Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )

Teema: Majutus Haapsalus

Postitas:
Kägu

no kui tahetakse konkreetsele üritusele ilmtingimata tulla, siis pole variante

Variant on autoga õhtul koju sõita. Kaheteistkümneni on valge, bensiinile kulub mõnikümmend eurot mitte kolmsada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa.

Miks sa talveks välja ei üüri?

Sest vahel käin seal. Mehe vanemad elavad Haapsalus ja hea on omaette ööbida. Suvisel perioodil rendivad seda peamiselt turistid, vahel ka eestlased. Eriürituste ajaks ajan hinna kõrgekd. Itaalia päevad, nostalgia, american beauty, valge daam jne. Minimaalselt 2 ööd on broneeeingus ja keskmiselt 60€/öö. See suvi on välja müüdud. Üks sugulane haldab seal kogu värki. Käib koristamas ja voodipesu vahetamas. Talle tssun ka. Ei taha püsivalt välja üürida.

Lihtsalt küsimus, kas magad samal madratsil ja voodis, kus külastajad? Sööd samadest nõudest ja kasutad samu rätikuid? Või on eraldi ruum, kuhu külastajad ei pääse?

Mul ka vaba korter aga selle teema tõttu on jäänud üürimata.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Variant on autoga õhtul koju sõita. Kaheteistkümneni on valge, bensiinile kulub mõnikümmend eurot mitte kolmsada.

Või kui mitte ise, siis autojuht palgata. Mõni teeb lisaraha teenimise eesmärgil ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvega teenin nii palju, et talvel tühjana seistes on kommunaalkulud tasa.

Miks sa talveks välja ei üüri?

Sest vahel käin seal. Mehe vanemad elavad Haapsalus ja hea on omaette ööbida. Suvisel perioodil rendivad seda peamiselt turistid, vahel ka eestlased. Eriürituste ajaks ajan hinna kõrgekd. Itaalia päevad, nostalgia, american beauty, valge daam jne. Minimaalselt 2 ööd on broneeeingus ja keskmiselt 60€/öö. See suvi on välja müüdud. Üks sugulane haldab seal kogu värki. Käib koristamas ja voodipesu vahetamas. Talle tssun ka. Ei taha püsivalt välja üürida.

Lihtsalt küsimus, kas magad samal madratsil ja voodis, kus külastajad? Sööd samadest nõudest ja kasutad samu rätikuid? Või on eraldi ruum, kuhu külastajad ei pääse?

Mul ka vaba korter aga selle teema tõttu on jäänud üürimata.

Jah, magan samas voodis, istun samal diivanil ja toolil. Mul on seal üks kapp, mis käib lukku ja seal on 2 kattemadratsit, paar komplekti voodipesu ja mõned rätikud, mida kasutan vaid oma perega. Iga kord võtan enda kasutatud asjad kaasa ja kodust viin uued. Nii on mul seal koguaeg puhas voodipesu olemas. Vaakumkotid on tänuväärsed asjad. Kuna mul on seal üks abiline, kes käib peale igat renti koristamas, siis on hea ülevaade mis toimub. Siiani pole keegi täis lagastanud ja midagi ebameeldivat korraldanud. Läbi bookingu saab ka tagatisraha sisse nõuda ja kordagi pole seda vaja olnud. Samas igal sügisel viskan madratsi välja. Nõude pärast ei muretse. Enne kasutamist pesen üle, sest mõnikord on need liialt kaua seisnud ja tolm peal. Restoranis saad ka kasutatud taldrikutelt süüa, hotellis on sama voodipesuga maganud mitmed inimesed, rätikutega sama lugu. Selline foobia on alusetu.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsimus, kas magad samal madratsil ja voodis, kus külastajad? Sööd samadest nõudest ja kasutad samu rätikuid? Või on eraldi ruum, kuhu külastajad ei pääse?

Mul on oma saun 8le ja bassein. Ja ise käin ka täitsa samas saunas ja basseinis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on oma saun 8le ja bassein. Ja ise käin ka täitsa samas saunas ja basseinis.

Jäi kirjutamata, mida külastajatele välja rendin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Variant on autoga õhtul koju sõita. Kaheteistkümneni on valge, bensiinile kulub mõnikümmend eurot mitte kolmsada.

Või kui mitte ise, siis autojuht palgata. Mõni teeb lisaraha teenimise eesmärgil ära.

lõppkokkuvõttes võib sama kalliks minna kui kallis majutus ja asjaajamine pealekauba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kui tahetakse konkreetsele üritusele ilmtingimata tulla, siis pole variante

Variant on autoga õhtul koju sõita. Kaheteistkümneni on valge, bensiinile kulub mõnikümmend eurot mitte kolmsada.

see on kõigest 1ˇvariant ja mitte kõgile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on kõigest 1ˇvariant ja mitte kõgile

Saan aru jah, et viinaninadele ei sobi. Aga isegi bolt ei maksa 300 eurot Haapsalust Tallinnasse sõit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi peldiku eest 300 eurot öö ei maksa põhimõtteliselt, et mitte toetada seda liiakasuvõtmist. 300 eurot öö luksushotelli eest olen küll maksnud ja olnud rahul, et saad ka selle eest siis midagi, aga mingi Haapsalu külaliskorteri eest ei maksa iial nii palju. Mul kaine olemisega probleemi pole, seega iga kell sõidan ise koju parem, Eesti vahemaad on ju niivõrd väikesed.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on kõigest 1ˇvariant ja mitte kõgile

Saan aru jah, et viinaninadele ei sobi. Aga isegi bolt ei maksa 300 eurot Haapsalust Tallinnasse sõit.

ma küll ei pidanud viinaninasid silmas ja ei mõelnud ainult Tallinnat, mõtlesin veids laiemalt ja üldisemalt, aga noh……

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lõppkokkuvõttes võib sama kalliks minna kui kallis majutus ja asjaajamine pealekauba

Vaatasin eile õhtul Boldi hinda, hinnad algasid 85 eurost. Seega võid nina täis võtta ja boldi tellida ja maksad sada eurot kojusaamise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hotellide hinnad paistavad üldse mingit kukerpalli tegevat, mitte ainult Eestis. Oleme üsna palju omal käel reisinud ja seega ka ise hotelle otsinud. Minu jaoks on lagi ühe öö eest 120 eurot – olgu siis tegemist kui kauni majutusega tahes, kus iganes riigis. Selle eest, et saan korra dušši all käia ja ühe öö magada, ma lihtsalt rohkem ei maksa. Enam-vähem normaalseks pean tegelikult 60-70 eurot. Seda enam siis Haapsalus… Üldse, peaks vana hea telgi üles otsima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on kõigest 1ˇvariant ja mitte kõgile

Saan aru jah, et viinaninadele ei sobi. Aga isegi bolt ei maksa 300 eurot Haapsalust Tallinnasse sõit.

Sa muidu oled kuulnud, et Eesti ei ole ainult Tallinn? Tallinna jah sõidaks õhtul koju ära. Aga kui Haapsalust koju sõitmine võtab 3.5 – 4 tundi (Narva või Võru näiteks), siis ma küll kahtlen, et koju sõidaksin. Eriti siis, kui järgmine päev tahad jälle tagasi olla. Siis võib juba pigem autos magada, kui 4 tundi koju sõita, 2 tundi magad ja 4 tundi taas tagasi sõita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa muidu oled kuulnud, et Eesti ei ole ainult Tallinn? Tallinna jah sõidaks õhtul koju ära. Aga kui Haapsalust koju sõitmine võtab 3.5 – 4 tundi (Narva või Võru näiteks), siis ma küll kahtlen, et koju sõidaksin. Eriti siis, kui järgmine päev tahad jälle tagasi olla. Siis võib juba pigem autos magada, kui 4 tundi koju sõita, 2 tundi magad ja 4 tundi taas tagasi sõita.

Kuskilt Võrust ma ei sõidakski Haapsallu, mis seal nii head on siis, et 300 euro eest kuskil peldikus magada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa muidu oled kuulnud, et Eesti ei ole ainult Tallinn? Tallinna jah sõidaks õhtul koju ära. Aga kui Haapsalust koju sõitmine võtab 3.5 – 4 tundi (Narva või Võru näiteks), siis ma küll kahtlen, et koju sõidaksin. Eriti siis, kui järgmine päev tahad jälle tagasi olla. Siis võib juba pigem autos magada, kui 4 tundi koju sõita, 2 tundi magad ja 4 tundi taas tagasi sõita.

