Esileht Kodunurk .

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peab olema väga peen ja valge jahu. Tavaline mandlijahu on liiga jäme nende jaoks. Kui tahad poolfabrikaadist teha, siis sellega tulevad head (ma polegi eraldi müügil näinud nii head valget mandlijahu): gourmet clubi makroonisegu, aga tundub, et seda enam ei müüda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 22:47; 07.02 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline mandlijahu sobib väga hästi. See sôelutakse. Prismas on ja Gemossis kôige soodsam. See peenike on mandlitolm ja sellega kyll teha ei soovita.enamasti tolmuga ei ônnestu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise mandlijahuga teete neid?

Lapsed tahtsid kangesti teha – sõbranna juures tuli välja aga kodus olid kui plönnid.

Ja kodus olev mandlijahu oli kuidagi palju koredam ja pruunim (Kaubamajast ostetud).

Äkki jagate oma nippe?

Tundub, et tegemist oli öko mandlijahuga, sellest ei saagi makroone teha. Kõige parem on tõesti Meira mandlijahu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vbl jah oli öko oma. tulemus oli igatahes täiesti krobeline plönn. Lapsed küll sõelusid jahu mitu korda läbi.

Leidsin sellised valikud:

Gemoss

Torditeadus

Natco Umamis

Sallinen Prismas

Meira Selveris

Nendest peaksid kõik sobima?

Minu hääl läheb ka Meirale. Korduvalt sellega teinud ja on õnnestunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase mandlijahu köögikombainis veel peenemaks, aga peab vaatama, et võistuma ei hakka ja õli välja ajama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:07; 08.02 10:25;
To report this post you need to login first.

Stockmann müüb väga soodsalt (14 eur kilo?) kilost mandlijahupakki, kasutan seda.
Mandlijahu ja tuhksuhkru lasen lisaks veel köögikombainist koos läbi, ja sõelun ka.
NIII siledad, nagu A.Kangil küll ei jää, aga täiesti kenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos tuhksuhkruga veelkord köögikombainist läbi lasta on väga hea mõte, ainult vaadata, et liiga õliseks pastaks ei lähe. Pärast veel sõeluda.

Makroonide jaoks hääletan mina ka Meira mandlijahu poolt. Selveri Natco on väga hea koogimandlijahu, makroone pole sellega teha riskinud, Meira on peenema jahvatusega.

Makroonide tegemine on ikka väga täppisteadus, vedelik peab ikka ml pealt mõõdetud olema, kui nad sul niisama laiali vajusid nt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 22:47; 07.02 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stockmann müüb väga soodsalt (14 eur kilo?) kilost mandlijahupakki, kasutan seda.

Mandlijahu ja tuhksuhkru lasen lisaks veel köögikombainist koos läbi, ja sõelun ka.

NIII siledad, nagu A.Kangil küll ei jää, aga täiesti kenad.

A.Kangi makroonid on küll koledad. Vähemalt need, mida ta oma Maailma parimate magustoitude kokaraamatu jaoks pildistanud on.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 19:59; 07.02 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise mandlijahuga teete neid?

Lapsed tahtsid kangesti teha – sõbranna juures tuli välja aga kodus olid kui plönnid.

Ja kodus olev mandlijahu oli kuidagi palju koredam ja pruunim (Kaubamajast ostetud).

Äkki jagate oma nippe?

Plönniks läksid nad ilmselt muul põhjusel kui mandlijahu kvaliteet. Munavalge vahustamine, taigna segamine, ahju temperatuur jne.
Makroonid ei ole päris laste kokkamise teema mu meelest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 19:59; 07.02 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad just teralised makroonid, seega ei peenesta mandlipulbrit. Ja isegi kui plönniks lähevad, ikka on maitsvad, sellised nimetad lihtsalt mandlipätsideks ja täidist ei pane. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole köögikombaini.

Seega pean võimalikult hea jahu muretsema.

Kohviveskit pole näiteks? Sellega saab ka jahvatada, olen eluaeg kasutanud seda ka tuhksuhkru tegemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:07; 08.02 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk aitab video hädast välja:
https://www.facebook.com/268804973206677/posts/2951178804969267/?vh=e&d=n

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk .