast endale, omal kogemus olemas,maja hinnaks too aeg oli 666 000 eesti krooni saime otse omanikuga kaubale ja hinnaks saime 600000 eeki

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina nt. olen selline inimene, kellele ei meeldi tingimine. Olen kinnisvara müües pannud alati selle hinna, mille reaalselt ka saada tahan ja olen ka saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eestlased ei oska voi ei julge yldse tingida. ja rumalad on. hiljuti ostsime omale Vahemere maale maatyki, millele ehitasime 3 villat peale. 95 000 eurolt kauplesime hinna 60 000le. vot nii.
aga kui \”ei meeldi\” tingimine, siis palun maksa aga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõtle välja palju sa antud maja eest tegelikult oleksid rahul välja käima ja pakugi see hind. Kui müüja ei müü, siis sina ei osta ja ongi kogu lugu.

Antud hinna puhul ma julgeks kindlasti 55 tuhat pakkuda (võiks ka 50nd aga nii suurt hinnalangust vaevalt, et tehakse).[/tsitaat]

Et siis kohe 8-13000 euri. Kui raha ei ole, siis pole mõtet ka ostma minna. Nõme kerjus oled!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pakud oma hinna. Kui omanik ei anna alla, mis seal ikka. Turul on palju majasi müügil ja mõni ootab aastaid ostjat.

Mõni võib teha nägusi, et lolli mängite et nii vähe pakute vms, aga see on nende probleem

Probleem on siis kui maja on odav, siis on raske midagi tingida, eriti kui on ka teisi tahtjaid.[/tsitaat]

majasi????

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ma kinnisvara müüsin, siis ausalt, hinna ütlesin üpriski näo järgi.
Toredad inimesed minu endises kodus – 10% kukkus hind kohe praktiliselt küsimata.
Samas ebameeldivad vingus näoga tingijad – täishind…

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.