Kuskilt Võrust ma ei sõidakski Haapsallu, mis seal nii head on siis, et 300 euro eest kuskil peldikus magada.

No ära siis sõida, kes sul käsib. Aga ära ka eelda, et kõik sinu moodi käituvad. Ma eelmisel aastal suvitasin Koos Võrus elava sõbrannaga just Haapsalus. Seepärast ka kohe see öösel koju sõitmine imestama panigi, tean ju, kui kaua temal sinna kohale tuleks aega võttis.

kuna mu praimad sõbrannad elavadki üks Võrus ja teine hoopis teises riigis, siis tulebki vaeva näha, et nendega kohtuda ja ühiseid üritusi korraldada kuskil, kuhu prajasti on võimalik kohale saada. Alati on kellegi pikem tee, mis teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna mu praimad sõbrannad elavadki üks Võrus ja teine hoopis teises riigis, siis tulebki vaeva näha, et nendega kohtuda ja ühiseid üritusi korraldada kuskil, kuhu prajasti on võimalik kohale saada. Alati on kellegi pikem tee, mis teha.

Kui peadki kuskile väga kaugele sõitma, siis ongi parem minna juba kuskile teise riiki ja saad 300 euro eest lukshotellis magada. Haapsalu pluss on ainult see, et on lähedal, mingeid muid plusse sellel kohal pole. Isegi kuskil Riias või jumal teab kus on parem, kus on hinna ja kvaliteedi suhe okei. Asi pole ju rahas, vaid raha loopimises mitte millegi eest, sest Eesti ärigeeniused saavad aastas kolm klienti, kes on vaja paljaks röövida ja sellest aasta otsa elada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna mu praimad sõbrannad elavadki üks Võrus ja teine hoopis teises riigis, siis tulebki vaeva näha, et nendega kohtuda ja ühiseid üritusi korraldada kuskil, kuhu prajasti on võimalik kohale saada. Alati on kellegi pikem tee, mis teha.

Kui peadki kuskile väga kaugele sõitma, siis ongi parem minna juba kuskile teise riiki ja saad 300 euro eest lukshotellis magada. Haapsalu pluss on ainult see, et on lähedal, mingeid muid plusse sellel kohal pole. Isegi kuskil Riias või jumal teab kus on parem, kus on hinna ja kvaliteedi suhe okei. Asi pole ju rahas, vaid raha loopimises mitte millegi eest, sest Eesti ärigeeniused saavad aastas kolm klienti, kes on vaja paljaks röövida ja sellest aasta otsa elada.

ütlesid oma arvamuse kord, las siis jääb, ei maksa nii domineeriv olla, mis on parem või mis mitte, inimesed valivad oma sihtkohad ise ja ei maksa üldistada, et kõik on peldikud ja iga kallis on raha loopimine ja näit., haapsalus on 1 pluss, vot ei ole päris nii

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu keegi eespool ytles, siis ka mina yritan mitte maksta asjade v. teenuste eest, mille hind ja saadav teenus v. kaup ei ole absoluutselt proportsioonis.

Eestis on selliseid asju palju. Rahvas on kaua vaene olnud ja tahetakse ratsa rikkaks saada. Arusaadav. Samas tundub, et on ka palju ullikesi, eriti naisterahvaste hulgas – mehed on nagu praktilisemad, aga mitte alati – kes tahavad oma tegelikust tasemest rikkamad naida, ja maksavad enda ja laste kohu korvalt asjade eest, mis sellist hinda ei vaari.

Kui majutus on kallis suuryrituse ajal, siis on see igal pool nii, ja see on OK. Vastu saadki voimaluse seda yritust mugavalt kylastada.

Kui aga kergelt haisva kanalisatsiooniga ja koige odavamatest toorainetest tehtud hommikusoogiga  hotellituba unises Eesti provintsilinnas maksab 150 eurot v. rohkem, siis sorri, minust jaab see raha kulutamata. On kohti, kus sama raha eest saab rohkem, palju rohkem, ja ka teenindaja palga suhe omaniku kasumisse on ausam.

