Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maksehäired, inkasso

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Maksehäired, inkasso

Postitas:

Küsin, kuna pole kursis. Nimelt minu väga lähedane inimene oli eelmine aasta väga suurtes võlgades (maksehäire register, mitu inkasso nõuet jne), aga vabanes võlgadest, ning nüüd oleks vaja teda nö kontrollida. Kas ta saab sellisel juhul kuskilt laenu (kiirlaen), kui ta maksehäire registris oli mitme laenuga, 5-6 erinevas kohas viimasel piiril inkasso nõuded, siis kas on tal mingid võimalused? Ja kui pole, siis kui pikalt ta laenu ei saa? Ta ise väidab, et paar aastat. Võlad olid lihtsalt mega suured. Kas mina eraisikuna näen ka kuskilt, kas ta on endiselt maksehäirete registris näiteks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:31; 01.03 10:35; 08.03 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui annab nõusoleku, siis võid krediidiinfost maksehäire infot näha küll. Millest võlad tekkisid? Kui kasiinosõltuvusest, siis kindlasti kontrollida.
Kahjuks aga mõned kiirlaenu andjad aga annavad isegi siis laenu kui oled registris, kuid neile võlg tasutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik võimalikud kiirlaenu firmad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:31; 01.03 10:35; 08.03 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma üürnike taustu uurisin vanasti e-selfist, oli küll tasuline päring, midagi 5 eur . Ma ei tea, kas see enam eksisteerib, pole 4 aastat enam kasutanud. See on muidugi sisselogimisega teenus ja see inimene näeb ka hiljem, et tema kohta on päring tehtud. Oma üürnikele rääkisin sellest  ja küsisin isikukoodi.

kontrollisin nüüd näeb siit                                                                                                https://www.creditinfo.ee/maksehaireregister/eraisiku-maksehairete-vaatamine/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise isiku maksehäire vaatamine on tasuline. Pärast on ka näha kes maksehäire olemasolu vastu huvi on tundnud, seega peab see olema põhjendatud vaatamine, mitte niisama huvi pärast…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta oma internetipangas sisse logib, siis ta saab sulle neid ju näidata. Mõne kiirlaenu võib tõesti saada, kuid pankadest ta niipea ei saa. Kas tahab sult laenata või miks seda uurid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ma uurin ikka seetõttu, et tal ei tekiks jälle kiusatus võlga võtta. Ta väidab küll, et ta ei saa ja pole võtnud, aga mõtlesin, et ehk näeb kuskilt ega pole juba jamasid.

Kuna tegemist oli üüratu summaga, mille eest saaks juba kindlasti 2 toalise korteri kuskile linna osta, siis pole väga ime, et teda jälgida tuleks.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 00:31; 01.03 10:35; 08.03 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirlaenukontoreid ei huvita maksehäired üldse vist.

mul 20aastane õepoeg on mitu kuud juba 2000€ võlaga maksehäiretes ja endiselt leidub kohti, kust laenu juurde saab. Peamiselt vist kohad, kust ta varem laenu võtnud ja tagasi maksnud.
<p style=”text-align: left;”>ja kuigi osades kohtades on kodulehel märgitud, et alla 21aastastele laenu ei anta, siis temal pole laenu saamisega see probleemiks olnud.</p>
lisaks rääkis õepoeg, kuidas saab laenukontoritele saadetavaid 6kuu pangaväljavõtteid võltsida, et nad suuremat laenu annaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maksehäired, inkasso