Esileht Kodunurk Maja teisaldamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Maja teisaldamine

Postitas:

Tere
Kas kellelgi on olnud kokkupuudet maja teisaldamisega? Ehk siis maja lahtivõtmise ja uues asukohas kokkupanekuga. Kas oskate kommenteerida kui mõistlik selline tegemine oleks ja mis hinnaklassi jääks kogu see asi?
Tegemist puitelement majaga 200+m2 ja 15 aastat vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks see sõltub vist konkreetsest olukorrast.
nt mu ämma-äia suvila on vana palkmaja, mis ühes kohas lahti võetud ja siis teise kohta uuesti üles ehitatud. aga see toimus ca 60a tagasi ja tollaste vahenditega.

ka suuri kortermaju saab teisaldada, nt narva mnt ja kreutzwaldi ristmiku juures asuvat kortermaja liigutati aastaid tagasi seoses narva mnt laiendamisega enne olümpiat (ajalehtedes oli selle operatsiooni kajastused ka tollal), kuna asus teistest sama tänava äärsetest majadest veidi eespool. mingi eritehnika oli mängus ja suured rahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui majatootja on veel alles, siis ma vist küsiksin kõigepealt nende käest. ma millegipärast ei usu eriti, et elementmajad oleksid mõeldud lahtivõtmiseks. või noh, mõeldud ei ole nagunii, aga ütleme, et see võimalik oleks.

otsime ise praegu väiksemat maja, mille puhul võib olla hiljem vajadus seda teisqldada ja selle kohta on küll tootjad ütelnud, et ainult kindlad mudelid ja max 40 ruutu. me muidugi tahaksime ühes tükis teisaldada, aga ma usun, et kui elementmaja lahtivõtmine oleks tehtav, siis oleks meile ka seda varianti pakutud.

palkmaja lahtivõtmine on täiesti tavapärane asi, kuid mitte võrreldav elementmaja montaažiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma oma elementmaja peale mõtlen /küll termoprofiil, siis peaks teostatav olema küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Maja teisaldamine