Esileht Pereelu ja suhted Majanduslikult raske seis, kuidas hakkama saada?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Majanduslikult raske seis, kuidas hakkama saada?

Postitas:

Olen kahe väikese lapsega ema, kes elab juba aasta mehest lahus. Seni oleme ilusti hakkama saanud, kuna laste isa on igati toetanud meid. Aga nüüd läheb olukord iga päevaga järjest raskemaks kuna ta kaotas töö veebruaris ja siiani otsib. Teeb mustal mõned otsad, aga teenib sealt vähe ja seegi lähevad tal enda laenude maksmiseks.
Elame üürikorteris ja minu palgast jätkub vaid maksude maksmiseks (üür, kommunaalid, lasteaed). Muudeks kulutuseteks on olnud mul säästud, aga nüüd need ka otsas 🙁 Teen ka natuke käsitööd ja müün seda, aga sealt saadav raha on ikka väga väike.
Olen otsinud juba 2 kuud odavamat korterit, aga ei ole leidnud. Maaklerile mul maksta ei ole midagi, omanikult aga kortereid väga vähe saada ja lähevad ka kole ruttu ära.
Suvi toob väheke leevendust, kuna lapsed lasteaias ei käi ja kommunaalid väikesed, aga mis sügisel saab ei tea.
Kindlasti on teisigi sellises olukorras, kuidas teie olete hakkama saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:15; 14.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sina endale lisatööd ei leiaks? Mees kui ilma tööta, siis võib ju lapsi hoida.
Kas laste isal on oma elmine ja sinul oma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selles piirkonnas ei leia odavamat korterit, tasub ehk mõelda teise kohta kolimise peale. Samuti töökoha vahetuse peale. Mitu tuttavat üksikema Eestis ärakolinud. Ainus põhjus, ei tule toime nende vahenditega, mida siin teenib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue töö leidmine ei ole sugugi lihtne. Mõtlen ka sellele, et kolin vanemate juurde tagasi (teise Eesti otsa). Olen sinna otsinud tööd üle poole aasta, kandideerinud mitmesse kohta, aga tööd ikka ei ole saanud.
Mehele lapsi hoida ei usalda (see ka üks põhjustest miks lahku läksime) ja praegune töö niigi kurnav. Mujale mul lapsi hoida anda ei ole, et lisatööle minna.
Laste isal oma elamist pole, kuna enne töötas välismaal ja loodab sinna tagasi minna. Praegu jõlgub kord minu juures, kord sõprade ja kord oma vanemate juures.
Ega jah tuleb vist mõtlema hakata, et Eestist üldse minema minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue töö leidmine ei ole sugugi lihtne. Mõtlen ka sellele, et kolin vanemate juurde tagasi (teise Eesti otsa). Olen sinna otsinud tööd üle poole aasta, kandideerinud mitmesse kohta, aga tööd ikka ei ole saanud.
Mehele lapsi hoida ei usalda (see ka üks põhjustest miks lahku läksime) ja praegune töö niigi kurnav. Mujale mul lapsi hoida anda ei ole, et lisatööle minna.
Laste isal oma elamist pole, kuna enne töötas välismaal ja loodab sinna tagasi minna. Praegu jõlgub kord minu juures, kord sõprade ja kord oma vanemate juures.
Tuleb vist jah mõtlema hakata selle, et siit Eestist üldse ära kolida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:15; 14.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangakonto number avaldada – head inimesed aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas otsid Tallinnas korterit? Mitmetoalist, mis hinnaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiaalabi peale oled mõelnud. Ehk makstakse korteriüür kinni või lasteaiatasud.
Kui vanad lapsed on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee lasteaia hoolekogule avaldus: palu vabastada söögiraha maksmisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu vanemad ja mehe vanemad ei saa aidata kuniks mees jalle tööl?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Majanduslikult raske seis, kuidas hakkama saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.