Sama talunike kohta, kes nt. suitsusingi kilo eest 30 ja rohkem eurot tahavad saada. Voiks  jatkusuutlikumalt moelda, et pakkuda 5-10 eurot odavamalt ja klient jaab aastateks, tulevik on kindlustatud. Aga ei.

Jne. Loodan siiski, et mida rohkem rahvas reisib ja saab vorrelda, mida pakutakse sama raha eest mujal, siis midagi muutub.

 

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis hinnad 😀 ma just hiljuti vaatasin legolandi hotelli neljale. Et kolm ööd 1000€ tundus ilmse röövimisena. Ja no see on eriline koht ja elamus omaette lastele. Tundub, et tegelikult oli odav pakkumine.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peadki kuskile väga kaugele sõitma, siis ongi parem minna juba kuskile teise riiki ja saad 300 euro eest lukshotellis magada. Haapsalu pluss on ainult see, et on lähedal, mingeid muid plusse sellel kohal pole. Isegi kuskil Riias või jumal teab kus on parem, kus on hinna ja kvaliteedi suhe okei. Asi pole ju rahas, vaid raha loopimises mitte millegi eest, sest Eesti ärigeeniused saavad aastas kolm klienti, kes on vaja paljaks röövida ja sellest aasta otsa elada.

Ole nii kena ja luba ikka teistel ise otsustada, kas ja kus ja mllal nad oma aega veeta soovivad. 300 eurot öömaja eest ei maksa ma niikuinii, leian alati normaalseid odavamaid võimalusi nii Eestis kui ka mujal. Haapsalus on see kirvehind ju ainult konkreetsete ürituste ajal, muul ajal saab sinna ka täiesti normaalse majutuse täiesti normaalse hinna eest. Samamoodi on ka seal “Riias või jumal teab kus” hinnad kallid, kui seal parajasti mingi populaarne üritus on. On üsna imelik võrrelda Haapsalut populaarse ürituse ajal mõne teise kohaga tavalisel suurürituste välisel ajal.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole nii kena ja luba ikka teistel ise otsustada, kas ja kus ja mllal nad oma aega veeta soovivad. 300 eurot öömaja eest ei maksa ma niikuinii, leian alati normaalseid odavamaid võimalusi nii Eestis kui ka mujal. Haapsalus on see kirvehind ju ainult konkreetsete ürituste ajal, muul ajal saab sinna ka täiesti normaalse majutuse täiesti normaalse hinna eest. Samamoodi on ka seal “Riias või jumal teab kus” hinnad kallid, kui seal parajasti mingi populaarne üritus on. On üsna imelik võrrelda Haapsalut populaarse ürituse ajal mõne teise kohaga tavalisel suurürituste välisel ajal.

Haapsalu tavahind on 150, seega see ürituse ajal lihtsalt topelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haapsalu tavahind on 150, seega see ürituse ajal lihtsalt topelt.

Ära seleta. Ma juba kirjutasin, et ööbisime aasta tagasi sõbrannaga Haapsalu neljatoalises väga ok korteris kaks ööd ja maksime selle eest alla 200. Nii et üks öö jäi alla 100. Kiire otsinguga ma seda korterit hetkel ei leia, aga nt Sky sheet nimega korter on 26.-28. juuliks kahele inimesele hinnaga 125 eurot. Magamistuba laia voodiga ja elutuba diivanvoodiga. Ideaalne mulle koos sõbrannaga, sest meile on oluline, et ööbida saaskime eraldi tubades, ja muul ajal koos olla.  Ainus miinus paistab olevat viies korrus. Noh, mul ja sõbrannal  treppidega probleeme ei ole.

Ja see ei ole ainus normaalse hinnaga pakkumine. See oli lihtsalt esimene, mile lahti klõpsisin, sest otsisin just vähemalt kahetoalist. Kokku tuli hetkel 65 pakkumist nendeks kuupäevadeks (filtrina on peal privaatne vannituba, et päris kämpinguid ega hosteleid ei pakuks) ja nendest kahe öö eest 300 või tohkem tuleb maksta ainult 14 juhul. Ja alla 200 (ehk siis alla 100 öö kohta) on 34 valikut.

