Esileht Ajaviite- ja muud jutud Majas kummitab?!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Majas kummitab?!

Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu lugu, aga hakka või arvama, et majas kummitab. Mees on mul väga “kahe jalaga maas” tüüp ja ei fantaseeri selliseid asju, hull ka ei ole :). Aga ütles, et kui ta on kahel korral oma töötoas hilja õhtul lugedes kergelt tukkuma jäänud, siis on ärganud järsku selle peale, et tajub hästi selgelt – keegi ütleb talle “see on minu koht!” ja on selline imelik ebamugavustunne, nagu keegi/miski ajaks teda sealt ära. Hullem oli veel see, et ühel korral ta nägi toas seismas naisterahvast (see polevat olnud kindlasti mina), kellel olevat käes olnud lapse beebinukk, mis mingil põhjusel oli sinna tuppa jäänud (muidu on see alati lapse enda toas). Ta olevat vaadanud mitu korda, silmi pilgutanud ja sada mõtet peast läbi käinud, et KES see võiks olla – ja siis mõne sekundi pärast olevat see naine kadunud. Nukk oli ikka alles, aga kas just täpselt samas kohas ja asendis, seda ei tea.

Kusjuures olen ise mõnikord öösiti kuulnud mingeid kergeid ja kiireid samme majas – olen mõelnud, et ju mõni laps käib WCs. Aga väga tihti need sammud ainult lähevad kuskile ja tagasi ei tule! Olen jälle mõelnud, et ju jäin vahepeal tukkuma ja ei kuulnud tagasi tulemist, kuigi enda arvates olen ärkvel. Mõnikord olen ka vanemale lapsele öelnud, et kuule, sa kõndisid vist ringi see ja see kell, kas sa ei maganud, laps aga kinnitab, et tema polevat omateada öösel kuskil käinud.
Mees mul umbes naerab selle asja peale ja ütleb, et kui on kummitus, siis vähemalt paistab rahumeelne. Aga mul on täiega kõhe tunne. Olgu nende sammudega veel kuidas on, aga ehmumine mõjub mulle halvasti ja kui peaksin kuskil mingit inimkujul kummitust nägema, saaksin ilmselt küll rabanduse.

Maja, kus elame, on ehitatud 70ndatel, kuid mitte elumajaks. Oleme ise siin üldse esimesed elanikud ja elanud siin juba rohkem kui 15a. Surnud selles majas kindlasti ühtki inimest ei ole.

On see kõik mingi segadus, unenägu või lihtsalt nägemus, kokkulangevad juhused? Ma ausalt öeldes pole varem kummituste olemasolu üle eriti mõelnudki, aga nüüd ei tea, mida asjast arvata.

+32
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jooge vähem oma mehega

+9
-46
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jooge tõesti vähem, siis vähem ka libalugusid

+7
-40
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok, ilmselt suutsin seekord tõesti nii ebareaalse teema teha, varem pole mind libateemades veel “süüdistatud”. See ei ole tegelikult liba ja arvan, et viimati jõin alkoholi umbes 10 aastat tagasi. Mees ka ei joo, ta on üks karskemaid inimesi, keda tean :). Aga see selleks. Tegelikult lootsin kuulda, kas kellelgi on veel mingeid sarnaseid kogemusi. Ja muidugi selliseid, mis ikka kaine peaga kogetud.

+47
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on unehäire või unepaanika.

Ma olen näinud näiteks magamajäämise ja ärkveloleku vahel oma seina peal varest. Koomiksistiilis. Vaatasin teda siis ja pika peale avas vares kolmanda silma ja ütles: “scary dangerous dance”.

Muidugi oli see unenägu, aga ma tundsin ennast nii ärkvel olevat, et hakkas päris kõhe.

+29
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ok, ilmselt suutsin seekord tõesti nii ebareaalse teema teha, varem pole mind libateemades veel “süüdistatud”. See ei ole tegelikult liba ja arvan, et viimati jõin alkoholi umbes 10 aastat tagasi. Mees ka ei joo, ta on üks karskemaid inimesi, keda tean :). Aga see selleks. Tegelikult lootsin kuulda, kas kellelgi on veel mingeid sarnaseid kogemusi. Ja muidugi selliseid, mis ikka kaine peaga kogetud.

