Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Majutus Haapsalus

Postitas:
Kägu

Igal juhul on rumal väita, et alla 150 öö Haapsallu majutust ei saa. Vabalt saab. Ja ka hotelle muideks on nii 120-ga öö täitsa võtta.

Einoh, saab ikka. Igal pool on odavaid peldikuid.

ära üldista, ega ma muidugi ei tea, mida sina, tarkpea, peldikuks pead, see ka suhtleline mõiste nagu rahanumbergi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ära üldista, ega ma muidugi ei tea, mida sina, tarkpea, peldikuks pead, see ka suhtleline mõiste nagu rahanumbergi

Kuurortlinna hrustsovka on peldik ilmselgelt. (vaatasin seda sinu pakutud korterit). Paras sellise eest 30 eurot maksta, mitte 100+.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuurortlinna hrustsovka on peldik ilmselgelt. (vaatasin seda sinu pakutud korterit). Paras sellise eest 30 eurot maksta, mitte 100+.

Jajah, huvitav, miks sul on vaja hirmsasti midagi tõestada? Mingi kompleks? See konkreetne oli esimene, mis silma jäi, seal oli veel erinevaid pakkumisi, mõni korralikum, mõni vähem korralik. See, kus ma ise käinud olen, oli vägagi mittepeldik. Ja need hotellid, mis 120 maksid, olid Haapsalu spaa hotellid. Ma tõesti ei tea, kas Fra Mare on ja Hestia spaa on sinu jaos peldikud või ei.

Aga üldiselt, kui sinu määratluse järgi mittepeldikutesse minna, siis ega sa sela paljukiidetud välismaal ka odavaid pakkumisi ei leia. Sael on täpsekt samamoodi odavamad need “peldikumad” kohad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tea, kas Fra Mare on ja Hestia spaa on sinu jaos peldikud või ei. Aga üldiselt, kui sinu määratluse järgi mittepeldikutesse minna, siis ega sa sela paljukiidetud välismaal ka odavaid pakkumisi ei leia. Sael on täpsekt samamoodi odavamad need “peldikumad” kohad.

Fra Mares ja Hestias käin pidevalt. Mujal riigis ilmselgelt alla 200/öö ei vaatagi.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin just , et Hestias 16/17.07 vaheline öö hetkel 563EUR … vot seda lolli tahaksin ma küll oma silmaga näha, kes on taolise summa valmis neile ühe öö eest jätma 🙂 ok, ma käisin seal tõesti viimati kui see veel Laine oli, aga no vaevalt need toad suuremaks muutnud on …

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis minu pakutud korterit

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, mis hinnad 😀 ma just hiljuti vaatasin legolandi hotelli neljale. Et kolm ööd 1000€ tundus ilmse röövimisena. Ja no see on eriline koht ja elamus omaette lastele. Tundub, et tegelikult oli odav pakkumine.

Taani Legoland? Eriline koht? Mõttetu sisutu turistilõks ju. Kuidas saab see sinu jaoks midagi erilist olla?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõista miks nad seal Haapsalu õuede peale suvemajakesi ei ehita, mida suvel turistidele välja üürida? Raha nagu maast leitud.

Kes see sinna õue peale siis tulla tahab sinu arust.

Mina omanikuna küsin pigem, miks ma peaks mingeid kakerdavaid turiste oma õue peale tahtma?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina omanikuna küsin pigem, miks ma peaks mingeid kakerdavaid turiste oma õue peale tahtma?

Üks siin tõi välja kui jube hea äriidee ja rahaaugu. Miks peaks sinusugune igast suvalisest ideest ennast puudutatuna tundma. Mina ütlesin, et ka turistid ei soovi kellegi õue peale tulla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin just , et Hestias 16/17.07 vaheline öö hetkel 563EUR … vot seda lolli tahaksin ma küll oma silmaga näha, kes on taolise summa valmis neile ühe öö eest jätma

Nojah, paar päeva enne kuupäeva, nädalavahetus, ilmselt on majutuskohad suht välja möödud juba, siis need viimased ongi hirmsa hinnaga. Aga nagu eespool ütlesin, siis kui eesmärk on just Haapsallu minna (mitte konkreetne üritus), siis mõistlik kasutada puhkuse aega ja minna töönädala sees. On normaalse hinnaga apartmente saada ja ka hotellid on samuti normaalsema hinnaga. Nt 26-27- juuli on Fra Mare Thalasso Spa 128 eurot.

