Esileht Lapse ootamine Maksanäitaja kõrge

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Maksanäitaja kõrge

Postitas:

Käisin arstil, andsin proovid, kuna kohutavalt sügelen. Olidki maksanäitaja kõrge, kirjutas seda rohtu, ursosan vist oli. Aga no see ei ole veel aidanud, kui kiiresti see mõjuma hakkab, on kellelgi kogemust, ma muidugi alles reedest võtan, aga täna öösel oli nii kohutav, varem pole nii olnud. Kolmas rasedus, varem pole nii olnud.

hetkel siis 35+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õh, see tõesti megavastik! Mul oli eelmisega ja kuigi näitajad olid ursosani manustamise ajal kontrolli all, siis ega see sügelus päris ära ei kadunud ja mõni päev oli ikka väga hull. Mäletan, et peopesad olid paistes ja punased, kihelesid nagu oleks kõrvenõgeseid pigistanud. Pidi olema korduv probleem, endal praegu 29ndl ja loodan, et ei ei teki seda probleemi.. Ära sünnitades kadus muidugi koheselt, nii et õnneks kaua kannatama ei pea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõin ka seda eelmine kord. Eelmine kord hakkas sügelus 33-34 nädala paiku vist. Ma ei saanud alguses pihta, mis jama see on. Kui googeldama hakkasin, ehmatasin ära ja ronisin erakorralisse vereanalüüsi lunima. Jäeti haiglasse ja pärast veel olin korra haiglas enne raseduse lõppu. Pandi tilguti, et verd puhastada. Päris ära sügelus ei läinudki. Veed puhkesid 38+0. Lapsega oli kõik ok.

Praegu 26 nädalat täis.  Loodan seekord õigel ajal jälile saada kui jälle sügelema hakkab. Ei tahaks küll haiglas olla praegu. Kodus pea 2ne põnn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei aidanudki. Avastati 34+4 ja diagnoosiks hepatogestoos. Sain isegi haiglas tilka (essentsiale) aga ei midagi, näidud ainult tõusid ja tõusid. Lõpuks sügelesin üle keha väga hullusti. Tehti esilekutsumine 37+1 ja sümptomid kadusid üle öö

A ja ravi oli algul 3 päeva ursosan 2tbl 3x päevas, seejärel läksin haigla ja sain  lisaks tilka, siis koju ja ravi ursosan 2tbl 3x päevas + essentsiale 2tbl 3x päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Maksanäitaja kõrge