Ega need enne ei usugi kellel endal kogemusi millegi paranormaalsega pole olnud 🙂
Näitena võin tuua enda ema, alati naeris igasuguste kummitusjuttude peale, kuniks nüüd ise (koos veel mitmete inimestega) korduvalt oma lapsepõlvekodus igasuguseid seletamatuid asju on kogenud – asjad rändavad ühe koha pealt teisele, sammud tühjas koridoris, ustele koputamine ja tagumine, ukselingi lõgistamine jne. Lõpuks ei leidnud ka tema sellele mitte mingisugust loogilist seletust.

+15
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega need enne ei usugi kellel endal kogemusi millegi paranormaalsega pole olnud 🙂
Näitena võin tuua enda ema, alati naeris igasuguste kummitusjuttude peale, kuniks nüüd ise (koos veel mitmete inimestega) korduvalt oma lapsepõlvekodus igasuguseid seletamatuid asju on kogenud – asjad rändavad ühe koha pealt teisele, sammud tühjas koridoris, ustele koputamine ja tagumine, ukselingi lõgistamine jne. Lõpuks ei leidnud ka tema sellele mitte mingisugust loogilist seletust.

Ainult huvitav, et jutumehed selliseid asju mitte kuidagi tõestada ei saa. Tänapäeva tehnoloogia juures ja ikka selline suusoojaks jutt, kuidas asjad liiguvad ja uksed lõgisevad. Pange siis ometi kaamerad üles, kui see puhas umbluu ei ole.

+11
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen näinud näiteks magamajäämise ja ärkveloleku vahel oma seina peal varest. Koomiksistiilis. Vaatasin teda siis ja pika peale avas vares kolmanda silma ja ütles: “scary dangerous dance”.

Muidugi oli see unenägu, aga ma tundsin ennast nii ärkvel olevat, et hakkas päris kõhe.

See on tõsi küll, et unesegasena võib igasugu asju näha ja need tunduvad hetkeks nii päris, kui olla saab.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult huvitav, et jutumehed selliseid asju mitte kuidagi tõestada ei saa. Tänapäeva tehnoloogia juures ja ikka selline suusoojaks jutt, kuidas asjad liiguvad ja uksed lõgisevad. Pange siis ometi kaamerad üles, kui see puhas umbluu ei ole.

Eks neid videoid on tehtud küll ja küll, vaata kasvõi youtube või otsi googlest.
Aga ei saa, siis tuleb järgmine argument – raudselt töödeldud!

+18
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et emake hakkab vanaks jääma (koos nende ‘mitmete teiste inimestega’).

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pakun, et emake hakkab vanaks jääma (koos nende ‘mitmete teiste inimestega’).

Võid ju oma ajuga pakkuda mida iganes, aga nii igaksjuhuks mainin, et tegu on 40+ tervemõistusega inimesega.

+14
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võid ju oma ajuga pakkuda mida iganes, aga nii igaksjuhuks mainin, et tegu on 40+ tervemõistusega inimesega.

Ta ei saa kuidagi “tervemõistusega” olla, kui ta näeb asjade liikumist ja kuuleb koputusi.

+8
-28
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen korteris 10 aastat elanud ja algusest peale on siin kahtlane olnud. Esimesel aastal käidi ühel hilisõhtul koos külma õhuga kägistamas, kui olin süvenenud huvitavasse saatesse. Õnneks vist on minuga ära harjutud, et nii vaenlane ma enam pole, aga ikka juhtub, et ukselinki logistatakse, võtmetega ukse ees mängitakse, mingi hais, mida tuvastatud ei saa, et kust pärineb. Köögis keegi on üritanud välgumihklit tööle saada, aga on maha kukkunud, vanema naisterahva nagu valudes kaeblemist on kuulda olnud jne. Koridori kapiukse avamise hääl (see kriuksub natuke). On veel üritatud päris lähedale tulla, aga päris ei tule ka enam. Varem on ka katsutud ja ümbert kinni võetud. See oli mu jaoks juba liig, mis liig ja tekkis ka tõsine hirm. Abikaasat vist kardab, sest teda ta nii ei kiusa, aga on temagi veidraid ja seletamatuid asju kogenud siin. Nii üksi kui me koos. Mida aeg edasi, seda rahulikumaks on siiski õnneks jäänud.
Nii, et mina ei imesta.

