Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )

Teema: Majutus Haapsalus

Postitas:

Olen hämmingus … oleks vaja peatuda vahemikus 15-17.07 1 öö Haapsalus/Haapsalu lähistel ja majutuse hinnad on 300EUR+ … krt, selle raha eest saaks kuskil lõunamaal nädal aega lustida. Oskab keegi soovitada mingit mõistlikuma hinnaga (kodu)majutust selles piirkonnas?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hämmingus … oleks vaja peatuda vahemikus 15-17.07 1 öö Haapsalus/Haapsalu lähistel ja majutuse hinnad on 300EUR+ … krt, selle raha eest saaks kuskil lõunamaal nädal aega lustida. Oskab keegi soovitada mingit mõistlikuma hinnaga (kodu)majutust selles piirkonnas?

kohutavalt kehv nädalavahetus sul valitud. siis on Haapsalus American Beauty Car Show ja kõik välja müüdud. muidu olen isegi mõne ürituse ajal (eelmine aasta näiteks bluusi ajal) saanud mereäärse korteri ca 70-80 euri öö. aga selle autoparaadi ajal pea võimatu vist jah, linn soomlasi täis.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hämmingus … oleks vaja peatuda vahemikus 15-17.07 1 öö Haapsalus/Haapsalu lähistel ja majutuse hinnad on 300EUR+ … krt, selle raha eest saaks kuskil lõunamaal nädal aega lustida. Oskab keegi soovitada mingit mõistlikuma hinnaga (kodu)majutust selles piirkonnas?

Momendil kohe puusalt soovitada ei oska, aga suvituslinnade puhul tulebki arvestada, et suvi on kõrghooaeg ja siis saab enim raha küsida. Hea pakkumise võid leida ainult pikemat aega ette broneerides. Kas booking.com ja airbnb.com kõik valikud oled muidu seni üle vaadanud? Soodsamalt saad ka siis, kui otse majutale kirjutad, siis nad saavad odavamat hinda pakkuda, sest ei pea tuntavat vahendusprotsenti nt bookingule maksma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haapsallu on ürituste ajal pea võimatu majutust saada. Kui sa just aasta ette ei broneeri, siis ongi heal juhul paar valikut ja need on ulmelise hinnaga. Kui vähegi võimalik, siis linnast välja võib saada majutuse, aga linna soodsamalt ilmselt mitte jah. Mingid kodumajutused seal ca 20 km raadiuses Haapsalust on üldiselt ürituste ajal veel ka viimasel hetkel vabad olnud, aga ega nendegi eest tuleb üsna krõbe hind välja käia.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üks öö ja Hqaapsalu lähistel, siis umbes 7km kaugusel on 143 euro eest 2 inimesele https://www.booking.com/hotel/ee/moiskla-puhkemaja-ja-saun.et.html?aid=397594&label=gog235jc-1DCAEoggI46AdIC1gDaEKIAQGYAQu4ARfIAQzYAQPoAQH4AQOIAgGoAgO4AuyU-JUGwAIB0gIkNDU0ODM1ZjUtMzhmNC00MWQxLTk4YzUtODI0YTRmODM5MDE52AIE4AIB&sid=5434cc80094f49c93dee4b6a36b0e5e7&all_sr_blocks=855719701_353104084_2_0_0;checkin=2022-07-16;checkout=2022-07-17;dest_id=-2621697;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;group_children=0;hapos=2;highlighted_blocks=855719701_353104084_2_0_0;hpos=2;matching_block_id=855719701_353104084_2_0_0;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;sr_pri_blocks=855719701_353104084_2_0_0__14260;srepoch=1656621778;srpvid=100a91a86dec045b;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Airnb paukb veel odavam hinna eest kahele inimesele https://www.airbnb.com.ee/s/Haapsalu–Haapsalu-linn–Estonia/homes?tab_id=home_tab&refinement_paths%5B%5D=%2Fhomes&flexible_trip_lengths%5B%5D=one_week&query=Haapsalu%2C%20L%C3%A4%C3%A4ne%20County%2C%20Estonia&place_id=ChIJjQO0nnSn8kYRMGb8GG2zAAQ&date_picker_type=calendar&checkin=2022-07-16&checkout=2022-07-17&adults=2&source=structured_search_input_header&search_type=user_map_move&ne_lat=59.10065917558187&ne_lng=24.00861726344897&sw_lat=58.81136118446859&sw_lng=23.21279511989428&zoom=11&search_by_map=true