Fra Mare Thalasso Spa
Fra Mare Thalasso Spa
Fra Mare Thalasso Spa
Fra Mare Thalasso Spa
Fra Mare Thalasso Spa
0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, mida linkisid kuskil nõuka-aegses majas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, mida linkisid kuskil nõuka-aegses majas.

ma pole midagi linkinud, ole oma süüdistustega ettevaatlikum

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa tõmbled siis siin? Pole sinust juttu.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sa tõmbled siis siin? Pole sinust juttu.

siis ära ise tõmble minu postituse all

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

siis ära ise tõmble minu postituse all

Vägivaldne inimene?

” Ole oma süüdistustega ettevaatlikum” WTF 😀

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõista miks nad seal Haapsalu õuede peale suvemajakesi ei ehita, mida suvel turistidele välja üürida? Raha nagu maast leitud.

Kes see sinna õue peale siis tulla tahab sinu arust.

Ei peagi, keegi ei käse. Küll aga võimalus päris lühikese ajaga hästi teeninda, kes elatuvad oma lihtsa inimese palgast. Aga lihtsam on pidevalt viriseda miks omavalitsus ei maksta toetusi, ei langeta poes hindu, uu meil siin väikelinnades elu sureb välja… Aga raha vedeleb paljudel nende jalge ees. Rohkem nutikust ja aktiivsust selle üles korjamisel.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina oleks juhuslikult Haapsalu elanik, kellel krunt, mis saadud niisama esivanematelt ja oma elamine ilma suurte laenuteta üle putitatud, siis võtaks küll väikese laenukese, sinna juurde natuke sääste ja ehitaks väikese mugava kaasaegsete tingimustega rendimajakese. Jah eestlastel läheb natuke aega selle “oi-oi võõrad minu õuel”  mõtteviisi muutmisega, aga kui oled mujal maailmas ringi käinud, teinud vabatahtlikku tööd ja näinud kuidas võõraid majutatakse ka täitsa omas elamises ja pere keskel, siis hakkab jää sulama. Hmm polegi nii hirmus vist. Suvel teed rentimisega pappi ja talvel sõidad ise kuhugi palmi alla.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mina oleks juhuslikult Haapsalu elanik, kellel krunt, mis saadud niisama esivanematelt ja oma elamine ilma suurte laenuteta üle putitatud, siis võtaks küll väikese laenukese, sinna juurde natuke sääste ja ehitaks väikese mugava kaasaegsete tingimustega rendimajakese. Jah eestlastel läheb natuke aega selle “oi-oi võõrad minu õuel”  mõtteviisi muutmisega

Ajaloohuvilisena märgiks ära, et sada aastat tagasi oli see Eesti väikelinnades täiesti normaalne ja väga levinud, et turistid võeti oma koju elama. Ning koguni veel nii, et terve elumaja või suurem osa sellest koos mööbliga anti suvitajate kasutusse, ise koliti oma perega kõrvalhoonesse või ühte tuppa. Perenaine vaaritas veel suvitajatele süüa ning teenis sellega väikest lisa. 1920. aastate alguses esines palju nurinat, et Kuressaare elanike voodid on kehvas olukorras ja ei rahulda välismaalastest turiste. Tallinnast tuli siis tähtis instruktorihärra ja pidas Kuressaare majaomanikele loengu, milline peab olema kaasaegne voodi.  Ideaalse näidisena esitles ta Patsrei vangla sunmitööliste poolt toodetud voodit.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hestial pole häda midagi, mida ikka hotellitoas peale magamise teha ja selleks seal ruumi küll.

Kujuta ette, inimesed isegi seksivad hotellitoas. Seinad peavad olema helikindlad!

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hestial pole häda midagi, mida ikka hotellitoas peale magamise teha ja selleks seal ruumi küll.

Ega ma seal ainult magamas käi, veedan ka niisama mõned tunnid. No vb on su kodu ka tilluke, siis sul vahet pole. Ma olen harjunud suurte ruumidega.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kujuta ette, inimesed isegi seksivad hotellitoas. Seinad peavad olema helikindlad!

Helikindlaid seinu sa suure raha eest kahjuks ei saa. Seal Hestias olen olnud, väga hullusti kostavad seinad läbi ja nii on see olnud ka paljudes kallistes hotellides, kus olen olnud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, võtame siin Baltikumis näiteks Palanga – vist suuremal osal eramajadest on õuel külalishoone v on üks majaosa suvitajatele eraldatud. Ja nõudlus on meeletu.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga, mis Tallinnas parem on?  Näiteks laulupoe ajal tõstavad  ka majutusasutused oma hinda. Järgmise aasta laulupeo ajal on näiteks ühes hotellis ööbimine 1200 eurot (2 ööd), muidu on 300 eurot.  Mida või keda me sisse soolame.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ma seal ainult magamas käi, veedan ka niisama mõned tunnid. No vb on su kodu ka tilluke, siis sul vahet pole. Ma olen harjunud suurte ruumidega.

Sulle ja su egole? Või kaalud 500 kg, et suurt ruumi vaja?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sulle ja su egole? Või kaalud 500 kg, et suurt ruumi vaja?

Armastan mugavust ning alla 18 m2 tuba on uberik. Mul on kodus vannituba 15 m2, lapse tuba 25 m2.

Hotellitoas viibin kahekesi, seega tahaks end inimesena tunda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armastan mugavust ning alla 18 m2 tuba on uberik. Mul on kodus vannituba 15 m2, lapse tuba 25 m2. Hotellitoas viibin kahekesi, seega tahaks end inimesena tunda.

Minu kodu vannituba on suurem kui sul ja mul on neid mitu. Kuna ruumid on väga suured, elan kolmesaja ruuduses maja kahekesi, siis see pole eriline ilmaime ja võin vahelduse mõttes ka väiksemas ruumis olla. Reisil on palju asju teisiti kui mul kodus, mis teebki reisi huvitavaks. Vahel koguni ööbin telgis elamuste mõttes, siis on kohe eriti hea jälle pärast kodus olla.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu kodu vannituba on suurem kui sul ja mul on neid mitu. Kuna ruumid on väga suured, elan kolmesaja ruuduses maja kahekesi, siis see pole eriline ilmaime ja võin vahelduse mõttes ka väiksemas ruumis olla. Reisil on palju asju teisiti kui mul kodus, mis teebki reisi huvitavaks. Vahel koguni ööbin telgis elamuste mõttes, siis on kohe eriti hea jälle pärast kodus olla.

Mul on mõni ruutmeeter suurem maja kui sul ning elan seal üksi.

Reisil ma kindlasti punkris magamisega ei lepi. Telki ei lähe ealeski.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on mõni ruutmeeter suurem maja kui sul ning elan seal üksi.

Kirjuta nüüd veel, et sul on 500 ruutmeetrine maja ja sul on neid viis :). Sellegipoolest oled oma punkrimölinaga naeruväärne.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjuta nüüd veel, et sul on 500 ruutmeetrine maja ja sul on neid viis :). Sellegipoolest oled oma punkrimölinaga naeruväärne.

Lisaks enda omale on veel tõesti üks kortermaja, oled rahul?

Ei, ma ei pea väikestes tubades ööbima, kui pea igal hotellil on olemas superior/deluxe/sviit. Sina tee, mis tahad.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks enda omale on veel tõesti üks kortermaja, oled rahul? Ei, ma ei pea väikestes tubades ööbima, kui pea igal hotellil on olemas superior/deluxe/sviit. Sina tee, mis tahad.

Mina olen nüüd teine kägu, mitte see kellega vaidlesid. Olen  ka hotelli sviitides ööbinud. Aga mõnus mitmetoaline korter on iga kell parem. Kui sõbrannaga kahekesi olen,  siis kolmetoaline korter – kummalegi oma magamistuba ja mõnus elutuba, kus koos  enne magama minekut istuda ja tiksuda. Ma tõesti ei viitsi magamaminekuni kuskil väljas olla, elutoas ennast mugavalt kerra tõmmata päeva  lõpus on palju parem.

Aga kui sulle  sobib hotell rohkem, siis  nii on. Igale oma. Sulle hotellitoad mulle korterid. Mina hotellitube eelistan tööreiside ajal, siis olen üksi toas. Kui sõbrannadega käin, siis eelistan mitmetoalisi kortereid.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Esileht Hobinurk Majutus Haapsalus