+21
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta ei saa kuidagi “tervemõistusega” olla, kui ta näeb asjade liikumist ja kuuleb koputusi.

Ju siis, jäägu sulle su arvamus, minu eesmärk ei ole kedagi ümber veenda 🙂 eks kõik need inimesed kellel on millegi sellisega vähimatki kokkupuudet olnud on peast lollid või joodikud (sh teemaalgataja).

+4
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te pole mõelnud psühhiaatri poole pöörduda, kui selliseid asju näete ja kuulete? Mina kardaksin küll, et mul on algav skisofreenia või ajukasvaja, kui korduvalt mingeid koputusi, lõgistamisi jne kuuleksin.

+13
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas te pole mõelnud psühhiaatri poole pöörduda, kui selliseid asju näete ja kuulete? Mina kardaksin küll, et mul on algav skisofreenia või ajukasvaja, kui korduvalt mingeid koputusi, lõgistamisi jne kuuleksin.

Psühhiaatritel hakkab nüüd olema käed, jalad tööd täis koroona paanikutega. Ühest on juba kuulda olnud, et keeras ära viiruse hirmus ja pole kuid väljas käinud ja ei suhtle enam inimestega, kes kodust välja minna julgevad.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Psühhiaatritel hakkab nüüd olema käed, jalad tööd täis koroona paanikutega. Ühest on juba kuulda olnud, et keeras ära viiruse hirmus ja pole kuid väljas käinud ja ei suhtle enam inimestega, kes kodust välja minna julgevad.

Mu arust on selliseid siin hulgi, kes kuskil ei käi ja nendega ei suhtle, kes ringi liiguvad. Lisaks siis muidugi sõimavad siin neid, kes asja vabamalt võtavad.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen korteris 10 aastat elanud ja algusest peale on siin kahtlane olnud. Esimesel aastal käidi ühel hilisõhtul koos külma õhuga kägistamas, kui olin süvenenud huvitavasse saatesse. Õnneks vist on minuga ära harjutud, et nii vaenlane ma enam pole, aga ikka juhtub, et ukselinki logistatakse, võtmetega ukse ees mängitakse, mingi hais, mida tuvastatud ei saa, et kust pärineb. Köögis keegi on üritanud välgumihklit tööle saada, aga on maha kukkunud, vanema naisterahva nagu valudes kaeblemist on kuulda olnud jne. Koridori kapiukse avamise hääl (see kriuksub natuke). On veel üritatud päris lähedale tulla, aga päris ei tule ka enam. Varem on ka katsutud ja ümbert kinni võetud. See oli mu jaoks juba liig, mis liig ja tekkis ka tõsine hirm. Abikaasat vist kardab, sest teda ta nii ei kiusa, aga on temagi veidraid ja seletamatuid asju kogenud siin. Nii üksi kui me koos. Mida aeg edasi, seda rahulikumaks on siiski õnneks jäänud.

Nii, et mina ei imesta.

Palju te iga õhtu alkoholi sisse kummutate abikaasaga?

+7
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Unesegasena kuuldud/nähtud ilmselt lihtsalt

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen tõeline skeptik ja irvitasin nagu paljud siinsed (prujus, skisofreenik jne), aga 25 aastat tagasi kogesin maamajas midagi sellist, millele ei suuda selgitust leida. Alguses arvasin, et keegi on linnast tagasi maamajja sõitnud, hiljem selgus kõik magasid kodus. Olin purukaine ja täiesti ärkvel. Ei soovita mitte kellelegi sellist kogemust nagu sel ööl üksi maamajas.