No isegi neljale saab suhteliselt soodaslt haapsalu lähistel https://www.airbnb.com.ee/rooms/11455987?adults=4&location=Haapsalu%2C%20Haapsalu%20linn%2C%20Estonia&check_in=2022-07-16&check_out=2022-07-17&federated_search_id=7a5ead95-52a2-410b-9140-2ca8b5898533&source_impression_id=p3_1656622101_g8fMFt1uC%2Bmuesz8&guests=4 või mis teemaalgataja probleem on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta telk 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hämmingus … oleks vaja peatuda vahemikus 15-17.07 1 öö Haapsalus/Haapsalu lähistel ja majutuse hinnad on 300EUR+ … krt, selle raha eest saaks kuskil lõunamaal nädal aega lustida. Oskab keegi soovitada mingit mõistlikuma hinnaga (kodu)majutust selles piirkonnas?

Sellised on hinnad ka mujal, mitte ainult Haapsalus

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem näitab see majutuskohtade vähesust suurürituste ajal kui reaalset pilti majutusturust. Väikelinnades ongi piiratud arv majutusi, proovi näiteks Viljandis folgi ajaks otsida, vasteid tõenäoliselt ei tulegi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ürituste ajal ongi hullumeelne hind. Mina eelmisel suvel puhkasin Haapsalus. Aeg juuli keskel, nädala sees, ilusad suvitusilmad. Majutuskohaks kesklinnast nii km kaugusel olev suure vanniga paneelmaja neljatoaline korter, millest meie kasutasime siis kahte magamistuba ja elutuba. Broneerisime nii nädal ette ja hind kahe öö eest tuli vist 150 kanti, nii et umbes 75 eurot öö. No ei olnud rand, ei olnud päris kesklinn ja bookingus oli üks väga negatiivne arvustus. Meie kogemus oli igatahes positiivne, nii et ei kahetse, et selle koha valisime.

Nii et kui sul võimalik vähegi muuta aega, siis lihtsalt proovi leida mõni teine aeg, siis on valikuid rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik teemaalgatus. Sellel kuupäeval näitab palju pakkumisi. Ja pea kõik on alla 300 euro. Näiteks Hestia Spa Hotell kahele on 239 eurot.

Kui hotell ei sobi, siis on Haapsalu lähistel teised pakkumised, millest üks on näiteks 75 eurot.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik teemaalgatus. Sellel kuupäeval näitab palju pakkumisi. Ja pea kõik on alla 300 euro. Näiteks Hestia Spa Hotell kahele on 239 eurot.

See on ju 1 öö hind. Ta räägib kahest ööst kokku.

Hestia 12m2 peldiku eest sellist hinda maksta on idiootsus. Mul on kodus vannituba ka suurem 😀 Pealegi kostavad need toad nii läbi, et kõrvaltoa vestlus on kosta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuses on küll välja toodud 1 öö.

Hestial pole häda midagi, mida ikka hotellitoas peale magamise teha ja selleks seal ruumi küll.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kus kivi all inimesed elavad, et arvavad, et kesksuvel suvituslinnas on neile vajalikul ajal odav ja hea ööbimispaik võtta. Kas nii enesekesksed, ignorantsed või lihtsalt lollid.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin broneeringu Haapsalu Spordikeskusese. Pidin küll võtma 2 ööd, aga 138EUR on ikka vägagi mõistlik hind. Olen seal kunagi perega ööbinud ja igati ok koht on. Ehk siis kui keegi veel tahab minna näiteks Ameerika autosid vaatama, siis julgen soovitada https://www.booking.com/hotel/ee/sports-centre-haapsalu.et.html?ucfs=1&checkin=2022-07-15&srepoch=1656739015&sb_price_type=total&srpvid=4db92523218e0161&room1=A%2CA&sr_order=distance_from_search&sid=1dea742ebfe7a25038fa6158be78fdfa&group_adults=2&type=total&aid=376448&label=bookings-name-OjGp7zu*NbCOmlcZGCeB2QS438089838218%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap22%2C563%2C000%3Aac%3Aap%3Aneg%3Afi%3Atikwd-65526620%3Alp9067645%3Ali%3Adec%3Adm%3Appccp%3DUmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YairvxL4WE14rLBL6qWjpyY&checkout=2022-07-17&no_rooms=1&req_adults=2&sr_pri_blocks=34687601_200150906_0_0_0__15000&hapos=1&dist=0&group_children=0&req_children=0&auth_success=1&hpos=1&all_sr_blocks=34687601_200150906_0_0_0&matching_block_id=34687601_200150906_0_0_0&highlighted_blocks=34687601_200150906_0_0_0#hotelTmpl Öelge, mis tahate, aga never-ever ei ole ma valmis maksma Eestis tavalise ööbimise eest üle 200EUR/öö.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No on ikka hinnad. Mingi suva korteri eest üle 600 euro kaks ööd kuskil Haapsalus. 300 eurot öö saad kus tahes maailma paigas endale väga luksusliku elamise, mitte mingi külaliskorteri Haapsalus.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kus kivi all inimesed elavad, et arvavad, et kesksuvel suvituslinnas on neile vajalikul ajal odav ja hea ööbimispaik võtta. Kas nii enesekesksed, ignorantsed või lihtsalt lollid.

