Esileht Ilu ja tervis Maksa tugevdavad toidulisandid- millist?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Maksa tugevdavad toidulisandid- millist?

Postitas:

Pean hakkame võtma maksa tugevdavat ja tegevust toetavat toidulisandit. Uuringi praegu netist erinevate kohta, on kellelgi mõnega head või mitte eriti head kogemust? Sain aru, et ainete sisaldus on kergelt erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda soovitas arst? Sel juhul arsti käest küsigi.
Kui maksaga on probleeme, siis mingit omaloomingut teha ei tohi. Kui muidu võid igasugust jama sisse süüa ja loota, et küll maks ja neerud selle kehast eemaldavad, siis kui kumbki neist mürke eemaldatavatest organitest on haige, siis peab igasuguste “lisanditega” väga ettevaatlik olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks vaja võtta maksa taastavat ja tugevdavat toodet, siis eelistaksin iga kell ravimit (Essentiale forte) ükskõik millisele toidulisandile, sest see on kordades enam kontrollitud ja selle tõhusus on leidnud kinnitust erinevates kliinilistes uuringutes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksa puhastavad maarjaohaka seemneõli, tabletid, otsi nende kohta teavet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks väga lugeda Egle Koppeli raamatut “Maksa puhastamine taimetoiduga”, vaatasin, et sellest raamatust tuli just uus trükk välja. Minu koopia sellest raamatust on pidevalt kellegi käes laenus ja kõik fännavad. Enamus teeb puhastuskuuri kenasti läbi, mõni aga saab lihtsalt häid näpunäiteid. Ise olen nüüd kolmandat korda (igal kevadel) puhastuskuuri läbi teinud.
Toidulisandite kohta on selles raamatus ka päris palju teavet, lisaks veel korralikud retseptid ja palju teaduslikku teavet maksa kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:28; 18.04 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks väga lugeda Egle Koppeli raamatut “Maksa puhastamine taimetoiduga”, vaatasin, et sellest raamatust tuli just uus trükk välja. Minu koopia sellest raamatust on pidevalt kellegi käes laenus ja kõik fännavad. Enamus teeb puhastuskuuri kenasti läbi, mõni aga saab lihtsalt häid näpunäiteid. Ise olen nüüd kolmandat korda (igal kevadel) puhastuskuuri läbi teinud.
Toidulisandite kohta on selles raamatus ka päris palju teavet, lisaks veel korralikud retseptid ja palju teaduslikku teavet maksa kohta.

Kuidas on enesetunne muutunud pärast puhastuskuuri?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:36; 18.04 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks väga lugeda Egle Koppeli raamatut “Maksa puhastamine taimetoiduga”, vaatasin, et sellest raamatust tuli just uus trükk välja. Minu koopia sellest raamatust on pidevalt kellegi käes laenus ja kõik fännavad. Enamus teeb puhastuskuuri kenasti läbi, mõni aga saab lihtsalt häid näpunäiteid. Ise olen nüüd kolmandat korda (igal kevadel) puhastuskuuri läbi teinud.
Toidulisandite kohta on selles raamatus ka päris palju teavet, lisaks veel korralikud retseptid ja palju teaduslikku teavet maksa kohta.

Kuidas on enesetunne muutunud pärast puhastuskuuri?

Enesetunne on iga kord olnud imeline. See kuur teeb organismile korraliku restardi. Esimene kord oli kõige raskem kuna ma olin korralik kohvisõltlane, lisaks veel sõltuvus suhkrust ja snäkkidest. Selle suht lühikese kümne päevaga sain lahti kõigist neist pahedest. Kohvi ei joonud pikka aega üldse, magusa snäki asemel tahtis organism hoopis pähkleid või puuvilju. Kõige suurem muutus oli see, et peale kuuri magasin ma tunduvalt paremini ja energiat tuli juurde.
Ma ise mingeid terviseanalüüse ei teinud. Emal mul aga paranesid maksanäitajad tunduvalt peale seda kuuri. Elustiil on tal ka tunduvalt tervislikumaks muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:28; 18.04 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin hiljuti küüneseene tablette ja tekkis mõte osta maksavitamiine. kas iherbist on keegi midagi head tellinud?
Selle raamatu katsun ka laenutada või osta. Saab ehk näpunäiteid, mingit keerulist kuuri ei jaksa kahjuks katsetada, sest see võtab ka lisaenergiat , mida praegu pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:36; 18.04 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saialille teed, apteegist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üks hea kompeks. Teen aegajalt kuure, et maksa toetada.
http://www.vianaturale.ee/epood/organismi-puhastumine-hepaguard-forte-60-maksa-toetuseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga palun, maksapuhastus, lisaks muid häid asju (võilill, artišokk): https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Silymarin-Milk-Thistle-Extract-with-Artichoke-Dandelion-Double-Strength-300-mg-200-Veg-Capsules/13870

veel maksapuhastuse preparaate: https://www.iherb.com/search?kw=liver+detox

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oleks vaja võtta maksa taastavat ja tugevdavat toodet, siis eelistaksin iga kell ravimit (Essentiale forte) ükskõik millisele toidulisandile, sest see on kordades enam kontrollitud ja selle tõhusus on leidnud kinnitust erinevates kliinilistes uuringutes.

Ja kui sulle eriarst proovib selgeks teha, et eseentiale on kasutatav vaid toetusravimina ja seega uuringud saavad ju olla vaid kogemuslikud, mitte kliinilised, seega tõestadatud on uuringutes essentiale forte omadused saanud tõestuse efektiivsusest, aga ei saa unustada fakti, et võrreldakse ja kogutakse see info enamasti empiirilisel tasandil – ja lisaks…miks sa sojaube siis ei tarvita, vaid eelistad struktuurselt lõhutud, kuivatatud, pulbristatud ja lisaainete abil tabletiks litsutud varianti loomulikule sojaoale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Maksa tugevdavad toidulisandid- millist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.