+19
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen tõeline skeptik ja irvitasin nagu paljud siinsed (prujus, skisofreenik jne), aga 25 aastat tagasi kogesin maamajas midagi sellist, millele ei suuda selgitust leida. Alguses arvasin, et keegi on linnast tagasi maamajja sõitnud, hiljem selgus kõik magasid kodus. Olin purukaine ja täiesti ärkvel. Ei soovita mitte kellelegi sellist kogemust nagu sel ööl üksi maamajas.

No aga räägi siis ka, mis juhtus:)

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mhm, aga midagi täpsemat ei meenu eks? 😂 tuuleke vilises ukse taga ja põrand krigises – raudselt kummitused.

+11
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mhm, aga midagi täpsemat ei meenu eks? 😂 tuuleke vilises ukse taga ja põrand krigises – raudselt kummitused.

Mis siis et ei usu, aga ikkagi tahaks detailset lugu kuulda eks, siis on vähemalt hea ilkuda 🤔

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on korduvalt midagi sarnast juhtunud. Just üleeile sain vastiku kogemuse- hakkasin magama jääma, seljataga oli äärmiselt väsitav päev ja täpselt siis, kui tundsin, et nüüd tuleb magus uni, kuulsin, kuidas raadios keegi kõva häälega mingit seosetut jama räägib. Tõstsin pea padjalt ja veendusin, et raadio on välja lülitatud ja tuba hämar, aga veel mitu minutit pärast seda oli see tunne väga reaalne. Väga ebameeldiv kogemus, aga kuna mul on sarnaseid juhtumeid varemgi olnud, siis tean neid seostada stressirohkema eluperioodiga ja väga ei muretse.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, et mina ei imesta.

Palju te iga õhtu alkoholi sisse kummutate abikaasaga?

Sinul tundub see aju tõesti alkoholist lühises olema, et ega sa vist muust ei mõtlegi.

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinul tundub see aju tõesti alkoholist lühises olema, et ega sa vist muust ei mõtlegi.

No siin on ju neid memmesid küll, kes iga päev pudeli-kaks veini sisse kummutavad. Siis pole ime, et lõpuks igasuguseid asju hakkavad kuulma ja nägema.

+7
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kuulsin, kuidas raadios keegi kõva häälega mingit seosetut jama räägib. Tõstsin pea padjalt ja veendusin, et raadio on välja lülitatud ja tuba hämar, aga veel mitu minutit pärast seda oli see tunne väga reaalne. Väga ebameeldiv kogemus, aga kuna mul on sarnaseid juhtumeid varemgi olnud, siis tean neid seostada stressirohkema eluperioodiga ja väga ei muretse

üks mu sugulane hakkas ka mõned kuud tagasi algul vaikset muusikat, siis raadiot, siis juba inimhääli kuulma. lõpuks saime ta arstile, selgus, et ajus mitu kasvajat.
nii et soovitaks ka kiiresti perearstilt neuroloogile saatekiri küsida või ise psühhiaatrile digiregistratuuris aeg otsida.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üks mu sugulane hakkas ka mõned kuud tagasi algul vaikset muusikat, siis raadiot, siis juba inimhääli kuulma.

Kunagi, kui ma veel alkoholi tarbisin, siis minul tekkis see ülejoomisest. Mingil hetkel hakkas tunduma, et ümberringi on ööklubi:) Aga alati väljaspool seda ruumi, kus mina asusin. Ma ei tarbinud mingeid narkootikume, ainult alkoholi. Ja siis näiteks olin nädalavahetusel ühiselamus oma toas ja selline tunne oli, et ümberringi käib korralik peomöll. Tegelikult oli maja tühi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on jällegi päris loogiline see, et kui inimene tõesti ongi alkoholi joonud ja vine käigus midagi kuuleb, tunnetab või näeb, siis ei võtaks end tõsiselt ka ja ei kirjutaks ka sellest. Pealegi joobes olles on inimese keha ja vaim nii tuim, et ei saagi selliseid asju õigesti tunnetada.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult lootsin kuulda, kas kellelgi on veel mingeid sarnaseid kogemusi.

Netis mustmiljon kummitusteemat – loe terviseks!
Mida täpsemalt sa teiste “kogemustega” peale hakkad?

+3
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Majas kummitab?!