See Haapsalu soolaku sisse ennast, ei tulegi sinna keegi. Iga peldiku eest ikka ei maksa 300 eurot öö kuskil karupees. Äkki on need suured “ärimehed” ise lollid.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kus kivi all inimesed elavad, et arvavad, et kesksuvel suvituslinnas on neile vajalikul ajal odav ja hea ööbimispaik võtta. Kas nii enesekesksed, ignorantsed või lihtsalt lollid.

See Haapsalu soolaku sisse ennast, ei tulegi sinna keegi. Iga peldiku eest ikka ei maksa 300 eurot öö kuskil karupees. Äkki on need suured “ärimehed” ise lollid.

Suur nõudlus määrab hinna, mis tähendab, et tullakse sinna Haapsalusse ikka küll, kui majutust raske saada ja kui meeldi, siis ära reisi Eestis või reisi sinna mujale maailma

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan aru, et selline on hind Haapsalus ainult konkreetsetel kuupäevadel, kus toimuvad mingid suurüritused. Muul ajal on seal majutus täiesti sarnane Eesti muude hindadega.

Talvel õnnestus mul Hestia Spas viibida lausa 54 euroga. Selle summa sees oli kaks inimest ja üks öö.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur nõudlus määrab hinna, mis tähendab, et tullakse sinna Haapsalusse ikka küll, kui majutust raske saada ja kui meeldi, siis ära reisi Eestis või reisi sinna mujale maailma

Mina reisingi mujale maailma, Haapsalus käisin viimati kümme aastat tagasi. Ja ei näe põhjust ka praegu sinna minna selliste hindadega. Pean sellise hinna maksjat tõsiselt rumalaks inimeseks. Eestis ongi sellepärast nii kallid hinnad, et rumalaid on palju, kes ise on vaesed, aga maksavad asjade eest hindu, mida need väärt ei ole.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hestial pole häda midagi, mida ikka hotellitoas peale magamise teha ja selleks seal ruumi küll.

Ja selle urka eest 250 maksta? Nõup.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ee Haapsalu soolaku sisse ennast, ei tulegi sinna keegi. Iga peldiku eest ikka ei maksa 300 eurot öö kuskil karupees. Äkki on need suured “ärimehed” ise lollid.

Nonoh. Sina oled jah hirmus tark. Kui vaadata, kui vähe on  pakkumisi nendeks teemaalgataja kuupäevadeks, siis ei saa küll öelda, “ei tulegi sinna keegi”. vaatamata hullumeelselt kõrgetele hindadele on selleks nädalavahetuseks enamus kohti välja müüdud.

Tavalisel ajal saab ju täiesti tavalise normaalse hinnaga Haapsalus majutuse. Vaatasin just paari juhuslikku nädala sees aega juuli lõpus-augusti alguses. Normaalse majutuse kahele saab kätte alates 50 eurot öö, kui kämpingu või hosteliga lepid, siis alates 20 eurot öö.

