Esileht Hobinurk Majutus PERH võimalikult vahetus läheduses?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Majutus PERH võimalikult vahetus läheduses?

Postitas:

No muidugi saaks nii ka, kui tahaks. Aga miks peaks, kui on võimalik ka sihtkoha lähedal ööbida? Inimene lihtsalt küsis, mitte ei otsinud paaniliselt. Ja sai ka lähemal olevate kohtade viiteid. Loomulikult võib ta neid kasutada, kui soovib, ei pea bussijaqma juures ööbima, sest tallinlased ise ka ei ela kõik haigla lähedal.

Ja just tänitamusena su postitus kõlas.

Mul on täiesti suva, kuidas mu postitus sulle kõlab. Ma räägin, kuidas reaalne elu on. Ja usu, ma tean, ma olen ise 10 aastat PERH-ist vähem kui kilomeetri kaugusel elanud. Mingeid majutusasutusi seal vahetus ligiduses ei ole. Jah, paari kilomeetri raadiuses juba on, aga kas inimene, kes niigi ei orienteeru, tahaks seda maad pimedas (kell 7 hommikul on juba praegu pime) jala käia, tuiata kusagil surnuaia ja metsatuka vahel? Kahtlen. Loogilisem oleks võtta mingi normaalne odav ööbla kusagil normaalse taksosõidu kaugusel.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 05:52; 06.10 21:45; 06.10 22:18; 07.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid majutusasutusi seal vahetus ligiduses ei ole.

On 800m raadiuses aparnente. Seal elades sa selliseid kohti lihtsalt ei tea. Mina olen ühe sellise püsiklient. Ja lase nüüd teemaalgatajal ise otsustada, kas eelustab kaugemal ööbimist ja taksot või hommikust 10 min jalutuskäiku. Iroonia, et lasnamäelased mustamäele ei koli, on lihtsalt kohatu.

Mina nt eelistan alati ööbida sihtkohale võimalikult lähedal, minna õhtul pisut varem kohale, tutvuda ümbrusega, leida see tee sihtkohta ja siis hommikul võimalikult kaua magada ning siis minna. Kui 8-ks jõuda vaja, piisab 7.40 liikuma hakkamisest, kui seal 800m kaugusel olla ja õhtul teega tutvutud. On täiesti piisav ajavaru.

Loomulikult võib valida ööbimise kus iganes ja saaks ka, aga miks ei või vähemalt uurida, kas lähedal ka ööbimisvõimalust on? Miks selle peale ironiseerida ja lasnamäelastega võrrelda?

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 22:01; 06.10 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma erilist tänitamist tähele ei pannud, lihtsalt anti nõu asja lõdvemalt võtta ja mitte kohale saamise pärast pabistada, kui ka 500 m kaugusel ööbimist ei leia.
Aga kuna siit käis läbi ka tühi kõht (hommikul kell 8 see pole ehk eriline probleem veel) ja täis põis, siis tunnen huvi, kas ja mis uuring tänapäeval nõuab täis põit? Ma ei kujutaks ette ka, et pärast ärkamist ei saaks pissile minna ja liduksin otse haiglasse uuringule, olgu see või kõrvalmajas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 800m raadiuses aparnente. Seal elades sa selliseid kohti lihtsalt ei tea.

Sa mõtled seda Viktorit ja Anastassijat, keda siin ka välja pakuti?
Vaata, sellega on nii, et mõni polüglott ja rahvamees võtaks nendega hea meelega õhtul koos viina ja selleks ajaks kui nad omavahel tegutsema hakkavad, juba ammu magaks sügavalt.
Aga teemaalgataja vist ei ole selline inimene.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 15:55; 06.10 06:14; 07.10 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja poleks oodanudki, et mu tagasihoidlik küsimus nii elava arutelu tekitab ????. Igal juhul on teema enda eesmärgi täitnud, sain infot, soovitusi, mõtteainet.
Mis puudutab uuringuid, siis mõned neist eeldavad ka minu teada tõesti täis põit (nt mingid uh uuringud). Samas põis täitub kiiresti, kui korraga rohkem juua, nii et vaevalt sinna just hommikuse täis põiega peaks minema. See konkreetne uuring, mis mul ees seisab, eeldab jah söömata olemist küll.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.10 14:35; 05.10 15:34; 05.10 15:42; 05.10 16:11; 06.10 09:42; 07.10 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 8-ks jõuda vaja, piisab 7.40 liikuma hakkamisest, kui seal 800m kaugusel olla ja õhtul teega tutvutud. On täiesti piisav ajavaru.

Tule mõistusele.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.10 05:52; 06.10 21:45; 06.10 22:18; 07.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma erilist tänitamist tähele ei pannud, lihtsalt anti nõu asja lõdvemalt võtta ja mitte kohale saamise pärast pabistada, kui ka 500 m kaugusel ööbimist ei leia.

Aga kuna siit käis läbi ka tühi kõht (hommikul kell 8 see pole ehk eriline probleem veel) ja täis põis, siis tunnen huvi, kas ja mis uuring tänapäeval nõuab täis põit? Ma ei kujutaks ette ka, et pärast ärkamist ei saaks pissile minna ja liduksin otse haiglasse uuringule, olgu see või kõrvalmajas.

Näiteks kõhukoopa kompuuteruuring kontrastainega on täis põiega, enne uuringut antakse veel liiter jooki peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma erilist tänitamist tähele ei pannud, lihtsalt anti nõu asja lõdvemalt võtta ja mitte kohale saamise pärast pabistada, kui ka 500 m kaugusel ööbimist ei leia.

Aga kuna siit käis läbi ka tühi kõht (hommikul kell 8 see pole ehk eriline probleem veel) ja täis põis, siis tunnen huvi, kas ja mis uuring tänapäeval nõuab täis põit? Ma ei kujutaks ette ka, et pärast ärkamist ei saaks pissile minna ja liduksin otse haiglasse uuringule, olgu see või kõrvalmajas.

Näiteks kõhukoopa kompuuteruuring kontrastainega on täis põiega, enne uuringut antakse veel liiter jooki peale.

Kusjuures see jook on jubeda maitsega.

Tyhi kõht omakorda tähendab sageli ka seda, et isegi tassi kohvi või klaasi mahla ei tohi juua. & madala vererõhu korral, näitex, on kell kuus hommikul ilma kohvita mõtleva inimese asemel siilike udus. Mida lähemalt see siilike kohale orienteerub, seda parem.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 bussipeatuse Kaugusel
https://www.academichostel.com/

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mõtled seda Viktorit ja Anastassijat, keda siin ka välja pakuti?
Vaata, sellega on nii, et mõni polüglott ja rahvamees võtaks nendega hea meelega õhtul koos viina ja selleks ajaks kui nad omavahel tegutsema hakkavad, juba ammu magaks sügavalt.
Aga teemaalgataja vist ei ole selline inimene.

Ei mõtle. Räägin ühest ühetoalisest korterist, mis on seal lähedal ja välja üüritakse lühiajaliselt soovi korral.
Aga noh, sa tahad lihtsalt norida ja halvustada norimise ja halvustamise pärast. On sul valus ka? Midagi peab ju pahasti olema, et nii hirmsasti halvasti öelda tahad?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.10 19:06; 05.10 20:18; 06.10 09:28; 06.10 15:23; 08.10 10:04;
To report this post you need to login first.

Kommentaar eemaldatud.
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hotelscombined.com – Otsib korraga paljude pakkujate saitidelt. Sama hotelli hinnad võivad päris palju erineda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Hobinurk Majutus PERH võimalikult vahetus läheduses?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.