Jah, nädala sees aeg, aga seda ütlesin ka juba eelpool, et kui soovida lihtsalt Haapsalus suvitada, siis kasutage puhkuse aega ja minge nädala sees, saab täiesti normaalse hinnaga.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiire otsinguga ma seda korterit hetkel ei leia, aga nt Sky sheet nimega korter on 26.-28. juuliks kahele inimesele hinnaga 125 eurot.

Nojah, koha nimi on küll Sky Seat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõista miks nad seal Haapsalu õuede peale suvemajakesi ei ehita, mida suvel turistidele välja üürida?  Raha nagu maast leitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõista miks nad seal Haapsalu õuede peale suvemajakesi ei ehita, mida suvel turistidele välja üürida? Raha nagu maast leitud.

Kes see sinna õue peale siis tulla tahab sinu arust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõista miks nad seal Haapsalu õuede peale suvemajakesi ei ehita, mida suvel turistidele välja üürida? Raha nagu maast leitud.

See pole sul mingi niisama projekt. Pealegi, kes sinna Haapsalusse nii väga tahab mitmeks päevaks minnagi kogu aeg. Nagu mida seal passida on? Pole mingit superilusat randa ega midagi seal, lossivaremed näeb ühe päevaga ära ja promenaadil jõuab ka jalutada. Seal ju on ka majutusasutusi ja spaasid, nii et päris palju turiste saab ikkagi ära majutada.  Peamiselt tekivadki probleemid ürituste ajal ju. Ja ega sellest ei piisa, et orgunnin mingi putka õuele. Seal peab olema veel WC ja pesemisvõimalus ka ju. Ja siis peab olema ka päris suur hoov, et see kupatus sinna mugavalt ära mahuks ja võõras onkel või mammi või noortekamp sul päris aknast sisse ei vahiks. Kellele võõrad meeldivad, need saavad ju kasvõi siis oma lisatoa välja üürida. Aga see 300 kahe öö eest on muidugi soolane hind, samas ju siis leidub neid, kes maksavad sellist hinda. Mõnikord muidugi on selline hind mingi korteri eest, kuhu mahub ka rohkem inimesi ööbima, nt mahuks ka neljane sõprade kamp samasse ruumi, siis ongi hind seepärast kõrgem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära seleta. Ma juba kirjutasin, et ööbisime aasta tagasi sõbrannaga Haapsalu neljatoalises väga ok korteris kaks ööd ja maksime selle eest alla 200. Nii et üks öö jäi alla 100. Kiire otsinguga ma seda korterit hetkel ei leia, aga nt Sky sheet nimega korter on 26.-28. juuliks kahele inimesele hinnaga 125 eurot. Magamistuba laia voodiga ja elutuba diivanvoodiga. Ideaalne mulle koos sõbrannaga, sest meile on oluline, et ööbida saaskime eraldi tubades, ja muul ajal koos olla.  Ainus miinus paistab olevat viies korrus. Noh, mul ja sõbrannal  treppidega probleeme ei ole.

Ole normaalne, mingisse korterisse iial ei lähe. Kas hotell või villad (Villa Friedheim või Hapsal Spa villa), need muidugi 600-800 eurot öö.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole normaalne, mingisse korterisse iial ei lähe. Kas hotell või villad (Villa Friedheim või Hapsal Spa villa), need muidugi 600-800 eurot öö.

No ära mine, kes sind käsib. Mina eelistan puhkuse ajal just korterit hotellile. Ruumi ju palju rohkem mitmetoalises korteris. Kahe voodiga hotellituba ei ole hoopiski nii mõnus. Ja normaalne korter on ka sviidist mõnusam.

Igal juhul on rumal väita, et alla 150 öö Haapsallu majutust ei saa. Vabalt saab. Ja ka hotelle muideks on nii 120-ga öö täitsa võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal juhul on rumal väita, et alla 150 öö Haapsallu majutust ei saa. Vabalt saab. Ja ka hotelle muideks on nii 120-ga öö täitsa võtta.

Einoh, saab ikka. Igal pool on odavaid peldikuid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )


Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus