Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maksin maamaksu 15.02, kuid EMTA lehel nõue ikka üleval?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Maksin maamaksu 15.02, kuid EMTA lehel nõue ikka üleval?

Postitas:

Maksin maamaksu ära 15.02, kuid eile saadeti elktrooniline teade maamaksu kohta ja vaatan, et EMTA lehel on ka veel nõue üleval. Kas nad ei ole siis seda veel kontrollinud või milles võib asi olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:32; 21.02 12:12; 21.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui maamaksu tasumise tähtaeg pole saabunud, siis ta vist jääbki nõuete alla kuni tähtaja saabumiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See raha on su ettemaksukontol. Kui kuupäev kukub, siis läheb maha ja siis läheb ka nõue maha. Minu meelest väga loll süsteem, aga no minu arvamus ilmselt ei huvita kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tasumise tähtaeg on 2.aprill ning nõue seni üleval, kuigi olen ennetähtaegselt tasunud, siis kuidas tuludeklaratsiooni tagastamisega? Hakkavad arvestama alles peale maamaksu tasumistähtaja saabumist? Ma ei mäleta, kuidas varasemalt selle nõude ülevalpüsimisega oli, kuid deklaratsioonikanne on alati esimeset päevade jooksul laekunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:32; 21.02 12:12; 21.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tm tagastamist vaadatakse eelmise aasta maamaksu tasumise järgi. kui 2011 maksid mm õigeaegselt, saada tm tagastuse esimeses järjekorras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, tänan, viimane selgitus abiks loogika arendamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 10:32; 21.02 12:12; 21.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal oli mingi linnuke, et kui selle aasta maamaksu tahad katta tulumaksutagastusest (aasta 2012), siis tagastatakse sulle raha pärast 31.03.2012, kuna maamaksu maksmise tähtaeg on hiljem. Kui sinna linnukest ei teinud, siis nad selle aasta maamaksu sealt maha ei võta ja kui võlgnemisi pole, siis ka tagastamisega ei viivita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain eelmisel aastal oktoobri lõpuni pidevalt MTA-lt meeldetuletusi tulumaksu tasumiseks, alguses ehmusin, sest olin selle juba märtsis ära maksnud ja summa oli suur. Mingil ajal hakkasin vihastama, et miks ma neid teateid jätkuvalt saan. Lõpuks sain teada, et nad saadavadki teateid kuni maksetähtaja saabumiseni, sõltumata sellest, kas sul on makstud või maksmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maksin maamaksu 15.02, kuid EMTA lehel nõue ikka üleval?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.