Esileht Kodunurk Majapidamistoodetest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Majapidamistoodetest

Postitas:

Kas keegi siinolijatest palun jagaks kogemusi, milliseid tooteid olete oma majapidamises kasutusele võtnud, et vähendada kodukeemia kasutust. Mind ajavad need Ajaxid ja Lenorid nii iiveldama, ja ntx vanni pesemist pean võtma tükk aega enne vanniskäiku ette, et see hais välja tuulduks. Lapsi ju selle haisu sisse ka ei pane.

Mingi aeg käis siin jutt imelisest aknalapist, millega saab aken puhtaks ka ilma Windexita. Mingi Norra firmaga oli tegu, täpselt aga ei mäleta. Kui see aknalapp ongi nii hea nagu räägitakse, äkki on neil veel midagi märkimisväärset, mis kodukeemia kasutamist vähendaks?

Tänud kõigile, kes viitsivad kaasa mõelda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta mingeid imelappe. Äädikas ja söögisooda on köögis kasutusel. Nõudepesuks amway. Ja ongi kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roosa Swipe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aurupuhastaja (Polti vaporetto on mul) ja keemiat pole vajagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen vanni sidrunimahlaga, müüakse sidrunikujulises pudelis. Mul oli ka mure, et ei tahtnud lapsi vanni panna kui olin vanni keemiaga üle nühkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanni puhastan spirinetiga. Ilma igasuguse keemiata saab vanni taas lumivalgeks.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=366559270023519&set=a.366556186690494.97449.366535403359239&type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina puhastan vanne söögisoodaga. pärast esimese lapse sündi ei ole mul majas praktiliselt mitte mingit keemiat enam, vähemalt mitte nende asjade jaoks, millega inimene otseselt kokku puutub. aurupuhastaja on tõesti ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aknapesuks kasutusel selleks mõeldud mikrofiiberlapp, puhta veega peseb aknad triibuvabalt puhtaks. Lappi saab tavapoest, ei pea kallilt müügiesindajalt ostma. Puhastusvahenditeks söögisooda ja äädikas, rohkema järgi ei näe vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Majapidamistoodetest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.