Majutusepakkuja peaks üsna rumal olema, kui ajale, mil tung suur on ja ka kalli hinnaga majutus ära läheb, seda odavalt pakuks.  Täiesti normaalne ja ootuspärane käitumine, et suure nõudluse ajal on hinnad kõrged. Ja nagu näha, on ka nende kõrgete hindadega majutuse ostjaid piisavalt. Kui eile vaatasin, siis oli veel mingeidki valikuid teemaalgataja soovitud ajale. Praegu uuesti vaadates on bookingus 16-17 juuli kohta ainult kaks valikut alles jäänud, mõlemad linnast väljas ning sellised, kuhu mina minna ei sooviks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistlik äkki hoopis taksoga koju sõita, kui kaugel pole, ca 100 km oleks ok. Ennegi sõidetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et suvelinnades (Haapsalu, Pärnu) on suvel igal nädalavahetusel mingi spordiüritus, festival, muusikaüritus või mingid “päevad” (Hansa, nostalgia jne). Seega viimasel hetkel vaadates ei leia ööbimist normaalse hinnaga. Üks näide. Vaatasin nädala eest Pärnus 2-3.07 üheks ööks perele majutust. Pakkumisi ülivähe ja toa hind normaalses spahotellis oli 400-500 eurot üks öö! Kodumajutuses alates 200 eurot. Aga ilmselt nii ongi, et kas vaatad nädala sees mingeid võimalusi või ostad tuusiku Türki, Bulgaariasse või Kreetale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ilmselt nii ongi, et kas vaatad nädala sees mingeid võimalusi või ostad tuusiku Türki, Bulgaariasse või Kreetale.

Igatahes mõistlikum variant.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magage siis autos. Hommikul lähete kaubsi pellerisse hambaid ja nägu pesema. Saiakeste leitist paar lihapirukat ja pakk mahla kaasa. Puhkus missugune. ????????????

Haapsalus ongi elu peamiselt maist augustini. Sel ajal kogutakse tagavara, et talv üle elada. Minul on Haapsalus üsna vanalinna ääres korter, mida ka bookingu kaudu üürin. Ise planeerin mingid päevad seal veeta, siis selleks ajaks panen saadavuse kinni. Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa. Sel aastal lähen ka autode paraadi ajaks sinna. Muidu selleks ürituseks olen ka hinnaks pannud 150€/öö ja minimaalne bron.aeg on 2 ööd. Ausalt selle hinnaga on juba mais broneeritud.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magage siis autos. Hommikul lähete kaubsi pellerisse hambaid ja nägu pesema. Saiakeste leitist paar lihapirukat ja pakk mahla kaasa. Puhkus missugune. ????????????

Haapsalus ongi elu peamiselt maist augustini. Sel ajal kogutakse tagavara, et talv üle elada. Minul on Haapsalus üsna vanalinna ääres korter, mida ka bookingu kaudu üürin. Ise planeerin mingid päevad seal veeta, siis selleks ajaks panen saadavuse kinni. Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa. Sel aastal lähen ka autode paraadi ajaks sinna. Muidu selleks ürituseks olen ka hinnaks pannud 150€/öö ja minimaalne bron.aeg on 2 ööd. Ausalt selle hinnaga on juba mais broneeritud.

sinu hinnaga võrreldes on minu 138EUR 2 öö eest ikka väga hästi saadud … kes sul tulevad sinna sellise raha eest? soomlased?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa.

Miks sa talveks välja ei üüri?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin räägitakse, et igal juhul kuhugi välismaale on odavam sõita, aga aeg. Puhkusevälisel ajal tahaks ka lõõgastuda, suveüritustel käia.

Reedel teen pooliku päeva, peale lõunat jõuan kuhugi Eesti kuurorti. Seal saan olla pea pühapäeva õhtuni. Ei pea veetma tunde lennujaamades, arvestama kellaaegadest.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa.

Miks sa talveks välja ei üüri?

Sest vahel käin seal. Mehe vanemad elavad Haapsalus ja hea on omaette ööbida. Suvisel perioodil rendivad seda peamiselt turistid, vahel ka eestlased. Eriürituste ajaks ajan hinna kõrgekd. Itaalia päevad, nostalgia, american beauty, valge daam jne. Minimaalselt 2 ööd on broneeeingus ja keskmiselt 60€/öö. See suvi on välja müüdud. Üks sugulane haldab seal kogu värki. Käib koristamas ja voodipesu vahetamas. Talle tssun ka. Ei taha püsivalt välja üürida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur nõudlus määrab hinna, mis tähendab, et tullakse sinna Haapsalusse ikka küll, kui majutust raske saada ja kui meeldi, siis ära reisi Eestis või reisi sinna mujale maailma

Mina reisingi mujale maailma, Haapsalus käisin viimati kümme aastat tagasi. Ja ei näe põhjust ka praegu sinna minna selliste hindadega. Pean sellise hinna maksjat tõsiselt rumalaks inimeseks. Eestis ongi sellepärast nii kallid hinnad, et rumalaid on palju, kes ise on vaesed, aga maksavad asjade eest hindu, mida need väärt ei ole.

no kui tahetakse konkreetsele üritusele ilmtingimata tulla, siis pole variante

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )


Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus